Czyszczenie po pożarze Sieradz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Sieradzu – mieszkania, domy, hale produkcyjne. Usuwanie sadz ze ścian przy wykorzystaniu innowacyjnych metod sprzątania po pożarach

Pożar mieszkania jest zdarzeniem bardzo groźnym. Dekontaminacja i czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem przeprowadzone może być przy użyciu Cold Jet Aero 40FF. Ogień, nie dość, że zagraża życiu, to jeszcze niszczy mienie. Sprzątanie po pożarze w Sieradzu w domach i mieszkaniach to zadanie dla wyszkolonych techników od usuwania szkód po pożarze.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nie każdy ma tego świadomość, ale podczas pożaru powstają toksyczne substancje szkodliwe dla zdrowia, które jeszcze przez dłuższy czas pozostają w budynku, który został strawiony przez ogień. Lekceważenie oraz brak działania w zakresie sprzątania po pożarze jest bardzo nieodpowiedzialne. Może to skutkować rozwojem bardzo poważnych chorób.

czyszczenie ścian po pożarze Sieradz

Sprzątanie po pożarze w Sieradzu i likwidacja toksyn

Bezpośrednio po pożarze trzeba wykonać kilka bardzo ważnych czynności. Przede wszystkim strażacy muszą zawiadomić policję, że doszło do takiego zdarzenia, a budynek musi zostać odłączony od wszystkich instalacji, czyli wody, gazu oraz prądu. Zaraz na miejscu zdarzenia powinien również pojawić się rzeczoznawca, który oceni szkody, jakie mają miejsce na terenie pogorzeliska. Trzeba pamiętać, że przed przyjazdem ubezpieczyciela nie należy przystępować do czynności związanych ze sprzątaniem obiektu, aby ubezpieczyciel mógł ocenić faktyczny wymiar szkód. Wszelkie porządki mogą spowodować, że miejsce zostanie w niewłaściwy sposób ocenione. Dopiero po wizycie ubezpieczyciela można przystąpić do prac porządkowych – usuwanie szkód po pożarze.

Na pewno sprzątanie budynku po pożarze nie należy do najprzyjemniejszych czynności, ale koniecznie należy te czynności przeprowadzić tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Może to ocalić tę nieruchomość przed zupełnym zniszczeniem. Aby wykonać sprzątanie, budynek musi być w 100% bezpieczny, zabezpieczony i poddany ocenie przez strażaków. Dopiero wtedy firma sprzątająca może wejść na teren nieruchomości. Czyszcząc po pożarze, każdy pracownik firmy sprzątającej musi mieć maseczki ochronne, dzięki którym ochroni płuca przed zadymieniem, jak i wdychaniem niebezpiecznych, trujących substancji. Musi również pamiętać o odpowiednim ubiorze oraz rękawiczkach.

sprzątanie po pożarze Sieradz

Czyszczenie po pożarze Sieradz

Korzystając z usług profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarze,  nie musisz martwić się o żaden aspekt jej działalności. Wszystko zostanie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Co ważne, sprzątanie zostanie wykonane bardzo dokładnie, starannie, a ze ścian, podłóg i sufitów zostaną usunięte toksyczne substancje. Firmy sprzątające działające w profesjonalny sposób oferują szeroki zakres usług. Do podstawowych zadań, jakie wykonują, można zaliczyć: usuwanie sadzy ze ścian po pożarze, czyszczenie spalonych powierzchni suchym lodem, neutralizacja zapachów poprzez ozonowanie po pożarze, dezynfekcja wentylacji budynku, utylizacja odpadów powstałych w wyniku pożaru, czyszczenie oraz sprawdzenie sprawności instalacji elektrycznej, usuwanie zadymienia po pożarze, oczyszczanie powietrza przy użyciu odpowiednich filtrów, zabezpieczenie mienia przed dalszymi uszkodzeniami, przygotowanie pełnej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej. To jedynie podstawowe zadania, jakie wykonuje firma sprzątająca, oferując czyszczenie po pożarze w Sieradzu przy spalonych domach, mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych. Jest ich zwykle znacznie więcej, choćby ozonowanie po pożarze i usuwanie zapachu spalenizny, ale nie sposób ich wymienić wszystkich.

likwidacja skutków pożaru

Mycie ścian po pożarze zakończone ozonowaniem

Unikatowa metoda czyszczenia ścian po pożarze, z której korzysta każda profesjonalna firma sprzątająca to usuwanie zanieczyszczeń suchym lodem. Z przedmiotów, sufitów, podłóg i ścian usuwane są wszelkie toksyny oraz nieprzyjemny zapach. Czyszczenie suchym lodem jest zdecydowanie jedną z najskuteczniejszych metod, z jakich może skorzystać firma sprzątająca. Można go użyć wszędzie tam, gdzie niewskazane jest użycie wody, czyli np. w domu po pożarze. Metoda ta nie wymaga specjalnych nakładów związanych z pracą, ponieważ suchy lód bardzo dobrze dociera do wszystkich zakamarków, szybko usuwa szkody, a przy tym jest niezwykle prosty w zastosowaniu. Kosz czyszczenia spalonych ścian tą metodą jest znacznie niższy niż innych, jakie są proponowane. Usuwanie skutków pożarów tą metodą sprawdza się od wielu lat, dlatego chętnie proponujemy ją naszym klientom. Ważne, by na koniec przeprowadzić ozonowanie spalonych pomieszczeń po pożarze. Jest to jeden z elementów dekontaminacji i restytucji mienia.

pozar-zwarcie-instalacji

Usuwanie zapachu spalenizny, metody pozbycia się dioksyn

Czyszczenie po pożarach na terenie miasta Sieradz jest obecnie o wiele prostsze, ponieważ do dyspozycji jest wiele skutecznych, nowoczesnych metod. Jedną z nich jest ozonowanie pomieszczeń. Pozwala to na usunięcie zapachu powstałego po pożarze. Jest to proces bardzo skomplikowany, wymagający dużego zaangażowania firmy sprzątającej, ale jednocześnie wart podejmowanych działań. Pomieszczenie przywracane jest do stanu sprzed pożaru, przynajmniej pod względem czystości, zapachu, jak i braku szkodliwych substancji.

Znajdziesz nas także w:

firma sprzątająca Sieradz

Całodobowa likwidacja skutków pożaru Kastelnik

Firmy sprzątające po pożarze z województwa łódzkiego, działają zazwyczaj w profesjonalny sposób, są szybkie i skuteczne. Są one w stanie usunąć szybko skutki pożaru przy użyciu nowatorskich metod i urządzeń przeznaczonych do specjalistycznego sprzątania po pożarach. Podczas świadczenia usług z czyszczenia pomieszczeń po pożarze usuwane są wszystkie szkody pożarowe, bez wyjątku. Nowoczesna technologia pozwala na usunięcie sadzy ze ścian, i to w bardzo bezpieczny sposób. Nowe metody, z których można obecnie korzystać, są niezwykle skuteczne i dostępne dla każdego. Pośrednikiem jest tu firma sprzątająca po pożarach w powiecie sieradzkim Kastelnik. Masz pytania? Mieszkasz w powiecie sieradzkim i szukasz firmy, która przeprowadzi usuwanie szkód po pożarowych. Zadzwoń do nas. Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze Sieradz i okolica. Nasz infolinia czynna jest całą dobę.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

faq sieradz

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł.

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja skalnych przedmiotów po pożarze powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy po pożarze to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%