Czyszczenie po pożarze Szczytno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Szczytno. Jak zrobić to skutecznie?

W twoim mieszkaniu, biurze lub lokalu wybuchł pożar i spowodował duże straty? Doskonale wiemy, jak wielką traumę przeżywasz,  ale nie trać głowy. Poproś o  pomoc specjalistów w profesjonalnym usuwaniu skutków działania ognia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik oferuje profesjonalne czyszczenie po pożarze Szczytno i usuwanie szkód pożarowych najnowocześniejszymi metodami. Mycie ścian suchym lodem to jedna z nowoczesnych technik na usuwanie sadzy z osmolonych powierzchni.  Nieistotne, jak dużo szkód trzeba usunąć z twojego budynku, ekipa Kastelnik nie boi się żadnych wyzwań. Możesz nam w pełni zaufać w każdej sprawie, jeśli chodzi o szybkie i dokładne sprzątanie domu po pożarze. Co możesz nam zlecić?

 • Sprzątanie pogorzeliska ze zniszczonych przedmiotów.
 • Mycie sadzy z sufitu.
 • Czyszczenie ścian suchym lodem.
 • Usuwanie szkód pożarowych w konstrukcji budynku.
 • Utylizacje spalonych mebli.
Czym zmyć sadzę ze ściany? Suchy lód to dobry pomysł

Usuwanie sadzy ze ścian za pomocą suchego lodu to najnowsza metoda sprzątania po pożarach.

Dlaczego warto zaufać ekipie Kastelnik?

Jesteśmy od 10 lat liderami na rynku usług sprzątających. Działamy kompleksowo i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Sprzątamy po pożarach przy użyciu ozonu, który likwiduje zapach spalenizny i oczyszcza powietrze z trujących substancji. Ozonowanie po pożarze to na dziś najlepszy sposób na likwidację smrodu spalenizny. Używamy także suchego lodu do gruntownego sprzątania tłustych osadów po spalaniu, które pozostały na ścianach i sufitach. Działamy bardzo skutecznie i umożliwiamy szybkie przywrócenie mieszkania do stanu sprzed pożaru. Czyszczenie ścian suchym lodem oczywiście można wykonać samodzielnie, lecz dużo sprawniej naprawisz zniszczony budynek za pomocą specjalistycznych maszyn z suchym lodem.

Czyszczenie ścian po pożarach w Szczytnie

Czyszczenie po pożarze suchym lodem — skuteczna metoda na sadzę!

Gruntowane czyszczenie po pożarze w Szczytnie to popularna usługa w całej gminie. Każdego roku mamy ponad 5.5 tys. pożarów od zwarcia w instalacji elektrycznej. Najwyższej klasy usługi czyszczenia w spalonym domu to np. mycie ścian po pożarze, które realizujemy przy użyciu zarówno suchego lodu, jak i innych ekologicznych metod o dużej skuteczności.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Posiadamy na wyłączność nowoczesny sprzęt sprzątający marki Cold Jet Aero 40 FP. Urządzenia te pozwalają nam ekspresowo usunąć sadzę i brud ze ścian i podłóg.  Działamy szybko, ale dokładnie, nie powodując najmniejszych uszkodzeń na Twoim mieniu. Te elementy wyposażenia, które zostały strawione przez ogień, utylizujemy w bezpiecznych warunkach. Usuwanie skutków pożarowych najlepiej usuwać właśnie za pomocą wysokiego ciśnienia z suchym lodem.

Restytucja mienia na terenie całego woj. warmińsko-mazurskiego

Restytucja zniszczonego mienia w pożarze to naprawdę  ważna kwestia dla każdego naszego klienta. Warto zainwestować w profesjonalne oczyszczanie lokalu po pożarze i zapewnić bezpieczeństwo w jego dalszym użytkowaniu wszystkim korzystającym z niego osobom. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, skontaktuj się z naszym doradcą klienta. Czyszczenie po pożarze wykonujemy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, a do klienta dojeżdżamy bezpłatnie.

Mycie tłustego osadu z sufitu

Na zdjęciu widać duże szkody pożarowe na ścianie i suficie. Suchy lód może rozwiązać ten problem.

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik

Chcesz mieszkać w domu bez sadzy, ale nie masz pojęcia jak się jej pozbyć? Nasza firma może mieć dobre rozwiązanie dla Ciebie w zakresie szeregu usług, co do profesjonalnego doczyszczania nadpalonych powierzchni. Poniżej znajdziesz przykładową ofertę i usługi, które możesz zamówić w naszej firmie:

 • profesjonalne sprzątanie po pożarze w powiecie szczycieńskim;
 • czyszczenie ścian i innych powierzchni z sadz oraz innych zanieczyszczeń;
 • oddymianie i pozbywanie się zapachu spalenizny;
 • czyszczenie sprzętu uszkodzonego w trakcie pożaru;
 • kompleksowe mycie ścian z sadzy suchym lodem;
 • dekontaminacja mienia;
 • dezynfekcja pomieszczeń;
 • sprzątanie gruntowane pogorzeliska;
 • usuwanie trujących zapachów z powietrza;
 • sprzątanie domu po wybuchu ognia;
 • profesjonalne mycie ścian Warmia i Mazury;
 • ozonowanie powietrza po pożarze;
 •  zamgławianie toksyn w tym dioksyn i furanów;
 • utylizację spalonych rzeczy osobistych np. mebli, krzeseł, kabli elektrycznych.

Ozonowanie po pożarze – usuwanie trującego zapachu

Jak wiemy, swąd spalenizny utrzymuje się w lokalu, gdzie wybuchł pożar, nawet wiele tygodniu po jego ugaszeniu. Tradycyjne metody czy wietrzenie pomieszczeń niewiele pomagają, aby raz, na zawsze pozbyć się niechcianych woni po działaniu ognia – zamów ozonowanie pomieszczeń.

