Czyszczenie po pożarze Warmińsko-Mazurskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze warmińsko-mazurskie

Chcesz sprawnie i w dobrej cenie wykonać czyszczenie po pożarze w woj. warmińsko-mazurskim? Skontaktuj się z firmą Kastelnik, która przez całą dobę likwiduje ślady po pożarze w domu, mieszkaniu i firmie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która ma doświadczenie w sprzątaniu po pożarach na Warmii i Mazurach. Oczyszczamy zabrudzone powierzchnie np. ściany i podłogi po pożarach z powodu zwarć instalacji elektrycznej, zapalenia się sadzy w kominie czy nadpaleń. Do 100 km darmowy dojazd na miejsce pogorzeliska. Czyszczenie po pożarze suchym lodem wykonujemy m.in. w Olsztynie, Giżycku, Ełku, Orzyszu, Ostródzie, Elblągu, Lidzbark Warmiński

Prace naprawcze po pożarach warmińsko-mazurskie

Dla naszych klientów w woj. warmińsko-mazurskim przewidzieliśmy rozszerzenie usługi czyszczenia po pożarze domu czy mieszkania, o wykonanie prac naprawczych na terenie pogorzeliska. Na życzenie klienta zajmiemy się położeniem gładzi, malowaniem ścian i sufitów oraz kompleksową likwidacją szkód po pożarowych w okolicach Olsztyna.

Usuwanie zapachu spalenizny po pożarze Warmia i Mazury

Likwidujemy nieprzyjemny i trudny do usunięcia zapach spalenizny po pożarze na Warmii i Mazurach przy pomocy usługi ozonowania pomieszczeń po pożarze. Wykonujemy dezodorację ozonem przy pomocy generatorów ozonu z najwyższej półki o bardzo dużej wydajności, nawet do 9000 m3. Skorzystaj z usuwania zapachu spalenizny ozonem w woj. warmińsko-mazurskim.

Protokół szkód po pożarowych woj. warmińsko-mazurskie

Profesjonalnie wykonane czyszczenie po pożarze zakładów produkcyjnych i budynków to nie tylko likwidacja widocznych śladów po pożarze sadza na ścianach i sufitach, ale także spisanie protokołu miejsca zdarzenia. Nasi specjaliści sprzątający po pożarach wykonują szczegółowy opis pogorzeliska wraz z dokładną dokumentacją opisową oraz fotograficzną.

mycie-scian-suchym-lodem-warmia-i-mazury

Usuwanie sadzy ze ścian i sufitów suchym lodem

Myślałeś, że usunięcie sadzy ze ścian i sufitów po pożarze bez użycia silnej chemii i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Wystarczy skorzystać z pomocy fachowców, dla których dobro planety jest ważne! Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy od lat efektywnie i w sposób ekologiczny myją zabrudzone po pożarze ściany, pokryte sadzą podłogi i zadymione sufity w woj. warmińsko-mazurskim. Do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń po pożarach wybraliśmy metodę mycia suchym lodem, która daje możliwość likwidacji brudu bez użycia wody oraz silnej chemii. Oferujemy Państwu innowacyjne czyszczenie powierzchni po pożarach suchym lodem 24/7.

Oczyszczanie elektroniki po pożarze Warmia i Mazury

W naszych domach i mieszkaniach znajduje się coraz więcej drogich i specjalistycznych sprzętów elektronicznych, w tym RTV AGD. Firma Kastelnik jako element usługi czyszczenia po pożarach na Warmii i Mazurach przeprowadza m.in. czyszczenie mebli, książek oraz sprzętów elektronicznych na sucho, bez użycia wody. Technologia wykorzystywana w tej usłudze pozwala na oczyszczanie nawet sprzętów pod napięciem czy linii produkcyjnych.

Pomoc w formalnościach związanych z odszkodowaniem

Nasza firma to kompleksowe usuwanie skutków po pożarze. Zajmujemy się również bezpośrednim kontaktem z ubezpieczycielami nie tylko w woj. warmińsko-mazurskim, ale również na terenie całego kraju. Pomożemy naszym klientom w skompletowaniu potrzebnych do uzyskania odszkodowania dokumentów.

Czyszczenie po pożarze na terenie Warmii i Mazur, likwidacja zapachu spalenizny i dezynfekcja

Jeden zimowy dzień to kilkanaście zdarzeń pożarowych na terenie samego Olsztyna. Liczba pożarów w okresie grzewczym w woj. warmińsko-mazurskim niestety stale wzrasta, co nie napawa optymizmem mieszkańców regionu. Warto wiedzieć, że w razie tragedii, jaką jest pożar własnego mieszkania czy domu, istnieją firmy, które kompleksowo zajmują się oczyszczaniem pogorzeliska i przeprowadzeniem prac naprawczych po pożarze.

Firma Kastelnik zajmuje się czyszczeniem po pożarach w woj. warmińsko-mazurskim przez całą dobę, włącznie z weekendami i świętami. Dysponujemy wyjątkowo skuteczną technologią mycia suchym lodem, która pozwala nam usuwać zabrudzenia z sadzy, zadymienia i tłustych nalotów w bardzo krótkim czasie i to ze świetnym efektem. Zajmujemy się również likwidacją zapachu spalenizny po pożarze oraz dekontaminacją w pomieszczeniach, gdzie doszło do pożaru. Wszystko po to, aby to okropne przeżycie jak najszybciej odeszło w niepamięć i stało się tylko elementem przeszłości.

Usługę czyszczenia po pożarze na Warmii i Mazurach uzupełniamy dokładnym osuszaniem nieruchomości po przeprowadzonej przez odpowiednie służby akcji gaśniczej. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że przeprowadzone po pożarze prace naprawcze i remonty będą mieć sens i nie zostaną zniweczone nagłym wykwitem grzyba czy pleśni na ścianach mieszkania. Osuszanie budynków po zalaniu to bardzo ważny element sprzątania po pożarach, o którym absolutnie nie wolno zapominać.

Metoda usuwania śladów po pożarze suchym lodem to sposób na:

 • mycie zadymionych sufitów po pożarze;
 • czyszczenie powierzchni z sadzy po pożarach;
 • likwidację brudu z podłóg w woj. warmińsko-mazurskim;
 • mycie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze;
 • mycie na sucho urządzeń RTV AGD po pożarze;
 • likwidację brudu z posadzek po pożarze;
 • czyszczenie na sucho wartościowych książek i czasopism,
 • usuwanie śladów po pożarze z antyków i ważnych dokumentów (łączymy kilka technologii);
 • likwidacji śladów zadymienia i sadzy z mebli drewnianych;
 • mycie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji;
 • oczyszczanie linii produkcyjnych po pożarze w zakładach produkcyjnych na Warmii i Mazurach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 19)
Doskonale47%
Bardzo dobrze16%
Średnio11%
Słabo26%
Okropnie0%