Czyszczenie po pożarze Wałbrzych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie suchym lodem po pożarze w Wałbrzychu. Kompleksowe usuwanie szkód po niekontrolowanym procesie spalania.

Szukasz firmy, która oferuje usługę czyszczenie po pożarze Wałbrzych? Potrzebujesz doprowadzić do ponownego użytkowania dom lub ściany w mieszkaniu, które, zostały zniszczone przez ogień? Doskonale trafiłeś.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik zajmuje się czyszczeniem po pożarach suchym lodem w powiecie wałbrzyskim w województwie dolnośląskim. Obsługujemy klientów już od 2013 roku i posiadamy setki pozytywnych opinii. Nasze usługi czyszczenia suchym lodem, czy ozonowania po pożarze są niezwykle skuteczne i trwale likwidują zapach spalenizny po pożarze. Metody usuwania szkód po pożarze, które stosujemy, są precyzyjne oraz nieszkodliwe dla środowiska. Podczas likwidacji skutków pożaru nie używamy wody oraz nie wprowadzamy do atmosfery dodatkowych trujących związków chemicznych. Wszystko w trosce o zdrowie i komfort dalszego użytkowania Twojego mieszkania, czy lokalu użytkowego.

wałbrzych firma sprzątająca po pożarze

Czyszczenie po pożarze w Wałbrzychu

Jak zacząć z nami współpracę? To bardzo łatwe! Wystarczy, że do nas zadzwonisz i podeślesz później na podany w zakładce kontakt adres e-mail zdjęcia lokalu, który potrzebuje usługi sprzątania po pożarze w Wałbrzychu i okolicach. Potrzebujemy również wstępne informacje o przyczynach pożaru i faktycznym stanie pomieszczeń. Najlepiej jeżeli otrzymamy do wglądu dokument, który sporządzany jest wraz ze służbami dla ubezpieczyciela. Od tego zależy, jakie metody czyszczenia powinniśmy zastosować.

Rozumiemy, że przyczyny pożaru mogą być różne i wszystko robimy z myślą o jak najlepszym wykonaniu swoich usług. Następnie oszacujemy koszt oraz czas realizacji zlecenia. Oczywiście taka usługa jest bezpłatna. Zależy nam, żeby wszystko było transparentne. Wyróżniamy się tym, że nasi klienci wiedzą, co zostanie przeprowadzone w lokalu, bez ukrytych kosztów. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, czy powierzyć nam swój lokal, po prostu do nas zadzwoń. Kastelnik zajmuje się jednakowo czyszczeniem po pożarze lokali mieszkalnych, domów wolnostojących, biur, pomieszczeń użyteczności publicznej, czy zakładów przemysłowych.

malowanie ścian po pożarze budynku

Jakie są etapy sprzątania po pożarze w powiecie Wałbrzyskim?

Po przyjęciu zlecenia oraz zatwierdzeniu terminu sprzątania, nasza firma przyjeżdża na miejsce i sprawdza elementy konstrukcji. Dopiero wtedy możemy ruszyć do prac. Kolejnym ważnym punktem jest oczyszczenie lokalu z jego elementów wyposażenia. Część z niego jesteśmy również w stanie uratować, oczyszczając meble, czy inne przedmioty z sadzy i dymu. Pusty lokal jest przygotowany do kolejnych etapów czyszczenia po pożarowego. Możemy ruszyć wtedy z czyszczeniem suchym lodem ścian, czy sufitów. Sprzątamy je przede wszystkim z substancji smolistych. Kolejnym krokiem jest dekontaminacja powierzchni, dzięki której pozbywamy się szkodliwych substancji na nadpalonych przedmiotach. Następnie osuszamy powierzchnie. Usługa ta pozwoli uniknąć rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia grzybów, pleśni, czy grzybni. Podczas akcji gaszenia straż pożarna zużywa tysiące litrów wody, które niestety wnikają w struktury termoizolacyjne budynku. Ozonujemy pomieszczenia, a na końcu wystawiamy dokumentację przebytych prac i dokument KNR.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem

Metoda czyszczenia suchym lodem odznacza się bardzo dobrą skutecznością w walce ze śladami po pożarze. Mycie suchym lodem to usługa przyjazna środowisku, w której nie używamy wody. Wszystko bez chemii, za to z zastosowaniem skompresowanego powietrza. Wycelowany na dany obiekt pod ciśnieniem suchy lód wyczyści precyzyjnie każdą trudną powierzchnię. Jak to działa? Jego niska temperatura oraz energia powstała podczas prac pod ciśnieniem dosłownie kruszy i wyparowuje brud. Tym samym, nie uszkadzamy w żadnym stopniu czyszczonej powierzchni. Metoda ta nie pozostawia również po sobie żadnych śladów. Bezinwazyjna technologia pozwala na sprzątanie nawet najbardziej zabrudzonych lokali bez konieczności zastoju pracy urządzeń.

szacowanie strat

Statystyki pożarów w Wałbrzychu – ogień o wielkim zasięgu

Pożary wybuchają bez ostrzeżenia, rozprzestrzeniają się z łatwością, często wywołując ogromne straty materialne o wielkich rozmiarach. Nie inaczej jest w Wałbrzychu w województwie dolnośląskim, w którym często dochodzi do wydarzeń, za które odpowiedzialny jest ogień. Według Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, w 2018 roku na terenie miasta Wałbrzych doszło do 3 pożarów obiektów użyteczności publicznej i do 12 pożarów obiektów mieszkalnych. Rok później, w całym województwie dolnośląskim, straż pożarna musiała wyjechać aż do 37 pożarów na dobę. Szczególnie niebezpieczne są miesiące grzewcze, w których występuje zwiększone ryzyko pożaru. Służby mundurowe nieustannie proszą w swych komunikatach o rozwagę podczas użytkowania pieców grzewczych, czy kominków. Należy mieć na uwadze, że w kraju dochodzi do ponad 30.000 pożarów budynków rocznie. Te liczby nie wymagają komentarza, warto zdawać sobie sprawę z zagrożeń pożarowych i starać się im przeciwstawiać.

Znajdziesz nas także w:

usuwanie toksyn po pożarze

Kastelnik- usuwanie szkód po pożarze 7/24

Jeżeli szukasz specjalistów do sprzątania po pożarze w Wałbrzychu, Kastelnik służy pomocą w zakresie dekontaminacji. Działamy cały rok, przez siedem dni w tygodniu i rozumiemy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy skuteczne czyszczenie ścian po pożarze w całym powiecie Wałbrzyskim. Skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc w likwidacji szkód po pożarze. Doprowadzimy Twój lokal do porządku. Zadzwoń!

Zobacz także – Odgrzybianie ścian Wałbrzych

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Wróć do normalności dzięki usługom usuwania szkód po pożarach, które są w stałej ofercie firmy Kastelnik od 2013 roku. Bezpłatanie wyceniamy wszystkie szkody spowodowane przez ogień w tym dekontaminację w spalonej nieruchomości. Na co warto zwrócić uwagę przy tego typu zleceniach. Najczęściej osoby poszkodowane przez zwarcie instalacji elektrycznej pytają o sadzę na ścianach i cenę kompleksowej usługi.

sprzątanie Wałbrzych

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%