Czyszczenie po pożarze Szczecin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Szczecinie. Usuwanie szkód po pożarach w pomieszczeniach w woj. zachodniopomorskim

Firma Kastelnik to zespół specjalistów, oferujących czyszczenie po pożarze Szczecinie, woj. zachodniopomorskie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wysoce specjalistyczne usługi sprzątania zniszczonych w pożarze pomieszczeń, oferujemy w całym województwie. Dajemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu innowacyjnych metod usuwania szkód po pożarach, usuwania zapachu po pożarze – ozonem, oraz czyszczeń technicznych np. czyszczenia suchym lodem po pożarze.

czyszczenie ścian po pożarze Szczecin

Ciśnieniowe mycie tynków to przykład, jak usunąć tłuste nieczystości za pomocą suchego lodu.

Uciążliwy zapach spalenizny, usuwanie sadzy ze ścian oraz oczyszczanie podłóg i sufitów, to tylko niektóre z czynności, z jakimi mamy stale do czynienia przy realizacji sprzątania po pożarze. Dodatkowo w naszej ofercie, znajduje się też usługa utylizacja spalonych przedmiotów.

Całodobowe czyszczenie po pożarach, infolinia Kastelnik

Czyszczenie po pożarze Szczecin – indywidualne podejście do sprzątania

Zastanawiasz się gdzie szukać pomocy po pożarze? Nasi specjaliści są gotowi 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, by zareagować na najtrudniejsze zgłoszenia o potrzebie usunięcia szkody po spaleniu. Reagujemy bez zbędnej zwłoki, a skutki spalonych pomieszczeń usuwamy profesjonalnie i szybko. Dezynfekcja pomieszczeń ozonem, to jeden z najlepszych i sprawdzonych sposobów na zniwelowanie zapachu po pożarze.

Od 2013 roku specjalizujemy się w sprzątaniu po pożarach, dlatego gwarantujemy, że przeprowadzane prace na wszystkich koniecznych etapach, są skuteczne i odbywają się z udziałem wszystkich koniecznych etapów sprzątania. Jeżeli nie wiesz, ile będzie kosztowała likwidacja szkody zniszczonego mienia, zadzwoń do nas. Po zbadaniu sytuacji powiemy Ci, jakie będą koszty usunięcia skutków pożaru.

Sprzątanie po pożarze Szczecin

Czyszczenie kotła po pożarze w Szczecinie. Kastelnik do tego typu prac używa suchego lodu o ujemnej temperaturze.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarach suchym lodem

Ogień to straszny żywioł dlatego niejednokrotnie prowadzi do doszczętnych zniszczeń. Poszkodowanym wskutek tragicznego zdarzenia wydaje się często, że przygotowanie pomieszczeń zniszczonych przez ogień do remontu, wymaga usunięcia szkód widocznych gołym okiem. Nic bardziej mylnego!

Jako specjaliści w swojej dziedzinie wiemy, że skutki po pożarowe to bardziej złożony problem. Poza ewidentnymi i namacalnymi problemami tj. zapach spalenizny, sadza na ścianach, spalone maszyny i urządzenia, istnieje szereg innych problemów. Doskonale wiemy, jak im zaradzić eliminując wszystkie skutki działania ognia, prowadzące do zagrożenia zatruciem toksycznymi substancjami.

Bez względu na przyczyny pożarów, z jakimi mamy do czynienia we wnętrzach zniszczonych wskutek ognia, przeprowadzamy dekontaminację. To usługa przeprowadzana  w trosce o bezpieczeństwo i Twoje zdrowie. Niewiele osób wie, że podczas spalania się przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniach, powstają niebezpieczne i trujące toksyny. Ich wyeliminowanie jest niezbędne przed podjęciem kompleksowego czyszczenia i przygotowania pomieszczenia do remontu.

jak wygląda dekontaminacja

Proces dekontaminacji pomieszczeń jest niezwykle ważny i nie można go pominąć podczas profesjonalnego świadczenia usług usuwania szkód po pożarowych. Wiemy, że usuwanie szkód po pożarze wymaga nie tylko doświadczenia oraz wiedzy. W procesie dekontaminacji stosujemy specjalistyczne i odpowiednie środki chemiczne dedykowane do tego typu czynności. Dekontaminacja to najprościej usuwanie i neutralizowanie szkodliwych substancji, które zagrażają zdrowiu i życiu. Szkodliwe substancje, których obecność likwidujemy, znajdują się wszędzie: na spalonych przedmiotach, na urządzeniach przemysłowych i produkcyjnych, jak i na ścianach.  Substancje te należy bezwzględnie usunąć. Nasi specjaliści wiedzą jak to zrobić.

