Czyszczenie po pożarze Świdnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Świdniku. Jak umyć ściany po spaleniu domu?

Pożar trawi ogromne powierzchnie. Potrafi spalić lasy, magazyny, domy. Nie oszczędza nawet najdroższych przedmiotów. Usuwanie jego skutków jest czasochłonne, ale możliwe. Solidne czyszczenie po pożarze Świdnik woj. lubelskie to jedna z wielu usług, jakie możesz zamówić do domu, stając w obliczu tragedii.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po pożarach w budynkach zawiera pomoc w zakresie:

 • mycia sufitów z sadzy;
 • dokładnego sprzątania pogorzeliska;
 • dekontaminacji w nieruchomości;
 • usuwania tłustych nieczystości ze ścian;
 • likwidacji zapachów i utylizacji zniszczonych przedmiotów;
 • konsultacji merytorycznych przy wycenie szkody.

Korzystanie z usług profesjonalnych firm sprzątających, pozwoli Ci cieszyć się dawnym stanem Twojej nieruchomości i czuć się w niej bezpiecznie. Im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej będziesz mógł wrócić do normalności, aby cieszyć się swoją przestrzenią. Warto wspomnieć, iż etapów sprzątania po pożarze jest kilka.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Warto wiedzieć, jak wygląda cały proces i być przygotowanym na najbardziej niespodziewane. Zaufaj profesjonalistom, którzy mają odpowiednią wiedzę, sprzęt oraz są odpowiednio przygotowani. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na fachową wycenę i wytłumaczenie, które działania są niezbędne.

czym zmyć sadzę ze ścian po pożarze

Mycie sadzy po pożarze suchym lodem – przykład realizacji u klienta.

Sprzątanie po pożarze Świdnik i okolice

Najlepszy moment na kontakt z profesjonalną firmą usuwającą szkody po pożarze jest wtedy, kiedy rzeczoznawca oceni stan Twojego budynku. Sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Świdnik u nie jest tu wyjątkiem. Jeśli budynek nie grozi zawaleniem, to znak, że można zacząć usługi tj. usuwanie skutków pożaru i powoli oczyszczać przestrzeń z wszelkich pozostałości po ogniu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Każda solidna firma sprzątająca po pożarze zaczyna od wyniesienia mebli i innych zniszczonych przedmiotów, które znajdowały się w Twoim domu. Jeśli akcja gaśnicza sprawiła, że doszło do znacznych zalań różnych materiałów izolacyjnych, należy przeprowadzić specjalistyczne osuszanie budynku i usuwanie wilgoci ze ścian.

Dopiero wtedy będziesz mieć gwarancję, że Twojemu domu lub innej nieruchomości nie zagrażają żadne skutki wilgoci oraz niepożądanego działania wody.

czyszczenie ścian po pożarze Świdnik

Co robić po pożarze?

Po wyniesieniu wszelkich rzeczy z nieruchomości zaczyna się cały proces dokładnego czyszczenia powierzchni. Może on wyglądać różnie, ponieważ wszystko zależy od stanu poszczególnych pomieszczeń. Najczęściej wykonywanymi pracami związanymi ze sprzątaniem po pożarze są: usuwanie sadzy i innych zanieczyszczeń, oczyszczanie przewodów wentylacyjnych, dezynfekcja, ozonowanie i neutralizacja zapachów.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Należy jeszcze wspomnieć, iż nie można zapomnieć o demontażu konstrukcji, które uległy zniszczeniu na skutek ognia oraz usuwaniu zadymienia. Często zabezpiecza się mienie przed prawdopodobnymi szkodami. Korzystając z fachowców, możesz liczyć na dokładną wycenę i informację, które czynności są niezbędne, a jakie powinno zrobić się dla lepszej kondycji budynku.

osad po pożarze na kafelkach

Zmywanie sadzy po pożarze to zadanie, które można wykonać na kilka sposobów.

