Czyszczenie po pożarze Siemianowice Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Siemianowice Śląskie. Czym czyścić po pożarze w domu?

W trakcie pożaru domu wydziela się duża ilość toksyn, które należy odpowiednio zneutralizować. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie mycia sufitu z sadzy oraz prac tj. czyszczenie po pożarze Siemianowice Śląskie, oraz usuwanie spalonego mienia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Używamy najnowocześniejszej technologii, aby bezpiecznie myć ściany i usuwać zapach spalenizny z mieszkania. Oczywiście jest całe mnóstwo rzeczy, o których należy pamiętać tuż po ugaszeniu pożaru, a przed rozpoczęciem remontu. Do czynności tych zaliczyć można:

 • kontakt z rzeczoznawcą ds. usuwania szkód pożarowych;
 • wybór firm sprzątającej;
 • rozpoczęcie dekontaminacji w spalonym budynku;
 • utylizację zniszczonych przedmiotów;
 • mycie ścian po pożarze w domu np. suchym lodem;
 • ozonowanie zapachów.

Jeśli w Twoim domu wybuchł pożar, to nie tylko szkody pożarowe w nim pozostały — w domu unosi się również nieprzyjemny zapach w tym niebezpieczne toksyny. Wyeliminujemy ten zapach dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom i sprawimy, że Twój dom ponownie będzie jak nowy! Mamy pomad 100 generatorów ozonu gotowych do użycia w każdej chwili.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Siemianowice Śląskie

Zdjęcie: usuwanie szkód pożarowych przy użyciu suchego lodu © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po pożarze w Siemianowicach Śląskich

Firma Kastelnik oferuje już od prawie dekady najwyższej jakości usługi sprzątania specjalistycznego po pożarach w woj. Śląskim. W ekspresowym tempie posprzątamy Twój lokal, w którym wybuchł pożar i usuniemy wszelkie skutki tego niszczycielskiego żywiołu. Sprzątanie pomieszczenia po pożarze w Siemianowicach Śląskich to szereg czynności do załatwienia.  W ofercie Kastelnik znajdziesz pełną gamę usług związanych z procedurami restytucji mienia i czyszczenia domu z sadzy, pyłu, a także usługę usuwania zapachu spalenizny. Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów, aby dowiedzieć się, co możemy zrobić, by ci pomóc.

Czyszczenie ścian po pożarze Siemianowice na Śląsku

Na czym polega dekontaminacja budynku po pożarze?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze to fachowa nazwa procesu dezynfekcji, którego celem jest usunięcie wszystkich szkodliwych toksyn z powietrza oraz powierzchni strawionych przez ogień: ścian, sufitów itd. Substancje te znajdują się dosłownie wszędzie, a niestety są mikroskopijnych rozmiarów, czyli niewidoczne dla naszych oczu. Mają szkodliwe działanie, które może objawić się nawet wiele miesięcy po pożarze. Aby móc dalej bezpiecznie korzystać z pomieszczenia należy przeprowadzić dekontaminację i pozbyć się wszystkich drobnoustrojów.

Mycie podłogi po pożarze

Szorowanie sadzy z podłogi po pożarze w garażu. Sprzątanie częściowo spalonego obiektu komercyjnego.

Oferta firmy Kastelnik — woj. śląskie

Kastelnik od 2013 roku sprząta lokale po pożarach w całym województwie śląskim. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ale zawsze przede wszystkim dostosowujemy ją do potrzeb klienta. Bez dodatkowych kosztów oferujemy wycenę na usuwanie szkód po pożarze. Zawsze wspólnie z klientem ustalamy plan działania. Zamówi dowolną usługę, tj. sprzątnie po pożarze w Siemianowicach Śląskich, a z góry będziesz wiedział, na co możesz liczyć. Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie z długiej listy naszych  usług:

 • czyszczenie domu po pożarze w Siemianowicach Śląskich;
 • gruntowne mycie ścian i sufitów z sadzy;
 •  sprzątanie po pożarach Siemianowice Śląskie;
 • dekontaminacja budynków po pożarach;
 • sprzątanie lokalu po działaniu ognia;
 • prace remontowe po pożarach;
 • zamgławianie pomieszczeń na Śląsku;
 • ozonowanie lokalu po pożarze;
 • dezynfekcja powietrza;
 • usuwanie przykrych zapachów;
 • likwidacja toksyn z powietrza po pożarach;
 • profesjonalne sprzątanie pogorzeliska;
 • utylizacja spalonych mebli i przedmiotów.

Malowanie ścian po nagłym pożarze mieszkania

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca Siemianowice Śląskie

Certyfikat dekontaminacji budynku zniszczonego przez ogień.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po pożarach to proces wieloetapowy i dość skomplikowany. Na początku jeden z pracowników firmy dokładnie określa, jak będzie przebiegała praca naszych specjalistów. Jednak już teraz poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące prac związanych z czyszczeniem domu po pożarze.

FAQ sprzątanie Śląskie pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są szerokie a koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 500 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sadza jest bardzo trudna do dokładnego wyczyszczenia. Smolisty brud ze ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Polecamy wybrać nowatorską usługę mycia suchym lodem, by otrzymać efekty szybciej i na dłużej.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Śląsk 

Jedną z najlepszych metod sprzątania po pożarze w Siemianowicach Śląskich  jest metoda mycia suchym lodem. To najskuteczniejszy sposób, aby szybko uporać się ze wszelkimi skutkami działania ognia. Suchy lód, czyli zestalony CO2 jest produkowany w specjalnych urządzeniach, które służą np. do mycia ścian po pożarze.

Pomoc po wybuchu pożaru

Jak działa urządzenie do mycia ścian suchym lodem?

Wiele osób zastanawia się, jak działa maszyna do mycia ścian suchym lodem i czym zmyć sadzę? Działając pod dużym ciśnieniem, generatory wyrzucają granulki suchego lodu wprost na brudną powierzchnię pełną sadzy, z impetem odrywając z niej kawałki nieczystości czy innych toksycznych substancji. Czyszczenie powierzchni suchym lodem jest najbardziej ekologiczne i najmniej inwazyjne ze wszystkich metod sprzątania specjalistycznego. Warto więc zamówić czyszczenie testowe tej usługi i sprawdzić osobiście na spalonej ścianie, jak to działa.

Infolinia firmy Kastelnik dostępna jest 7/24

Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię, a konsultant biura obsługi klienta firmy Kastelnik  przedstawi Ci pełną ofertę na usuwanie skutków pożaru i utylizację mienienia. Warto dodać, iż nasz zespół pracuje przez całą dobę i jest dostępny dla Ciebie przez 365 dni w roku. Jesteśmy, aby Ci pomóc jak najszybciej usunąć skutki pożaru. Przekonaj się osobiście, jak wygląda praca z najlepszymi na rynku ekspertami w branży.

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Siemianowicach Śląskich.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%