Czyszczenie po pożarze Starogard Gdański

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Starogardzie Gdańskim. Czym wymyć ścianę po pożarze domu?

Jeśli przytrafił ci się pożar mieszkania i nie wiesz, jak teraz uprzątnąć Twój spalony dom, zwróć się do ekspertów w branży. Firma Kastelnik działa na rynku od 2013 roku i od lat jest liderem w zakresie specjalistycznego sprzątania. Jesteśmy pewni, że nie chcesz ryzykować utraty zdrowia, dlatego nie podejmuj się pracy w zniszczonym przez żywioł lokalu na własną rękę.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Postaw na nasze doświadczenie. Oferujemy profesjonalne usługi tj. czyszczenie po pożarze Starogard Gdański i usuwanie sadzy suchym lodem. To czynności, które sprawią, że Twój budynek będzie wysprzątany i wolny od toksyn. A to wszystko w ekspresowym terminie! Dostarczamy wysokiej jakości usługi, dzięki czemu grono naszych zadowolonych klientów rośnie z każdym dniem. Nasz personel ds. usuwania zniszczeń pożarowych  jest profesjonalnie przeszkolony i spełnia wszelkie normy BHP.

Czyszczenie po pożarze Starogard Gdański

Po ugaszeniu pożaru należy wezwać firmę sprzątającą po pożarach, aby usunąć skutki pożarowe. Zadzwoń do firmy Kastelnik.

Czyszczenie ścian po pożarze w Starogard Gdański — kompleksowe usługi

Kastelnik to jakościowa firma oferująca wysokiej jakości usługi tj. czyszczenie ścian po pożarze w Starogard Gdańskim woj. pomorskie w całkowicie bezkonkurencyjnej cenie. Niezależnie od tego, czy jest to mały pożar w domu, czy duży zakład produkcyjny, traktujemy każde zlecenie z takim samym poziomem dbałości o jakość.

Nasze mocne strony to dostęp do technologii mycia ścian suchym lodem oraz duża ilość generatorów ozonu-urządzeń do usuwania zapachów. Nasi technicy to wyszkolony personel o dużym doświadczeniu w dziedzinie sprzątania specjalistycznego. Działamy szybko, ale także dyskretnie i z dużą dozą empatii.

Specjalnie dla Ciebie zrealizujemy pełną usługę czyszczenia lokalu po działaniu ognia. Przeprowadzimy dekontaminację, wyszorujemy ściany, sufity i podłogi, wykonamy ozonowanie i utylizację mebli. Wszystkie usługi wcześniej uzgodnimy z Tobą, tak by harmonogram naszych prac był zgodny z Twoimi planami.

Czyszczenie ścian po pożarze Starogard Gdański

Czym najlepiej wymyć sadzę ze ściany?

W spalonym budynku mamy do czynienia z czarnym nalotem na ścianie, sadzą lub osadem po pożarowym. Mycie sadzy ze ściany najlepiej wykonać za pomocą specjalistyczny środków chemicznych, sprawdzonej chemii lub suchego lodu. Od kilku lat firma Kastelnik praktykuje technikę czyszczenia powierzchni suchym lodem. To nowoczesna metoda wykorzystująca granulat suchego CO2 w stanie stałym generowanego w specjalnych urządzeniach pod dużym ciśnieniem. Suchy lód wypuszczany z takich urządzeń z impetem uderza w cząstki brudu i odrywa je od powierzchni. Następnie bez trudu można je usunąć ręcznie.

Skuteczna i polecana przez nas metoda czyszczenia suchym lodem jest precyzyjna i umożliwia dokładne oczyszczenie nadpalonych ścian, podłóg czy sufitów. Technika ta sprawdza się również podczas mycia z sadzy wyposażenia w Starogardzie Gdańskim. Dowiedz się jakie korzyści przynosi usuwanie szkód po pożarach tą metodą:

 • Oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami;
 • Oszczędność pieniędzy
 • Ekologiczna metoda bez użycia środków chemicznych;
 • ZERO odpadów wtórnych;
 • Likwidacja nieprzyjemnego zapachu po pożarze;
 • Większa precyzja doczyszczania brudnych powierzchni.
Sprzątanie po pożarach Starogard Gdański w województwie pomorskim

Zdjęcie: Spalony sufit mieszkania. Konieczne jest sprzątanie ze zwęglonych resztek, usunięcie sadzy oraz ozonowanie w celu oczyszczenia powietrza wewnątrz domu.

Jak usunąć zapach po pożarze?

