Czyszczenie po pożarze Szczecinek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Szczecinek. Co warto wiedzieć o działaniach po pożarze?

Pożar miał miejsce w należącym do Ciebie budynku? Musisz skorzystać z pomocy profesjonalistów. Gruntowne czyszczenie po pożarze Szczecinek powinno odbywać się z udziałem najlepszych preparatów oraz urządzeń. Dużą skutecznością wykazuje się suchy lub, urządzenia do zamgławiania, a także wysokiej jakości zestawy do sprzątania- ta specjalistyczna wiedza przydaje się dużej ilości osób po pożarze w domu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usuwanie skutków pożaru nie tylko w Szczecinku, w powiecie szczecineckim, ale również w miastach Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo.

Czyszczenie po pożarze Szczecinek

Mycie sadzy ze ściany po pożarze w Szczecinku.

Nasz zespół jest kompleksowo wyszkolony w naprawie szkód pożarowych. Profesjonalista w naszej firmie wie dokładnie, jakie techniki zastosować, aby spalone miejsce doprowadzić do stanu sprzed pożaru. Na terenie województwa zachodniopomorskiego profesjonalne usługi świadczy firma sprzątająca Kastelnik. W jej zakresie usług znajdują się usługi:

 • czyszczenie ścian po pożarze w Szczecinku w powiecie szczecineckim, w miastach Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo.
 • mycie spalonych powierzchni w budynku;
 • oddymianie lokali, w których wybuchł pożar,
 • usuwanie sadz ze wszystkich sufitów;
 • czyszczenie urządzeń, które w czasie pożaru znajdowały się w budynku.

Nasza firma świadczy usługi tj. mycie ścian po pożarze przez całą dobę. Stanowimy wsparcie dla każdego, komu zdarzyło się być uczestnikiem pożaru. Nasze działania pozwalają ograniczyć straty materialne, a jednocześnie sprawiają, że ponownie możesz skorzystać z budynku. Nie będzie w nim zapachu spalenizny. Usuwanie skutków pożaru to nasza specjalność. Warto zaufać specjalistom.

Czyszczenie ścian po pożarze Szczecinek

Usuwanie szkód po pożarze Szczecinek — specjalistyczne czyszczenie

Usuwanie szkód po pożarze w Szczecinku wymaga doświadczenia, szczególnie, iż w każdym budynku znajdują się instalacje elektryczne oraz gazowe. To bardzo trudny teren, dlatego współpracujemy ze strażakami, którzy dają nam sygnał, kiedy teren obiektu jest bezpieczny i możemy do niego wysłać swoich pracowników.  Usuwanie skutków pożaru obejmuje dekontaminację budynku oraz restytucję spalonego mienia.

Skutecznie usuwamy zanieczyszczenia po pożarowe, wykazujemy się bardzo dużą wiedzą przy usuwaniu zabrudzeń ze ścian, sufitów oraz podłóg. Pomieszczenia po naszych działaniach nie śmierdzą spalenizną i są gotowe do zamieszkania. Wolne od trujących toksyn mieszkanie to marzenie, każdego poszkodowanego.

Dekontaminacja po pożarze w województwie zachodniopomorskim — na czym polegają nasze działania?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze w woj. zachodniopomorskim wykonywana jest przez załogę z doświadczeniem, posiadającą odpowiednią wiedzę z usuwania szkód pożarowych. Usługi porządkowe, jakie świadczymy, pomagają przywrócić stan budynku sprzed pożaru, i to w bardzo bezpieczny sposób. Skuteczna dekontaminacja to podstawowe zadanie dla naszej ekipy. Po dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uznaniem szkody przez rzeczoznawcę wkraczamy na teren pogorzeliska, aby usunąć szkodliwe substancje, które mają bardzo negatywny wpływ na środowisko oraz ludzkie zdrowie. Dioksyny i furany są bardzo szkodliwe dla ludzi i zwierząt i to właśnie przez nie, nie wolno przebywać w spalonym pomieszczeniu.

