Czyszczenie po pożarze Wałcz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usługi na czyszczenie po pożarze Wałcz. Jak usunąć skutki pożaru z budynku?

Każdego dnia w miastach województwa zachodniopomorskiego dochodzi do licznych pożarów. Co robić po wybuchu ognia w domu?

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowe czyszczenie po pożarze Wałcz realizowane przez firmę sprzątająca to gwarancja na usunięcie toksyn oraz zapachów spalenizny. Oferujemy całodobowe prace porządkowe i usuwanie skutków pożaru nie  tylko w Wałczu, w powiecie wałeckim, ale również w miastach: Człopa, Mirosławiec, Tuczno.

Sprzątanie po pożarach Wałcz

Czyszczenie ścian z sadzy pożarowej w Wałczu. Pozbywamy miejsce wszelkich śladów po płomieniu w pomieszczeniu.

Usuwanie skutków pożaru w kompleksowy sposób jest niezwykle ważne. Jeżeli szybko uda się uporać ze szkodami, koszty remontu domu będą znacznie mniejsze

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Sprzątanie po pożarach Wałcz i okolica — profesjonalna dekontaminacja

Sprzątanie mieszkania po pożarze w mieście Wałcz to zadanie dla firmy sprzątającej sadzę i nieczystości powstałe po wybuchu ognia. Sprawna sprzątaczka szybko przywróci wygląd mieszkania sprzed pożaru i pozwoli Ci powrócić do beztroskiego życia. Firma sprzątająca Kastelnik działa w trybie ekspresowym, realizuje działania związane z usuwaniem szkód po pożarowych w całym powiecie wałeckim. Wśród najważniejszych usług sprzątających można wymienić:

 • uprzątnięcie pogorzeliska w powiecie wałeckim,
 • utylizację przedmiotów zniszczonych przez pożar w miastach: Człopa, Tuczno,
 • czyszczenie ścian i sufitów z sadzy,
 • dekontaminację pomieszczeń.

Czyszczenie po pożarach Wałcz

Czyszczenie ścian po pożarze w Wałczu – skuteczne metody postępowania

Dokładne czyszczenie ścian i sufitów po pożarze w Wałczu jest niezwykle ważne, jeżeli powierzchnie mają nadawać się do remontu. Malowanie ścian po pożarze wymaga ich wcześniejszego wymycia. Jest to bardzo ważne, aby usługa została wykonana tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Dzięki temu sadze nie wnikną w strukturę ścian i innych powierzchni, nie wyrządzą przez to trwałych szkód.

Dlaczego warto wysprzątać dom po pożarze?

Pożar zwykle jest bardzo zaskakującym wydarzeniem, nikt się go nie spodziewa. Negatywny wpływ na zdrowie, jaki mogą mieć toksyny uwalniające się w trakcie jego trwania, często mogą towarzyszyć Ci przez całe życie. Ważne jest więc, aby rozprawić się z nimi szybko i skutecznie przy użyciu najlepszych preparatów do dezynfekcji oraz maszyn do mycia sadzy na podłodzie i ścianie. Usuwanie szkód po pożarze najlepiej zacząć od górnych powierzchni i stopniowo kierować się ku dołowi. Tak wymyte ściany będę gotowe do malowania.

Ozonowanie po pożarze zachodniopomorskie

Ozonowanie zamkniętych pomieszczeń, w których doszło do wybuchu ognia to jednak z usług sprzątania firmy Kastelnik.

Usuwanie szkód po pożarze w woj. zachodniopomorskim — od czego zacząć?

Błyskawiczne usuwanie szkód po pożarze to zadanie, które absolutnie trzeba wykonać, i to w pierwszych tygodniach po wybuchu ognia w nieruchomości. Sprzątanie zaczynamy od segregacji spalonych przedmiotów i wymyciu ścian. Kolejnym etapem będzie dekontaminacja w celu eliminacji trujących związków z powietrza.

Toksyny pożarowe mogą wyrządzić bardzo poważne szkody i spowodować nie tylko negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, ale i środowisko naturalne. Trujące związki chemiczne są bardzo niebezpieczne, niszczą wszystko, co napotkają na swojej drodze. Powierzchnie, na które oddziałują to przede wszystkim ściany i podłogi w mieszkaniu, dlatego niezbędne jest ich usunięcie, jeżeli chcesz ponownie w nim zamieszkać.

Profesjonalne czyszczenie po pożarze jest wręcz niezbędne. Mieszkanie zostanie przywrócone wtedy do stanu sprzed pożaru, zminimalizowane zostaną w nim wszelkie szkody. Specjaliści zadbają, aby wszystkie usługi zostały wykonane w niezwykle precyzyjny sposób.

Gdzie szukać pomocy w Wałczu po pożarze w domu?

Ozonowanie pomieszczeń, w których doszło do pożaru w Wałczu

Sprzątanie pogorzeliska nie jest łatwym zadaniem. Trzeba do tego odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Złożony proces dekontaminacji, któremu podołają jedynie specjaliści, obejmuje przede wszystkim ozonowanie pomieszczeń i usuwanie z nich trujących substancji. We właściwy sposób taką usługę wykona firma Kastelnik za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o dużej mocy.

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze odbywa się przede wszystkim z użyciem ozonu o stężeniu przekraczającym 40 ppm. Taki poziom jest w stanie wyeliminować smród spalenizny, który ulotnił się z przedmiotów i innych produktów znajdujących się w mieszkaniu w momencie pożaru. Warto dodać, że używając dobrej jakości atestowanych preparatów chemicznych, w bezpieczny sposób można oczyścić mieszkanie z wszelkich niebezpiecznych toksyn. Wstępnie usunięte zostaną także sadze i czarne naloty, które występują na ścianach.

Usługa zmywania tłustej sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane przez klientów pytania – FAQ

Wybuch pożaru potrafi zaskoczyć i zazwyczaj nikt się go nie spodziewa. Często nie wiadomo jak w tej sytuacji postąpić i z jakich usług konkretnie warto skorzystać. Wszystkie przedmioty w mieszkaniu oraz ściany, sufity i podłogi zazwyczaj są pokryte czarną sadzą. Po pożarze uwalnia się w mieszkaniu także przykry zapach spalenizny. Ogień trawi wszystko, co spotka na swojej drodze. O co pytają osoby poszkodowane przez ogień?

FAQ wałcz

Czy konieczne jest ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze jest konieczna, a ozonowanie jest jedną z metod na jej wykonanie. Jeżeli zdecydujesz się na dezynfekcje za pomocą ozonu, możesz usunąć przykry zapach pochodzący ze spalonych przedmiotów i usunąć toksyny z powietrza.

Jak skutecznie usunąć zapach spalenizny z mieszkania?

Usuwanie zapachu spalenizny z mieszkania jest możliwe dzięki ozonowaniu. Bardzo dużą skutecznością wykazuje się także sucha mgła z nadtlenkiem wodoru. Urządzenia w obu przypadkach powinny być atestowane i spełniać europejskie normy CE.

Usuwanie szkód po pożarowych podczas specjalistycznego sprzątania — Kastelnik

Kastelnik oferuje wysokiej jakości usługi, które są świadczone na miejscu pożaru nie tylko w miejscowości Wałcz, ale również w innych lokalizacjach woj. zachodniopomorskiego Człopa, Mirosławiec, Tuczno. Usuwanie szkód po pożarowych to kompleksowa pomoc przy czyszczeniu ścian z sadzy oraz usuwaniu zapachów.

Kastelnik — czas na sprzątanie.

Certyfikat sprzątania 2022 od firmy sprzątającej

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%