Czyszczenie po pożarze Skawina

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Skawinie. Jak wygląda usuwanie skutków pożaru w nieruchomości?

W należącym do Ciebie budynku wybuchł pożar? Jedno jest pewne – potrzebujesz profesjonalnej pomocy firmy sprzątającej. Gruntowane czyszczenie po pożarze Skawina jest niezbędne do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Pomocny okazuje się suchy lód oraz ozon.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Są to substancje, które pomagają usunąć nieprzyjemny zapach po pożarze, a po tej usłudze zaczyna w nieruchomości znów panować świeże powietrze. Usługi sprzątania podłóg po pożarach warto realizować za pomocą nowoczesnych urządzeń do sprzątania silnych zabrudzeń.

czyszczenie ścian po pożarze Skawina

Spalona ściana to zmora każdej osoby, która przeżyła pożar.

Usługi sprzątania w Skawinie – zmywanie sadzy

Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń obejmuje również czyszczenie wyposażenia z sadzy i innych nieczystości powstałych w wyniku spalania się plastików. Warto postawić na nowoczesne metody czyszczenia ścian po zalaniu przez strażaków i mycia powierzchni suchym lodem, ponieważ tylko wtedy przywrócisz odpowiedni stan nieruchomości. Usuwanie sadzy ze spalonych ścian to proces czyszczenia, który w województwie małopolskim mają do zaoferowania najlepsze firmy sprzątające.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonu

Wiele osób zaczyna sprzątanie pomieszczeń w trudno dostępnych miejscach. Nie zawsze jest to słuszny kierunek usuwania szkód po pożarze. Utylizacja odpadów powinna być poprzedzona solidną segregacją spalonych rzeczy na pogorzelisku. Wiele przedmiotów, które zostały pokryte sadzą, da się uratować. Czyszczenie mieszkania po pożarze suchym lodem mało kto jest w stanie wykonać samodzielnie. Nie da się usuwać nieprzyjemnych zapachów bez przemysłowych generatorów ozonu.

Na jaki sprzęt warto postawić?

Kompleksowe sprzątanie po pożarze w Skawinie powinno odbywać się przy użyciu profesjonalnych maszyn do zmywania sadzy oraz urządzeń, wśród których najskuteczniejszym działaniem wykazują się urządzenia:
·         maszyna do mycia ścian suchym lodem,
·         termiczne opakowanie na suchy lód,
·         kontener na spalone odpady,
·         odkurzacz przemysłowy do zmywania sadzy i tłustych nieczystości,
·         generator ozonu o mocy 80 g/h.

sprzątanie po pożarze w spalonym domu

Skuteczne usuwanie skutków pożaru Skawina

Zakłady przemysłowe są często ofiarami zwarcia instalacji elektrycznej. Ile trwa usuwanie skutków pożaru w fabryce? Czas sprzątania uzależniony jest oczywiście od metrażu hali, ale w niewielkich budynkach zajmuje to od 3 do 6 dni. Sprawna ekipa sprzątająca jest w stanie kompleksowo oczyścić jedno pomieszczenie w ciągu dnia. W związku z tym, że firma Kastelnik posiada ogromne doświadczenie w oczyszczaniu budynków po pożarze, działania przeprowadzane są szybko i bez niepotrzebnych opóźnień. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem jest sporym wyzwaniem, ale profesjonaliści radzą sobie z tym doskonale. Restytucja mienia zniszczonego przez ogień, umożliwia przywrócenie maszyn produkcyjnych do pracy.

usuwanie zapachów

Sucha mgła sprawdza się bardzo dobrze przy usuwaniu nieprzyjemnych zapachów.

Kiedy można skorzystać z usług firmy sprzątającej po pożarach?

Specjalistyczne sprzątanie po pożarach w województwie małopolskim realizowane jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Można skorzystać z szerokiego pakietu usług dostosowanych do potrzeb klienta oraz stanu mieszkania. Współpraca rozpoczyna się od konsultacji z Klientem, poznania jego potrzeb, a także zaplanowania harmonogramu działań. W standardowym pakiecie usług sprzątających znajdują się następujące prace:

 • czyszczenie ścian po pożarze,
 • usuwanie szkód pożarowych w pomieszczeniu gospodarczym,
 • likwidacja nieprzyjemnego zapachu spalenizny,
 • odkażanie powietrza z dioksyn i furanów,
 • oczyszczanie sprzętu RTV i AGD z tłustego osadu,
 • profesjonalne ozonowanie pomieszczeń Skawina i okolice oraz prace dekontaminacyjne,
 • utylizacja spalonych przedmiotów.

