Czyszczenie po pożarze Wadowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Pożar w mieszkaniu? Zamów czyszczenie po pożarze w Wadowicach w firmie sprzątającej Katelnik

Pozostawienie gotującej się na gazie potrawy, niedopałek papierosa, przeciążenie instalacji elektrycznej to najczęstsze przyczyny zaprószenia ognia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Bez względu na przyczynę, pożary zdarzają się niestety wszędzie, w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych, czy też pomieszczeniach gospodarczych. Kluczowe znaczenie po zdarzeniu, jakim jest wybuch ognia, jest czyszczenie po pożarach Wadowice, a można je zamówić u przedsiębiorstwa Kastelnik oferującego sprzątanie suchym lodem w całym powiecie wadowickim.

Czyszczenie mieszkania po pożarze Wadowice

Skutki pożarów usuwają profesjonalne przedsiębiorstwa sprzątające.

Profesjonalne sprzątanie po pożarach Wadowice i okolice

Samodzielne sprzątanie po pożarze w Wadowicach jest szkodliwe dla zdrowia i niestety często nieskuteczne. Po odjechaniu zastępów strażaków zawodowych najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Każdy pożar pozostawia po sobie specyficzny zapach spalenizny, a w powietrzu unoszą się toksyny. Ściany i sprzęty mogą być nadpalone, a na pewno pokryte sadzą. Oczyszczanie ścian z tłustych osadów, bez odpowiednich sprzętów nie ma sensu.

Czyszczenie po pożarach w Wadowicach i innych miastach Polski powinno odbywać się w określony sposób, według ustalonych procedur. Pracownicy specjalistycznej firmy sprzątającej powinni mieć odpowiednie zabezpieczenia do pracy w takim środowisku, tu bezpieczeństwo stawia się na pierwszym miejscu. Osoby pracujące z toksynami muszą dysponować profesjonalnym sprzętem oraz wykorzystywać certyfikowane środki chemiczne. Jeśli szukasz firmy usuwającej skutki pożarów w Wadowicach i w okolicy (całe województwo małopolskie), to sprawdź ofertę przedsiębiorstwa Kastelnik.

Kastelnik to lata doświadczenia. Połączenie skuteczności, szybkości i przyjazna obsługa. Współpracują też z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Dlaczego samodzielne sprzątanie po pożarach w Wadowicach jest niebezpieczne?

Samodzielne sprzątanie po pożarze nie jest bezpieczne – dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta, wciąż w powietrzu utrzymują się toksyny. Specyficzny zapach nie sprzyja drogom oddechowym człowieka. Sprzątanie bez odpowiedniego przygotowania i środkami chemicznymi dostępnymi w zwykłym sklepie, jest nie tylko mało skuteczne, ale może prowadzić do różnych chorób dróg oddechowych w przyszłości.

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze Wadowice

Kolejne powody, dla których warto oddać w ręce specjalistów spalone ściany, to szybkość działania. Dzięki temu możliwe jest zabezpieczenie elementów wyposażenia, które nie ucierpiały na tyle, by nadawały się tylko do utylizacji. Poza tym technicy firmy Kastelnik zajmują się również wywozem i utylizacją, co ściąga kolejne zmartwienie z głowy.

Jak wygląda czyszczenie po pożarze w Wadowicach?

Czyszczenie po pożarach przebiega w kilku etapach. Doświadczenie pożaru to coś, co zazwyczaj nie spotyka człowieka kilka razy w życiu, w związku z czym nie ma on wiedzy, jak postępować. W celu minimalizacji kosztów związanych z remontem pomieszczeń, które strawił ogień, konieczny jest szybki kontakt do firmy Kastelnik. Otrzymasz szczegółowe informacje, jak przebiega czyszczenie ścian po pożarze w Wadowicach.

Mycie ścian

By pozbyć się sadzy ze ścian, specjaliści z firmy Kastelnik stosują zabieg czyszczenia suchym lodem.

Oferta firmy sprzątającej Kastelnik na rok 2023

 • Mycie ścian, sufitów oraz podłóg;
 • Gruntowne czyszczenie sprzętów RTV, AGD;
 • Czyszczenie przewodów wentylacyjnych;
 • Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po wybuchu ognia w domu;
 • Utylizację przedmiotów po zwarciu instalacji elektrycznej;
 • Dezynfekcję pomieszczeń po wybuchu tlenku węgla;
 • Profesjonalne ozonowanie po pożarze sadzy w kominie;
 • Czyszczenie po zalaniu fekaliami i wybiciu kanalizacji.

