Czyszczenie po pożarze
Tarnowskie Góry

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Tarnowskie Góry. Opinia biegłego z zakresu pożarnictwa to pierwszy krok, by dostać zielone światło na usunięcie szkód pożaru

Kastelnik oferuje usługę czyszczenie po pożarze Tarnowskie Góry w woj. śląskim, dla jego mieszkańców i firm zlokalizowanych w powiecie tarnowskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem po pożarze w spalonych budynkach mieszkalnych, pomieszczeniach gospodarczych, magazynach oraz piwnicach. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku i od tego czasu zgromadziliśmy wielu zadowolonych klientów z całej Polski. Niektórzy z nich, chętnie polecają nasze usługi dalej. Dziękujemy za okazane zaufanie. Pożary wybuchają nagle, dlatego doskonale rozumiemy, że musimy być w stałym kontakcie z naszymi klientami. Działamy 24 godziny na dobę. Nasi eksperci czekają na Twój telefon w związku z usunięciem skutków pożaru.

Ozonowanie wyposażenia mieszkania

Ozonowanie mieszkania jako czyszczenie po pożarze jest jedną z metod neutralizacji szkód.

Czyszczenie po pożarze Tarnowskie Góry

Pożar to ogromna tragedia, która zostawia nie tylko ślad w portfelu, ale również w psychice klienta. Dlatego nasza firma rozumie, że usługi, które Państwu proponujemy, muszą je w pełni zaspokoić. Pożar nie raz oznacza także utratę dachu nad głową, czy wstrzymanie działalności gospodarczej. Jeżeli zależy Państwu, żeby szybko odzyskać świeże i odnowione lokum, najlepiej pozostawić sprzątanie po pożarze profesjonalnej firmie, jak nasza. Tylko dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pozbędziemy się z mieszkania niebezpiecznych toksyn, śladów po zadymieniu, czy zagrzybienia. Dzięki ogromnemu doświadczeniu nasi pracownicy mają wiedzę, która pozwala na sprawne wykonanie usług.

Czyszczenie po pożarze Tarnowskie Góry

Jakie są fazy sprzątania po pożarach?

Naszym priorytetem jest również ich bezpieczeństwo oraz przestrzeganie przepisów BHP. Kadra Kastelnika zawsze ubrana jest w odzież ochronną, czyli specjalny strój do sprzątania oraz maski. Możemy przystąpić do pracy, tylko wyłącznie, jeżeli dostaniemy pozytywną opinię rzeczoznawcy o braku możliwości zawalenia się budynku. Wtedy ruszamy z opróżnianiem lokalu ze spalonego wyposażenia. Część z niego jesteśmy w stanie poddać restytucji, przywracając je do stanu używalności. Resztę szkodliwych odpadów utylizujemy. W pustych pomieszczeniach możemy zabrać się za oczyszczanie suchym lodem ścian, podłóg czy zadymionych sufitów.

Sprzątanie po pożarze w Tarnowskich Górach

Zajmujemy się także dekontaminacją, usuwając wszelkie szkodliwe związki chemiczne oraz ozonowaniem powierzchni, usuwając zapach spalenizny po pożarze. Posiadamy sprzęt, który sprawnie poradzi sobie nawet na bardzo dużych powierzchniach. Podczas wykonywania sprzątania, sprawdzamy też przewody oraz instalacje. Na zakończenie zdajemy protokół odbioru z opisem KNR i pomagamy w dalszej dokumentacji dla ubezpieczyciela, która pomoże w odzyskaniu odszkodowania. Chcemy, żeby każdy nasz klient był w 100% zadowolony z przeprowadzonych przez nas usług.

Ozonowanie po pożarze Tarnowskie Góry

Ozonator w akcji czyszczenia w budynku po ugaszeniu pożaru.

Usuwanie zapachu spalenizny ozonem

Ozonowanie po pożarze to skuteczny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych skutków po pożarze. Nie dość, że ozonowanie po pożarach, za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h zlikwiduje nieprzyjemny zapach, to również usunie wszelkie substancje powstałe w wyniku działania ognia. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, która jest bezinwazyjna, nie pozostawia śladów i brudu oraz jest w 100% przyjazna środowisku. Dzięki takim działaniom, szybko oraz sprawnie przywrócimy Twój lokal to stanu używalności. Ozonowanie po pożarze w powiecie tarnogórskim to usługa, która pozwala na pozbycie się zagrzybienia, wirusów oraz bakterii.

Sprzątanie po pożarze Tarnowskie Góry

Zdjęcie: pracownik firmy sprzątającej w trakcie sprzątania na spalonym dachu.

Statystyki pożarów w powiecie tarnogórskim

Statystyka interwencji Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach pokazuje, że w 2020 roku przeprowadzono 2255 interwencji, z czego 309 to były pożary. Warto dodać, że chroniony obszar zamieszkuje aż 140 519 mieszkańców powiatu tarnogórskiego. W samym mieście Tarnowskie Góry było to 117 pożarów, czyli najwięcej z podanych jednostek administracyjnych. KPPSP w Tarnowskich Górach podało także przyczyny wybuchu pożarów, z których wynika, że najwięcej z nich wystąpiły w wyniku: nieostrożności dorosłych przy posługiwaniu się ogniem otwartym w tym papierosy, zapałki (102), nieprawidłowej eksploatacji urządzeń grzewczych na paliwo stałe (65), innych przyczyn (39), nieostrożności osób dorosłych w pozostałych przypadkach (24), podpalenia umyślnego, w tym aktu terroru (23), wad instalacji elektrycznych, w szczególności przewodów, osprzętu oświetlenia, odbiorników lub urządzeń grzewczych (22), wad środków transportu (15), wad urządzeń grzewczych na paliwo stałe (8), nieostrożności nieletnich przy obsługiwaniu się ogniem otwartym, w tym papierosy, zapałki (4).

Malowanie ścian po pożarze mieszkania

Kastelnik – szybki kontakt 7/24

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24 godziny na dobę. Kastelnik to firma sprzątająca po pożarach w Tarnowskich Górach z doświadczeniem w czyszczeniu ścian po pożarze i usuwaniem zapachu spalenizny. Oferujemy usługi usuwania zniszczeń po pożarach w powiecie tarnogórskim. Zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie po pożarze Tarnowskie Góry – Kastelnik gwarancja jakości!
Pozostałe miasta:

Tarnowskie Góry ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%