Czyszczenie ścian po pożarze w Skawinie — woj. małopolskie

W podstawowym zakresie usług firmy Kastelnik znajduje się np. czyszczenie ścian po pożarze w Skawinie. Doczyszczanie zanieczyszczeń warto wykonać przed malowanie, tak by farba nie odpadła od tłustek powierzchni. Zabieg ten jest obowiązkowy w każdym mieszkaniu, w którym wybuchł pożar. Pozwala na usunięcie toksyn i tłustych osadów pełnych sadzy. Oczywiście nie wolno zapomnieć o dezynfekcji powietrza. Bezpieczeństwo użytkowania pomieszczenia jest możliwe po wykonaniu ozonowania przy stężeniu powyżej 40 ppm.

pożar w garażu skawina

Dlaczego sadze są tak niebezpieczne?

W sprzątaniu piwnic zniszczonych przez ogień liczy się doświadczenie i sprzęt. Sadze powstające po pożarze osady należy usunąć jak najszybciej ze wszystkich spalonych powierzchni w mieszkaniu. Nie dość, że wydobywa się z nich nieprzyjemny zapach, to jeszcze zawierają toksyczne substancje niebezpieczne dla zdrowia.
Wykorzystując nowoczesne techniki dezynfekcji, można sadze usunąć szybko, skutecznie i precyzyjnie. Suchy lód jest tu naszym sprzymierzeńcem. Dzięki temu czyszczeniu nie ma, aż tak dużego spustoszenia w mieszkaniu, a osady są zneutralizowane i nie są niebezpieczne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego. To ważne, by neutralizować skażenia. Sprzątanie mieszkania po pożarze w Skawinie należy wdrożyć jak najszybciej, aby uniknąć ewentualnych dodatkowych szkód w mieszkaniu. Do usuwania zanieczyszczeń suchym lodem Kastelnik stosuje precyzyjne maszyny Cold Jet.

Ozonowanie pomieszczeń Skawina – niezbędny zabieg po pożarze

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w Skawinie (po pożarze, zwarciu instalacji elektrycznej) to ważny etap dekontaminacji, który jest niezbędny w praktycznie każdym spalonym mieszkaniu. Należy bezwzględnie wyprodukować dużą ilość ozonu, co pozwoli na usunięcie niebezpiecznych dla zdrowia substancji, które mogłyby również spowodować skażenie środowiska i brzydkie zapachy. Działania realizowane są przy użyciu ozonu o stężeniu powyżej 40 ppm. Charakterystyczny brzydki zapach spalenizny znika bez śladu. Całodobowa infolinia, daje możliwość umówienia bezpłatnej wyceny o każdej porze dnia. Dla mieszkańców Małopolski przewidziano specjalne rabaty cenowe.

Znajdziesz nas także w:

firma sprzątająca Skawina

Kastelnik – rzetelna firma sprzątająca, której możesz zaufać!

Usuwanie skutków pożaru w woj. małopolskim – 7/24

W województwie małopolskim firma Kastelnik realizuje profesjonalne usuwanie szkód po pożarze 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dekontaminacja budynków jest wykonywana przez specjalistów już od 2013 roku. Firma Kastelnik wyróżnia się profesjonalizmem, precyzją, jak i ogromnym doświadczeniem. Klienci mogą liczyć na szybką realizację usług z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Najczęściej zadawane pytania — FAQ

Nasi Klienci mają wiele pytań dotyczących usług, dezynfekcja powierzchni, które zostały pokryte sadzą to stale powracający temat. Pomagamy poszkodowanym zrozumieć wszystkie technologie, z jakich korzystamy i omawiamy proces sprzątania i wyjaśniamy, kiedy osuszanie ścian jest niezbędne.

faq jakie pytania zadają ludzie w mieście skawina

Jak oczyścić ściany z sadz po pożarze?

Skuteczną bronią na sadze zalegające na ścianach, jak i innych powierzchniach jest suchy lód. Efekty czyszczenia tłustych osadów suchym lodem są bardzo dobre, a usługi udaje się realizować w bardzo szybkim tempie. Po takim sprzątaniu poszkodowani mogą szybko wrócić do mieszkania, w którym nie zalegają już toksyny i brzydkie zanieczyszczenia.

Jak szybko usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze musi odbywać się według z góry ustalonej procedury. Należy wykonać oględziny miejsca zdarzenia. Firma sprzątająca zazwyczaj robi to bezpłatnie. Podstawą każdego działania jest neutralizacja toksyn niebezpiecznych, które zalegają na spalonych powierzchniach. Działania w pomieszczeniu po pożarze powinny być realizowane przede wszystkim przy użyciu suchego lodu oraz ozonu. Mydło malarskie do zmywania sadzy ze ściany to przestarzała technologia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%