Czyszczenie ścian po pożarze
Sędziszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Suchym lodem usuwamy szkody po pożarze w Sędziszowie, np. po zwarciu w instalacji elektrycznej. Kompleksowe sprzątanie domów po pożarach, mycie ścian i sufitów z sadzy w woj. świętokrzyskim 

Zwarcie instalacji elektrycznej to jedna z głównych przyczyn pożarów w Polsce.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

W ramach kompleksowego usuwania szkód po pożarze firma sprzątająca po pożarach w Sędziszowie Kastelnik, oferuje mycie i czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w całym woj. świętokrzyskim. Oferujemy pełny pakiet usług, w których skład wchodzą:

 • czyszczenie sufitów i podłóg po pożarze, usuwanie sadzy i innych zanieczyszczeń z powierzchni mebli, a także ze wszystkich innych przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu podczas pożaru, do których można zaliczyć m.in. książki, zabawki, obrazy, wyposażenie drobne, dokumenty,
 • gruntowne czyszczenie po pożarach przewodów wentylacyjnych, wraz z dezynfekcją;
 • neutralizacja zapachu i dezynfekcja pomieszczeń trawionych ogniem;
 • wywóz oraz utylizacja odpadów z pogorzeliska;
 • czyszczenie i sprawdzenie sprzętu elektronicznego oraz urządzeń elektroenergetycznych;
 • usuwanie sadzy ze ścian i zadymienia;
 • oczyszczanie powietrza po pożarze;
 • zabezpieczenie rzeczy osobistych przed dalszymi potencjalnymi szkodami.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Czyszczenie domu po pożarze w Sędziszowie

Zdjęcie przedstawia dom w trakcie czyszczenia po pożarze. Dach uległ zniszczeniu w trakcie opanowania ogniem.

Aby uniknąć dalszych szkód, firma sprzątająca po pożarach powinna pojawić się na miejscu zdarzenia zaraz po zakończeniu prac przez firmę ubezpieczeniową oraz rzeczoznawcę. Dokona oględzin oraz stworzy plan działania, aby jak najmniej rzeczy osobistych zostało utraconych przez właściciela mieszkania oraz konieczne było wykonanie jak najmniejszego remontu. Po akceptacji planu działania na miejscu pojawią się pracownicy z odpowiednimi narzędziami i preparatami, którzy przystąpią do czyszczenia po pożarze Sędziszów i każde inne miasto województwa.

Czyszczenie po pożarze Sędziszów

Czyszczenie po pożarze w Sędziszowie – spalone mienie, sufity

Nie jest zadaniem łatwym wykonanie w mieszkaniu samodzielnie czyszczenia po pożarze w Sędziszowie bez odpowiedniej fachowej wiedzy. Pierwszymi realizowanymi czynnościami będzie usuwanie zanieczyszczenia po pożarze, a wywodzącego się z toksycznych substancji powstałych w wyniku spalenia mebli i innych przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu podczas pożaru. Usunięte zostanie również zadymienie oraz wykonana dekontaminacja. Po wykonaniu tych czynności i wykluczeniu zagrożenia związkami chemicznymi można będzie przystąpić do dalszych prac związanych ze sprzątaniem pomieszczeń dotkniętych pożarem.

Sprzątanie po pożarze Sędziszów

Bałagan po pożarze? Firma sprzątająca Kastelnik posprząta stosując najlepsze środki.

Restytucja mienia spalonego w pożarze – meble, wyposażenie mieszkania

Meble, sprzęty i przedmioty osobiste są pakowane i zabezpieczane, a w razie potrzeby transportowane do bezpiecznego miejsca, w którym zostaną poddane procesowi czyszczenia. Te, które nie nadają się do dalszego użytku, zostaną poddane utylizacji. Często procesowi czyszczenia i ozonowania jest poddawany sprzęt RTV i AGD. Dzięki temu uda się z niego usunąć sadze, które mogłyby zakłócić jego działanie. Dzięki temu nie dojdzie do ponownego spięcia instalacji elektrycznej.

Jak jest czyszczone pomieszczenie po pożarze?

