Czyszczenie po pożarze
Starachowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Starachowice. Usuwanie szkód po pożarach, dekontaminacja ścian

Szukasz usług profesjonalnej firmy, która oferuje sprzątanie po pożarze Starachowice? Dobrze trafiłeś! Kastelnik to ekipa sprzątająca, która oferuje mycie ścian po pożarze suchym lodem oraz restytucje nadpalonego mienia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy bardzo dokładne czyszczenie oraz dekontaminację pomieszczeń po pożarach w województwie świętokrzyskim. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży usług specjalistycznych.

Sprzątanie po pożarach Starachowice

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik – szybka realizacja. Sprawdź! Zadzwoń do nas.

Szybko usuwany szkody po pożarach w domach, garażach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Nasza działalność rozpoczęliśmy  w 2013 roku, jesteśmy rodzinną firmą, dla której najważniejsza jest pomoc osobom dotkniętym tak poważnym zdarzeniem losowym, jakim jest pożar. Świadczymy usługi związane z czyszczeniem po pożarze suchym lodem w lokalach mieszkalnych, pomieszczeniach użyteczności publicznej oraz na terenie zakładów przemysłowych.

Czyszczenie po pożarze Starachowice

Czyszczenie po pożarze Starachowice — mycie spalonych ścian i sufitów

Czyszczenie ścian po pożarze Starachowice obejmuje usuwanie sadzy i dekontaminacje. Dokładanym dużo starań, aby usuwanie skutków pożaru w budynku  było profesjonalne i bezpieczne dla użytkowników. Jesteśmy zwolennikami ekologicznych metod czyszczenia, przyjaznych dla środowiska naturalnego. Oznacza to np. mycie sufitu po pożarze suchym lodem. Dzięki tej technice, jesteśmy w stanie usunąć zanieczyszczenia ze wszystkim powierzchni, czyli ze ścian, sufitów, a także z przedmiotów, które w czasie pożaru znajdowały się w mieszkaniu.

Ozonowanie po pożarze w Starachowicach — usuwanie zapachów

Kolejną skuteczną metodą stosowaną jako etap dekontaminacji pomieszczenia jest, ozonowanie po pożarze w budynku mieszkalnym. Jak to wygląda? Wystarczy, że zgłosisz się do nas z zapytaniem, a na pewno znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Przygotujemy kompleksowy plan działania, gdy tylko poznamy skalę zniszczeń w Twoim mieszkaniu. Wystarczy nam zaufać, a na pewno doprowadzimy Twoje mieszkanie do stanu sprzed pożaru.

mycie ścian po pożarze starachowice

Zdjęcie: mycie ścian po pożarze w Starachowicach © 2021 Kastelnik

Jakie usługi oferuje firma Kastelnik?

Podstawowym rodzajem naszej działalności jest, czyszczenie po pożarach i usuwanie szkód pożarowych. W ramach świadczonych prac wykonujemy:

 • sprzątanie po pożarze Starachowice;
 • mycie spalonych  powierzchni znajdujących się w pomieszczeniu dotkniętym pożarem;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • ozonowanie po pożarze;
 • usuwanie pozostałych szkód, które powstały po pożarze.

Co robić, kiedy wybuchnie pożar w garażu?

Pożar jest groźnym żywiołem, a ogień bardzo szybko rozprzestrzenia się z pomieszczenia na pomieszczenie. W takich okolicznościach bardzo trudno go zatrzymać, szczególnie w starej zabudowie drewnianej. Może spowodować niewyobrażalne zniszczenia, co miało miejsce w średniowieczu, gdzie mała iskra potrafiła stawić całe miasto. W jednej chwili ludzie tracili dobytek całego życia. W związku z nieprzewidywalnością ognia czasem trudno myśleć rozsądnie, aby ograniczyć straty. Pierwszym, co należy zrobić, jest oczywiście ratowanie życia, a następnie wezwanie straży pożarnej jak najszybciej to tylko możliwe.

Wybuch pożaru i ratowanie życia

Jeżeli akcja pożarowa rozpocznie się odpowiednio wcześnie, można będzie liczyć na to, że budynek w całości nie spłonie. Kolejnym krokiem, po ocenie strat przez ubezpieczyciela i rzeczoznawcę ds. zniszczeń pożarowych, jest oczywiście wynajęcie firmy sprzątającej po pożarach, w celu doprowadzenia budynku do stanu sprzed zdarzenia losowego. Im wcześniej te działania zostaną podjęte, tym lepiej. Warto działać szybko, ponieważ czas ma tutaj ogromne znaczenie. Im dłużej spalone powierzchnie są pokryte sadzami i innymi toksycznymi substancjami, tym mniejsze są szanse, że uda się je skutecznie uratować.

Ozonowanie po pożarze Starachowice

Co daje dezynfekcja pomieszczeń po pożarze?

Pożar jest poważnym żywiołem, który stwarza ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego. W dosłownie jednej chwili można stracić dobytek całego życia. Skala zniszczeń może być naprawdę ogromna. Ważne jest, aby od razu po doznaniu szkody, skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. Można skorzystać z usług firmy  Kastelnik, która  oferuje szeroki zakres usług, jeżeli chodzi o usuwanie szkód po pożarze w Starachowicach oraz oczyszczanie przedmiotów z sadzy.

Ekipa Kastelnik działająca na terenie województwa świętokrzyskiego wynosi i utylizuje elementy doszczętnie spalone, których nie można w żaden sposób uratować. Nasi technicy czyszczą ściany po pożarze i wszystkie powierzchnie z zabrudzeń, które powstały w wyniku wybuchu ognia. Ponadto, usuwamy także nieprzyjemny zapach spalenizny przy użyciu ozonu. To najskuteczniejsze metoda walki z toksycznym zapachem po pożarowym i dioksynami. Dezynfekcja przy użyciu ozonu pozwala na przywrócenie mieszkania to stanu sprzed pożaru, oczywiście wcześniej wymagane jest wymycie ścian z sadzy. Metoda ta jest na tyle skuteczna, że firma Kastelnik korzysta z niej już od wielu lat.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach w Starachowicach

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po pożarze

FAQ na temat sprzątania po pożarze w Starachowicach

Czy przeprowadzenie profesjonalnego sprzątania po pożarze jest konieczne w każdym przypadku?

Czyszczenie ścian po pożarze jest niezbędnym elementem dekontaminacji po pożarze, gdyż trujące toksyny i inne związki chemiczne mogą być niezwykle szkodliwe dla zdrowia człowieka. W trakcie prac sprzątających usuwane są między innymi dioksyny po pożarze.

Jak długo trwa realizacja czyszczenia po pożarze?

Czas niezbędny do usunięcia szkód po pożarze zależny jest od skali zniszczeń. Zazwyczaj wynosi on od jednego do 6 dni roboczych. W zależności od rodzaju ścian, czyszczenie przeprowadzane jest za pomocą środków chemicznych lub suchego lodu.

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik — zaufaj specjalistom

Technologie, z jakich korzystamy, gwarantują, że Twoje mieszkanie zostanie przywrócone do stanu sprzed pożaru w bardzo krótkim czasie. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń do czyszczenia suchym lodem i przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g/h. Stosowanie bezpiecznych środków chemicznych oraz sprawdzonych metod daje gwarancje jakości. Usuwanie skutków pożaru nie jest prostym zadaniem, ale powierzając pomieszczenie specjalistom, możesz mieć pewność, że wiele rzeczy da się uratować.

Kastelnik — czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w Starachowicach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%