Czyszczenie po pożarze Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach na Śląsku

Nowoczesne i szybkie czyszczenie po pożarach na Śląsku, przy użyciu metody czyszczenia suchym lodem, bez użycia wody. Czyścimy domy, firmy i mieszkania po pożarach całodobowo na terenie woj. Śląskiego. Usuwamy toksyczne substancje z otoczenia po pożarze oraz likwidujemy okropny zapach spalenizny. Usuwamy ślady po pożarach wywołanych przez zwarcia instalacji elektrycznej, zapalenie się sadzy w kominie oraz nadpalenia. Bezpłatna wycena oraz dojazd na miejsce zlecenia do 100 km. Czyszczenie po pożarze na Śląsku przez całą dobę m.in. w Katowicach, Bielsku-Białej, Jastrzębiu-Zdroju, Częstochowie, Zawierciu, Gliwicach.

Bezpłatna wycena usługi sprzątanie po pożarze, cały Śląsk

Zamów sprzątanie po pożarach w śląskiej firmie sprzątającej Kastelnik. Oferujemy pomoc w usuwaniu szkód przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Sprzątamy mieszkania z sadzy i domy po pożarach na terenie całego województwa śląskiego. Stosujemy metodę czyszczenia suchym lodem, która nie wymaga użycia wody i charakteryzuje się wysoką skutecznością na różne rodzaje sadzy.

Utylizacja wyposażenia po pożarach z darmowym dojazdem

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia z zakresu czyszczenia lokalu po pożarze wykonujemy darmową ocenę. Zawsze przed rozpoczęciem pracy, przedstawiamy klientowi w woj. Śląskim plan działania oraz dokładny kosztorys zarówno w przypadku usuwania śladów po pożarze w mieszkaniu, jak i w dużym zakładzie produkcyjnym. Zajmujemy się również bezpieczną utylizacją zniszczonego podczas pożaru wyposażenia.

Protokół miejsca pożaru woj. śląskie

Dojazd techników firmy Kastelnik do zleceń czyszczenia po pożarze śląskich domów jest bezpłatny, podobnie jak przeprowadzenie pierwszych oględzin na miejscu zdarzenia. Zajmujemy się również kontaktem z ubezpieczycielami, dlatego spisujemy szczegółowy protokół miejsca zdarzenia, uzupełniony dokumentacją fotograficzną. Całość uzupełniamy szczegółowym kosztorysem prac naprawczych KNR.

Czyszczenie ścian suchym lodem na Śląsku

Osuszanie budynków po akcji gaśniczej woj. śląskie

Gaszenie pożaru bez profesjonalnej akcji gaśniczej jest właściwie niemożliwie. Wiele osób nie myśli jednak o tym, że ogromne ilości wody wykorzystane do gaszenia pożaru, to problem z zalanymi warstwami izolacyjnymi budynku. Przed przystąpieniem do prac remontowych po pożarze, warto więc zadbać o specjalistyczne osuszanie budynku. Dokładne osuszanie mieszkania lub domu po akcji gaśniczej powinno być stałym elementem czyszczenia po pożarze w woj. Śląskim. Źle osuszone sufity i ściany w budynku mogą być w przyszłości miejscem rozwoju grzyba i pleśni, a tym samym stanowić zagrożenie dla zdrowia mieszkańców.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze

Jesteśmy liderami w dziedzinie czyszczenia po pożarach na całym Śląsku. Nasze usługi wykonujemy od A do Z. Oprócz mycia ścian, podłóg i sufitów po pożarach, oraz osuszania budynku po akcji gaśniczej, usuwamy również nieprzyjemny zapach spalenizny. Korzystając z ozonowania pomieszczeń najlepszymi na rynku generatorami ozonu, usuwamy wszystkie nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń włącznie z zapachem spalenizny, zgnilizny czy dymu nikotynowego. Ozon w odpowiednim stężeniu usuwa również groźne bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie.

Bezpośredni kontakt z ubezpieczycielem Śląsk

Firma Kastelnik oprócz usuwania śladów po pożarze w domach, firmach i mieszkaniach na Śląsku, zajmuje się również kontaktem z ubezpieczycielami. Chcemy jak najbardziej pomóc osobom, które dotknęła tragedia, jaką jest pożar. W imieniu osób ubezpieczonych zajmiemy się kontaktem z ubezpieczycielem oraz przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do wypłaty odszkodowania.

Czyszczenie po pożarach na terenie woj. Śląskiego, mycie sufitów, mebli i ścian po pożarach

Aż do 375 pożarów (od początku października 2020 roku) na terenie województwa śląskiego doszło z powodu złego użytkowania urządzeń i instalacji grzewczych. To znaczy, że prawie 400 pożarom udałoby się zapobiec.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Najwięcej przypadków pożaru miało miejsce w powiecie Bielsku-Białej, Częstochowie, Bytomiu, Gliwicach, Wodzisławiu, Cieszynie i Żywcu. Niezależnie od miejsca czy rodzaju nieruchomości, pożar dotyka wszystkich w ten sam sposób, pozostawiając po sobie zgliszcza i spustoszenie.

czyszczenie ścian po pożarze

Firma Kastelnik zajmuje się szeroko pojętym usuwaniem szkód po pożarze w woj. śląskim.  Po odebraniu zgłoszenia na naszej całodobowej infolinii pożarowej ustalamy termin bezpłatnej wyceny, która stanowi potem podstawę do przedstawienia kosztorysu prac naprawczych po pożarze. Technicy pracujący w naszej firmie, posiadają wieloletnie i cenne doświadczenie w likwidacji śladów po pożarach. Nie tylko usuwają sadzę i brud z zadymionych ścian, ale także zajmują się oczyszczaniem mebli i sprzętów elektronicznych przy użyciu najnowszej technologii czyszczenia suchym lodem.

Czy wiesz, że suchy lód to nie tylko innowacyjna metoda usuwania zabrudzeń po pożarze, ale i neutralizacji zadymienia? Mycie suchym lodem skutkuje tym, że po 24 godzinach całe zadymienie znika, a wraz z nim nieprzyjemny zapach spalenizny.

Zastosowanie najlepszego sprzętu Serii Performance Cold Jet pozwala nawet na czyszczenie linii produkcyjnych i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, bez potrzeby odłączania ich od zasilania. Wszystko dzięki temu, że mycie suchym lodem po pożarze nie wymaga zastosowania wody.

czyszczenie suchym lodem Śląskie

Mycie sadzy po pożarze woj. śląskie.

Czyszczenie suchym lodem w praktyce, gdzie wykorzystać tę technologię?

Suchy lód jest zamrożonym dwutlenkiem węgla o zatrważająco niskiej temperaturze -78,5 stopnia. Suchy lód w postaci granulatu wyrzucany jest przez specjalistyczną dyszę z prędkością aż 500 km/h, dzięki czemu może być stosowany m.in. do:

 • mycia zadymionych ścian po pożarze;
 • czyszczenia sufitów  po pożarach na Śląsku;
 • czyszczenia sadzy ze zniszczonych podłóg;
 • czyszczenia wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze;
 • mycia na sucho sprzętów RTV AGD po pożarze;
 • oczyszczania mebli po pożarze;
 • czyszczenia cennych książek i zdjęć,
 • czyszczenia antyków i dokumentów, które ucierpiały w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • usuwania śladów dymu z elementów drewnianych;
 • czyszczenia przewodów wentylacyjnych;
 • konserwacji linii produkcyjnych po pożarze w firmach produkcyjnych na Śląsku.
Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

śląska firma sprzątająca po pożarach

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%