Czyszczenie po pożarze Siemiatycze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Siemiatyczach. Dlaczego pomoc profesjonalistów jest niezbędna?

Firma sprzątająca Kastelnik – lider na rynku w branży sprzątającej specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu po pożarze w Siemiatyczach. Od 10 lat świadczymy jakościowe usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które ucierpiały przy pożarze budynku.  Specjalizujemy się przede wszystkim w szybkim i kompleksowym usuwaniu szkód po pożarach oraz w osuszaniu budynków po zalaniu.

Wykonywane przez nas prace wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również dużego doświadczenia. Posiadamy oba te atuty, dzięki czemu jakość naszych usługi jest bardzo wysoka i jednocześnie jest wyróżnikiem naszej firmy na tle konkurencji.

Czyszczenie ścian po pożarze Siemiatycze

Usuwanie sadzy ze ścian jest bardzo ważnym elementem czyszczenia pomieszczeń po pożarach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Sprzątanie po pożarze — do kogo skierowana jest nasza oferta?

Sprzątanie po pożarze w miejscowości Siemiatycze, niezależnie czy odbywa się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach czy pomieszczeniach gospodarczych, choć brzmi dość trywialnie, wbrew pozorom wcale nie jest działaniem prostym. Aby poradzić sobie ze szkodami po pożarze, należy posiadać nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale także wysokiej klasy, profesjonalne maszyny do sprzątania, np. generatory ozonu czy sprzęt do czyszczenia suchym lodem.

Oferta sprzątania po pożarze skierowana jest do:

 • osób prywatnych i klientów indywidualnych;
 • podmiotów prawnych: spółek i firm;
 • małych i dużych przedsiębiorców,
 • zarządców budynków i posesji;
 • najemców lokali użytkowych;
 • sektora użyteczności publicznej.

Sprzątanie po pożarze Siemiatycze

Oczyszczenie ścian, podłóg i przedmiotów z sadzy po pożarze to tylko jedna z wielu usług, jakie wchodzą w skład oferty naszej firmy. Pożar, którego efekty dotykają działalności gospodarczej, np. pożar w biurowcach, halach magazynowych, zakładach produkcyjnych czy innych lokalach gospodarczych, niesie za sobą ogromne straty związane z przymusowym przestojem biznesu. Aby ten przestój maksymalnie skrócić i szybko wrócić do normalności, skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę sprzątania po pożarze specjalnie dla Ciebie.

Błyskawiczne czyszczenie po pożarze. Czy sadza jest niebezpieczna dla naszego zdrowia?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze to bardzo ważny zabieg w procesie sprzątania specjalistycznego po pożarze, którego nie można pominąć. Jego celem jest usunięcie z powierzchni ścian, sufitów i podłóg wszystkich szkodliwych toksyn, które są niewidoczne dla oka. Powstające w wyniku incydentu pożarowego trujące związki chemiczne natury nieorganicznej- dioksyny i furany znajdują się dosłownie wszędzie – na ścianach, przedmiotach codziennego użytku i urządzeniach.

Dekontaminacja pomieszczenia

Wadliwa instalacja elektryczna jest powodem wielu pożarów.

Należy je jak najszybciej usunąć, gdyż mogą bardzo negatywnie wpływać na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu niegdyś strawionym przez ogień. Niestety, związki te utrzymują się w budynkach nawet do kilku miesięcy po ugaszeniu ognia, więc działanie mające na celu ich likwidację jest konieczne. Powierzając dekontaminację budynku ekipie sprzątającej, Klient zapewnia sobie bezpieczny powrót do ponownego użytkowania budynku po pożarze. Tylko profesjonalne sprzątanie miejsca dotkniętego przez ogień stanowi gwarant usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni i ścian.

Sprzątanie po pożarze – oferta firmy Kastelnik

Firma Kastelik jako jedna z najlepszych firm działających w Polsce na rynku może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą usług. Jako jedni z nielicznych zawsze dostosowujemy usługi i plan sprzątania do potrzeb klienta i rzetelnie doradzamy najlepsze metody.

Usługi usuwania sadzy

Oferujemy następujące usługi:

 • czyszczenie po pożarze w Siemiatyczach i okolicy;
 • mycie ścian i sufitów po pożarze suchym lodem;
 • sprzątanie mieszkań w Siemiatyczach;
 • usługa osuszania budynków m.in. po akcji pożarowej;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • usuwanie sadzy z podłogi po pożarze;
 • usuwanie wszystkich szkód po pożarze;
 • ozonowanie pomieszczeń i dezynfekcja powierzchni po pożarach;
 • likwidacja połączona z utylizacją odpadów i mebli.

