Czyszczenie po pożarze Tczew

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Tczew.  Czym umyć sadzę po pożarze w domu?

Ogień w domu? Warto zainwestować w profesjonalne i kompleksowe czyszczenie po pożarze Tczew w połączeniu z profesjonalną dekontaminacją. To najprostsza droga do powrotu do normalności po traumie, jaką jest spalenie mienia i wybuch pożaru w Twoim budynku.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Spaloną ścianę po pożarze domu najlepiej umyć przy użyciu suchego lodu pod wysokim ciśnieniem. Zalety tej techniki:

 • niskie koszty czyszczenia;
 • szybki czas realizacji usługi;
 • dobra jakość doczyszczania w porównaniu z tradycyjnym środkiem chemicznym;
 • brak zanieczyszczenia środowiska i odpadów wtórnych;
 • sprzątanie tą metodą jest uznawane w branży za najbardziej innowacyjne.
Sprzątanie po pożarach Tczew. Usuwanie szkód pożarowych na dachu

Usuwanie skutków pożaru dachu. Na zdjęciu przykład naszej realizacji sprzątania spalonego domu.

Dzięki współpracy z liderem na rynku- firmą Kastelnik, masz pewność, że dokładnie posprzątasz budynek, który ucierpiał w wyniku działania ognia. Kastelnik to synonim jakości i pełnej profesji potwierdzony setkami opinii zadowolonych klientów. Od 10 lat oferujemy kompleksowe sprzątanie po pożarach w całej Polsce i doskonale znamy najlepsze metody czyszczenia sadzy ze ścian i remontowania spalonych powierzchni. Suchy lód to najlepszy sposób na wymycie sadzy na ścianie po pożarze. Stosujemy innowacyjne metody mycia posadzek czy sufitu, właśnie suchym lodem.

Czyszczenie ścian po pożarze Tczew woj. pomorskie

Warto dodać, że posiadamy najnowsze generatory ozonu i stosujemy tylko jakościowe, sprawdzone środki chemiczne. Usługi, które możesz zamówić u profesjonalistów to:

 • mycie sadzy ze ścian po pożarze;
 • usuwanie zapachu spalenizny z budynku;
 • dekontaminacja toksyn i trujących związków chemicznych;
 • utylizacja spalonych przedmiotów wraz ze sprzątaniem pogorzeliska.

Usuwanie sadzy ze ściany i zabrudzeń oleistych

Dokładne wyczyszczenie mieszkania z nieczystości i tłustych osadów nie rozwiąże nam wszystkich problemów. Jednym z najważniejszych etapów sprzątania mieszkania po pożarze w Tczewie jest dokładnie usunięcie sadzy ze ścian i sufitów. Jak wiemy sadza to substancja bardzo trudno usuwalna, a po pożarze jest dosłownie wszędzie. Zwykłe środki czystości i woda nie wystarczą, aby się z nią uporać. Warto zainwestować w innowacyjną technologię mycia ścian suchym lodem.

Warto dodać, że usuwanie szkód pożarowych należy rozpocząć od wysprzątania pogorzeliska i za pomocą profesjonalnego sprzętu do mycia ścian suchym lodem. Usługi na sprzątanie świadczymy nie tylko w powiecie tczewskim, ale również w innych miastach.

Usuwanie sadzy ze ścian

Urządzenie do usuwania tłustej sadzy ze ściany za pomocą suchego lodu. Mycie techniczne.

Usunięcie szkód pożaru niezbędne jest, by móc bezpiecznie pozowanie zamieszkać. Konieczne jest profesjonalne sprzątanie przy użyciu najlepiej nowoczesnych metod. Nasi fachowcy zwykle sięgają po metodę sprzątania suchym lodem, czyli zestalonym CO2, który generowany jest w specjalnych urządzeniach w bardzo niskiej temperaturze. Granulat suchego lodu wyrzucany jest pod wysokim ciśnieniem z generatorów i uderza z impetem w pokrytą sadzą powierzchnię. Brud dosłownie odlepia się od ściany, pozostawiając ją gładką i czystą. Urządzenia do czyszczenia suchym lodem kosztują majątek, ale nie musisz ich kupować. Większość specjalistycznych firm sprzątających ma je na swoim wyposażeniu.

