Czyszczenie po pożarze Świętokrzyskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze woj. świętokrzyskie

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem po pożarach w woj. świętokrzyskim oraz skuteczną eliminacją zapachu spalenizny po pożarze poprzez ozonowanie pomieszczeń. Jesteśmy liderami w sprzątaniu po pożarach na ziemi świętokrzyskiej. Pracujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, usuwając ślady po pożarach wywołanych zapaleniem się sadzy w kominie, nadpaleniami czy zwarciami instalacji elektrycznej. W obrębie 100 km oferujemy darmowy dojazd na miejsce zdarzenia.

Darmowa wycena czyszczenia po pożarze świętokrzyskie

Przed przystąpieniem do czyszczenia po pożarze w woj. Świętokrzyskim wykonujemy darmową wycenę oraz szczegółowy kosztorys planowanych prac. W ten sposób nasi klienci przed rozpoczęciem zlecenia wiedzą, ile czasu zajmie oraz ile będzie kosztować sprzątanie po pożarze domu, budynków gospodarczych, mieszkania czy hali produkcyjnej.

Usuwanie zapachu spalenizny po pożarze ozonem - O3

Domowe metody nie sprawdzą się w przypadku zapachu spalenizny, który zostaje na pogorzelisku przez długie miesiące po pożarze. Firma Kastelnik oferuje usługę ozonowania pomieszczeń, która pozwala na eliminację nieprzyjemnych zapachów po pożarze. Wykorzystywany w tym zabiegu ozon ma właściwości utleniające, dzięki czemu usuwa z otoczenia zapach zgnilizny, spalenizny, spalonego plastiku, a przy tym wybija niewidoczne wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie.

Dokumentacja fotograficzna z miejsca pożaru świętokrzyskie

Profesjonalnie wykonane czyszczenie po pożarze świętokrzyskich budynków powinno zostać poprzedzone dokładnymi oględzinami w miejscu pogorzeliska. Wykonanie protokołu miejsca po pożarze pozwala naszej firmie na sprawny kontakt z ubezpieczycielem w imieniu naszych klientów, poszkodowanych przez pożar. Współpracujemy z ubezpieczycielami na terenie całego kraju.

Urządzenie do mycia ścian po pożarze suchym lodem

Mycie zadymionych ścian i okopconych sufitów

W zetknięciu z sadzą i tłustymi nalotami na ścianach i sufitach chyba żadne domowe metody nie są wystarczające, dlatego najbezpieczniej jest, skorzystać z pomocy fachowców w myciu ścian po pożarze. Technicy firmy Kastelnik wyposażeni są w specjalistyczne urządzenia do mycia okopconych ścian i zadymionych sufitów suchym lodem. Dzięki tej innowacyjnej metodzie jesteśmy w stanie czyścić ściany suchym lodem o temperaturze -78,5 stopnia i to bez użycia silnych środków chemicznych czy wody. Nie ma drugiej tak skutecznej i mało inwazyjnej metody mycia powierzchni po pożarach.

Dezynfekcja po pożarze

W zakresie czyszczenia po pożarach w woj. świętokrzyskim wiele osób zapomina o odpowiedniej dezynfekcji miejsca po pożarze. Nasi technicy oprócz wieloletniego doświadczenia w sprzątaniu pogorzelisk, specjalizują się także w kompleksowej dezynfekcji. Technika dezynfekcji jest odpowiednio dobierana do zastanych na miejscu zdarzenia warunków. Wykonujemy m.in. dezynfekcję poprzez ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń.

Pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie

Naszym ubezpieczonym klientom z okolic Kielc oferujemy pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie po spaleniu się nieruchomości. Pożar domu, budynku firmy czy mieszkania to traumatyczne przeżycie, dlatego chcemy jak najbardziej ułatwić naszym klientom wszelkie formalności. Dokumentujemy miejsce zdarzenia oraz kontaktujemy się z ubezpieczycielami w całej Polsce.

