Czyszczenie po pożarze Siedlce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne czyszczenie po pożarze Siedlce. Jak wygląda walka z przykrym zapachem w mieszkaniu po pożarze?

Oferujemy różnorodne usługi od dezynfekcji pomieszczeń po czyszczenie po pożarze Siedlce.  Przez całą dobę obsługujemy wszystkie 10 części miasta:  m.in.: Nowe Siedlce, Błonie, Gęsi Borek, Ogrody, Rozkosz, Przymiarki, Taradajki.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Mycie  ścian suchym lodem po pożarze to nadal, jedna z najlepszych metod usuwania sadzy i nieczystości. Specjaliści firmy Kastelnik sprawią, że Twój lokal znów będzie bezpieczny.

Czyszczenie po pożarach Siedlce

Piwnica z instalacją hydrauliczną po pożarze. Sprzątanie wykonane przez firmę Kastelnik.

Kastelnik — najlepszy sposób na sprzątanie po pożarze Siedlce

Do sprzątania po pożarze w mieście Siedlce w podchodzimy w kompleksowy sposób, co zapewnia nam skuteczne realizowanie powierzonych zadań. Błyskawicznie usuwamy wszelkie szkody pożarowe, co ogranicza koszty. Nieszczęśliwy wypadek, tj. zaprószenie ognia w domu może strawić dosłownie wszystko, na co pracował człowiek przez całe swoje życie. Skuteczne czyszczenie ścian po pożarze jest w stanie ograniczyć te szkody.

Jeżeli Twoja nieruchomość została zniszczona przez pożar, zgłoś się do firmy Kastelnik, a szybko jej stan zacznie przypominać ten sprzed pożaru. Działamy w trybie całodobowym, dlatego jesteśmy Ci w stanie pomóc w każdej chwili z usunięciem szkód po pożarowych. Im wcześniej zaczniesz działać, tym lepiej.

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze Siedlce

Co zawiera usuwanie szkód po pożarze na Mazowszu?

Niezależnie od tego, czy w domu było zwarcie w instalacji elektrycznej, czy spłonęły ściany budynku, oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do Twoich potrzeb. W woj. mazowieckim sprzątanie nieruchomości po pożarze obejmuje wiele czynności, zaliczyć do nich można między innymi:

 • sprzątanie domu po pożarze;
 • selekcję przedmiotów znajdujących się na pogorzelisku;
 • utylizację zniszczonego wyposażenia;
 • mycie ścian i sufitów z sadzy;
 • czyszczenie suchym lodem;
 • dekontaminacje pomieszczeń i restytucję mienia.
Rury w mieszkaniu, w którym był pożar

W tym mieszkaniu był pożar. Czyszczenie trudnych miejsc to specjalność fachowców z firmy sprzątającej Kastelnik.

Czyszczenie sadzy ze ścian w woj. mazowieckim

Na terenie woj. mazowieckiego  oferujemy bardzo dokładne czyszczenie ścian z sadzy, która osiada na wszystkich powierzchniach po pożarze. Realizujemy szereg działań mających na celu przywrócić ich odpowiedni stan.
Przed rozpoczęciem pracy wykonujemy bezpłatną wycenę, aby ocenić potencjalne zagrożenia i ustalić priorytety. Jesteśmy również przeszkoleni w zakresie osuszania budynków po zalaniu i zasad bezpieczeństwa przy pracach na wysokości. Niemal każdy z nas wie, że pożar jest bardzo trudnym do przewidzenia wydarzeniem, nie da się na niego przygotować. Pragniemy podzielić się posiadanym doświadczeniem. Chcemy pomóc Ci jak najszybciej wrócić do mieszkania, w którym znów poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Co ważne, usuniemy wszystkie niebezpieczne toksyny, które mogły wniknąć w ściany i pozostałe powierzchnie w mieszkaniu. W obiekcie nic nie będzie już zagrażało Twojemu bezpieczeństwo. W bardzo krótkim czasie odzyskasz swoje dawne życie.

Realizujemy także odgrzybianie ścian Siedlce

Restytucja mienia po pożarze Siedlce — Kastelnik solidny partner!

