Czyszczenie po pożarze Skarżysko-Kamienna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie ścian po pożarze Skarżysko-Kamienna. Mycie sufitów, podłóg i dezynfekcja po pożarach Kastelnik – Świętokrzyskie

Sprzątanie po pożarze Sklarżyko-Kamienna

Kastelnik oferuje kompleksowe sprzątanie po pożarach w Skarżysko Kamiennej, czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem i usuwanie sadzy na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Nasza firma zajmuje się sprzątaniem po pożarach w powiecie skarżyskim metodą czyszczenia suchym lodem. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Od tamtej pory zaufały nam setki klientów, którzy polecają nas innym. Pożar to niestety nagłe zjawisko, które występuje bez zapowiedzi, dlatego jesteśmy dla Państwa dostępni przez 365 dni w roku. Jak zacząć z nami współpracę kiedy szukasz firmy sprzątającej po pożarach? Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a następnie podeślesz zdjęcia zniszczonego lokalu. Jesteśmy wtedy w stanie ocenić straty po pożarze i zaplanować metody czyszczenia oraz tym samym podesłać bezpłatną wycenę usługi. Zajmujemy się zarówno prywatnymi posesjami, mieszkaniami, garażami, czy warsztatami, ale także większymi lokalami, jak hale magazynowe, czy zakłady produkcyjne. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Czyszczenie po pożarze Skarżysko-Kamienna

Współpraca z firmą Kastelnik jest łatwa i transparentna. Chcemy, żeby nasi klienci wiedzieli, czego mogą się spodziewać korzystając z naszych usług. Dlatego tę, którą oferujemy, czyli sprzątanie po pożarach, wykonujemy w kilku etapach. Po przyjęciu od Państwa zlecenia i będąc już na miejscu lokalizacji Państwa mienia, musimy sprawdzić, czy budynek nie zagraża bezpieczeństwu naszych pracowników. To nasz obowiązek, tak samo, jak zapewnienie naszej kadrze specjalnej odzieży ochronnej. Kastelnik korzysta z certyfikowanych masek pełnotwarzowych EN136, filtorpochłaniaczów EN14387, czy kombinezonów ochronnych PN-EN 14126:2005. Jest to kluczowe dla sprawnego oraz skutecznego przeprowadzenia sprzątania po pożarowego. Kiedy dostaniemy zielone światło do działania, możemy zająć się wyniesieniem spalonych przedmiotów z lokalu. W swojej ofercie mamy również usługę dekontaminacji. Jeżeli więc zależy Państwu na odnowieniu nadpalonych mebli, czy sprzętów kuchennych, które nadają się do ponownego użytkowania i nie zagrażają niebezpieczeństwu, również możemy ją wykonać.

mycie ścian po pożarze Skarżysko-Kamienna

Usuwanie szkód po pożarze Świętokrzyskie

Następnie  zabieramy się za czyszczenie z sadzy zadymionych ścian, podłóg, czy sufitów. Dzięki temu pozbywamy się niebezpiecznych i toksycznych związków, które powstały w trakcie pożaru. Stosujemy skuteczną metodę czyszczenia suchym lodem, która jest w 100% ekologiczna i nie pozostawia po sobie zanieczyszczeń w postaci brudu, czy innych płynów. Tak przygotowane lokum możemy osuszyć. Jest to bardzo ważny krok w sprzątaniu po pożarze, ponieważ podczas akcji gaśniczej w struktury ścian przedostają się tysiące litrów wody. Ta wnika w warstwy izolacyjne, co sprzyja rozwojowi pleśni i grzybni. Jeżeli istnieje także potrzeba ozonowania pomieszczeń, również taką usługę możemy wykonać. Dodatkowo, jeśli istnieje taka potrzeba, wykonujemy prace remontowe, jak np. malowanie, czy gipsowanie ścian. Może to zdecydowanie przyspieszyć powrót do normalnego stanu użytkowania lokum. Na zakończenie współpracy z nami przedstawiamy protokół odbioru wraz z KNR, który jest pomocny w dalszym kontakcie z ubezpieczycielem.

Jak odnowić dom po pożarze?

Jak posprzątać dom po pożarze? To częste pytanie osób, których niestety dotknęła tragedia, jakim jest pożar. Ogień zostawia znaczące ślady w pomieszczeniach oraz nieprzyjemny zapach spalenizny, który bardzo ciężko usunąć. Najważniejszą rzeczą podczas planowania odnowienia domu po pożarze jest zachowanie spokoju oraz oczywiście pozostawienie tych prac zaufanej i profesjonalnej firmie. Kadra Kastelika, która posiada wieloletnie doświadczenie, to doskonały przykład takiej działalności. Nasi ludzie przeprowadzili setki usług sprzątania i posiadają wiedzę, o najlepszych metodach oraz taktykach sprzątania. Nie zostawiaj więc zadymionego domu samemu sobie. Posiadamy najnowocześniejszy, ekologiczny sprzęt, który sprawnie poradzi sobie nawet z najtrudniejszym do posprzątania lokalem.

czyszczenie po pożarze Skarżysko-Kamienna

Pożary na terenie miasta Skarżysko-Kamienna

Pożary można dzielić na te, które wybuchają samoistnie oraz na te, do których dochodzi podczas celowego podpalenia. Przykładem tej drugiej opcji jest pożar znanej restauracji w Skarżysko-Kamienna nad zalewem rejowskim, który wybuchł w lutym 2021 roku. Jest on jednym z nagłośnie szych wydarzeń w tamtym rejonie z uwagi na przebieg akcji. Okazało się, że doszło do celowego podpalenia budynku przez nieletniego sprawcę. Na szczęście na zewnątrz zainstalowany był monitoring, który nagrał całe zdarzenie. Starty, choć oszacowane na ponad 2 miliony złotych, nie były aż tak duże i wyłącznie dzięki szybkiej akcji służb ratowniczych udało się uratować część mienia.

Czas na sprzątanie – Kastelnik bezpłatna wycena 7/24

Kastelnik to profesjonaliści w każdym calu. Nasi pracownicy dopełnią wszelkich starań, żeby Państwa lokal zyskał nowego, świeżego blasku. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą. Zadzwoń do nas. Działamy przez 7 dni w tygodniu.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%