Neutralizacja zapachu spalenizny w nieruchomości po wybuchu ognia

W Twoim domu, gdzie toczyła się walka z ogniem, może pojawić się nieprzyjemny zapach spalenizny. Jest on nie tylko drażniący, ale również szkodliwy dla Twojego organizmu; dlatego powinieneś szybko zacząć z nim walczyć. Na szczęście nie musisz robić tego na własną rękę. Obecnie firmy sprzątające nieruchomości po pożarach oferują ozonowanie.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Ozonowanie po pożarze to jedna z najbezpieczniejszych metod dezynfekcji po wybuchu ognia. Nie tylko usuwa przykry zapach, ale również likwiduje wszelkie drobnoustroje, które znajdują się w Twoim otoczeniu. Wirusy, bakterie, a nawet zarodniki grzybów nie uchronią się przed ozonowaniem. Dekontaminacja budynku przy użyciu ozonu może być kluczem do lepszego oddychania. Przykry zapach spalenizny zniknie zaraz po tym, jakże niezbędnym, etapie sprzątania.

ogień w domu?

Oferta firmy Kastelnik na rok 2023

Po pożarze nieruchomości potrzebujesz kogoś, kto przyjdzie i posprząta nie tylko pogorzelisko, ale również wymyje ściany po pożarze. Nasz zespół profesjonalistów zadba o Twój budynek, abyś znów mógł cieszyć się czystym powietrzem w zaciszu czterech kątów.

Warto dodać, że po zamówieniu usługi, nie będziesz musiał  martwić o detale sprzątania, ponieważ całą robotę wykonamy za Ciebie. Będziemy szorować brudne podłogi, oczyszczać meble i nie tylko. Możesz wybrać jedną z wielu ofert:

 • czyszczenie po pożarze w budynku;
 • usuwanie zapachów i innych smrodów;
 • utylizację spalonej kanapy;
 • dezynfekcja pomieszczeń po pożarze;
 • mycie sadzy ze ściany za pomocą suchego lodu.

Usługa czyszczenia sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

sprzątanie mieszkań Świdnik i okolica

Kastelnik, firma sprzątająca z certyfikatem usługi dla klienta.

Usuwanie skutków pożaru na terenie powiatu świdnickiego.

Nigdy nie powinieneś zastanawiać się, czy wezwanie odpowiedniej firmy sprzątającej jest dobrym rozwiązaniem. Usuwanie skutków pożaru na terenie Świdnika to zadanie dla zawodowych sprzątaczy. Sprzątanie po pożarze na własną rękę może mieć fatalne skutki. Łatwo zatruć się toksynami unoszącymi się w powietrzu, czy wpaść w pogorzelisko pełne trujących odpadów.

Twoje zdrowie jest najważniejsze, dlatego zaufaj fachowym pracownikom firmy sprzątającej. Doprowadzą oni Twoją nieruchomość do pożądanego stanu i sprawią, że Twoja przestrzeń będzie odpowiednio przygotowana na ponowne użytkowanie. Ty w tym czasie możesz skupić się na sobie lub swojej firmie. Jak to się zwykło mówić, czas to pieniądz — zaufaj specjalistom!

Kastelnik — czas na usuwanie sadzy ze ścian w woj.  lubelskim!

FAQ - centrum informacji nt. usuwania szkód pożarowych

Szkody po pożarze mogą być ogromne, dlatego nie ryzykuj. Zlecając czyszczenie po pożarze w Świdniku zyskujesz pewność, że każde pomieszczenie zostanie oczyszczone z tłustej sadzy i toksyn unoszących się w powietrzu. To właśnie mycie ścian suchym lodem sprawdza się najlepiej w usuwaniu szkód po pożarze. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców Świdnika.

faq, lubelskie

Gdzie powinno się oddawać rzeczy do utylizacji?

Zniszczone sprzęty RTV i AGD oraz skalne przedmioty, które są pozostałościami po pożarze, powinny trafić do specjalnego miejsca. Warto wiedzieć, że pozbywanie się rzeczy wyniesionych z budynku jest zadaniem dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian jest kwestią indywidualną, ustalaną na miejscu po oględzinach. Wiele zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsc, które wymagają czyszczenia. Widełki cenową są bardzo duże i wahają się pomiędzy 15 zł, a 100 zł.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%