Niestety, ale pokryte lakierem powierzchnie wydzielają wiele toksycznych substancji, których wdychanie jest bardzo szkodliwe. Pierwsze co robimy to usuwanie oparów z tynków. Sadza na ścianie to Twój wróg. Mieszkanie po pożarze jest dzięki temu bezpieczną przestrzenią do przebywania. Kolejnym etapem naszych działań jest restytucja mienia.

Zespół firmy Kastelnik robi wszystko, aby uratować jak najwięcej urządzeń RTV i sprzętu AGD, aby właściciel poniósł jak najmniejsze straty. To jest pośrednim celem naszej działalności. Wizją naszej firmy jest również szybka pomoc na miejscu zdarzenia, które zostało objęte pożarem. Do wybuchu ognia najczęściej dochodzi w domach w stanie deweloperskim w garażach, piwnicach oraz osiedlowych koszach na śmieci. Kontenery na śmieci, często ulegają podpaleniu.

Czym wymyć ściany po pożarze?

Jakie są skuteczne sposoby na usunięcie zapachu spalenizny?

Usuwanie zapachu po pożarze w nieruchomości to jedne z najpopularniejszych usług realizowanych dla klientów w mieście Szczecinek. Większości osób przeszkadza przykry zapach, który wydziela się po pożarze. Usuwanie go to nasza specjalność. Wykonujemy ozonowanie lub stosujemy suchą mgłę. Obie metody są bardzo skuteczne i pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń oraz toksyn z budynku w bardzo szybkim tempie.

Sprzątanie po pożarze urządzeniem do czyszczenia suchym lodem

Cold Jet Aero 40FP – zaawansowana maszyna do mycia ścian suchym lodem.

Utylizacja wyposażenia mieszkania — fachowa pomoc 7/24

Choć na szeroką skalę wykonujemy restytucję mienia, nie każde urządzenie czy mebel udaje się uratować. Niektóre przedmioty w wyniku pożaru ulegają doszczętnemu zniszczeniu. Trzeba je zutylizować w odpowiednim miejscu, aby nie powodowały skażenia dla środowiska. Robimy to w fachowy sposób.

Znajdziesz nas także w:

FAQ – najczęściej zadawane przez klientów pytania

FAQ powiat szczecinecki

Jak wygląda ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to zabieg, dzięki któremu z budynku można wyplenić zapach spalenizny. Z mieszkania usuwane są toksyczne substancje niebezpieczne dla zdrowia oraz szkodliwe dla środowiska. W mieszkaniu znów zagości ładny zapach po naszych działaniach.

Z jaką skutecznością ratujecie urządzenia pokryte sadzą?

Czyszczenie urządzeń pokrytych sadzą wykonujemy z udziałem suchego lodu. Jest to najskuteczniejsza metoda, która daje wielkie szanse na uratowanie sprzętów znajdujących się w mieszkaniu w trakcie pożaru. Suchy lód usuwa sadze, tłuste naloty oraz toksyny.

Usuwanie skutków pożaru w budynku w województwie zachodniopomorskim 7/24

Powierzając nam obiekt dotknięty pożarem, możesz mieć pewność, że jego wygląd będzie dokładnie taki sam jak przed zdarzeniem losowym. Nasza firma Kastelnik stosuje najskuteczniejsze metody czyszczenia powierzchni po pożarach. Usługi świadczymy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Inna popularna usługa: sprzątanie po zmarłych Szczecin

Usuwanie skutków pożaru w budynku objętym ogniem to zadanie, które realizujemy za pomocą zestalonego dwutlenku węgla. Czyszczenie po pożarze suchym lodem to najlepszy sposób na pozbycie się sadzy ze ściany.

Warto dodać, że nasze usługi oparte są na doświadczeniu, wiedzy i licznych szkoleniach, które mamy na koncie. Dzięki temu, że działamy na rynku już od wielu lat, dokładnie wiemy jakie techniki i sprzęty wykazują się skutecznością w pomieszczeniach dotkniętych pożarem.

Firma sprzątająca po pożarze Szczecinek

Usuwanie szkód po pożarze z certyfikatem firmy Kastelnik.

W Szczecinku solidne sprzątanie po pożarze wykona dla Ciebie firma Kastelnik!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%