Czyszczenie ścian po pożarze Świdnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie sadzy, czyszczenie i sprzątanie po pożarze w Świdnicy. Metody oczyszczania sadzy ze ścian i usuwania zapachów

Szukacie Państwo firmy, która wykona czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem? Kastelnik od 2013 r. świadczy usługi mycia spalonych powierzchni na terenie mieszkania, domu lub komórki, w której doszło do pożaru lub wybuchu ognia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

W mieście Świdnica całodobowy telefon do firmy Kastelnik może okazać się niezwykle pomocny. Oferujemy nie tylko sprzątanie po pożarze w Świdnicy, ale również profesjonalne usuwanie zniszczeń po pożarowych w całym województwie dolnośląskim za pomocą zmrożonego CO2. Mycie ścian po pożarze tą metodą jest niezwykle skuteczne i stosunkowo tanie. Wiemy, że cena sprzątania spalonego mieszkania po pożarze ma znaczenie. Ważne dla nas jest podążanie za innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. To właśnie dzięki nim np. – w przypadku czyszczenia spalonych powierzchni w zakładach produkcyjnych – usuwamy spaleniznę bez konieczności demontowania linii produkcyjnej.

świdnik firma sprzątająca po pożarach

Czyszczenie ścian po pożarze w Świdnicy – remont mieszkania

Kompleksowe spojrzenie w firmie Kastelnik, na problemy powstałe wskutek wybuchu ognia wyróżnia naszą firmę. Dzięki metodzie czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem, na terenie miasta Świdnica nasze prace obejmują fachowe osuszanie zalanych pomieszczeń, specjalistyczne prace na wysokości, usuwanie sadzy ze ścian zmrożonym lodem oraz ozonowanie po pożarach i dezodoryzację pomieszczeń. Zadania mające na celu oddanie mieszkania pachnącego, gotowego do zamieszkania zaraz po przeprowadzonym remoncie po pożarze.

W pomieszczeniach, w których doszło do wybuchu ognia, dochodzi niemal zawsze do spalania się przedmiotów wykonanych z różnych surowców. To czyni pomieszczenie po pożarze bardzo niebezpiecznym dla zdrowia, gdyż po pożarze znajdują się w nim niebezpieczne i trujące toksyny. Odpowiednia wiedza naszych specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam w usunięciu skutków wybuchu ognia w niemal każdych losowych okolicznościach.

malowanie ścian po pożarze garażu świdnik

Zakres usług firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

 • Mycie sufitów po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Świdnicy;
 • Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów wyposażenia domu lub firmy;
 • Restytucje mienia po pożarze.

Etapy usuwania szkód po pożarze w świdnickich mieszkaniach

 • etap 1 – oszacowanie strat po pożarze w domu mieszkalnych w Świdnicy;
 • etap 2 – opracowanie kosztorysu prac firmy sprzątającej po pożarach. Dokument ten, sprecyzuje czynności, które w ocenie naszych specjalistów, będą niezbędne, by pomieszczenie poprawnie oczyścić i przygotować do remontu;
 • etap 3 – sprawdzenie elementów konstrukcyjnych;
 • etap 4 – zabezpieczenie pomieszczeń budynku, przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarach;
 • etap 5 – usunięcie pogorzeliska;
 • etap 6 – rozpoczęcie czyszczenia ścian po pożarze, ozonowanie pomieszczeń.

auto firma sprzątająca

Innowacyjne metody sprzątania po pożarze w Świdnicy

W firmie Kastelnik, od lat kładziemy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania, znamy korzyści z zastosowania mycia ścian po pożarze suchym lodem w Świdnicy, Wałbrzychu i innych miastach Dolnego Śląska. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz przygotujemy całkowicie bezpłatny kosztorys rekomendowanych czynności sprzątania po pożarze. Z tak przygotowaną dokumentacją usuwania szkód po pożarze odbywa się metodycznie, krok po kroku – bez niespodzianek.

Jeśli otrzymamy zdjęcia z miejsca zdewastowanego w pożarze domu, oszacujemy wstępnie skalę strat i przygotujemy bezpłatnie wycenę naszych usług. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenia – co cenią nasi klienci. Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze, nie musi być kilkumiesięcznym procesem. Jest możliwość wykonania wszystkich niezbędnych czynności w czasie od 7 do 14 dni.

Dekontaminacja w spalonych pomieszczeniach – niezbędny proces restytucji mienia po pożarach

Prowadząc działalność gospodarczą w zakresie specjalistycznych czyszczeń technicznych, firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, od lat pomaga poszkodowanym w pożarze fabrykom oraz osobom indywidualnym. Co ważne – wiele osób dotkniętych pożarem, nie ma świadomości zagrożeń toksykologicznych w spalonych pomieszczeniach, gdzie godzinami rozprzestrzeniał się ogień. Pożar przebiega niezwykle szybko, powoduje spalanie się przedmiotów w wysokiej temperaturze i produkcję substancji groźnych dla człowieka. Wydzielają się trujące dla naszego zdrowia toksyny – groźne nie tylko dla mieszkańców Świdnicy, ale i dla każdego innego mieszkania, bez względu na lokalizację.

pożar ogień w domu

Mycie powierzchni z sadzy po pożarze – sufity, ściany podłogi

Często uświadamiamy naszym klientom, że oczyszczenie ścian i podłóg z sadzy pożarowej, umycie sufitów, likwidacja przykrego zapachu po pożarze, czy utylizacja spalonych przedmiotów, to zaledwie mały wycinek koniecznych czynności. Dla zdrowia dzieci i rodziców, którzy mają ponownie zamieszkać w spalonym domu, należy bezwzględnie przeprowadzić dekontaminację po pożarze. Dzięki przeprowadzeniu dekontaminacji, w pomieszczeniach, w których rozprzestrzeniał się ogień, możemy mówić o całkowitym wyeliminowaniu zagrożenia podtruwania się wskutek niewidocznych toksyn. Korzystając z usług firmy Kastelnik, możesz mieć pewność, że zlikwidujemy skutki wybuchu ognia, o których nie miałeś wcześniej pojęcia. Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do rozpoczęcia współpracy niemal od zaraz. Masz pytania techniczne, jak zacząć? Skontaktuj się z nami.

dezynfekcja-domu-po-pozarze

Statystyki pożarów Świdnica

Jak wynika z doniesień medialnych w ciągu roku – dochodzi do około 6.000 pożarów, spowodowanych zwarciem instalacji elektrycznej. Na początku roku 2021 doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego  w Wiśniowej koło Świdnicy. Zgłoszenie o pożarze dotarło do Centrum Powiadamiania Ratunkowego i natychmiast rozpoczęto akcję ratowniczą. Z informacji prasowych wynika, że przed przyjazdem strażaków, dwie osoby próbowały samodzielnie gasić ogień, co niestety okazało się nieskuteczne.

Profesjonalna firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, to wyspecjalizowana kadra techniczna, która już od wielu lat oferuje specjalistyczne czyszczenie sufitów po pożarze suchym lodem w Świdnicy i innych miastach woj. dolnośląskiego. Sprawdź naszą ofertę. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do nas teraz.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%