Czyszczenie po pożarze
Stalowa Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w mieście Stalowa Wola. Usuwanie skutków pożaru, mycie ścian z sadzy, ozonowanie po pożarze

Firma Kastelnik oferuje skuteczne czyszczenie po pożarze w mieście Stalowa Wola od 2013 r. Pożar to żywioł powodujący ogromne zniszczenia, w takich sytuacjach wymaga się od nas podjęcia dalszych kroków i działania.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wszystko to ma na celu doprowadzenie spalonego domu do stanu przed tragedią. Skuteczne sprzątanie po pożarze w Stalowej Woli, to gwarancja na bezpieczny powrót do normalnego funkcjonowania w szybkim czasie.

Ważne, by pozostawić czyszczenie pogorzeliska po pożarze profesjonalnej firmie sprzątającej. Kastelnik oferuje całodobowe usługi czyszczenia ścian po pożarze w powiecie stalowowolskim np. w mieście Zaklików oraz innych okolicznych miejscowościach na terenie woj. podkarpackiego.

Czyszczenie ścian po pożarze Stalowa Wola

Zajmujemy się czyszczeniem po pożarach w całym Podkarpaciu.

W firmie Kastelnik zajmujemy się usuwaniem szkód po pożarach od wielu lat. Nasze usługi kierujemy nie tylko do mieszkańców Stalowej Woli, którzy mogą szukać ozonowania po pożarze. W ostatnim czasie zaufało nam kilkudziesięciu nowych klientów. Chętnie oferujemy pomoc w sprzątaniu po pożarze na ternie całej Polski. Sprzątamy po pożarach zarówno mieszkania u osób prywatnych, jak i garaże, piwnice, hale oraz fabryki. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać kilka zdjęcia na e-mail. To przyspieszy wycenę usługi czyszczenia ścian po pożarze dla mieszkańców Stalowej Woli. Kosztorys prac przesyłamy zazwyczaj w czasie 2 dni roboczych.

Podkarpackie sprzątanie po pożarze

Sprzątanie po pożarze w Stalowej Woli – usuwanie szkód pożarowych

Gruntowne sprzątanie po pożarze w Stalowej Woli możemy podzielić na fazę opracowania dokumentacji oraz dosłownego sprzątania zgliszczy i mycia ścian. Ta pierwsza faza polega na kontakcie ze służbami, ubezpieczycielem, rzeczoznawcą ds. zniszczeń pożarowych, czy innymi biegłymi, którzy oceniają przyczyny pożaru, przebieg oraz skalę zniszczeń. Druga to oczyszczanie wybranymi metodami miejsca po pożarze. Oba etapy sprzątania po pożarze są bardzo ważne, żeby prawidłowo doprowadzić do finalnej wersji i możliwości ponownego zamieszkania budynku. Często również część wyposażenia da się odratować, jeżeli firma sprzątająca podejmie się tego w miarę szybko od otrzymania zielonego światła. Możemy jednak wejść na teren zgliszczy dopiero po pozytywnej ekspertyzie rzeczoznawcy, że budynek jest bezpieczny.

Pojazd techniczny do mycia sadzy ciśnieniem

Flota samochodowa firmy sprzątającej Kastelnik z własnym sprzętem czyszczącym.

Czyszczenie po pożarze Stalowa Wola – ozonowanie po pożarze

Nasi pracownicy ubrani w odpowiedni oraz certyfikowany strój ochronny, mogą wtedy ruszyć do czyszczenia mieszkania po pożarze w Stalowej Woli. Oferujemy mycie ścian z sadzy po pożarze. Przystępują do dekontaminacji, czy osuszania pomieszczeń, w ciągu 3 dni od podpisania umowy. Oferujemy także usługi ozonowania po pożarze oraz czyszczenia suchym lodem po pożarach. To bardzo ważne usługi, które oczyszcza dom po pożarze z toksycznych związków. Sprzątanie po pożarze nie polega jedynie na oczyszczeniu widocznych śladów ognia, ale co najważniejsze, tych niewidocznych dla oka, które mają realny wpływ na ludzkie zdrowie. Ozonowanie po pożarach pomaga pozbyć się uciążliwego zapachu spalenizny. Na koniec prac wystawiamy potrzebną dokumentację. Pomagamy również w dalszych krokach z ubezpieczycielem.

Dom czyszczony po pożarze w Stalowej Woli

Zdjęcie: dach domu, który pochłonął pożar. Na dachu nasz pracownik, który sprząta skutki pożaru.

Restytucja mienia po pożarze Stalowa Wola i okolica

Czyszczenie ścian po pożarze w Stalowej Woli, restytucja spalonego mienia to zadanie dla firmy Kastelnik. Pożar to zdarzenie, którego nie jest się w stanie nigdy przewidzieć. Również jego finalne   zniszczenia, które potrafią być olbrzymie. Ludzie niestety tracą w pożarach cały swój dobytek. Jednak to także sprzątanie po pożarze może być równie stresujące co samo zdarzenie.