Certyfikat dekontaminacji budynku – zwróć uwagę na dokumenty!

Wystawiamy dokumenty do towarzystwa ubezpieczeniowego oraz dajemy certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze. Jeśli szukasz profesjonalnej, rzetelnej i niedrogiej firmy, która posprząta Twój dom lub biuro po pożarze i usunie tlenek węgla, skontaktuj się z nami! Gwarantujemy szybką i sprawną pracę przy usuwaniu szkód po pożarze. Jesteśmy liderem w dziedzinie usuwania skutków pożarów z użyciem suchego lodu.

Usuwanie dioksyn

Dlaczego czyszczenie po pożarze suchym lodem jest skuteczne?

Suchym lodem Kastelnik usuwa 99,9% toksyn oraz zarodników pleśni, co jest kluczowe dla życia w dobrych warunkach w nieruchomości, która zajęła się ogniem kilka dni wcześniej. Usuwanie skutków pożaru suchym lodem to sześć razy szybsza metoda sprzątania, niż w przypadku wykorzystania środków chemicznych. A czas jest kluczowy, jeśli chodzi o minimalizację kosztów remontu w szczególności w sezonie grzewczym.

Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystywanej przez Kastelnik, skutecznie usuwane są wszelkie zabrudzenia, sadze, tłuste plamy.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów – zaufaj specjalistom

Specyficzny zapach, który unosi się w powietrzu po pożarze, wymaga najczęściej ozonowania, a do usuwania nieprzyjemnych zapachów nie ma lepszego środka na rynku. Neutralizujemy skutecznie zapach w pomieszczeniach, właśnie dzięki ozonowaniu.

Łącząc różne metody, w zależności od rodzaju zniszczeń, pracownicy naszego zakładu zapewniają dobrą jakość powietrza i wykonujemy przy tym kompleksowe sprzątanie po pożarach nie tylko w Wadowicach, ale i w całym województwie małopolskim. Dezodoryzacje pomieszczeń oferujemy także podczas świadczenia usługi sprzątanie po zalaniu Wadowice.

Usuwanie skutków pożaru w woj. małopolskim – Kastelnik

Na pierwszym etapie prac po pożarze należy pamiętać o segregacji rzeczy, które można uratować dzięki szybkiej reakcji. Dlatego dekontaminacja po pożarach w Wadowicach i innych miastach w Polsce w Kastelnik dostępne jest 24/7. Dzięki temu łatwiej i szybciej uporasz się z problemem i traumą! Czekamy na telefony!

Znajdziesz nas także w:

Zakład sprzątający Kastelnik

Zamów usługi firmy sprzątającej od lat!

Najczęściej zadawane pytania — FAQ

Pożar to zdarzenie, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć i większość nie wie, jak zachować się, gdy się tego doświadcza. Dlatego warto zadzwonić na infolinię firmy Kastelnik. Po pożarze ważne jest jak najszybsze posprzątanie posesji, aby zapobiec dalszym szkodom. Nasz zespół oferuje sprzątanie po pożarach w Wadowicach i chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

FAQ pożar Wadowice

Kiedy można sprzątać budynek po pożarze?

Czyszczenie po pożarze rozpoczyna się, gdy dopełnione zostaną formalności, między innymi w towarzystwie ubezpieczeniowym, a konstrukcja budynku nie grozi zawaleniem. Aby rozpocząć sprzątanie jak najszybciej, warto zadzwonić do firmy sprzątającej, która ma w tym spore doświadczenie w usuwaniu szkód pożarowych i dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym np. maszyną do zmywania sadzy ze ścian.

Jakie są najlepsze metody sprzątania po pożarze?

Atestowane środki chemiczne do usuwania sadzy są skuteczne, ale lepszy jest suchy lód. Zestalony dwutlenek węgla wypuszczany pod dużym ciśnieniem jest dużo sprawniejszy w zmywaniu silnych zabodzeń niż mydło malarskie. Suchy lód to dziś najlepsza metoda sprzątania po pożarze i tylko nieliczne firmy sprzątające dysponują tą technologią. Pomaga ona nie tylko przygotować nieruchomość pod remont, ale również pozbyć się toksyn i zanieczyszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%