Czyszczenie po pożarze Tuszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Tuszynie – sprzątanie pomieszczeń po pożarze, usuwanie szkód, gruntowe osuszanie i ozonowanie

Jakość świadczonych usług przez firmy, które zajmują się czyszczeniem mieszkań po pożarach w Tuszynie, powinna być potwierdzona licznymi realizacjami.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Cel jest jeden: bardzo dokładne wyczyszczenie lokalu, który został strawiony przez ogień. Dzięki temu, że pracownicy firmy przechodzą specjalistyczne szkolenia, mają wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym mogą wykonywać obowiązki w sposób skuteczny i bezproblemowy, a przede wszystkim bardzo dokładny.

Używają do działań suchego lodu, dzięki któremu są w stanie oczyścić ściany i sufity z sadz i innych związków toksycznych. Ponadto wykonują działania, dzięki którym możliwe jest osuszenie budynku, który w wyniku pożaru został zalany, ponieważ konieczne było ugaszenie pożaru. Podejmowane w tak profesjonalnym zakresie działania zawsze przynoszą bardzo dobre rezultaty.

czyszczenie ścian po pożarze Tuszyn

Czyszczenie po pożarze suchym lodem w Tuszynie

Kastelnik, firma sprzątająca po pożarach w Tuszynie każdego roku wykonuje specjalistyczne prace czyszczące w województwie łódzkim, aby przywrócić do właściwego stanu mieszkania, które dotknął pożar do jego pierwotnych funkcji. Korzystają z najlepszego sprzętu oraz wysokiej jakości preparatów chemicznych, dzięki którym czyszczenie powierzchni przebiega w sposób sprawny i bezproblemowy. Wiele firm używa przede wszystkim technologii suchego lodu. Jest to innowacyjna metoda czyszczenia, która pozwala na bezpieczne usuwanie spalin, wyczyszczenie okopconych ścian, a także pozwala na przygotowanie budynku do procesu osuszania.

sprzątanie po pożarze tuszyn

Bezpieczne sprzątanie domów po pożarach

Sprzątanie po pożarze nigdy nie było tak bezpieczne i proste, jak jest teraz, dzięki dostępności innowacyjnych technik i wysokiej jakości sprzętu. Firmy sprzątające mogą korzystać z wydajnych metod czyszczenia suchym lodem. Tego typu technologie są powszechnie wykorzystywane przez praktycznie wszystkie firmy sprzątające po pożarach. Nie wykorzystuje się już do czyszczenia specjalistycznej chemii, a jedynie ekologiczne środki, do których zaliczany jest suchy lód. Jest to bezpieczniejsze dla zdrowia oraz środowiska. Ponadto prace można wykonać szybko i sprawnie.

likwidacja szkód ozonowanie

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze

Dezynfekcja poprzez ozonowanie to jedna ze sprawdzonych technik likwidowania nieprzyjemnego zapachu, który powstaje po pożarze lub zalaniu. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy pozbyć się bakterii, wirusów oraz nieprzyjemnego zapachu. Czyszczenie po pożarach na terenie miasta Tuszyn w województwie łódzkim obejmuje m.in. odtłuszczanie nadpalonych ścian z substancji smolistych. Mieszkanie wygląda i pachnie jak nowe, co jest jak najbardziej pożądanym zjawiskiem. Można do takiego mieszkania wrócić bez najmniejszych problemów.

Dekontaminacja mieszkania strawionego przez pożar w Tuszynie

Dekontaminacja jest procesem polegającym na usunięciu i unieszkodliwieniu substancji potencjalnie toksycznych i szkodliwych, które mogłyby wpłynąć negatywnie na zdrowie człowieka. Jest to kluczowy etap sprzątania po pożarach i pozwala przywrócić budynek do odpowiedniego stanu, w którym człowiek może czuć się bezpiecznie. Dla bezpieczeństwa mieszkańców z budynku są usuwane niebezpieczne i trujące pozostałości po ogniu. Wszystkie przedmioty strawione w wyniku pożaru są utylizowane.

pożar usługi sprzątania

Gruntowne osuszanie budynku po pożarze

Jednym ze skutków pożaru jest zalanie mieszkania. Często jest to wynik akcji strażaków, którzy używają dużej ilość wody i specjalnej piany, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się ognia i stłumić go w zarodku. Zalaniu ulegają m.in. warstwy izolacji domu oraz wszystkie przedmioty, które się w nim znajdują. Niezwykle ważne jest gruntowne czyszczenie po pożarze, ale także osuszanie powierzchni. Dzięki temu, że wszystkie działania zostaną przeprowadzone w profesjonalny sposób, można będzie osiągnąć najlepsze efekty z możliwych.

Usuwanie skutków pożaru w Tuszynie – Kastelnik 7/24

Specjalistyczne sprzątanie po pożarze jest niezbędne, aby można było przywrócić dawny blask mieszkaniu, które zostało strawione przez pożar. Firmy sprzątające pracują przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, aby zadania wykonać w sposób sprawny i bardzo dokładny. Zazwyczaj w celu wykonania bardzo dokładnych działań, dobierane są najlepsze metody czyszczenia.

Ogień powoduje ogrom zniszczeń oraz strat, dlatego, aby ograniczyć koszty do minimum i uratować jak najwięcej rzeczy, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, która przywróci dawny wygląd murom i sprawi, że można będzie w budynku przeprowadzić remont. Kluczowe jest usunięcie z mieszkania szkodliwych dla zdrowia toksyn, a to odbywa się przy użyciu suchego lodu, czyli materiału uzyskanego z dwutlenku węgla. Materiał ten jest ekologiczny. Można dzięki temu myć oraz dezynfekować okopcone ściany mieszkania, usunąć tłuste plamy oraz sadzę ze ścian i sufitów.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

 

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

firma sprzątająca tuszyn

Likwacja szkód po pożarze jest zadaniem, które śmiało można powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej po pożarach – Kastelnik. Dzięki temu, że dysponuje ona doświadczeniem, doświadczeniem oraz odpowiednim sprzętem, jest w stanie wykonać wszystkie działania związane z usuwaniem szkód po pożarach w sposób profesjonalny skuteczny. Jeżeli masz pytania – zadzwoń!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

faq tuszyn

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania waha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%