Czyszczenie po pożarze Sopot

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Sopot. Skuteczne sprzątanie po pożarze

Wiemy, że pożar domu to  nie jest koniec życia, choć tak może wyglądać. Co robić, kiedy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania? Jak posprzątać dom po wybuchu ognia na własną rękę. Profesjonalna pomoc przy takim sprzątaniu jest niezbędna, jeżeli chcesz przywrócić mieszkanie do stanu sprzed zdarzenia losowego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usługi na gruntowane czyszczenie po pożarze Sopot realizujemy przy zastosowaniu sprawdzonych, skutecznych metod, a zalicza się do tego użycie suchego lodu oraz ozonu. Likwidacja zapachu spalenizny oraz sadz ze ścian jest jak najbardziej możliwa, i to w bardzo szybkim tempie. W powietrzu nie będą unosiły się nieprzyjemne zapachy spalenizny oraz toksyczne substancje. Sprzątanie po pożarze Sopot z pomocą firmy Kastelnik zawsze jest skuteczne i profesjonalne.

Sprzątanie po pożarze Sopot

Sprzątanie po pożarze w wykonaniu firmy Kastelnik.. Na zdjęciu: czyszczenie ściany zanieczyszczonej sadzą pożarową.

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze w Sopocie

Gruntowane sprzątanie pomieszczeń po pożarach w Sopocie to zadanie dla firmy z doświadczeniem. Po pożarze w domu nie ma miejsca na eksperymenty. W firmie sprzątającej Kastelnik, każde zlecenie, wykonujemy sumiennie, przy zastosowaniu najskuteczniejszych metod oraz wysokiej jakości sprzętów. Usługi sprzątania po pożarze realizowane na terenie województwa pomorskiego obejmują:

 • kompleksowe sprzątanie po pożarze nieruchomości;
 • czyszczenie ścian z sadzy i innych nieczystości;
 • usuwanie tłustych zanieczyszczeń;
 • oddymianie mieszkania;
 • usuwanie toksycznych substancji krążących w powietrzu;
 • czyszczenie sprzętu uszkodzonego przez pożar;
 • utylizację odpadów

Czyszczenie sufitu po pożarze Sopot

Usuwanie skutków pożaru w województwie pomorskim

Kompleksowe Usuwanie skutków pożaru w województwie pomorskim realizujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do dyspozycji osób, które doświadczyły tego przykrego zdarzenia losowego. Wystarczy zgłosić się do nas po pomoc, a szybko rozpoczniemy realizację zlecenia polegającego na przywróceniu wyglądu mieszkania sprzed pożaru. Dzięki stosowaniu skutecznych metod oraz wysokiej jakości urządzeń do mycia ścian suchym lodem udaje nam się uratować większość sprzętów.

Usuwanie skutków pożaru pomorskie

Na pomorzu działamy w pełnym zakresie sprzątania po pożarach. Od dezynfekcji po szorowanie ścian z grubej warstwy sadzy.

Na czym polega profesjonalne sprzątanie po pożarze?

Sprzątanie mieszkania po pożarze obejmuje wiele szczegółowych działań, w tym usuwanie toksycznych substancji, sadz z podłóg oraz ścian, jak i utylizację sprzętu zniszczonego przez ogień. Usuwanie skutków po pożarze, jeżeli odbywa się według szczegółowo ustalonego planu i z góry zaplanowanych etapów.

Działalność firmy Kastelnik  jest w pełni profesjonalna, współpracujemy ze strażakami oraz rzeczoznawcami w celu zapewnienia maksymalnie wysokiej jakości usług. Otrzymujemy sygnał, kiedy możemy wejść na teren pogorzeliska w celu jego uprzątnięcia i zaczynamy działać. Nasze prace są zw zwyczaj  zakrojone na szeroką skalę. Usuwanie szkód po pożarach obejmuje nie tylko zmywanie sadzy ze ścian, ale również dekontaminację całego budynku.

Jak wygląda dekontaminacja budynku po pożarze?

Dekontaminacja budynku, w którym wybuchł pożar, odbywa się przy użyciu ozonu na  stężeniu przekraczającym 40 ppm. Udaje się dzięki temu przywrócić stan powietrza w mieszkania sprzed pożaru, usunąć nieprzyjemny zapach spalenizny, a także wyeliminować toksyczne substancje. Budynek nie stanowi dzięki temu zagrożenia dla zdrowia mieszkańców.

