Czyszczenie po pożarze Śrem

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Śrem. Gdzie szukać ratunku po wybuchu ognia w domu?

Pożar w domu? To prawdziwe nieszczęście, ale nie koniec świata. Ludzie myślą, bardzo trudno jest dokładnie posprzątać lokal po pożarze i pozbyć się przykrego zapach spalenizny. To prawda, swąd po pożarze może utrzymywać się w pomieszczeniach długimi miesiącami. Całodobowe usługi tj. czyszczenie po pożarze Śrem w woj. wielkopolskim to realne rozwiązanie problemu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jeśli sięgniesz po pomoc fachowców, sprzątanie po działaniu ognia nie będzie takie straszne. Profesjonalne usługi na mycie ścian po pożarze w całym województwie wielkopolskim obejmują np. kompleksowe usuwanie szkód spowodowanych przez ogień w lokalu oraz dekontaminację.  Większość profesjonalnych firm sprzątających po pożarach oferuje klientom na terenie Wielkopolski następujące prace:

 • dekontaminacja budynku po pożarze;
 • mycie spalonych ścian;
 • sprzątanie po pożarach w garażach koło domu;
 • legalną utylizację zniszczonych przedmiotów;
 • usuwanie zapachów np. za pomocą ozonu lub suchej mgły.

Inna usługa dostępna w województwie wielkopolskim: sprzątanie po zgonach Kalisz

Mycie ściany, czyszczenie po pożarze suchym lodem w miejscowości Śrem

Usuwanie szkód po pożarze suchym lodem to bezpieczna technika na pozbycie się osadów ze spalonych ścian.

Mieszkańcy Śremu często nie decydują się na współpracę z fachowcami z branży porządkowej, twierdząc, że taniej będzie samemu wysprzątać lokal z sadzy. To tylko częściowa prawda. Sprzątając bez użycia nowoczesnych sprzętów i jakościowych środków czyszczących nie uda Ci się perfekcyjnie zniwelować skutków działania ognia. Innym problemem jest brak doświadczenia, co tylko może powiększyć straty materialne. Pamiętaj, jeśli zasięgniesz porady u specjalistów i pozostawisz sprzątanie po pożarze Twojego mieszkania ekipie z przodującej firmy, np. rodzinnej firmie Kastelnik, to na pewno nie pożałujesz. Szybko i skutecznie odświeżą oni Twój lokal i zlikwidują wszelkie efekty działania niszczycielskiego żywiołu, jakim jest ogień. Profesjonalne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to najlepsza na rynku metoda na pozbycie się tłustych osadów ze ściany.

Czyszczenie ścian po pożarze Śrem

Sprzątanie po pożarze Śrem w woj. wielkopolskim

Nie wiesz, co zrobić z pogorzeliskiem? Zaufaj liderom w branży, fachowcom, którzy od dziesięciu lat sprzątają mieszkania po pożarach w mieście Śrem, ale także oferują osuszanie ścian po strażakach. Nie działaj pochopnie. Pamiętaj, że remont po pożarze można zacząć nie wcześniej, jak po wymyciu ścian z sadzy i usunięciu nadpalonych i zniszczonych przedmiotów. Warto dodać, że solidny partner powinien na początku zadbać o utylizację spalonych rzeczy w ekologiczny i bezpieczny sposób. Jako najlepsi na rynku z natychmiastowym efektem oferują usługi tj. czyszczenie sufitu z sadzy i przeprowadzają dekontaminację powietrza w zniszczonym przez ogień budynku. Nie czekaj,  tylko wpisz w wyszukiwarkę- firma sprzątająca po pożarach, zadzwoń po pomoc i osobiście poznaj liderów z branży sprzątającej. Kastelnik to partner, któremu warto zaufać.

Profesjonalna firma sprzątająca w Wielkopolsce. Czyszczenie po pożarach

Dojeżdżamy do sprzątania u klienta w całej Wielkopolsce. Dowiedz się jak to robimy.

Usuwanie zapachu spalenizny — ozon w natarciu!

To, co nas wyróżnia to kompleksowe podejście do tematu. Za pomocą najlepszych dostępnych środków czyszczących i eksperckich metod posprzątamy po pożarze Twój dom, garaż, biuro czy siedzibę firmy. Posiadamy najnowsze generatory ozonu, które ekspresowo odświeżą zapach w spalonym lokalu. W jeden dzień pozbędziesz się przykrych woni, bez kiwnięcia palcem. Przekonaj się o tym, zamawiając usługę ozonowania po pożarze w naszej firmie. Z użyciem naturalnego gazu ozonu jesteśmy w stanie zneutralizować wszelkie przykre zapachy z domu, w tym uciążliwy swąd spalenizny.