Ozonowanie mieszkania po pożarze - firma sprzątająca na Pomorzu

Oferta firmy Kastelnik – czyszczenie suchym lodem

W firmie Kastelnik zamówisz kompleksowe czyszczenie domu po pożarze za pomocą suchego lodu. Działamy nie tylko w mieście Tczew, ale i w okolicznych powiatach i gminach. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne usługi związane ze sprzątaniem pogorzeliska nie tylko za pomocą zestalonego dwutlenku węgla. Opcjonalnie polecamy między innymi:

 • Sprzątanie po pożarach w Tczewie;
 • Odkażanie pomieszczeń i odspajanie brudu ze ścian;
 • Dezynfekcja lokalu po przejściu ognia;
 • Prace remontowe po pożarach woj. Pomorskie;
 • Czyszczenie garaży i piwnic po pożarze suchym lodem;
 • Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie szkód pożarowych;
 • Kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań po wybuchu ognia;
 • Mycie ścian po pożarze na miejscu zdarzenia;
 • Usuwanie sadzy po pożarze;
 • Usuwanie skutków pożarów np. zapach spalenizny eliminujemy ozonem przy 40 ppm;
 • W pełni bezpieczne osuszanie pomieszczeń po akcji gaśniczej;
 • Likwidacja odoru spalenizny to trudne zadanie, ale nie dla profesjonalistów;
 • Pełna dekontaminacja mienia.

Utylizacja mebli po pożarze – jak zrobić to w bezpieczny sposób?

W pożarze nierzadko właściciele nieruchomości tracą przedmioty codziennego użytku i wyposażenie swoich domów. Niestety po akcji gaśniczej wiele mebli najpierw nadpalonych, a później oblanych wodą nie nadaje się już do użytku i trzeba się ich pozbyć. Nasza firma oferuje usługę bezpiecznego i ekologicznego usuwania zniszczonych w pożarze przedmiotów. Wyniesiemy i legalnie zutylizujemy Twoje stare meble, sprzęty i inne rzeczy zniszczone w pożarze. Działamy szybko i dyskretnie. Już dziś zamów utylizację przedmiotów w firmie Kastelnik.

Usuwanie skutków pożaru w Tczewie – usługi Kastelnik

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych i jakościowych usług w zakresie specjalistycznego usuwania szkód po pożarach wszystkim, którzy tego potrzebują. Jesteśmy przekonani, że nasza wykwalifikowana kadra podoła każdemu wyzwaniu. Jeżeli chcesz nas bliżej poznać lub masz pytania – zadzwoń na naszą infolinię lub wyślij e-mail ze zdjęciami budynku po pożarze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zadzwoń, nie czekaj.

Kastelnik – czas na sprzątanie po pożarze w Tczewie.
Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca w Tczewie.

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze – firma Kastelnik.

FAQ — sprzątanie po pożarach w nieruchomościach

Firma Kastelnik oferuje nie tylko usługi, ale przede wszystkim indywidualne rozwiązania w zakresie restytucji mienia oraz dekontaminacji budynku po pożarze. Działania nasze polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia np. elementów konstrukcyjnych przed zawaleniem. Specjalistyczne sprzątanie po pożarze w Tczewie to realna pomoc na terenie całego województwa pomorskiego.

W celu przybliżenia Państwu oferty naszej firmy- przygotowaliśmy kilka odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów. Kompleksowe usługi są naszym zadaniem, które realizujemy przez całą dobę.

FAQ, pytania klientów o sprzątanie w Tczewie

Ile kosztuje czyszczenie sufitów i ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian i sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajduje. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł. Zestalony dwutlenek węgla to inaczej suchy lód i sprawdza się idealnie do mycia tłustej sadzy na ścianie.

Jak szybko usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych poprzez ozonowanie. Wszystkie te prace można zacząć realizować po wizycie rzeczoznawcy ds. usuwania szkód pożarowych, kilka dnia po wybuchu ognia. Zasada jest prosta, im szybciej zaczniesz działać, tym lepiej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%