Czyszczenie po pożarze Sulejówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Sulejówku. Postaw na doświadczenie i nowoczesną technologię

Pożar to przykre doświadczenie losowe, które pozostawia skazę na psychice i robi dziurę w portfelu. Im szybciej nieruchomość powróci do stanu sprzed pożaru, tym szybciej można wrócić do życia, oddalając przeżytą traumę. Jednym z kluczowych etapów jest czyszczenie po pożarze Sulejówek i ozonowanie pomieszczeń.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Po odjeździe wozów strażackich Twój dom prawdopodobnie ucierpiał z powodu szkód wyrządzonych przez wodę podczas walki z pożarem. Połączenie wody i sadzy tworzy idealne środowisko do rozwoju trujących związków chemicznych. Jeśli będziesz zbyt długo zwlekał z rozpoczęciem sprzątania, pleśń szybko się rozprzestrzeni i spowoduje dalsze szkody w Twojej nieruchomości.

Czyszczenie mieszkania po pożarze Sulejówek

Podczas usuwania skutków pożaru należy przestrzegać zasad BHP.

Czyszczenie suchym lodem to usługa, która dostępna jest już na terenie całego kraju, ale warto wybrać firmę, która ma dostęp do maszyn, za pomocą których można wykonać mycie ścian zestalonym dwutlenkiem węgla. To unikalna metoda na usuwanie tłustej sadzy i silnych zabrudzeń ogniowych.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem – postaw na doświadczenie

Czyszczenie po pożarze w Sulejówku można zlecić doświadczonej i profesjonalnej firmie sprzątającej z maszyną do zmywania zabrudzeń suchym lodem. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie musisz się już martwić o trujące toksyny, bo Kastelnik zajmie się za Ciebie dekontaminacją spalonych pomieszczeń.

Proces sprzątania po pożarze w Sulejówku rozpoczyna się od oceny zniszczeń. Następnie ustalany jest proces czyszczenia podłóg z brudu i wybierana jest technologia mycia ścian, która jest nadzoorwana przez kierownika ds. usuwania szkód pożarowych z firmy Kastelnik.

Sprzątanie po pożarze Sulejówek

Najlepsi fachowcy z branży sprzątania po pożarach wykorzystują już od kilku ładnych lat najnowocześniejsze metody czyszczenia sufitów w sadzy i technologię dezynfekcji suchym lodem, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w odnowie spalonych ścian.

W firmie sprzątającej Kastelnik posiadamy dobrze wyszkolony zespół ekspertów, który szybko i skutecznie usuną wszelkie ślady sadzy, dymu i zapachów ze spalonej nieruchomości.

Co otrzymasz w ramach kompleksowego usuwania szkód pożarowych?

Zlecenie sprzątania domu po pożarze najlepiej zlecić firmie, która zna się na tym co robi. Zespół firmy Kastelnik jest liderem na rynku w usuwaniu skutków pożarów. Dlaczego? Blisko dekada doświadczenia, innowacyjny sprzęt do usuwania szkód po pożarze i ludzkie podejście do każdego klienta sprawiają, że procedury, formalności i przywracanie blasku nieruchomości jest lżejsze. Sprzątanie po pożarze, cena na 2023 rok to 800 zł za jedną godzinę zmywania sadzy suchym lodem.

Czyszczenie sadzy ze ściany wewnątrz budynku

Dekontaminacja pomieszczenia wykonywana jest przez specjalistów za pomocą ozonowania.

Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie sadzy – zaufaj specjalistom

Kastelnik wykorzystuje w swojej codziennej pracy nowatorskie metody. Jest to między innymi zmywanie sadzy suchym lodem i ozonowanie po pożarze pomieszczeń na wysokim stężeniu. Co ważne, stale monitorujemy nowe trendy w branży usług specjalistycznego czyszczenia i wdrażamy je do naszej oferty.

Dlatego też każdy klient w województwie mazowieckim, może być pewien, że otrzyma najlepszą możliwą usługę na gruntowne czyszczenie ścian po wybuchu ognia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie lub usługach sprzątania po pożarze w Sulejówku, zapraszamy do całodobowego kontaktu!

Co obejmuje czyszczenie po pożarze w Sulejówku?

Kastelnik oferuje sprzątanie w strawionych ogniem pomieszczeniach. Oferta skierowana jest do właścicieli mieszkań w blokach, domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych, lokali usługowych, a także zarządców budynków gospodarczych. Usuwanie szkód pożarowych jest dla wszystkich, którzy doświadczyli tego, jakim żywiołem jest ogień. Na miejscu zdarzenia pożaru, sadza i dym rozprzestrzeniają się bardzo szybko, a ich osadzenie na różnych powierzchniach utrudnia ich usunięcie bez odpowiednich środków. Zabezpieczenie mienia przed dalszą degradacją jest bardzo ważne, już na wstępnym etapie czyszczenia.

Nasza firma sprzątająca ma do dyspozycji:

 • maszyny do mycia ścian suchym lodem;
 • urządzenia do usuwania sadzy za pomocą generatora ozonu;
 • oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA;
 • specjalne odkurzacze do usuwania sadzy z sufitów na wysokości.

Czyszczenie po pożarze w Sulejówku przez firmę Kastelnik

 • profesjonalne czyszczenie ścian z sadzy;
 • specjalistyczne sprzątanie suchym lodem;
 • neutralizacja zadymienia;
 • dekontaminacja pomieszczeń;
 • dezynfekcja – najczęściej z wykorzystaniem ozonatora;
 • usuwanie skutków pożaru z utylizacją mienia;
 • gruntowne czyszczenie sadzy ze ścian;
 • dezynfekcja przewodów wentylacyjnych.