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą sprzątającą po pożarach?

Współpraca z firmą sprzątającą po pożarach umożliwia szybkie przywrócenie wyglądu mieszkania sprzed pożaru. W bezpieczny sposób udaje się usunąć zapach spalenizny oraz sadze z wszystkich powierzchni. Uratować można także większość sprzętów, które znajdowały się w tym czasie w mieszkaniu.

Malowanie ścian budynku, który przeszedł pożar

Co oznacza profesjonalna pomoc w sprzątaniu?

Działania w mieszkaniu po pożarze muszą być realizowane przez profesjonalistów, ponieważ jest ono źródłem wielu niebezpiecznych toksyn, którymi należy zająć się w fachowy sposób. Zwykły laik nie dostrzeże zagrożenia, jakie może nieść praca w otoczeniu wypełnionym toksynami. Na miejsce pogorzeliska nasi pracownicy wchodzą w ubraniu ochronnym oraz maskach pełnotwarzowych i pierwsze co robią, to wykonują ozonowanie w celu neutralizacji niebezpiecznych związków chemicznych.

Utylizacja mienia zniszczonego w wyniku pożaru — zaufaj specjalistom

W ofercie firmy Kastelnik znajduje się utylizacja sprzętów zniszczonych w wyniku pożaru. Pomagamy naszym klientom bezpiecznie pozbyć się urządzeń, których nie da się uratować nawet suchym lodem. Ważne jest, aby takie przedmioty były składowane w odpowiednich miejscach, nie wolno ich wyrzucać na śmietnik, ponieważ stanowią one zagrożenie toksykologiczne.
Znajdziesz nas także w:

FAQ – pytania, które najczęściej zadają nam klienci

Zastanawiasz się, jak wyczyścić ściany po pożarze? Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Sopocie obejmuje nie tylko wywóz odpadów i neutralizację toksyn, ale i profesjonalne mycie ścian po pożarze. Istotne jest, aby sadzę usunąć bardzo precyzyjnie, dlatego najlepiej w usuwaniu tłustego czarnego nalotu sprawdza się mycie suchym lodem ścian i sufitów po pożarze. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla, który pod wysokim ciśnieniem uderza w warstwę brudu, zaburzając jego strukturę. Trwa to 6-krotnie szybciej od tradycyjnego czyszczenia i nie pozostawia żadnych odpadów wtórnych. O co najczęściej pytają osoby poszkodowane przez ogień w kwestii usługi tj. sprzątanie po pożarze w Sopocie?

Usługi sprzątania Sopot. FAQ od klientów zadających pytania

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze to wieloetapowy proces, który rozpoczyna sprzątanie pogorzeliska i wywóz odpadów. Następnie technicy usuwają zadymienie oraz sadzę ze ścian i sufitów, a ostatnim krokiem zazwyczaj jest dekontaminacja po pożarze przy pomocy ozonowania.

Czy mydło malarskie nadaje się do zmycia sadzy po pożarze?

Mydło malarskie usuwa sadzę i naloty ze ścian po pożarze. Warto wiedzieć, że jest to proces czasochłonny i nie pomoże na silne zabrudzenia, które są na ścianie dłuższy czas. Zdecydowanie lepiej wybrać czyszczenie suchym lodem ścian po pożarze, które precyzyjnie usuwa nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia.

Usuwanie skutków pożaru w woj. pomorskim 7/24

Sprzątanie w budynku po pożarze to bardzo ważny proces, który wymaga fachowej pomocy. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie usunięcia skutków pożarowych w spalonym domu. Mamy do dyspozycji nie tylko urządzenia do czyszczenia ścian suchym lodem, ale również sprawdzone środki chemiczne. Dezynfekcja pomieszczeń jest również ważna tak jak ich wcześniejsze wymycie.

Firma sprzątająca w całej Polsce działa także w Sopocie

Pomagamy przywrócić stan Twojej nieruchomości sprzed pożaru. Usługi realizujemy przez całą dobę. Korzystamy z najlepszych na rynku sprzętów do czyszczenia suchym lodem oraz technik, które gwarantują szybkie usuwanie sadzy. Wiemy, co robimy, dlatego warto nam zaufać.

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Sopocie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%