Czyszczenie po pożarze
Toruń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarach w Toruniu. Usuwanie trujących toksyn z pomieszczeń, ozonowanie po pożarze

Firma sprzątająca Kastelnik zajmuje się fachowym czyszczeniem po pożarze w Toruniu  oraz profesjonalnym usuwaniem szkód po pożarowych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowa likwidacja skutków po  pożarowych  przeprowadzamy zarówno w Toruniu jak i pobliskich miastach  w  województwie kujawsko – pomorskim. Oferujemy pomoc w zakresie likwidacji szkód powstałych wskutek ognia  zarówno osobom prywatnym jak i polskim przedsiębiorcom. Niwelujemy szkody wyrządzone przez pożar  zarówno w mieszkaniach, garażach, piwnicach jak i na terenach przeznaczonych do działalności gospodarczej np. pomieszczeniach gospodarczych w hotelach, czy też szpitalnych piwnicach.

Dlatego właśnie niejednokrotnie pomagamy przedsiębiorcom, których zakłady produkcyjne uległy tragicznemu spaleniu. Przeprowadzamy także dekontaminację pomieszczeń zniszczonych ogniem, dlatego nasi klienci nie muszą się obawiać działania trujących i niewidocznych gołym okiem toksyn powstałych wskutek pożarów. Niestety – choć są one niewidoczne, szkodliwe toksyny powstają w trakcie palenia się różnych przedmiotów i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Likwidacji tych właśnie toksyn, nie można pominąć przed sprzątaniem po wybuchu ognia, dlatego jego przeprowadzenie jest po pożarze niezbędne.

dekontaminacja czyszczenie po pożarze certyfikat ogólnopolski

Czy zdajesz sobie sprawę, iż skutkom zniszczeń po pożarowych trzeba zaradzić w fachowy sposób! Ze zniszczeniami po wybuchu ognia, nie można poradzić sobie samodzielnie! Fachowe sprzątanie zniszczeń po pożarach wymaga wiedzy, sprzętu, doświadczenia i technologii.

Doświadczenie firmy Kastelnik w usuwaniu szkód po pożarowych, to lata pogłębiania wiedzy z zakresu nowych technologii!

Od 2013 roku  firma Kastelnik działa w branży czyszczeń specjalistycznych dla przemysłu, pogłębiając doświadczenie oraz fachową wiedzę.  W codziennej pracy niewątpliwie pomaga nam fakt, iż posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, jak i sprzętowe. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne a każde miejsce zastane po pożarze priorytetowe w chwili naszej pracy. Dzięki doświadczeniu oferujemy rozwiązywanie problemów w spalonych pomieszczeniach oraz w znajdujących się w nich środków wyposażenia. Wszystko to wykonujemy innowacyjnymi metodami.

Kontakt z osobami poszkodowanymi w pożarze oraz stała praca na terenach posesji mieszkalnych zniszczonych ogniem, zdeterminowała nas do działań, by stać się przodującą firmą branży. Jesteśmy rekomendowani przez wielu naszych zadowolonych klientów!. Działamy przede wszystkim szybko, bo czas reakcji na zgłoszenia poszkodowanych w pożarze  jest bardzo ważny. Prowadzimy dyżury telefoniczne przez całą dobę, dzięki którym jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

Dla każdego z nasz pożar, bez względu na to, czy w budynku mieszkalnym, czy na terenie firmy, jest bez wątpienia traumatycznym przeżyciem. Niejednokrotnie prowadzi on do ciężkich przeżyć psychicznych oraz do zdezorientowania osób poszkodowanym. Co robić, kiedy spaleniu uległ mieszkanie znajdujące się na terenie miasta Toruń? W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów prowadzimy nie tylko czynności usuwające szkody po pożarowe – tj. usuwanie sadzy ze ścian, usuwanie sadzy z podłóg, czy też usuwanie sadzy z sufitów, ale również przeprowadzamy neutralizacje zapachów spalenizny oraz utylizacja spalonych maszyn, urządzeń produkcyjnych.