Na czym polega czyszczenie po pożarach w Sulejówku?

Czyszczenie ścian po pożarach w Sulejówku z użyciem nowoczesnych form tj. ozonowanie pomieszczeń i mycie suchym lodem jest kilka razy szybsze niż zwykłe czyszczenie środkami chemicznymi. Nasi ludzie wykonują bezpłatnie szczegółowe oględziny i sprawdzają, czy jest konieczne osuszanie budynku, oddymianie pomieszczeń, czy też oczyszczenie ocalałych sprzętów przy użyciu suchego lodu.

Usuwanie dioksyn - pożar

Suchy lód ma blisko stuprocentową skuteczność, jeśli chodzi o pozbycie się zarodników pleśni. Rozprawia się z zadymionymi ścianami, sadzą, tłuszczami, smarami i innymi nieczystościami, które są efektem pożaru. Nadaje się również do czyszczenia przewodów wentylacyjnych. Usuwanie szkód po pożarze w Sulejówku to delikatny proces, który wymaga użycia specjalistycznego sprzętu do mycia z pomocą suchego lodu i środków czyszczących do eliminacji substancji smolistych.

Wysokiej jakości sprzątanie to często prace remontowe i demontaż nadpalonych konstrukcji, tak by w pełni bezpiecznie móc pracować. Kastelnik daje gwarancję na wykonane usługi i certyfikat, że mieszkanie po dekontaminacji jest optymalnie przygotowane do remontu. Jest to możliwe, dzięki szybkiej pracy naszej ekipy, która usługę tj. utylizacja odpadów nie pozostawi Ci na koniec.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarach – usuwanie zapachów

Jednym z etapów czyszczenia po pożarach jest dekontaminacja i usuwanie zapachu. To etap, podczas którego eliminowane są wszelkiego rodzaju toksyczne związki z pomieszczeń. Toksyny są niebezpieczne dla zdrowia człowieka, dlatego konieczna jest dekontaminacja pomieszczenia po pożarze.

Bez profesjonalnego sprzętu, nie jesteśmy w stanie tego zrobić samodzielnie.

Osmolone pomieszczenie do wyczyszczenia

Mycie ścian po pożarze to jedna z czynności przeprowadzanych podczas sprzątania po wybuchu ognia.

Po dekontaminacji wykonuje się dezynfekcję pomieszczeń. W tym celu wykorzystywane jest ozonowanie. W krótkim czasie można zdezynfekować bardzo duże powierzchnie. Szczególna uwaga skierowana jest na przewody wentylacyjne i kominowe, które zostają przywrócone do dalszego użytku. Nieprzyjemnych zapachów nie da się usunąć bez eliminacji źródła smrodu, warto o tym pamiętać przy wyborze firmy.

W pełni bezpieczne i ekologiczne metody usuwania skutków pożaru

Agresywne środki chemiczne nie są konieczne, gdy stawia się na innowacyjne rozwiązania. Taki właśnie jest suchy lód i ozonowanie. Dzięki nim czyszczenie po pożarze Sulejówek jest ekologiczne. Praca na nowoczesnych sprzętach to szybsze czyszczenie po pożarach w Sulejówku, a to przekłada się na niższy koszt.

Usuwanie szkód po pożarowych w województwie mazowieckim – kompleksowe sprzątanie od A do Z

Utrata nieruchomości oznaczać może utratę dachu nad głową lub miejsca pracy. W każdym przypadku jest to bolesne, a każdy dzień generuje straty. Dlatego im szybciej budynek zostanie posprzątany po pożarze, tym szybciej można wrócić do domu bądź zacząć znów zarabiać.

Kastelnik przez całą dobę, siedem dni w tygodniu przyjmuje zgłoszenia dotyczące czyszczenia po pożarach w Sulejówku i w innych miastach Polski! Czekamy na telefony!

Znajdziesz nas także w:

Firma dekontaminująca po ogniu

FAQ- o co najczęściej pytają ludzie po pożarze?

Każdy przypadek jest inny, ale są kwestie, które budzą wątpliwości u większości tych, którzy stracili w pożarze dużą część majątku.

FAQ pożar Sulejówek. Pytania i odpowiedzi

Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Sulejówku obejmuje utylizację mebli i elementów spalonego wyposażenia. Najpierw pracownicy naszej firmy sprawdzają, które rzeczy można jeszcze uratować i wtedy podejmowane są działania tj. restytucja mienia po pożarze.

Czy ozonowanie jest konieczne?

Nie ma prawa, które zobowiązuje do ozonowania, ale bez niego zapach spalenizny jest trudny do usunięcia. Jeśli chcesz na nowo stworzyć czysty, pachnący dom, to nie opłaca się oszczędzać na ozonowaniu.

Jaka jest najskuteczniejsza metoda mycia ścian po pożarze?

Nie ma skuteczniejszej i szybszej metody niż mycie suchym lodem. Ta technologia usuwa skutki pożaru w Sulejówku ze ścian, podłóg, sufitów. Poza tym zestalony dwutlenek węgla dzięki niskiej temperaturze dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Ta metoda ma bardzo dużo zalet, stąd jej przewaga nad tradycyjnymi sposobami sprzątania po pożarach. Warto z niej skorzystać bez dwóch zdań.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%