Czyszczenie po pożarze Turek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie skutków pożaru Turek, woj. wielkopolskie

Sprzątanie nieruchomości po pożarze to niezwykle wymagające zadanie – nie dość, że powinieneś mieć do swojej dyspozycji niezbędny sprzęt, to jeszcze dokładnie wiedzieć, jak go używać. Z tego względu czyszczenie po pożarze Turek, woj. wielkopolskie warto przekazać w ręce specjalistów od usuwania sadzy z firmy Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Na co możesz liczyć, podpisując umowę z profesjonalną firmą sprzątającą?

 • Usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem;
 • Utylizacja odpadów pokrytych trującymi związkami chemicznymi;
 • Czyszczenie suchym lodem;
 • Dekontaminacja pomieszczeń specjalistycznym sprzętem;
 • Usuwanie zapachów za pomocą ozonu;
 • Dezynfekcja po pożarze przez zamgławianie suchą mgłą;
 • Kompleksowe przygotowanie mieszkania do ponownego użytkowania.
czyszczenie ścian po pożarze Turek

Czyszczenie ścian po pożarze powinno być wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów.

Z pozoru proste usuwanie skutków pożaru może okazać się, czymś, z czym nie poradzi sobie nawet najlepiej przygotowana osoba, dlatego skorzystanie z oferty firmy sprzątającej po pożarze będzie najlepszym (i z pewnością najszybszym) rozwiązaniem.

Zanim jednak sięgniesz po telefon i umówisz się na oględziny – zobacz, jak wygląda czyszczenie po pożarze i zaskocz techników swoją wiedzą.

Sprzątanie po pożarze – którą firmę wybrać?

Jest wiele firm, które oferują usuwanie skutków pożaru – jedne działają lokalnie, inne skupiają się na większym obszarze. Podjęcie decyzji o właściwym wykonawcy może być dla Ciebie kłopotliwe – szczególnie jeśli sugerujesz się ceną, a nie poprzednimi realizacjami.

Sprzątanie po pożarze Turek

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Prawda jest jednak taka, że czyszczenie po pożarze będzie skutecznie wtedy, kiedy zdecydujesz się na techników świadczących kompleksowe usługi, czyli od sprzątania, po remontowanie i na przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji dla ubezpieczycieli kończąc.

Tylko takie wsparcie zdejmie z Ciebie cały niepokój i inne negatywne emocje, ponieważ nie będziesz myślami uciekał do czynności, które zostały na Twojej głowie.

Ozonowanie pomieszczeń Turek i okolice

W ramach kompleksowego usuwania szkód powstałych w wyniku pożaru firma Kastelnik oferuje ozonowanie pomieszczeń Turek i inne okoliczne miejscowości. Ozonowanie pozwala wyeliminować negatywny wpływ, jaki na zdrowie domowników mają toksyny powstające na etapach spalania wyposażenia w domu.

Ozonowanie po pożarze

Ozonowanie w pomieszczeniu po ogniu pozwala na usunięcie zapachu spalenizny.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Firma sprzątająca Kastelnik w swojej pracy wykorzystuje przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 ppm do 240 ppm, co pozwala technikom na dopasowanie optymalnego stężenia ozonu do okoliczności pożaru i skali zatrucia toksynami.

Przygotowanie powierzchni do czyszczenia – uprzątnięcie pogorzeliska

Kiedy tylko zostanie ukończona akcja gaśnicza przeprowadzana przez straż pożarną, a rzeczoznawca wyda oświadczenie, że Twój budynek nie grozi zawaleniem, to ekipa sprzątająca może zacząć działać.

Cały proces zaczyna się od uprzątnięcia pogorzeliska, by przygotować powierzchnię do mycia suchym lodem i usuwania zabrudzeń. Technicy wynoszą spalone przedmioty oraz usuwają elementy domu, które leżą na podłodze.

Dekontaminacja pomieszczenia

Pogorzelisko jest niestety bardzo niebezpieczne – łatwo zrobić sobie krzywdę, dlatego nie przemieszczaj się po budynku, w którym doszło do pożaru.

Utylizacja spalonych mebli po pożarze w woj. wielkopolskim

Uprzątnięcie pogorzeliska to również wyniesienie spalonych mebli – jednak pozbycie się ich nie jest tak proste, jak możesz sobie wyobrażać. Po pierwsze nie możesz ot tak wynieść mebli do śmietnikowej altanki – jest to niezgodne z prawem. Usuwanie szkód po pożarze najlepiej zlecić fachowcom z uprawnieniami ADR.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Po drugie samodzielne przeniesienie ich, wyniesienie, a następnie zutylizowanie byłoby nie do zrealizowania w pojedynkę. Właśnie dlatego warto zadzwonić po firmę sprzątającą i zlecić im sprzątanie po pożarze w Turku.

Technicy sprawią, że utylizacja spalonych mebli będzie szybka, bezpieczna, a przy tym legalna, ponieważ zostaną one zutylizowane w przeznaczonym do tego celu miejscu.

Toksyny po pożarze – jak się ich pozbyć?

Niebezpieczne związki chemiczne nie chowają się tylko w meblach – są one w powietrzu i atakują każdego, kto wejdzie do środka bez odpowiedniego zabezpieczenia. Czy wiesz, że przebywanie w spalonym domu to narażanie się wiele chorób?

Z pewnością nie chciałbyś mieszkać w niebezpiecznym mieszkaniu lub pracować w biurze, w którym narażasz swój organizm na kontakt z toksynami. Mamy dobrą wiadomość – toksyny występujące po pożarze można usunąć, przeprowadzając dekontaminację po pożarze, która składa się z takich czynności jak: czyszczenie ścian suchym lodem, usuwanie tłustej sadzy oraz ozonowanie po pożarze.

Czyszczenie sadzy ze ścian dostępne jest również w miastach:

Całodobowy telefon alarmowy

Telefony odbieramy całodobowo!

Baza wiedzy dla mieszkańców Turka

Osoby poszkodowane w wyniku pożaru często zastanawiają się, jak poradzić sobie z czyszczeniem ścian i usuwaniem trudnych zanieczyszczeń? Samodzielne mycie powierzchni to czasochłonne zajęcie. Zdecydowanie najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach. Technicy oferują usługi czyszczenia przy pomocy suchego lodu ścian i sufitów, co pozwala szybko i skutecznie usunąć czarne osady i przystąpić do malowania ścian. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców Turka.

Sprzątanie Turek

Ile razy powinno się malować sufit po pożarze?

Sufit po pożarze należy malować standardowo. Jedna warstwa i warstwa dodatkowa w zupełności wystarczą. Ważne jest jednak, by przed malowaniem usunąć tłustą sadzę, wykorzystując np. mycie suchym lodem i sięgnąć po specjalną farbę do ścian po pożarach.

Jak odnowić dom po pożarze?

Pożar to przykre doświadczenie, w wyniku którego może dojść nawet do całkowitej utraty dobytku. W ramach specjalistycznych usług usuwania szkód po pożarach klienci mogą odnowić dom i wyeliminować konieczność kosztownego remontu. Technicy usuwają sadzę, odkażają pomieszczenia i utylizują zniszczone sprzęty.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%