Co robić po pożarze w domu?

Jak na specjalistów przystało, dokładnie wyczyścimy oleiste osady i sadzę ze ścian, sufitów i podłóg. Dotrzemy nawet do niedostępnych zakamarków. Aby zostawić Twój lokal lśniącym i czystym, w naszej pracy wykorzystujemy nowatorską technikę mycia suchym lodem. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla produkowany przez urządzenia o wielkiej mocy. Niepozorny granulat potrafi usunąć nawet bardzo mocne zabrudzenia powstałe w wyniku działania ognia. Działa błyskawicznie i jest niezawodny, a do tego bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Zamawiając mycie suchym lodem, będziesz mieć pewność, że w powietrzu i na ścianach nie pozostały żadne toksyny, które potencjalnie mogą szkodzić domownikom.

Sprzątanie po pożarach firma Kastelnik

Oferta firmy Kastelnik

Firma Kastelnik pomaga klientom w woj. Wielkopolskim już 10 lat. Działamy na terenie całej Polski i jako nieliczni w branży oferujemy darmowy dojazd do klientów. Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do naszych usług, poznaj teraz naszą szeroką ofertę:

 • gruntowne sprzątanie nieruchomości po pożarze;
 • mycie ścian suchym lodem lub środkami chemicznymi do usuwania sadzy;
 • kompleksowa dezynfekcja garaży po pożarach;
 • dekontaminacja budynków po wybuchu ognia;
 • czyszczenie suchym lodem ścian i innych powierzchni płaskich;
 • profesjonalne ozonowanie po pożarze;
 • dokładnie mycie sufitów i usuwanie osadów;
 • wynoszenie zniszczonych  w pożarze mebli;
 • usuwanie toksyn z wszystkich pomieszczeń spalonego obiektu;
 • kompleksowe prace renowacyjne np. gipsowanie sufitów przed malowaniem;
 • dekontaminacja pomieszczeń po pożarach.

Znajdziesz nas także w:

Usługi porządkowe Śrem miasto w Wielkopolsce

Kastelnik – specjalistyczne usługi porządkowe dla firm i osób prywatnych.

Usuwanie sadzy z podłogi – najlepsze sposoby!

Wiemy już, że samodzielne domowe sprzątanie po pożarze to droga donikąd. Sadza, której jest pełno po pożarze, jest niezwykle trudna do usunięcia i najlepiej pozbyć się jej za pomocą profesjonalnych metod. W firmie Kastelnik specjaliści poradzą sobie z tym problemem raz-dwa, stosując suchy lód oraz środki chemiczne wysokiej klasy. Na koniec przeprowadzimy dokładne ozonowanie, aby pozbyć się toksyn z powietrza i odświeżyć zapach w lokalu. Gorąco polecamy spróbowanie naszych nowatorskich metod sprzątania mieszkań po pożarze. Dzięki nim najszybciej jak się da, będziesz mógł powrócić do normalności po pożarze domu.

FAQ - poznaj lepiej nasze usługi!

Bez względu na to, jak poważnie ucierpiał Twój majątek w pożarze, nasz zespół fachowców zrobi wszystko, aby uratować Twoje mienie i odświeżyć zniszczony lokal. Działamy szybko i skutecznie, zawsze w porozumieniu ze zleceniodawcą.

Aby otrzymać ofertę skrojoną na miarę, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail. Dowiesz się, jak będzie przebiegała praca techników i ile zajmie czasu. Jeśli jednak chcesz poznać  odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania o prace związane z czyszczeniem w domu po pożarze, przeczytaj nasze dział- FAQ.

FAQ, usuwanie szkód po pożarze

Ile kosztuje mycie ściany po pożarze?

Cena usuwania sadzy ze ścian i sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie z klientem. Wszystko zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są dość szerokie, a koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się od 14 zł do 99 zł.

Czym wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Dokładne wyczyszczenie smolistych osadów domowymi sposobami jest czasochłonne i trudne. Brud ze ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub  zamówić usługę mycia suchym lodem, co polecamy, jeśli chcesz uzyskać efekty szybciej i na dłużej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%