Czyszczenie po pożarze
Stargard

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Stargard. Jak wygląda odzyskiwanie mienia utraconego w ogniu?

Pożar jest ogromnym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia i życia. Szkody powstałe po pożarze są trudne do usunięcia i bardzo uporczywe. Przywracanie mienia do stanu sprzed pożaru nie jest proste i wymagania zastosowania wielu skomplikowanych działań. Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a fachowa firma poradzi sobie z tym znakomicie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Sprawdzoną metodą jest np. czyszczenie ścian po pożarze Stargard za pomocą suchego lodu, znajdujące się w ofercie firmy sprzątającej Kastelnik. Oferujemy usuwanie szkód po pożarach nie tylko w Stargardzie, ale całym w powiecie stargardzkim, w miastach Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań. Wiele osób decyduje się na tę technikę, ze względu na niskie koszty renowacji spalonej powierzchni.

Czyszczenie po pożarach Stargard Szczeciński

Czyszczenie po pożarach ścian i sufitów z osadu w Stargardzie Szczecińskim.

Sprzątanie po pożarze w Stargardzie, jeżeli odbywa się z udziałem specjalistycznej firmy sprzątającej, jest przeprowadzane zgodnie z planem, a wszystkie obciążenia związane z usuwaniem szkód przechodzą na specjalistów. Właściciel nieruchomości nie musi się o nic martwić, co jest niezwykle ważne dla jego psychiki. Powraca do mieszkania, które jest już wysprzątane, a likwidacja skutków pożaru zakończona.

Jak firma sprzątająca po pożarach może pomóc?

Firma sprzątająca po pożarach posiada techniki, dzięki którym jest w stanie w skuteczny sposób zadbać o usuwanie szkód po pożarze, i to w bardzo szybkim tempie. Pomieszczenia zostaną oczyszczone ze wszystkich zanieczyszczeń, w tym z sadz. Dojdzie do zneutralizowania szkodliwych zanieczyszczeń, a co najważniejsze na żadnej powierzchni nie będą już znajdowały się sadze. Dojdzie również do wyczyszczenia wyposażenia domu, takiego jak RTV, AGD, elektroniki, maszyn, mebli oraz wszystkich przedmiotów, jakie znajdowały się w pomieszczeniu w momencie pożaru. W mieszkaniu zostaną przywrócone właściwe warunki klimatyczne, które nie będą szkodliwe dla zdrowia.

Sprzątanie po pożarze w zachodniopomorskiem

Kiedy można zacząć sprzątać po pożarze?

Pomimo traumy związanej z pożarem, oczyszczanie nieruchomości należy rozpocząć jak najszybciej. Zanim jednak firma sprzątająca z województwa zachodniopomorskiego będzie mogła wejść do twojego mieszkania, najpierw na miejscu musi pojawić się przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej oraz rzeczoznawca, którzy ocenią wielkość szkód. To podstawa to ubiegania się o odszkodowanie. Po załatwieniu wszystkich formalności można rozpocząć czyszczenie po pożarze w budynku.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Czyszczenie po pożarze domu Stargard

Zdjęcie: usuwanie szkód po pożarze w domu Stargard woj. zachodniopomorskie © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po pożarze Stargard – ile kosztuje?

Sprzątanie po pożarze Stargard np. pogorzeliska tu usługa, gdzie warto pozbyć się szkodliwych substancji pochodzących ze wszelkich sprzętów AGD i RTV. Dzięki temu, że wszystkim zajmie się firma sprzątająca, można będzie liczyć na właściwe zabezpieczenie tych urządzeń za pomocą specjalistycznych środków dezynfekujących.

Sprzątanie zazwyczaj kończy się ozonowaniem całego budynku, co ma za zadanie zneutralizować pozostałości substancji chemicznych. Kolejnym krokiem jest natomiast oczyszczanie domu z sadzy. Całkowity koszt usuwania szkód po pożarze w Stargardzie może sięgnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale często waha się od 3 tys. do 6 tys. zł. Przed przystąpieniem do pracy, firma Kastelnik oferuje zawsze bezpłatną wycenę usuwania szkód pożarowych.

