Czyszczenie po pożarze Szczecin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Szczecinie
Profesjonalne usuwanie szkód po pożarach firma Kastelnik – dezynfekcja ozonem i restytucja mienia

Firma Kastelnik to zespół specjalistów, od kilkunastu lat zajmujących się usuwaniem szkód oraz czyszczeniem po pożarze w Szczecinie. Wysoce specjalistyczne usługi sprzątania zniszczonych w pożarze pomieszczeń, oferujemy w Szczecinie oraz  okolicznych miastach takich jak: Stargard Szczeciński, Kołbaskowo, Widuchowa, Trzcińsko-Zdrój, Police.

całodobowe czyszczenie po pożarach infolinia

Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz  wiedzę z zakresu innowacyjnych metod usuwania zapachu spalenizny po pożarowych ozonem, oraz czyszczeń technicznych tj. np. czyszczenie suchym lodem. Uciążliwy zapach spalenizny, usuwanie sadzy ze ścian, oczyszczanie podłóg i sufitów, to niektóre z przeprowadzanych czynności, z jakimi mamy stale do czynienia przy wykonywaniu prac specjalistycznych. Dodatkowo w naszej ofercie, znajduje się też usługa likwidacji spalonych przedmioty i urządzeń wyposażenia mieszkania lub fabryki.

Czym zniwelować zapach spalenizny po pożarze?

Zastanawiasz się gdzie szukać pomocy po pożarze? Nasi specjaliści są gotowi 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, by zareagować na najtrudniejsze zgłoszenia o potrzebie usunięcia szkody po spaleniu. Reagujemy bez zbędnej zwłoki, a skutki spalonych pomieszczeń usuwamy profesjonalnie i szybko. Dezynfekcja pomieszczeń ozonem, to jeden z najlepszych i sprawdzonych sposobów na zniwelowanie zapachu po pożarze.

Od 2013 roku specjalizujemy się w sprzątaniu po pożarach, dlatego gwarantujemy, że przeprowadzane prace na wszystkich koniecznych etapach, są skuteczne i odbywają się z udziałem wszystkich koniecznych etapów sprzątania. Jeżeli nie wiesz, ile będzie kosztowała likwidacja szkody zniszczonego mienia, zadzwoń do nas. Po zbadaniu sytuacji powiemy Ci, jakie będą koszty usunięcia skutków pożaru.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze, ukryte w ścianach toksyny i inne problemy

Ogień to straszny żywioł dlatego niejednokrotnie prowadzi do doszczętnych zniszczeń. Poszkodowanym wskutek tragicznego zdarzenia wydaje się często, że przygotowanie pomieszczeń zniszczonych przez ogień do remontu, wymaga usunięcia szkód widocznych gołym okiem. Nic bardziej mylnego!

Jako specjaliści w swojej dziedzinie wiemy, że skutki po pożarowe to bardziej złożony problem. Poza ewidentnymi i namacalnymi problemami tj. zapach spalenizny, sadza na ścianach, spalone maszyny i urządzenia, istnieje szereg innych problemów. Doskonale wiemy, jak im zaradzić eliminując wszystkie skutki działania ognia, prowadzące do zagrożenia zatruciem toksycznymi substancjami.

Bez względu na przyczyny pożarów, z jakimi mamy do czynienia we wnętrzach zniszczonych wskutek ognia, przeprowadzamy dekontaminację. To usługa przeprowadzana  w trosce o bezpieczeństwo i Twoje zdrowie. Nie wiele osób wie, że podczas spalania się przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniach, powstają niebezpieczne i trujące toksyny. Ich wyeliminowanie jest niezbędne przed podjęciem kompleksowego czyszczenia i przygotowania pomieszczenia do remontu.

firma usuwająca szkody po pożarach w szczecinie

Proces dekontaminacji pomieszczeń jest niezwykle ważny i nie można go pominąć podczas profesjonalnego świadczenia usług usuwania szkód po pożarowych. Wiemy, że usuwanie szkód po pożarze wymaga nie tylko doświadczenia oraz wiedzy. W procesie dekontaminacji stosujemy specjalistyczne i odpowiednie środki chemiczne dedykowane do tego typu czynności. Dekontaminacja to najprościej usuwanie i neutralizowanie szkodliwych substancji, które zagrażają zdrowiu i życiu. Szkodliwe substancje, których obecność likwidujemy, znajdują się wszędzie: na spalonych przedmiotach, na urządzeniach przemysłowych i produkcyjnych, jak i na ścianach.  Substancje te należy bezwzględnie usunąć. Nasi specjaliści wiedzą jak to zrobić.