Oferta firmy sprzątającej po pożarze Kastelnik

Wykonujemy wszelkie prace zabezpieczające budynek po pożarze, przeprowadzając ocenę  skali zniszczeń elementów konstrukcyjnych. Nasze działania są zawsze zgodne z wszelkimi zasadami BHP oraz przepisami polskiego prawa budowlanego.

W ofercie naszej firmy znajdziesz usługi restytucji mienia po pożarach

 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Toruniu;
 • Dekontaminacje pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów po pożarze w toruńskich zakładach przemysłowych;
 • Dezynfekcje powierzchni – nawet do 9000 m3/h;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze i usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów;
 • Osuszanie pomieszczeń po pożarach.

sprzątanie po pożarze toruń

Nasze czynności są starannie zaplanowane, dlatego zaczynamy zawsze od czynności:

 • Oszacowania strat po pożarze;
 • Opracowania kosztorysu prac firmy Kastelnik sprzątającej po pożarach. Sprecyzuje on czynności, które w ocenie naszych specjalistów, będą niezbędne, by pomieszczenie przygotować do remontu;
 • Wnikliwe zabezpieczenia budynku przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarach – to etap, którego nie można uniknąć. Zabezpieczeniu ulec muszą również przedmioty i maszyny pozostawione na halach przemysłowych, które mogły ulec zalaniu w akcji gaśniczej.

Likwidacja szkód powstałych po zaprószenia ognia lub wskutek zwarcia instalacji elektrycznej, wymaga specjalistycznej firmy sprzątającej. Usuwaniu skutków po pożarach nie można się podjąć  samodzielnie. Do poradzenia sobie z rozległymi stratami po wybuchu ognia, potrzebna jest wiedza, fachowy sprzęt, innowacyjne technologie.

Zadzwoń do nas! Pamiętaj, Kastelnik jest dostępny do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, czekamy, by odebrać Twoje zgłoszenie.

Czyszczenie suchym lodem – maksymalnie skuteczne i nie tylko dla przemysłu

Firma Kastelnik niejednokrotnie wspierała polski przemysł, natychmiastowo reagując na potrzeby klientów ze stref ekonomicznych. Pomagamy polskim przedsiębiorcom usunąć skutki wybuchu ognia nawet jeśli skala zniszczeń jest ogromna. Jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze do usunięcia zniszczenia. Dzięki temu, że stosujemy innowacyjne technologie np. czyszczenie po pożarze suchym lodem – możemy mówić o 100% skuteczności i krótkim czasie czyszczenia.

Czyszczenie po pożarze toruńskich mieszkań jest niezwykle trudne i czasochłonne. Praca ludzkich rąk i dobre chęci w tym miejscu nie wystarczą. Stosując metodę czyszczenia suchym lodem gwarantujemy 100% skuteczność i inne ukryte zalety rekomendowanej metody. To technologia, która m. in sprawdza się doskonale w czyszczeniu instalacji elektrycznych pod napięciem – bez konieczności jej wyłączenia.

Czyszczenia po pożarze suchym lodem w Toruniu, to szereg innych gwarantowanych korzyści. Należą do nich:

 • Oszczędność czasu w stosunku do dotychczasowych metod sprzątania i czyszczenia po pożarze środkami chemicznymi;
 • Niższy koszt czyszczenia za pomocą suchego lodu, jest bardziej wydajny i ekonomiczny;
 • Brak zabrudzeń, jakie mamy podczas mycia ścian po pożarach środkami chemicznymi;
 • Proekologiczne rozwiązanie.
 • Wysoka skuteczność w usuwaniu usuwania zapachu po pożarze, trudnego do wyeliminowania tradycyjnymi metodami;
 • Najwyższa precyzja czyszczenia osmolonych powierzchni. Osmolone powierzchnie po pożarowe, wskutek suchego lodu, są bezpiecznie oczyszczone. Granulki suchego lodu, są bardzo precyzyjne w swoim działaniu;
 • Brak odpadów wtórnych, to inna zaleta suchego lodu ingerującego w czyszczoną po spaleniu powierzchnię.

