Czyszczenie po pożarze Skierniewice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Skierniewicach – kompleksowe oczyszczanie ścian po pożarach, pełny zakres usług dekontaminacja pomieszczeń

Kastelnik, firma sprzątająca po pożarach w Skierniewicach oferuje usuwanie sadzy ze ścian oraz toksyn z pozostałych na spalonych powierzchni zanieczyszczeń, a wszystko to w ramach czyszczenia po pożarze w powiecie skierniewickim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Często, niezbędne jest wykonanie dezynfekcji przewodów wentylacyjnych, oraz neutralizacja nieprzyjemnych zapachów powstałych po pożarze.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Możliwe jest także przeprowadzenie utylizacji pogorzeliska oraz demontaż nadpalonych elementów konstrukcji. W wielu przypadkach konieczny będzie wywóz spalonych przedmiotów z miejsca pożaru oraz utylizacja odpadów, to jest pełen zakres usług związanych z likwidacją szkód po pożarach, którymi zajmuje się firma sprzątająca po pożarach w powiecie skierniewickim.

czyszczenie ścian po pożarze Skierniewice

W Skierniewicach zlecisz usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem. Nasz pracownik w trakcie mycia osmolonych ścian.

Co jeszcze znajduje się w ofercie firmy sprzątającej po pożarach? Nasi technicy, często zajmują się usuwaniem zadymienia, czyszczeniem urządzeń elektronicznych znajdujących się na terenie miejsca pożaru, a także oczyszczaniem powietrza po pożarze ozonem. Technicy firmy Kastelnik zabezpieczają również mienie w zakładach produkcyjnych przed dalszymi uszkodzeniami, a także wykonuje kompleksowe czyszczenie suchym lodem wszystkich powierzchni maszyn przemysłowych.

Oferujemy Państwu zespół doświadczonych specjalistów od usuwania skutków pożaru, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, zajmując się najskuteczniejszym pożarami na terenie całego powiatu skierniewickiego.  W ramach kompleksowego usuwania szkód pożarowych w trakcie czyszczenia, niezbędne jest wykonanie wielu specjalistycznych usług, by przeprowadzić restytucję mienia zniszczonego przez ogień.

sprzątanie po pożarach skierniewice

Sprzątanie po pożarze w Skierniewicach – usługi zabezpieczające

W celu uniknięcia dalszych uszkodzeń mienia konieczne jest jak najszybsze zabezpieczenie go po pożarze. Czyszczenie po pożarze, to kolejny element. Pozwala to, na uzyskanie najlepszych rezultatów. Konieczne jest bardzo dokładne zabezpieczenie mienia, a także rozpoczęcie procesu czyszczenia.

Pierwszą podejmowaną czynnością, ze względu na stopień zanieczyszczenia toksycznymi substancjami jest ich usunięcie z budynku. Po ich zlikwidowaniu prowadzone są dalsze działania nad eliminacją związków chemicznych, które mogłyby być szkodliwe. W razie potrzeby pomieszczenia są dodatkowo zabezpieczane, tak samo jak wszystkie przedmioty, które się tam znajdują.  W przypadku nieusunięcia sadz, mogłoby dojść do bardzo poważnego zatrucia.

oferta malowanie ścian po pożarze

Jak czyścić ściany po pożarze?

Cały proces czyszczenia po pożarze jest skomplikowany. Należy pamiętać, że toksyczne związki, które powstają podczas tego zdarzenia, są bardzo niebezpieczne. Istnieje kilka sposobów oczyszczania powierzchni z zanieczyszczeń. Metody zależą od rodzaju pomieszczenia, a także rodzaju budynku, w którym te czynności zostaną przeprowadzone.

Większość obiektów można czyścić specjalistycznymi środkami chemicznymi, które firmy sprzątające używają na co dzień i bardzo dobrze znają. Dzięki nim można oczyścić niemal każdą powierzchnię i usunąć sadze. Usuwanie skutków nieszczęśliwych zdarzeń jest dzięki temu jak najbardziej możliwe.

spalone pomieszczenie

Osmolone ściany po pożarze. W usuwaniu czarnej sadzy sprawdza się mycie zestalonym dwutlenkiem węgla.