Zakres usług sprzątania po pożarze

 • Czyszczenie ścian po pożarze w powiecie szczecińskim;
 • Mycie ścian oraz podłóg suchym lodem ( dotyczy powierzchni wykonanych z betonu );
 • Usuwanie spalonych przedmiotów oraz ich utylizacja, zgodnie ze wpisem do bazy zarządzania odpadami BDO;
 • Usuwanie sadzy z sufitów i pozostałych powierzchni płaskich w budynku;
 • Ozonowanie mieszkań po pożarze;
 • Restytucja mienia po pożarach;
 • Usuwanie zapachu spalenizny z piwnic, garaży i innych pomieszczeń.

Czyszczenie suchym lodem po pożarze. Usuwanie szkód w spalonych budynkach

Od lat pomagamy poszkodowanym w pożarach i wiemy, jakie towarzyszy im po zdarzeniu zdezorientowanie. Zależy nam na tym, by wyeliminowanie skutków po pożarach odbywało się nie tylko szybko, ale i skutecznie. Precyzja działania podczas sprzątania zniszczonych w pożarze pomieszczeń jest niezwykle ważna. Dlatego oferujemy nowe technologie, aby ingerowanie w zniszczone pomieszczenia było niezwykle skuteczne.  Metoda czyszczenia za pomocą suchego lodu gwarantuje wysoki poziom precyzji czyszczenia nadpalonych ścian, podłóg czy sufitów.

Metody mycia ścian po pożarach CO2 – korzyści

 • Oszczędzamy czas czyszczenia w porównaniu do tradycyjnych metod;
 • Zmniejszamy koszt całkowity remontu po pożarze;
 • Stosujemy metodę ekologiczną, wolną od użycia środków chemicznych;
 • Eliminujemy problem odpadów wtórnych;
 • Usuwamy całkowicie nieprzyjemny zapach po pożarze;
 • Sięgamy po metodę o zwiększonym poziomie precyzji czyszczenia osmolonych powierzchni.
usuwanie zapachu spalenizny

Usuwanie brzydkich zapachów za pomocą suchej mgły.

Statystyki pożarów z miasta Szczecin

Żywioły to jedne z najpotężniejszych sił na Ziemi. Do jednych z nich należy pożar. Dochodzi do niego często wskutek zaniedbań ludzkich, ale i w rezultacie celowych podpaleń. Pewnie słyszałeś, jak pożar, jako zdarzenie losowe, często pozbawił kogoś dorobku życia. Bez względu na powód wybuchu ognia, należy bezwzględnie pamiętać, że pożar to nasilające się zjawisko. Co prawda w sezonie jesienno – zimowym, występuje on częściej, to jednak przez cały rok Państwowa Straż Pożarna, odnotowuje ogromne liczby zdarzeń z udziałem ognia. Nie obejmują one, tak dużych powierzchni, jak np. słynne pożary buszu w Australii, jednak w Polsce statystycznie w ciągu roku, wybucha ponad dwanaście tysięcy pożarów. To wciąż dużo za dużo. Czy zadawałeś sobie sprawę, że przyczyną około połowy z nich, okazuje się zwarcie instalacji elektrycznej?

Nie tak dawno głośno było o pożarze szpitala w Szczecinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Niestety na skutek tego zdarzenia, w 23 listopada 2020 r., śmierć poniosły dwie osoby. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że do wybuchu pożaru, dojść miało w wyniku zaprószenia ognia przez palącego papierosa pacjenta. Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, ewakuowano 21 osób.

Całodobowe czyszczenie i malowanie po pożarach - Kastelnik

Szybki kontakt do firmy sprzątającej Kastelnik

Jeżeli zastanawiasz się jak odnowić budynek po pożarze, chętnie pomożemy. Oferujemy czyszczeniem po pożarach w Szczecinie i okolicy. Sprzątamy po pożarach w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej.  Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Zadzwoń!

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Usługa tj. czyszczenie sadzy po wybuchu ognia w domu dostępna jest również w miastach:

firma sprzątająca po pożarach zachodniopomorskie

Certyfikat dekontaminacji po pożarze otrzymuje każdy klient firmy Kastelnik.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Wiele osób może nie wiedzieć, że po pożarze powstają trujące toksyny. Dioksyny i furany są efektem spalania plastików, farb i lakierów. Kastelnik w woj. zachodniopomorskim oferuje kompletne usuwanie szkód po pożarach w najlepszych na rynku cenach. Co pomaga w zmywaniu nieczystości pożarowych? W tej branży liczą się dwie rzeczy. Po pierwsze warto wspomnieć o dobrej jakości sprzęcie do sprzątania w trudnym środowisku, a po drugie doświadczenie. Sprawna ekipa sprzątająca jest w stanie wykonać poprawnie usługę nawet bez maszyny do czyszczenia suchym lodem.

Usługi sprzątające w powiecie Szczecin

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania waha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja skalnych przedmiotów po pożarze powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy po pożarze to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4.7 out of 5
  4.7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%