Jeśli jesteś ofiarą wybuchu ognia, nie wiesz komu powierzyć specjalistyczne prace likwidujące  po pożarowe straty, zadzwoń do nas! Technicy firmy Kastelnik są gotowi rozwiązać każdy problem, rozpoczynając od oszacowania poziomu strat i kosztorysu zaplanowanych czynności sprzątających. Kosztorys przygotowujemy bezpłatnie!.

Usuwanie skutków po pożarze i zatrważająca statystyka zdarzeń z udziałem ognia w Toruniu

Choć trudno w to uwierzyć, to celowe podpalenia jak nieszczęśliwe zdarzenia losowe – prowadzące do wybuchu pożarów, to stale zatrważający problem. Statystyka zdarzeń z udziałem żywiołu, jakim jest ogień,  potwierdza to stwierdzenie. Statystycznie w ciągu roku, wybucha 12.000 pożarów w naszym kraju. Przyczyną około połowy z nich, są wady urządzeń elektronicznych i zwarcie w obwodach elektrycznych.

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Toruniu, wymaga wiedzy z zakresu zabezpieczenia miejsca zniszczonego przez żywioł, jakim jest ogień. Technicy firmy Kastelnik wiedzą, że  działania usuwające szkody, należy wykonywać z zachowaniem najwyższej ostrożności i z zachowaniem wszelkich zasad BHP. To dla nas niezwykle istotne.

Znajdziesz nas także w:

sprzątanie domu po pożarze Toruń

Pożar w Toruniu styczeń 2021 r.

Na początku 2021 r.,  mieliśmy do czynienia z pożarem w Toruniu, gdzie do wybuchu ognia doszło w wieżowcu. W niedzielne popołudnie, 3 stycznia 2021 roku, na parterze wieżowca na ul. Przy Kaszowniku, doszło do wybuchu ognia. W akcji gaśniczej wzięły udział cztery zastępy straży pożarnej. Niezbędne była ewakuacja mieszkańców całego wieżowca. Na szczęście w mieszkaniu, w którym miało miejsce to tragiczne zdarzenie, nikt nie przebywał.

Wskutek tego wypadku, podtruciu uległa jedna osoba, której natychmiastowo została udzielona pomoc medyczna. Pozostali mieszkańcy, szczęśliwie nie ucierpieli w tym zdarzeniu.  Choć przyczyn wspomnianego pożaru nie znamy, z doniesień medialnych wiemy, iż problemem utrudniającym akcję gaśniczą i ewakuacyjną, był duży poziom zadymienia. Jak donoszą mieszkańcy, silne zadymienie, utrzymywało się bardzo długo w budynku.

Jeśli nieszczęśliwie dotknęły Cię skutki pożaru i nie wiesz komu zlecić prace porządkowe, zadzwoń do nas! Oferujemy otrzymanie wstępnej wyceny usług dotyczących usuwania szkód po pożarze dla mieszkańców Torunia, już na podstawie odpowiednich zdjęć z miejsca zdarzenia.

Kastelnik firma sprzątająca po pożarach w Toruniu, to gwarancja szybkiej reakcji na zgłoszenie oraz odpowiednich kompetencji, wszystko by rozwiązać Państwa problemy zniszczeń pożarowych jak najszybciej. Infolinia telefoniczna czynna całą dobe – jeżeli masz pytania – zadzwoń!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

O czym warto pamiętać? Nie ma co tracić czasu na samodzielne mycie spalonych powierzchni. Usuwanie szkód po pożarze firma Kastelnik realizujemy przy pomocy suchego lodu, który szybko i precyzyjnie usuwa sadzę, czarne osady i inne zabrudzenia powstałe po wybuchu ognia. Po myciu ścian suchym lodem nie pozostają żadne wtórne odpady i jest to metoda ekologiczna, a ściany są gotowe do malowania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby klient był zadowolony z osiągniętych rezultatów.

Usługi sprzątania Toruń

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzony sposób na usuwanie zapachów po pożarze. Likwidacja zapachu spalenizny za pomocą ozonu powinna być wykonana przy stężeniu na poziomie 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%