Czyszczenie po pożarze Świecie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Ekspresowe czyszczenie ścian po pożarze Świecie. Usuwanie szkód pożarowych przez specjalistów z firmy Kastelnik

Profesjonalne sprzątanie po pożarze Świecie to pierwszy krok, aby szybko i sprawnie usunąć szkody po wybuchu ognia w nieruchomości zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jeśli Twój dom został narażony na działanie ognia – nie czekaj. Skutki pożaru są odwracalne, jeśli skontaktujesz się z profesjonalną firmą sprzątającą.

czyszczenie sadzy po pożarze Świecie

Usuwanie szkód po pożarze w  woj. kujawsko-pomorskim

Usuwanie szkód po pożarze  w woj. kujawsko-pomorskim warto zlecić firmie, która ma urządzenia do ozonowania oraz mycia sadzy suchym lodem. Specjaliści zaczynają swoją pracę, kiedy tylko straż pożarna ukończy działania gaśnicze, a rzeczoznawca wyda oświadczenie, że budynek nie grozi zawaleniem. Wtedy można zacząć wynosić meble i przedmioty wymagające utylizacji oraz rozpocząć mycie ścian po pożarze przy pomocy suchego lodu. Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Świecie nie musi być niebezpieczne. Wystarczy mieć wiedzę, doświadczenie i profesjonalny sprzęt sprzątający. To atuty firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik.

sprzątanie po pożarze Świecie

Czym czyścić po pożarze?

Każdy element Twojego domu wymaga innego środka czystości, sprzętu lub specjalistycznej chemii. Czyszczenie ścian po pożarze w budynku odbywa się przy pomocy suchego lodu, ale już restytucja mienia wymagać może  sięgnięcia po specjalistyczne środki chemiczne do zmywania sadzy. Tak, więc czym czyścić po pożarze? Najlepiej decyzję odnośnie do wyboru sposobu usuwania szkód po pożarze zostawić specjalistom. Oni wiedzą, jak najlepiej usunąć tłuste plamy, czarne przypalenia czy pozbyć się przykrego zapachu.

Na czym polega usuwanie szkód po pożarze w woj. kujawsko-pomorskie

Usuwanie szkód po pożarze na terenie Kujawsko-Pomorskiego to zbiór czynności, które mają na celu przywrócenie budynku lub hali produkcyjnej do stanu sprzed pożaru. Zalicza się do nich: utylizacja nadpalonych mebli, dezynfekcja, na przykład ozonowanie, czyszczenie ścian pokrytych sadzą przy pomocy suchego lodu, restytucja mienia po pożarze i wiele innych czynności, które wpłyną na efekt całego sprzątania po pożarze w Świeciu.

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Niekiedy nieruchomość wymaga osuszania, ponieważ podczas gaszenia strażacy użyli do tego celu zbyt dużej ilości wody. Firmy sprzątające oferują również kontakt z ubezpieczycielem i kompleksowe odnawianie ścian za pomocą środków chemicznych lub zmrożonego lodu. Cały proces czyszczenia ustalany jest indywidualnie po oględzinach na miejscu zdarzenia.

Sprzątanie suchym lodem po pożarze Świecie –

Sprzątanie ścian suchym lodem po pożarze Świecie to praca, którą wykonasz urządzeniem Cold Jet. Na Twoich rzeczach pojawiła się brzydka sadza? A wygląd ścian przyprawia Cię o zawroty głowy? To oznaka, że należy użyć suchego lodu. Mycie ścian suchym lodem po pożarze w domu to niezastąpiony sposób na pozbycie się przykrych skutków wybuchu ognia.

CO2 wypuszczane w formie granulatu pozwala szybko, sprawnie i bezpiecznie wyczyścić spalone, okopcone ściany. Oczywiście to nie wszystko. Ta ekologiczna metoda sprzątania usuwa również substancje smoliste, które mogą odbić się na Twoim zdrowiu. Suchy lód dostaje się wszędzie tam, gdzie ręka z gąbką może się nie zmieścić.

Ozonowanie po pożarze — skuteczny sposób na usuwanie zapachów

Po wybuchu ognia zazwyczaj domownicy martwią się o rzeczy pozostawione podczas ewakuacji, dach nad głową i myślą, jak szybko wrócić do normalności. Rzadko jednak przechodzi ich myśl, że pogorzelisko to miejsce występowania wielu szkodliwych substancji stanowiących potencjalne zagrożenie dla ich zdrowia i życia. Jakiego rodzaju nieczystości znajdziesz na spalonej ścianie?

 • Dioksyny,
 • Furany.

Właśnie dlatego, zanim w pełni powrócisz do domu, musisz zadbać o bezpieczną przestrzeń. Pomoże Ci w tym firma sprzątająca, która przeprowadzi ozonowanie po pożarze oraz inne usługi dekontaminacji.  Jest to skuteczny sposób na usuwanie nie tylko toksyn, ale również przykrych, mało przyjemnych zapachów spalenizny. Sprzątanie po pożarze w Świeciu to zadanie dla specjalistów – tak samo, jak ozonowanie.

Usługa profesjonalnego sprzątania po pożarach dostępna jest również w miastach:

usuwanie skutków pożaru domu w Świecie

Najczęściej zadawane pytania — FAQ

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży usług specjalistycznego sprzątania. Nasze sprzątaczki z łatwością poradzą sobie z każdym rodzajem sadzy na ścianie. Oferujemy mycie sadzy ze ścian, usuwanie zapachów oraz utylizację spalonych mebli.

czyszczenie specjalistyczne Świecie

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po pożarze?

Jeśli Twój dom został spalony, dekontaminacja po pożarze to usługa, której szukasz. Profesjonalna dekontaminacja ma na celu oczyścić spalone ściany oraz sufity. Jest przeprowadzana w celu usunięcia trujących związków chemicznych z mieszkania.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie mieszkania po pożarze to sprawdzona metoda na eliminację nieprzyjemnych zapachów. Likwidacja smrodu spalenizny za pomocą ozonu powinna być zrealizowana przy minimalnym stężeniu ozonu 40 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%