Jak wygląda usuwanie szkód po pożarach

Sprzątanie domu po pożarze w Stargardzie – usuwanie sadzy

Dzięki temu, że skorzystać z usług działającej od wielu lat firmy sprzątającej możesz liczyć na szybkie opanowanie sytuacji i zażegnanie kryzysu w mieszkaniu po pożarze. Niestety często wiąże się to z wykonywaniem wielu nieprzyjemnych czynności, które wymagają natychmiastowej interwencji, a tym właśnie zajmuje się firma sprzątająca.

Ogień stanowi jedno z poważniejszych zagrożeń, a w dodatku powoduje ogromne zniszczenia. Może więc spowodować zagrożenie dla zdrowia i życia, ale także wywołać ogromne straty materialne. Podczas pożaru powstają również substancje, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie. Tlenek węgla może trwale zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz sercowo-naczyniowego, a osad po pożarowy może spowodować nieodwracalne zniszczenia w wyposażeniu mieszkania.

Kompleksowe sprzątanie po pożarach jest więc niezwykle istotne, nie tylko w celu pozbycia się sadz, pyłów i innych zanieczyszczeń, ale w dużej mierze po to, aby udało się uratować wyposażenie znajdujące się w budynku podczas pożaru. Można dzięki temu ograniczyć szkody wynikające z pożaru.

Usuwanie skutków pożaru polega na czyszczeniu przewodów wentylacyjnych i sprzętów elektrycznych znajdujących się na terenie nieruchomości. Wymagane jest również ozonowanie pomieszczeń, co prowadzi do neutralizacji zapachów i usunięcia zadymienia. Wszystkie konstrukcje, które uległy nadpaleniu zostaną usunięte z nieruchomości, a także dojdzie do utylizacji odpadów. Ostateczne czyszczenie powierzchni odpowiednimi filtrami i środkami spowoduje, że mieszkanie zostanie właściwie przygotowane do ponownego zamieszkania.

Czyszczenie ścian po pożarze Stargard

Usuwanie szkód po pożarze Stargard w woj. zachodniopomorskim

Związki, które powstają w wyniku pożaru, mogą być bardzo trujące. Sprzątanie po pożarze w powiecie stargardzkim, w miastach Chociwel, Suchań, Dobrzany, Ińsko może być więc wyjątkowo skomplikowane, w zależności od tego, jakie szkody powstały w wyniku pożaru. Czasem wymagana jest dekontaminacja, która polega na dezaktywacji zarówno chemikaliów, jak i innych substancji szkodliwych. Proces dekontaminacji jest bardzo skuteczny i ważny w procesie sprzątania po pożarach. Pozwala na skuteczne usunięcie skutków pożaru.

Dzięki temu, że do usunięcia skutków pożaru zostaną wykorzystane specjalistyczne środki chemiczne oraz rozległa wiedza pracowników firmy sprzątającej, można będzie osiągnąć bardzo dobre rezultaty z zaistniałej sytuacji. Jeżeli wahasz się, czy posprzątać samodzielnie po pożarze, czy zlecić to firmie sprzątającej – zadzwoń do naszego biura. Chętnie odpowiemy na pytania.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Stargard usługi sprzątania po pożarach

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Po pożarze musisz zadzwonić do profesjonalistów od specjalistycznego sprzątania. Kastelnik  ma ponad 10-letnie doświadczenie w usuwaniu szkód pożarowych w spalonych budynkach mieszkalnych i halach przemysłowych. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo tzn. od wysprzątania pogorzeliska po malowanie ścian i sufitów w domu przed jego  remontem.

Kastelnik, firma sprzątająca spalony garaż w Stargardzie

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%