Czyszczenie, sprzątanie po pożarze
Stargard Szczeciński

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Stargard Szczeciński – odzyskiwanie mienia utraconego, specjalna likwidacja szkód

Pożar jest ogromnym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia i życia. Szkody powstałe po pożarze są trudne do usunięcia i bardzo uporczywe. Przywracanie mienia do stanu sprzed pożaru nie jest proste i wymagania zastosowania wielu skomplikowanych działań. Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a fachowa firma poradzi sobie z tym znakomicie. Sprawdzoną metodą jest np. czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu, znajdujące się w ofercie firmy sprzątającej Kastelnik. Wiele osób decyduje się na tę technikę, ze względu na niskie koszty renowacji spalonej powierzchni.

Sprzątanie po pożarze

Sprzątanie po pożarze Stargard Szczeciński, jeżeli odbywa się z udziałem specjalistycznej firmy sprzątającej, jest przeprowadzane zgodnie z planem, a wszystkie obciążenia związane z usuwaniem szkód przechodzą na specjalistów. Właściciel nieruchomości nie musi się o nic martwić, co jest niezwykle ważne dla jego psychiki. Powraca do mieszkania, które jest już wysprzątane, a likwidacja skutków pożaru zakończona.

Jak firma sprzątająca po pożarach może pomóc?

Firma sprzątająca po pożarach posiada techniki, dzięki którym jest w stanie w skuteczny sposób zadbać o usuwanie szkód po pożarze, i to w bardzo szybkim tempie. Pomieszczenia zostaną oczyszczone ze wszystkich zanieczyszczeń, w tym z sadz. Dojdzie do zneutralizowania szkodliwych zanieczyszczeń, a co najważniejsze na żadnej powierzchni nie będą już znajdowały się sadze. Dojdzie również do wyczyszczenia wyposażenia domu, takiego jak RTV, AGD, elektroniki, maszyn, mebli oraz wszystkich przedmiotów, jakie znajdowały się w pomieszczeniu w momencie pożaru. W mieszkaniu zostaną przywrócone właściwe warunki klimatyczne, które nie będą szkodliwe dla zdrowia.

Kiedy można zacząć sprzątać po pożarze w Stargardzie Szczecińskim?

Pomimo traumy związanej z pożarem, oczyszczanie nieruchomości należy rozpocząć jak najszybciej. Zanim jednak firma sprzątająca z województwa zachodniopomorskiego będzie mogła wejść do twojego mieszkania, najpierw na miejscu musi pojawić się przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej oraz rzeczoznawca, którzy ocenią wielkość szkód. To podstawa to ubiegania się o odszkodowanie. Po załatwieniu wszystkich formalności można rozpocząć czyszczenie po pożarze Stargard Szczeciński.

Sprzątanie po pożarze w Stargardzie

Przy sprzątaniu po pożarze w Stargardzie np. pogorzeliska warto pozbyć się szkodliwych substancji pochodzących ze wszelkich sprzętów AGD i RTV. Dzięki temu, że wszystkim zajmie się firma sprzątająca, można będzie liczyć na właściwe zabezpieczenie tych urządzeń za pomocą specjalistycznych środków dezynfekujących. Sprzątanie zazwyczaj kończy się ozonowaniem całego budynku, co ma za zadanie zneutralizować pozostałości substancji chemicznych. Kolejnym krokiem jest natomiast oczyszczanie domu z sadzy.

Czyszczenie po pożarze domu na terenie Stargardu Szczecińskiego

Profesjonalne sprzątanie po pożarze w Stargardzie Szczecińskim w województwie zachodniopomorskim

Dzięki temu, że skorzystać z usług działającej od wielu lat firmy sprzątającej możesz liczyć na szybkie opanowanie sytuacji i zażegnanie kryzysu w mieszkaniu po pożarze. Niestety często wiąże się to z wykonywaniem wielu nieprzyjemnych czynności, które wymagają natychmiastowej interwencji, a tym właśnie zajmuje się firma sprzątająca.

Ogień stanowi jedno z poważniejszych zagrożeń, a w dodatku powoduje ogromne zniszczenia. Może więc spowodować zagrożenie dla zdrowia i życia, ale także wywołać ogromne straty materialne. Podczas pożaru powstają również substancje, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie. Tlenek węgla może trwale zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz sercowo-naczyniowego, a osad po pożarowy może spowodować nieodwracalne zniszczenia w wyposażeniu mieszkania.

Kompleksowe sprzątanie po pożarach jest więc niezwykle istotne, nie tylko w celu pozbycia się sadz, pyłów i innych zanieczyszczeń, ale w dużej mierze po to, aby udało się uratować wyposażenie znajdujące się w budynku podczas pożaru. Można dzięki temu ograniczyć szkody wynikające z pożaru.

Usuwanie skutków pożaru polega na czyszczeniu przewodów wentylacyjnych i sprzętów elektrycznych znajdujących się na terenie nieruchomości. Wymagane jest również ozonowanie pomieszczeń, co prowadzi do neutralizacji zapachów i usunięcia zadymienia. Wszystkie konstrukcje, które uległy nadpaleniu zostaną usunięte z nieruchomości, a także dojdzie do utylizacji odpadów. Ostateczne czyszczenie powierzchni odpowiednimi filtrami i środkami spowoduje, że mieszkanie zostanie właściwie przygotowane do ponownego zamieszkania.

Skuteczne usuwanie szkód po pożarze Stargard Szczeciński

Związki, które powstają w wyniku pożaru, mogą być bardzo trujące. Sprzątanie po pożarze może być więc wyjątkowo skomplikowane, w zależności od tego, jakie szkody powstały w wyniku pożaru. Czasem wymagana jest dekontaminacja, która polega na dezaktywacji zarówno chemikaliów, jak i innych substancji szkodliwych. Proces dekontaminacji jest bardzo skuteczny i ważny w procesie sprzątania po pożarach. Pozwala na skuteczne usunięcie skutków pożaru.

Dzięki temu, że do usunięcia skutków pożaru zostaną wykorzystane specjalistyczne środki chemiczne oraz rozległa wiedza pracowników firmy sprzątającej, można będzie osiągnąć bardzo dobre rezultaty z zaistniałej sytuacji. Jeżeli wahasz się, czy posprzątać samodzielnie po pożarze, czy zlecić to firmie sprzątajacej – zadzwoń do naszego biura. Chętnie odpowiemy na wszelkie twoje pytania.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%