W zakres usług firmy sprzątające po pożarze Kastelnik wchodzi

 • Czyszczenie ścian po pożarze w Szczecinie;
 • Mycie ścian oraz podłóg suchym lodem ( dotyczy powierzchni wykonanych z betonu );
 • Usuwanie spalonych przedmiotów w Szczecinie oraz ich utylizacja, zgodnie ze wpisem do bazy zarządzania odpadami BDO;
 • Usuwanie sadzy z sufitów i pozostałych powierzchni płaskich w budynku;
 • Ozonowanie mieszkań po pożarze;
 • Restytucja mienia po pożarach;
 • Usuwanie zapachu spalenizny z piwnic, garaży i innych pomieszczeń.

Czyszczenie suchym lodem – innowacyjna, skuteczna i ekologiczna metoda czyszczenia po pożarze

Od lat pomagamy poszkodowanym w pożarach i wiemy, jakie towarzyszy im po zdarzeniu zdezorientowanie. Zależy nam na tym, by wyeliminowanie skutków po pożarach odbywało się nie tylko szybko, ale i skutecznie. Precyzja działania podczas sprzątania zniszczonych w pożarze pomieszczeń jest niezwykle ważna. Dlatego oferujemy nowe technologie, aby ingerowanie w zniszczone pomieszczenia było niezwykle skuteczne.  Metoda czyszczenia za pomocą suchego lodu gwarantuje wysoki poziom precyzji czyszczenia nadpalonych ścian, podłóg czy sufitów.

Chcesz wiedzieć jakie korzyści niesie za sobą metody czyszczenia za pomocą suchego lodu?

 • Oszczędzamy czas czyszczenia w porównaniu do tradycyjnych metod;
 • Zmniejszamy koszt całkowity remontu po pożarze;
 • Stosujemy metodę ekologiczną, wolną od użycia środków chemicznych;
 • Eliminujemy problem odpadów wtórnych;
 • Usuwamy całkowicie nieprzyjemny zapach po pożarze;
 • Sięgamy po metodę o zwiększonym poziomie precyzji czyszczenia osmolonych powierzchni.

Jeśli chcesz skorzystać z innowacyjnych technologii w usunięciu skutków ognia, skorzystaj z usług profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik. Skontaktuj się z nami!

Statystyki pożarów z miasta Szczecin

Żywioły to jedne z najpotężniejszych sił na Ziemi. Do jednych z nich należy pożar. Dochodzi do niego często wskutek zaniedbań ludzkich, ale i w rezultacie celowych podpaleń. Pewnie słyszałeś, ja pożar, jako zdarzenie losowe, często pozbawił kogoś dorobku życia. Bez względu na powód wybuchu ognia, należy bezwzględnie pamiętać, że pożar to nasilające się zjawisko. Co prawda w sezonie jesienno – zimowym, występuje on częściej, to jednak przez cały rok Państwowa Straż Pożarna, odnotowuje ogromne liczby zdarzeń z udziałem ognia. Nie obejmują one, tak dużych powierzchni, jak np. słynne pożary buszu w Australii, jednak w Polsce statystycznie w ciągu roku, wybucha ponad dwanaście tysięcy pożarów. To wciąż dużo za dużo. Czy zadawałeś sobie sprawę, że przyczyną około połowy z nich, okazuje się zwarcie instalacji elektrycznej?

Nie tak dawno głośno było o pożarze szpitala w Szczecinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Niestety wskutek tego zdarzenia, w 23 listopada 2020 r., śmierć poniosły dwie osoby. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że do wybuchu pożaru, dojść miało w skutek zaprószenia ognia przez palącego papierosa pacjenta. Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, ewakuowano 21 osób.

całodobowe czyszczenie po pożarach infolinia

Jeżeli zastanawiasz się jak odnowić budynek po pożarze, chętnie pomożemy. Oferujemy czyszczeniem po pożarach w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.  Przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w oku jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc. Zadzwoń do nas.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%