Czyszczenie po pożarze świętokrzyskie, mycie ścian suchym lodem

Prawie 80% pożarów, do których doszło w poprzednim roku na terenie woj. Świętokrzyskiego, dotknęło obiektów mieszkalnych czyli domów lub mieszkań. Tylko 6 stycznia 2021 Państwowa Straż Pożarna w Kielcach uczestniczyła w 4 pożarach. Niestety okres grzewczy w Polsce to zwiększona ilość incydentów z powodu nieprawidłowego ogrzewania budynków lub zwarć instalacji elektrycznej. Co zrobić, jeśli nasze mieszkanie lub firma zostały zniszczone w pożarze?

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usługi sprzątania po pożarach – Kastelnik

Firma Kastelnik przez całą dobę przeprowadza czyszczenie po pożarach w obrębie woj. Świętokrzyskiego. Tragedia jaką jest pożar, nie zna kalendarza, dlatego nasza infolinia jest otwarta dla mieszkańców Kielc i miast ościennych 7 dni w tygodniu, również w święta. Jako jedni z nielicznych dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami Serii Performance Cold Jet, które umożliwiają mycie ścian bez użycia wody z zadymienia, sadzy i innych tłustych substancji. Czyszczenie okopconych sufitów i podłóg suchym lodem to idealne rozwiązanie zarówno przy mniejszych, jak i większych powierzchniach.

Na czym polega mycie ścian po pożarze suchym lodem?

Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla o wyjątkowo niskiej temperaturze. W procesie czyszczenia, wykorzystywany jest w formie granulatu, który dzięki specjalistycznym urządzeniom, jest wystrzeliwany w zabrudzone powierzchnie z prędkością prawie 500 km/h. W pierwszej fazie, suchy lód powoduje mikro uszkodzenia w wierzchniej warstwie brudu. Kolejne porcje zamrożonego granulatu, dzięki procesowi sublimacji, powodują już oderwanie się sadzy czy innych uporczywych zabrudzeń, z czyszczonych powierzchni.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Co istotne, wszystko odbywa się bez użycia wody oraz silnej chemii. Warto również zauważyć, że mycie okopconych ścian suchym lodem jest mało inwazyjne i nie pozostawia po sobie odpadów. To zdecydowanie istotna informacja dla osób, którym zależy na środowisku i dobru naszej planety.

Sprzątanie po pożarach Świętokrzyskie

Sprzątanie po pożarach w woj. świętokrzyskim realizowane jest najczęściej suchym lodem.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem to ekspresowe usuwanie zabrudzeń po pożarze? Od razu po zabiegu usuwania sadzy ze ścian możliwe jest malowanie specjalną farbą – twierdzi Mieszko Kastelnik.

Gdzie sprawdzi się suchy lód jako metoda czyszczenia po pożarze:

 • mycie zabrudzonych sadzą sufitów po pożarze;
 • czyszczenie ścian po pożarach;
 • usuwanie sadzy z zabrudzonych podłóg w woj. świętokrzyskim;
 • mycie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze;
 • oczyszczanie urządzeń RTV AGD po pożarze;
 • mycie zakopconych posadzek po pożarze;
 • oczyszczanie na sucho cennych książek i czasopism,
 • czyszczenie antyków i dokumentów, które zostały zabrudzone w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • usuwanie śladów zadymienia i sadzy z elementów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji;
 • czyszczenie linii produkcyjnych po pożarze w świętokrzyskich przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Realizujemy zlecenia także w mniejszych miejscowościach woj. świętokrzyskiego: Opatów, Chmielnik, Nowy Korczyn, Pacanów, Radoszyce, Nowa Słupia, Stąporków, Ćmielów.

Firma sprzątająca po pożarach woj. świętokrzyskie

Certyfikat dekontaminacji po pożarze z firmy Kastelnik.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się, czy dekontaminacja po pożarze jest konieczna? Jak najbardziej. W wyniku spalania różnych przedmiotów i materiałów dochodzi do uwolnienia toksycznych związków jak dioksyny i furany. Tylko skuteczna dezynfekcja po pożarze przez ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą to skuteczne sposoby na pozbycie się toksyn po pożarowych. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców świętokrzyskiego.

sprzątanie świętokrzyskie

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu plus ozonowanie to świetny sposób na usuwanie dioksyny i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%