Czyszczenie po pożarze
Tarnów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Tarnów. Niekonwencjonalne metody mycia ścian po pożarze suchym lodem – firma Kastelnik 

Pożar to niekontrolowany żywioł siejący spustoszenie mieszkaniach, zakładach produkcyjnych czy też lasach. Firma Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze Tarnów, tak więc jeżeli szukasz profesjonalistów, zadzwoń do nas. Proponujemy usługę sprzątanie po pożarach w lokalach dotkniętym przez pożar w województwie małopolskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem ścian po pożarze już od 2013 roku. Zebrane w tym czasie pozytywne recenzje po wykonanych usługach są dla najlepszą referencją. Dokładamy szczególny nacisk, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z usuwania szkód po pożarach oraz efektów likwidacji zapachu spalenizny w swoim gospodarstwie domowym.

tarnów firma sprzątająca po pożarach

Wiemy, ile nerwów kosztuje doprowadzenie mieszkania do stanu używalności przed wybuchem pożaru. Często klienci muszą zamieszkać w mieszkaniu zastępczym, więc rozumiemy, że zależy im również na czasie. Dlatego usługi sprzątania po pożarach w firmie Kastelnik wykonujemy przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail ze zdjęciami szkód pożarowych. Oferujemy bezpłatny kosztorys prac związanych z likwidacją skutków pożaru na terenie całego województwa małopolskiego. Sprzątanie po pożarze Tarnów, szybko i skutecznie!

Sprzątanie po pożarze w Tarnowie

Fazy sprzątania po pożarach powiat tarnowski

Kastelnik przeprowadza usługę czyszczenia po pożarze w powiecie tarnowskim, wyłącznie w budynkach, które nie zagrażają bezpieczeństwu pracowników poprzez zawalenie. Dlatego tak bardzo ważna jest opinia ekspertów i biegłych z zakresu pożarnictwa. Zbadają oni nie tylko przyczynę wybuchu pożaru, ale także stopień zagrożenia budynku i jego szanse na dalszą bezpieczną eksploatację.

Dopiero wtedy nasi technicy wchodzą w pełnym stroju ochronnym do budynku, w którym mogą występować trujące toksyny. Zawsze dbamy o zachowanie zasad bezpieczeństwa BHP i przepisów prawa pracy. Gotowi do sprzątania po pożarze, zaczynamy prace porządkowe wynoszeniem spalonego mienia i uprzątnięciem pogorzeliska.

Część nadpalonego wyposażenia jesteśmy w stanie doprowadzić do stanu ponownego użytkowania. Resztę rzeczy utylizujemy w przeznaczonych do tego miejscach.

Inne usługi dostępne w województwie małopolskim: sprzątanie po zgonach w Tarnowie

malowanie ścian po pożarze w garażu

Sprzątanie po pożarze w Tarnowie – zaufaj specjalistom

Działamy kompleksowo i zlecając nam usługę usuwania skutków pożaru, nie muszą się Państwo martwić jej poszczególnymi etapami. W pustych pomieszczeniach podejmujemy się mycia ścian po pożarze z sadzy i dymu. Używamy do tego specjalistycznych maszyn do czyszczenia suchym lodem po pożarze.

Metoda ta jest bezinwazyjna, nie pozostawia śladów i jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia. Następnie przeprowadzamy ozonowanie po pożarze. Osuszanie mokrych ścian, zapobiega rozwojowi pleśni i grzybni. Niestety lokal bez sprzątania przy pomocy specjalistów, może być niebezpieczną dla zdrowia bombą. Toksyczne związki nadal mogą utrzymywać się w strukturze ścian, instalacji oraz powietrzu, które Państwo wdychają.