Usuwanie szkód po pożarze w powiecie skierniewickim

Aby uniknąć pogłębiania szkód powstałych w wyniku pożaru, należy przystąpić do działań czyszczących tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dzięki temu, że tak się stanie, można będzie cieszyć się z uzyskania najlepszych efektów. Niekiedy konieczne jest również czyszczenie wyposażenia, które nie uległo zniszczeniu, a jednocześnie zabrudzeniu w wyniku pożaru. Groźne związki chemiczne mają negatywny wpływ na wrażliwe elementy przedmiotów, dlatego zdecydowanie należy przystąpić do ich oczyszczania. Czas odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Im szybciej zabezpieczymy przedmioty i przystąpimy do ich oczyszczania, tym lepiej, ponieważ można będzie zminimalizować szkody. Większość drobnych przedmiotów jest czyszczonych na terenie działania firmy, dla uzyskania najlepszych efektów.

Usuwanie zapachu spalenizny

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów jest niezbędne, aby całkowicie wyeliminować szkody po pożarze. Do najskuteczniejszych metod należy ozonowanie. Sprawdza się ono najlepiej. Trwale usuniesz związku zapachowe, które utrzymują się w pomieszczeniu po pożarze. Zadbasz o swoje zdrowie i zapewnisz skuteczną dezynfekcję pomieszczenia.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Zabieg dezynfekcji pomieszczenia przy użyciu gazu znakomicie sprawdza się we wszelkiego rodzaju spalonych pomieszczeniach. W dzisiejszych czasach dostępnych jest tak dużo nowoczesnych technologii, że bez żadnych problemów możesz je wykorzystać do zwalczania skutków pożaru. Jest to niezwykle przydatne.

Pożar, co dalej?

Doświadczenie, jakie posiadają profesjonalne firmy sprzątające, jeżeli chodzi o czyszczenie po pożarze, na terenie miasta Skierniewice sprawia, że mogą dowolnie modelować zakres usług i wykonać w sposób profesjonalny i niezwykle fachowy pożądane czynności. Większość zleceń realizowanych jest w ekspresowym tempie. Pracownicy wykonują obowiązki zarówno w nocy, jak i w weekendy. Wycena usług jest jawna, dlatego nie występują żadne ukryte koszty. Skuteczność jest tutaj gwarantowana, ze względu na profesjonalny zakres usług i staranność przy ich realizacji.

Dzięki temu, że budynkiem po pożarze zajmie się profesjonalna firma sprzątająca, na pewno można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych efektów. Wszystko zostanie posprzątane, oczyszczone, a co najważniejsze budynek nie będzie stwarzał zagrożenia dla jego użytkowników. Warto korzystać z usług profesjonalnych firm sprzątających zajmujących się usuwaniem skutków pożarów. Dzięki ich pracy pomieszczenia zostaną przywrócone do pełnej użyteczności.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

 

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

firma sprzątająca skierniewice

Profesjonalna dekontaminacja po pożarze. Certyfikat dekontaminacji Dorota Kastelnik.

Czyszczenie po pożarze Skierniewice – kontakt 7/24

Kastelnik, to rodzinne przedsiębiorstwo, które oferuje usługi w zakresie specjalistycznego czyszczenia ścian i sprzątania po pożarze w Skierniewicach. W zależności od potrzeb możemy pracować  24 godziny na dobę przez 365 dni w roku na terenie całego województwa łódzkiego. Maksymalnie krótki czas, jaki oferujemy od pierwszego telefonu, do realizacji zlecenia został doceniony przez wielu zadowolonych klientów. Dyskrecja i profesjonalizm to rzeczy, które oferujemy każdego dnia.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

faq skierniewice

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%