Czasami brakuje wiedzy, że gospodarstwo domowe, a raczej jego pogorzelisko, musi być oczyszczone, a jego wyposażenie bezpiecznie zutylizowane, to dodatkowo dochodzi dochodzenie służb porządkowych wyjaśniające przyczyny wybuchu pożaru, czy dalsze sprawy dochodzeniowe o ubezpieczenie. Te rzeczy nieraz powodują ból głowy, czy nieprzespaną noc. Nie warto jednak za bardzo popadać chwili i działać emocjami. Nie sprzątaj samemu pogorzeliska po pożarze, nie wypełniaj dokumentów bez prawnika, a tym bardziej własnej opinii o przyczynie pożaru. To pozostaw ludziom, którzy się na tym znają. Najlepiej w takim wypadku zostawić sprawy w rękach profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Malowanie ścian po pożarze garażu

Kastelnik jest jedną z takich firm oferujących czyszczenie po pożarze od wielu lat. Najważniejszą rzeczą po ugaszeniu pożaru jest zadbanie o odpowiednie zabezpieczenie miejsca oraz odłączenie wszelkich instalacji. Dopiero po dostarczeniu dokumentacji od służb i upewnieniu się od rzeczoznawcy, że dom nie grozi zawaleniem, możemy ruszyć do sprzątania po pożarze. Dzięki takiemu postępowaniu zwiększasz też szansę na bezpieczny powrót do normalności.

Statystyki pożarów w Polsce

Powiat stalowowolski należy do miejsc na mapie Polski, w którym najczęściej dochodzi do małych pożarów (94.8%) i zagaszenia ich w początkowej fazie. Starty w niej są najmniejsze. Według analizy zdarzeń z 2020 roku na terenie powiatu stalowolskiego doszło do 385 pożarów, czyli 20% ogólnych zdarzeń w powiecie. To lekki spadek w porównaniu z 2019 rokiem, w którym wybuchło 450 pożarów. W całym województwie podkarpackim w 2020 roku doszło zaś do 7157 pożarów. W samym mieście Stalowa Wola było ich 107. Jednym z głośniejszych pożarów, którym wywołał sensację w miejscowości było zdarzenie na terenie tartaku w Stalowej Woli jednego z wiodących producentów mebli na świecie. Zapaliła się tam jedna z maszyn, ładowarka kołowa. Zdarzenie było niebezpieczne, ponieważ w pobliżu znajdował się kilkusetlitrowy zbiornik z paliwem. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Znajdziesz nas też w:

Sprzątanie Stalowa Wola - ogólnopolska firma zajmująca się sprzątaniem

Firma sprzątająca po pożarach – Kastelnik – Stalowa Wola

Nasi specjaliści są dostępni przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu niebezpieczne toksyny, jakie wywołuje pożar, są eliminowane w bezpieczny sposób. Oferujemy sprzątanie po pożarach Zaklików i inne lokalizacje powiatu stalowowolskiego. Substancje te są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i mogą wykazywać działanie rakotwórcze. Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze, zadzwoń do nas. Oferujemy bezpłatną wycenę sprzątania po pożarze w Stalowej Woli, już po przesłaniu kilku zdjęć.

Baza wiedzy dla mieszkańców Stalowej Woli

Zastanawiasz się czym usunąć sadzę ze ścian po pożarze? Ten nieestetyczny czarny nalot zwykle oblepia całe ściany i nie da się go usunąć domowymi sposobami. Tradycyjne metody czyszczenia są czasochłonne i w tym przypadku mogą nie usunąć nalotu całkowicie. Dlatego do usuwania sadzy ze ścian po pożarze najlepiej sprawdza się mycie suchym lodem. Ta innowacyjna technika pozwala w krótkim czasie wyeliminować uporczywe zabrudzenia i jest w pełni bezpieczna dla środowiska. Sprawdź, o co najczęściej pytają mieszkańcy Stalowej Woli.

czyszczenie Stalowa Wola

Jak pozbyć się zapachu spalenizny po pożarze?

Zapach spalenizny po pożarze jest szczególnie uporczywy i trudny do eliminacji. Najlepiej sprawdza się ozonowanie pomieszczeń na przykrą woń spalenizny po wybuchu ognia, którą ozon trwale likwiduje. Usuwanie niechcianych zapachów po pożarze przy pomocy ozonu powinno się odbywać przy zastosowaniu stężenia 40 ppm – 60 ppm.

Czy zamgławianie po pożarze jest skuteczne?

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to skuteczna metoda dekontaminacji po pożarze. Środek biobójczy eliminuje wszelkie trujące toksyny po pożarze i ma też działanie dezodoryzujące. Co więcej, zamgławianie należy do najbezpieczniejszych technik dezynfekcji po pożarze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%