Dlatego bardzo ważne jest dogłębne czyszczenie ścian po pożarze, a nie tylko powierzchniowe ich mycie zwykłą wodą. Pod koniec naszej usługi wystawiamy dokumentację zawierająca protokół odbioru, co pomoże w kontakcie z ubezpieczycielem przy uzyskaniu odszkodowania.

usuwanie skutków pożaru

Osuszanie mieszkania po niekontrolowanym pożarze

Osuszanie powierzchni budynku po niekontrolowanym pożarze to jeden z najważniejszych kroków podczas usługi sprzątania po pożarowego. Podczas gaszenia ognia strażacy używają tysięcy litrów wody, która wnika w ściany mieszkania. Dzięki osuszaniu zapobiegamy więc rozwojowi niebezpiecznych grzybni i innych związków, które powstały w wyniku zalania podczas akcji gaśniczej.

Kastelnik posiada sprawdzony sprzęt do osuszania firmy TrotecⓇ , dzięki któremu docieramy w głąb ścian. Osuszanie należy wykonać jak najszybciej od daty wybuchu ognia . Jest wtedy szansa, iż woda nie zdąży wniknąć do najbardziej czułych struktur termoizolacyjnych w budynku. Chcemy, żebyście mogli się Państwo cieszyć świeżym i zdrowym powietrzem, bez narażenia życia oraz zdrowia.

Czyszczenie po pożarze Tarnów

Statystyki pożarów w Tarnowie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie zapewnia, że dokłada wszelkich sposobów, żeby zapewnić bezpieczeństwo pożarowe mieszkańcom Tarnowa.

Organizowane są ćwiczenia z zakresu walki z pożarem, które pomogą strażakom lepiej przygotować się do walki z żywiołem. Szkolą się oni przede wszystkim z  wszelkiego rodzaju technik gaśniczych, ratownictwa wysokościowego, czy ratownictwa chemicznego. Rok 2020 obfitował w aż 35885 przeprowadzonych w Polsce ćwiczeń.

Strażacy szkolą się z przeprowadzania akcji, które występują w najczęstszych lokalizacjach, takich jak, centra handlowo-usługowe, sklepu wielopowierzchniowe, czy budynki użyteczności publicznej.

W 2020 w Polsce odnotowano spadek wybuchu pożarów w stosunku do 2019 roku. Wynosi aż 16%, z czego w 2019 roku odnotowano 153 520 pożarów, a 128 754 w 2020 roku. Niestety wciąż mamy ponda 6000 pożarów w wyniku zwarcia w instalacji elektrycznej lub od urządzeń grzejnych. Szczególnie w sezonie grzewczym powinniśmy na to zwracać bacznie uwagę.

Czas na sprzątanie – Kastelnik szybki kontakt 7/24

Jeżeli szukasz pomocy przy sprzątaniu po pożarze w woj. małopolskim, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kastelnik firma godna zaufania, która działa na polskim rynku usług specjalistycznych już od 2013 roku.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my przedstawimy bezpłatanie kosztorys likwidacji skutków pożaru w Tarnowie lub okolicy. Pracujemy całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń!

Kastelnik – najlepsza jakość usług na rynku specjalistycznego czyszczenia ścian po pożarze.

pożar w mieszkaniu

Usługa czyszczenia sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Najlepsza oferta sprzątania 2023

W firmie Kastelnik świadczymy różne usługi, np. restytucję mienia w mieszkaniach zniszczonych przez ogień, na terenie Tarnowa oraz w innych miastach województwa małopolskiego. Promocyjna oferta specjalistycznego sprzątania w 2023 roku obejmuje wiele różnych usług. Mycie sadzy, usuwanie zapachów lub czyszczenie ścian to tylko niektóre z nich. O co pytają osoby poszkodowane przez wybuch ognia w tym rejonie?

sprzątanie Tarnów, woj. małopolskie

Ile kosztuje ozonowanie po pożarze?

Ozonowane po pożarze zaczyna się od kwoty 850 zł za każde pomieszczenie. Warto wcześniej wymyć sadzę ze ścian i usunąć spalone przedmioty. Pełna dekontaminacja nieruchomości po pożarze to koszt kilku tysięcy złotych.

Czym usunąć dioksyny po pożarze?

Trujące dioksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub ozonu. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja zniszczonych przez ogień rzeczy. Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu oraz ozonowanie to sprawdzony sposób na usuwanie toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%