Sprzątanie po pożarze przy użyciu suchego lodu — skuteczna metoda w walce ze skutkami pożaru

Technologia czyszczenie domów jednorodzinnych i mieszkań po pożarze z użyciem suchego lodu to obecnie najskuteczniejsza metoda sprzątania spalonych powierzchni po pożarze. Wiele osób na pierwszy rzut oka nie potrafi sobie wyobrazić, w jaki sposób suchy lód może być wykorzystywany w procesie usuwania szkód powstałych po pożarze. Wielu Klientów nie widzi powiązania, gdyż nie dopuszcza w ogóle możliwości bycia ofiara pożaru i jego skutków.

Dopóki nie staniemy się ofiarą pożaru, często nie zastanawiamy się ani nad ryzykownymi zachowaniami prowadzącymi do wybuchu ognia – ani też w konsekwencji nad technikami, dzięki którym możemy zapewnić wydajne czyszczenie i usuwanie powstałych przez ogień szkód.  Kiedy jednak los sprawi, że pożar dotknie naszą nieruchomość, musimy znaleźć najlepsze rozwiązanie, by zlikwidować jego rezultaty. Nasi specjaliści używający techniki czyszczenia suchym lodem przychodzą wówczas z pomocą.

Czyszczenie suchym lodem — jakie są atuty użycia suchego lodu po pożarze?

Zastosowanie suchego lodu w czyszczeniu szkód pożarowych jest możliwe dzięki użyciu specjalnych maszyn. Za ich pomocą cząsteczki dwutlenku węgla o temperaturze ponad minus 70 stopni są rozpędzane do prędkości dźwięku.  Granulki te wypuszczane pod dużym ciśnieniem uderzają w brudną powierzchnię i dosłownie odrywają od niej kawałki sadzy. Stosowanie tej metody ma wiele zalet, do najważniejszych z nich należy:

 • Oszczędność – koszty sprzątania suchym lodem w przeliczeniu są mniejsze, w porównaniu z tradycyjnymi metodami mycia przy użyciu środków chemicznych;
 • Ekologia – przy stosowaniu tej metody nie jest wytwarzany żaden odpad wtórny;
 • Skuteczność – efektywne usunięcie brudu, sadzy i innych zanieczyszczeń dotkniętych pożarem w szybki sposób.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Garaż po ogniu

Idealną formą dekontaminacji po wybuchu ognia jest czyszczenie suchym lodem.

Należy pamiętać, iż suchy lód z uwagi na swoje właściwości chemiczne nie pozostawia żadnych produktów ubocznych, w przeciwieństwie do sprzątania z zastosowaniem środków chemicznych. Stanowi to dodatkową zaletę tego rodzaju czyszczenia.

Nieprzyjemny zapach po pożarze. Jak usunąć zapach spalenizny?

Niszczycielskie skutki pożaru, które rujnują często dorobek całego życia to jeden aspekt zdarzenia. Po pożarze często pozostaje coś jeszcze. Jest to uporczywy, trudny do usunięcia zapach spalenizny. Nieprzyjemnych zapachów trudno się pozbyć samodzielnie. Okazuje się bowiem, iż częste wietrzenie czy mycie spalonych powierzchni dostępną dla wszystkich chemią nie daje zamierzonych efektów.

Skutecznym sposobem na pozbycie się smrodu i oczyszczanie powietrza jest ozonowanie pomieszczeń. Prócz dezodoryzacji lokalu ozonowanie to również dezynfekcja pomieszczeń, czyli likwidacja bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Ozonowanie z uwagi na swoją wysoką skuteczność w likwidacji zapachu spalenizny z powodzeniem może być wykonywane w mieszkaniach i domach, ale także na halach przemysłowych i produkcyjnych.

Całodobowy kontakt telefoniczny — specjaliści w zasięgu ręki

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach nie tylko w Siemiatyczach, ale na terenie całego województwa podlaskiego- zadzwoń do nas. Grupa Kastelnik chętnie pomoże rozwiązać problem, a nasi technicy bardzo szybko pomogą Ci uprzątnąć skutki zniszczeń po pożarze.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godzinę na dobę przez siedem dni w tygodniu. Pracujemy w święta i weekendy, a zadzwonić do nas możesz o każdej porze. Co ważne, wycenę usług przygotowujemy bez opłat, zawsze krojąc ofertę na miarę każdego klienta. Pamiętaj, że działamy nie tylko w woj. podlaskim ale również na terenie całego kraju i bezpłatnie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia.

Usuwanie szkód  po pożarach w woj. podlaskim:

Całodobowa pomoc sprzątająca

Oferujemy całodobową pomoc!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

W głowach naszych Zleceniobiorców po wybuchu pożaru rodzi się mnóstwo pytań. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej, polecamy przeczytać najczęściej zadawane pytania naszych Klientów.

Sprzątanie Siemiatycze

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od powierzchni do sprzątania, ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Czyszczenie wysokich sufitów kosztuje więcej niż czyszczenie ściany. Uogólniając, czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 150 zł/m2. Ozonowanie pomieszczenia czy profesjonalna dezynfekcja to usługi dodatkowo płatne.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Wszelkie toksyny występujące w pomieszczeniach po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub dedykowanego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest dokładne posprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów i mebli.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%