Metoda eliminacji zapachu spalenizny, stosowana przez firmę Kastelnik opiera się na zasadzie wstępnego ozonowania powietrza, usunięcia źródła smrodu oraz zamgławiania. Ozonowanie pomieszczeń to jeden z najprostszych, najtańszych i niezawodnych metod na likwidację nieprzyjemnych zapachów. Wiemy, że swąd spalenizny jest bardzo przykry i utrzymuje się wiele miesięcy po zakończeniu akcji gaśniczej. Jednak jest na niego sposób! To właśnie ozonowanie, czyli oczyszczanie powietrza naturalnym ozonem. Gaz ten ma właściwości biobójcze i doskonale likwiduje wszelkie związki w powietrzu odpowiedzialne za niechciane zapachy. Zabieg wykonywany jest w ciągu jednego dnia i pozwoli Ci szybko na powrót do normalności.

Ozonowanie budynku po pożarze Starogard Gdański

Zamgławianie mieszkania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru

Zamgławianie pomieszczeń po pożarze to gwarancja na wyeliminowanie trujących dioksyn i furanów z powietrza. Te trujące związki chemiczne są obecne na wszystkich powierzchniach w spalonym budynku. Substancje te stanowią duże zagrożenie dla naszego zdrowia, więc nie wolno ich lekceważyć, choć ich nie widać gołym okiem. Aby się ich pozbyć, nasza firma stosuje oczyszczanie pomieszczeń za pomocą zamgławiania. Taka profesjonalna dekontaminacja da Ci gwarancję bezpiecznego powrotu do użytkowania Twojego mieszkania, lokalu czy siedziby firmy. Nie oszczędzaj na zdrowiu, zamów kompleksowe sprzątanie po pożarze Gdańsk w firmie Kastelnik.

Pożar, zwarcie instalacji elektrycznej w domu

Oferta firmy sprzątającej Kastelnik

Firma Kastelnik oferuje usługi związane ze sprzątaniem domu po pożarze suchym lodem i inne prace, które mogą być wykonane przez wykwalifikowany personel od zadań specjalnych.
Jako nieliczni w kraju stosujemy najnowsze metody sprzątania po pożarze dostępne na zachodnim rynku. Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami przy sprzątaniu spalonego domu, nie musisz martwić się o dostępność do sprzętu. W naszej firmie używamy tylko maszyn  najwyższej jakości marki “Cold Jet”. Posiadamy cały konieczny sprzęt, by przeprowadzić dokładny proces czyszczenia Twojego lokalu, do tego mamy ogromne doświadczenie, które sprawia, że żadne zadanie nie jest nam straszne.
Poznaj naszą ofertę i zamów już dziś sprzątanie specjalistyczne!
Naszym klientom oferujemy:

 • sprzątanie po pożarze;
 • dekontaminacja budynku zniszczonego przez ogień;
 • usuwanie dioksyn i furanów;
 • mycie domu z sadzy pożarowej;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • ozonowanie pomieszczeń po działaniu ognia
 • usuwanie skutków pożarów w Starogardzie Gdańskim
 • mycie ścian i sufitów po pożarze
 • czyszczenie po pożarze suchym lodem
 • utylizacja zniszczonych mebli
 • sprzątanie pogorzeliska w Starogardzie Gdańskim
 • osuszanie pomieszczeń;
 • dezynfekcja budynku po pożarze

Znajdziesz nas także w:

FAQ — sprzątanie po pożarach w nieruchomościach

W naszej ofercie na sprzątanie po pożarze znajdziecie Państwo wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia remontu. Oferujemy dużo indywidualnych rozwiązań w zakresie restytucji mienia oraz dekontaminacji budynku po pożarze. Aby ułatwić Państwu poznanie naszej firmy i naszej oferty przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów.

Czas na sprzątanie w Starogardzie Gdańskim. Zadaj pytanie.

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych za pomocą ozonowania.

Czyszczenie przyjazne dla środowiska — suchy lód od Kastelnik

Wynajęcie profesjonalnej ekipy do sprzątania to najlepszy sposób na wysprzątanie pogorzeliska i zrobienie porządku wokół domu. W Stargardzie Gdańskim usługa tj. czyszczenie ścian po pożarze z użyciem suchego lodu jest całkowicie przyjazna dla środowiska. Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale także o dobrostan naszej planety. Dlatego używamy tylko sprawdzonych i najlepszych metod, zgodnych z zaleceniami światowych organizacji proekologicznych.

Firma sprzątająca wystawia certyfikat po ukończeniu zlecenia. Zasięg usług w całej Polsce

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze Starogard Gdański!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%