Czyszczenie po pożarze Świdnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie sadzy, czyszczenie i sprzątanie po pożarze w Świdnicy. Metody oczyszczania sadzy ze ścian i usuwania zapachów

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2013 r., świadcząc specjalistyczne usługi czyszczenia po pożarze w Świdnicy i innych okolicznych miastach. Oferujemy profesjonalne usuwanie zdarzeń po pożarowych w województwie dolnośląskim. Ważne dla nas jest podążanie za innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki nim np. – w przypadku czyszczenia spalonych powierzchni w zakładach produkcyjnych – usuwamy spaleniznę bez konieczności demontowania linii produkcyjnej.

Innowacyjne metody czyszczenia po pożarze w Świdnicy

Kompleksowe spojrzenie na problemy powstałe wskutek ognia wyróżnia naszą firmę. Dzięki niemu nasze prace obejmują  jednakowo fachowe osuszanie zalanych pomieszczeń, specjalistyczne prace na wysokości, usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem oraz ozonowanie i dezodoryzację pomieszczeń.

W pomieszczeniach, w których doszło do wybuchu ognia, dochodzi niemal zawsze do spalania się przedmiotów wykonanych z różnych surowców. To czyni pomieszczenie po pożarze bardzo niebezpiecznym, gdyż po pożarze znajdują się w nim niebezpieczne i trujące toksyny. Odpowiednia wiedza naszych specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam w usunięciu skutków wybuchu ognia w niemal każdych okolicznościach.

Zakres usług firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

  • Mycie sufitów po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Świdnicy;
  • Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
  • Utylizacje spalonych przedmiotów wyposażenia domu lub firmy;
  • Restytucje mienia po pożarze.

Etapy usuwania szkód po pożarze w świdnickich mieszkaniach

  • Oszacowania strat po pożarze w domu mieszkalnych w Świdnicy;
  • Opracowania kosztorysu prac firmy sprzątającej po pożarach. Sprecyzuje on czynności, które w ocenie naszych specjalistów, będą niezbędne, by pomieszczenie przygotować do remontu;
  • Zabezpieczenia budynku przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarach i elementów konstrukcyjnych;

Kładziemy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania, gdyż znamy korzyści z zastosowania mycia ścian po pożarze suchym lodem. Odpowiemy na każde twoje pytanie oraz przygotujemy całkowicie bezpłatny kosztorys rekomendowanych czynności sprzątania i usuwania szkód po pożarze.

Jeśli otrzymamy zdjęcia z miejsca zdewastowanego w pożarze, oszacujemy wstępnie skalę strat i przygotujemy wycenę. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenia – co cenią nasi klienci.

Dekontaminacja w spalonych pomieszczeniach – niezbędny proces restytucji mienia po pożarach

Prowadząc działalność gospodarczą w zakresie specjalistycznych czyszczeń technicznych, firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, od lat pomaga poszkodowanym w pożarze firmą i osobom indywidualnym. Co ważne – wiele osób dotkniętych pożarem, nie ma świadomości zagrożeń toksykologicznych w pomieszczeniach, w których rozprzestrzeniał się ogień. Pożar rozprzestrzenia się niezwykle szybko i powoduje spalanie się przedmiotów znajdujących się na jego drodze. Wydzielają się trujące dla naszego zdrowia toksyny.

Dlatego często uświadamiamy klientom, że oczyszczenie ścian i podłóg z sadzy, umycie sufitów, likwidacja przykrego zapachu po pożarze, czy utylizacja spalonych przedmiotów, to zaledwie mały wycinek koniecznych czynności.

Dzięki przeprowadzeniu dekontaminacji, w pomieszczeniach, w których rozprzestrzeniał się ogień, możemy mówić o całkowitym wyeliminowaniu zagrożenia podtruwania się wskutek niewidocznych toksyn. Korzystając z usług firmy Kastelnik, możesz mieć pewność, że zlikwidujemy skutki wybuchu ognia, o których nie miałeś pojęcia. Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do rozpoczęcia współpracy niemal od zaraz.

Statystyki pożarów Świdnica

Jak wynika z doniesień medialnych w ciągu roku – dochodzi do około 12.000 pożarów w naszym kraju. Na początku roku 2021 doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego  w Wiśniowej koło Świdnicy. Zgłoszenie o pożarze dotarło do Centrum Powiadamiania Ratunkowego i natychmiast rozpoczęto akcję ratowniczą. Z informacji prasowych wynika, że przed przyjazdem strażaków, dwie osoby próbowały samodzielnie gasić ogień, co było niestety nieskuteczne.

Profesjonalna firma sprzątająca Kastelnik, już od wielu lat oferuje specjalistyczne czyszczenie po pożarze w Świdnicy i innych miastach woj. dolnośląskiego. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%