Po czym można poznać, że firma sprzątająca po pożarach działa profesjonalnie? Dekontaminacja i restytucja mienia to odpowiedź na powyższe pytanie. Każda solidna firma sprzątająca, przede wszystkim ratuje, co się da w mieszkaniu. Tak właśnie działamy! Chcemy uratować jak największą ilość Twoich sprzętów, jak i przedmiotów, które znajdowały się w czasie pożaru w mieszkaniu. Jeżeli skorzystasz z naszych usług odpowiednio szybko, istnieje duża szansa, że większość z nich przywrócona zostanie do stanu początkowego. Jako fachowcy robimy wszystko, aby nie trzeba było kupionych już wcześniej rzeczy wyrzucać.

Sprzątanie po pożarze Siedlce — czym jest usuwanie toksyn

Z naszą pomocą szybko zostanie przywrócony dawny wygląd Twojego mieszkania. Toksyny po pożarowe zostaną zniwelowane, a dzięki temu zdrowiu mieszkańców nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. Dzięki temu, że realizujemy profesjonalne czyszczenie po pożarach, jesteśmy w stanie zrobić wiele dla Twojego obiektu. Nasze działania umożliwiają zminimalizowanie szkód wyrządzonych przez pożar. Mamy do wyboru dwie metody dekontaminacji pomieszczeń. Pierwszą z nich jest ozonowanie a drugą zamgławianie z nadtlenkiem wodoru. Obie techniki mają na celu wyeliminowanie dioksyn i furanów po wcześniejszych oczyszczeniu powierzchni.

Znajdziesz nas także w:

Siedlce firma oferująca sprzątanie po pożarach

Usuwanie szkód pożarowych z pogorzeliska

Dbamy o to, aby wszystkie przedmioty znajdujące się w mieszkaniu w trakcie pożaru zostały bardzo dokładnie oczyszczone lub zutylizowane, jeżeli nie da się ich uratować. Podstawą prowadzenia działać w miejscu pogorzeliska jest bardzo dokładne wysprzątanie powierzchni i pozbycia się źródeł zagrożenia, jakie stanowią toksyczne substancje. Do mycia ścian można dopiero wtedy przystąpić np. przy użyciu suchego lodu, który jest sprawdzonym środkiem do walki z trudnymi zabrudzeniami.

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach - Siedlce woj. mazowieckie

 

FAQ - o co najczęściej pytają mieszkańcy w Siedlcach?

Interwencyjne sprzątanie po pożarach w Siedlcach to element kompleksowych usług porządkowych, które są oferowane przez firmę Kastelnik w miejscu wybuchu ognia. Czyszczenie ścian z sadzy to najczęściej poszukiwana usługa przez osoby poszkodowane przez wybuch ognia. O co najczęściej pytają nasi klienci z woj. mazowieckiego?

FAQ, sprzątanie po pożarach z pytaniami

Czy obowiązkowe jest ozonowanie mieszkania po pożarze?

Tak, uważamy, że ozonowanie po pożarze jest to najskuteczniejsza metoda walki z osadami, które pojawiają się na wszystkich powierzchniach dotkniętych pożarem. Nieprzyjemny zapach po pożarze z mieszkania także można skutecznie usunąć poprzez ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniu.

Jak usunąć zapach spalenizny z mieszkania?

Proponujemy dwie metody usuwania przykrego zapachu po pożarowego. Są to ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą. Urządzenia, z których korzystamy, do realizacji tych zadań posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Zabiegi te są całkowicie bezpieczne i przynoszą bardzo dobre rezultaty w dekontaminacji.

Kastelnik — solidna firma sprzątająca budynki po pożarach!

Jako firma wyspecjalizowaliśmy się w usługach sprzątających w budynkach dotkniętych pożarem. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn do czyszczenia sadz z wszystkich rodzajów powierzchni. Nasze urządzenia i stosowane środki chemiczne są w stanie skutecznie usunąć zapach spalenizny z mieszkania. Jako solidny partner służymy pomocą na każdym etapie współpracy. Kompleksowo wykonamy powierzone zadania, a dzięki temu będziesz w stanie szybko wrócić do swojego mieszkania.

Usuwanie szkód pożarowych w Siedlcach

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku — nawet w święta. Wyniki naszych działań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Czas na sprzątanie po pożarze Siedlce!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%