Ozon, naturalny gaz, w odpowiednich ilościach rozbija cząsteczki zapachów, neutralizuje je i zarazem oczyszcza powietrze z toksyn. Jeśli chcesz zadbać o jakość powietrza w Twoim lokalu, koniecznie wybierz usługę ozonowania w firmie Kastelnik.

Zwarcie w instalacji elektrycznej? Usługi sprzątania po pożarach.

Czy da się wymyć meble pokryty sadzą?

Istnieją liczne metody, które zwiększają szansę na uratowanie mebli i uszkodzonego w trakcie pożaru wyposażenia. Kastelnik poleca przede wszystkim czyszczenie suchym lodem. To najmniej inwazyjna metoda czyszczenia, która okazuje się zbawienna przy ratowaniu maszyn i urządzeń.  Dzięki niej można przywrócić pełne funkcjonowanie sprzętu i dać mu dosłownie drugie życie.

Utylizacja zniszczonego przez ogień wyposażenia

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalną utylizację sprzętu zniszczonego w wyniku pożaru. Pomagamy klientom ocenić, jakie wyposażenie można jeszcze uratować, a jakie powinno się zutylizować. Restytucja minia zniszczonego przez ogień, to próba uratowania rzeczy, przed utylizacją. 

Mamy stosowne uprawnienia do przewożenia zniszczonego wyposażenia domu, tak by odbyło się to w sposób ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Natomiast jeśli któryś ze sprzętów nadaje się do naprawy, pomagamy klientom przywrócić go do jego prawidłowego funkcjonowania. W ten sposób ograniczamy straty, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo mieszkańców.

Znajdziesz nas także w:

Firma sprzątająca Szczytno

Certyfikat firmy sprzątającej Kastelnik. Zamów dekontaminację z gwarancją jakości!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Aby zadowolić naszych klientów, sprzątamy po pożarach za pomocą urządzeń generujących suchy lód, którego energia kinetyczna ekspresowo rozprawia się z tłustym brudem na ścianie. Poniżej znajdziesz najczęstsze pytania, które zadają osoby poszkodowane w pożarze.

FAQ warmińsko-mazurskie

Na czym polega usuwanie skutków pożaru w domu?

Usługi związane z usuwaniem skutków pożaru polegają na wymyciu ścian i sufitów z sadzy oraz na dekontaminacji wszystkich spalonych pomieszczeń.  Prace te są wykonywane najczęściej z użyciem nowych technologii np. za pomocą suchego lodu. Dziś już mało kto, myje sadze na ścianie szmatą i płynem do naczyń.

Czym najlepiej usunąć zapach po pożarze?

Żrący zapach spalenizny po pożarze najlepiej usunąć przy pomocy ozonu o stężeniu 40 ppm. Stosujemy ozonatory o wysokiej wydajności, a także zagraniczne środki chemiczne do czyszczenia sadzy i tłustych osadów. Wybór odpowiedniej metody odbywa się zwykle podczas wizyty na miejscu zdarzenia i nie trwa dłużej niż półtorej godziny. W czasie zabiegu warto włączyć ozonator na przynajmniej 4 godz. i powtórzyć ten zabieg 2 razy. Zaleca się pomiędzy zabiegami wietrzenie pomieszczeń przez min. 30 minut.

Jak wygląda dekontaminacja budynku, w którym wybuchł pożar?

Dekontaminacja budynku po pożarze musi zostać wykonana przez zespół specjalistów z odpowiednim stażem. W celu przeprowadzenia prac wykorzystywany jest nadtlenek wodoru lub ozon o wysokim stężeniu przekraczającym 40 ppm. Dzięki temu mamy pewność, że powietrze w lokalu zostało dokładnie oczyszczone z wszelkich toksycznych substancji.

Czy ozonowanie po pożarze jest konieczne?

Ozonowanie budynków po pożarach jest skuteczną metodą likwidacji nieprzyjemnego zapachu spalenizny, dlatego warto się na nie zdecydować w przypadku silnego zadymienia lokalu. Dzięki temu prostemu zabiegowi w Twoim mieszkaniu znów zagości przyjemny zapach.

Certyfikat dekontaminacji

Sprzątanie po pożarze w Szczytnie

Kastelnik  posiada wszystkie niezbędne urządzenia do szybkiej likwidacji przykrych zapachów po pożarze. Na sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Szczytnie dajemy certyfikat z dekontaminacji budynku. Warto dodać, że przed przystąpieniem do prac,  podpisujemy odpowiednią umowę, która będzie określać zakres działań oraz ich cenę. Jesteśmy w stanie odświeżyć nie do poznania Twoje mieszkanie, w którym wybuchł ogień. Po naszych działaniach nawet bardzo zniszczony lokal będzie wyglądał tak jak przed pożarem. Zadbamy, aby w lokalu nie pozostał zapach spalenizny oraz aby sadza zniknęła bezpowrotnie ze ścian, posadzek i sufitów. Dysponujemy technikami, które pozwolą nam wykonać to zadanie perfekcyjnie i szybko.

Usuwanie szkód pożarowych

Usługi naszej firmy to przede wszystkim najlepsza jakość, ale także dobra cena. Znamy się na sprzątaniu jak mało kto, a w branży sprzątania specjalistycznego po pożarach działamy od 2013 roku. Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie umożliwiające realizacje trudnych zadań w sprawdzony i bezpieczny sposób. Zaufaj nam, a my sprawimy, że Twoje mieszkanie będzie wyglądać znów pięknie i nowocześnie. Skorzystaj z naszych usług w chwilach kryzysu, a nie pożałujesz.

Kastelnik – czas na sprzątanie po pożarze w Szczytnie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%