Czyszczenie po pożarach na terenie miasta Sędziszów jest skomplikowanym procesem, który należy powierzyć profesjonalnej firmie. Należy usunąć z pomieszczeń toksyczne związki chemiczne, które powstały wskutek pożaru. Metod oczyszczania pomieszczeń po pożarze jest przynajmniej kilka, a to, która zostanie wybrana, zależy przede wszystkim od rodzaju powierzchni, a także budynku, w którym mają zostać wykonane prace. Obiekty w większości czyszczone są specjalistycznymi środkami chemicznymi, które firma testuje już od wielu lat, dlatego zna specyfikę ich działania. Firma sprzątająca jest w stanie oczyścić każdą powierzchnię oraz przedmioty, na których znajdują się sadze. Pracownicy firmy sprzątającej mają ogromną wiedzę w zakresie usuwania skutków nieszczęśliwego zdarzenia, jakim jest pożar.

Jak wygląda usuwanie szkód pożarowych? Pytanie

Sprzątanie po pożarze w Sędziszowie – samodzielnie, czy z firmą?

Większość przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu, które zostało dotknięte przez pożar, jest pokrytych sadzami. Każdy mieszkaniec Sędziszowa, który myśli o sprzątaniu po pożarze we własnym zakresie, powinien zdawać sobie sprawę z zagrożeń, Groźne związki chemiczne mają negatywny wpływ na zdrowie, ale także na przedmioty. Wrażliwe urządzenia mogą ulec uszkodzeniu, jeżeli szybko nie podejmie się odpowiednich działań. Czas odgrywa tutaj kluczową rolę. Im szybciej urządzenia i przedmioty zostaną zabezpieczone, tym lepiej. Warto jak najszybciej oczyścić przedmioty, a dzięki temu jest większa szansa na odzyskanie ich w jak najlepszym stanie. Większość przedmiotów jest transportowanych do siedziby firmy sprzątającej, gdzie poddawane są ozonowaniu i dokładnemu czyszczeniu.

Odzyskiwanie sprzętu elektronicznego po pożarze – dekontaminacja

Sprzęty RTV i AGD są najbardziej narażone na uszkodzenia wskutek pożaru. Firma sprzątająca ma doświadczenie, dzięki któremu może podjąć działania pozwalające na uratowanie sprzętu elektronicznego przed całkowitym zniszczeniem. Sadza oraz osady mają właściwości korozyjne, dlatego muszą zostać bardzo szybko usunięte ze sprzętów RTV i AGD. W połączeniu z wilgocią, układy scalone i metalowe mogą szybko ulec uszkodzeniu. Dlatego czas ma tutaj bardzo duże znaczenie. Im szybciej zostanie przeprowadzone czyszczenie, tym lepiej. Telewizory, lodówki i komputery trzeba czyścić w sterylnych miejscach do tego przeznaczonych. Odbywa się to zwykle w siedzibie firmy sprzątającej. Dzięki temu udaje się bez najmniejszych problemów odzyskać większość urządzeń AGD i RTV.

Urządzenie do mycia ścian suchym lodem

Firma sprzątająca Kastelnik – całodobowy kontakt 7/24

Dzięki temu, że firma sprzątająca Kastelnik podejmuje się trudnych zadań związanych z czyszczeniem spalonych powierzchni, jest szansa na zminimalizowanie strat związanych z pożarem. Wybuch ognia to zawsze duża tragedia, i ogromne straty finansowe. Zgodnie z misją firmy Kastelnik, świadczymy usługi dekontaminacji po pożarach – kompleksowo, z wykorzystaniem fachowej wiedzy oraz z użyciem technologii mycia ścian suchym lodem. Nasze realizacje cechuje rzetelność, a także solidność wykonania oraz pozytywne nastawienie do zleconej nam pracy.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca w Sędziszowie

Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, jeżeli Twoje mieszkanie zostało dotknięte pożarem. Skutecznie usuwamy zapach spalenizny po pożarze przez 365 dni w roku. Działamy na terenie woj. świętokrzyskiego oraz w innych większych miastach na terenie całej Polski. Jeżeli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z naszą centralą. Czekamy na Twój telefon!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ. Odpowiedzi na pytania na temat sprzątania po pożarach

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja skalnych przedmiotów po pożarze powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy po pożarze to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%