Czyszczenie po pożarze Sanok

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Sanoku – usuwanie trujących toksyn ze ścian przez firmę Kastelnik.

Oferujemy fachowe i profesjonalne  czyszczenie po pożarze w Sanoku. Nasze działania to nie tylko pomoc osobom poszkodowanym w pożarach w Sanoku, ale również na terenie innych miast Podkarpackiego. Kastelnik zajmuje się specjalistycznym usuwaniem szkód po pożarze i czyszczeniem spalonych powierzchni mieszkalnych i przemysłowych.

Pomagamy zarówno osobom prowadzącym działalność gospodarczą jak osobom prywatnym. Czyszczenie ścian, usuwanie sadzy z sufitów, czyszczenie podłóg, to oczywiste czynności związane z widocznymi szkodami. Usuwanie przykrego zapachu po pożarze także wpisane jest w nasze czynności.

Przygotowanie pomieszczeń do remontu – po zniszczeniach jakie dokonał ogień – musi uwzględniać usuwanie trujących toksyny. Choć ich nie widzisz gołym okiem, osadzają się na powierzchniach wskutek spalania się przedmiotów wykonanych z różnych tworzyw. Pominięcie dekontaminacji po pożarze – bo tak nazywa się zabieg profesjonalnego usuwania toksyn po pożarowych – w dalszej perspektywie, może okazać się tragiczne w skutkach.

Dekontaminacja – usunięcie toksyn z pomieszczeń po pożarach – zabieg wykonywany w trosce o Twoje zdrowie

Oczywiście dekontaminacja, to nie jedna z czynności zajmująca się problemem, o którym nasi klienci nie wiedzą. Usuwanie skutków po pożarach, zawsze należy do trudnych i złożonych czynności oczyszczających wnętrze po pożarze. Specjalistyczne przeprowadzenie likwidacji szkód w zdewastowanym przez ogień pomieszczeniach, determinuje szereg zadań, które powinny być starannie zaplanowane. Należy pamiętać, iż skuteczne przywrócenie w pomieszczeniach dotkniętych pożarem poprzednich funkcji, wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego i doświadczenia związanego z czyszczeniem po pożarze wykonywanym zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Oferta firmy sprzątanie po pożarach Sanok

W ofercie firmy Kastelnik znajduje się szereg czynności, jakie wykonać należy w zdewastowanych przez ogień miejscach. Od wielu lat towarzysząc poszkodowanym przez zdarzenia losowe, obserwujemy życiowe dramaty. Dzięki temu wiemy, jak istotny jest czas reakcji i dyspozycyjność naszej ekipy. Całodobowe dyżury dostępne przez 7 dni w tygodniu. Umożliwiamy wykonanie wstępnej wyceny na podstawie przesłanych zdjęć z miejsca zdarzenia po pożarze oraz bezpłatne oględziny na miejscu. Oferujemy oszacowanie zniszczeń po pożarze na miejscu w Sanoku oraz sporządzenie bezpłatnego kosztorysu zaplanowanych czynności.

Zakres prac firmy czyszczącej po pożarze Kastelnik

 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Sanoku;
 • Dekontaminacje pomieszczeń piwniczych, gospodarczych;
 • Dezodoryzacje – usuwająca nieprzyjemny zapach po pożarze;
 • Dezynfekcje powierzchni – nawet do 3000 m2/h;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w domu oraz w lokalu użytkowym;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów;
 • Osuszanie pomieszczeń zalanych w trakcie akcji gaśniczej;
 • Sporządzenia za dodatkową opłatą kosztorysu KNR.

Innowacyjna metoda czyszczenie suchym lodem, dostępna dla mieszkańców Sanoka

Usuwając szkody po pożarowe na rozległych terenach przemysłowych, stosujemy czyszczenie powierzchni granulatem suchego lodu. Technologię czyszczenie suchym lodem oferujemy jednakowo osobom prywatnym, których mienie uległo zniszczeniu wskutek ognia, jaki zarządcom w zakładach produkcyjnych.

Mamy przekonanie, że stosowanie tej metody jest bezkonkurencyjne. Jest to metoda bezinwazyjna, proekologiczna i  sprawdza się idealnie np. w czyszczeniu instalacji elektrycznej pod napięciem.

Zalety stosowania tej metody w firmie sprzątającej po pożarach Podkarpackie

 • Koszt stosowania technologii czyszczenia za pomocą suchego lodu jest dużo niższy;
 • Oszczędność czasu przy ponownym uruchomieniu produkcji;
 • Technologia mycia zmrożonym lodem (CO2) jest proekologiczna – brak odpadów wtórnych;
 • Osmolone powierzchnie po pożarowe, wskutek suchego lodu, są bezpiecznie oczyszczone, ziarna suchego lodu, są bowiem bardzo precyzyjne w swoim działaniu;

Statystyka Państwowej Straży Pożarnej

Pożar to niebezpieczny żywioł, nad którym trudno zapanować. Najlepiej wiedzą o tym strażacy na co dzień reagujący na zgłoszenia o pożarach. Nasi specjaliści natomiast mają do czynienia z miejscami zdewastowanymi wskutek ognia. Ich widok, to obraz zniszczeń wewnątrz mieszkań dotkniętych pożarem.

W grudniu 2020 r. w jednej z sanockich stolarni doszło do groźnego pożaru.  Konstrukcja budynku stolarni była drewniana i w pełni pokryta blachą. Celem strażaków było zapobiegnięcie rozprzestrzenienia się ognia na sąsiednie zabudowania mieszkalne. Takich zdarzeń w naszym kraju, każdego roku są tysiące.  Jak podają oficjalne statystyki w minionym 2020 roku, doszło do około 12 tys. pożarów.  Przyczyną połowy z nich okazało się zwarcie instalacji elektrycznej.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która przeprowadzi skuteczne usuwanie szkód pożarowych i czyszczenie po pożarze w Sanoku – zadzwoń na infolinię Kastelnik. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę!

Jesteśmy także w: Krosno, Przemyśl, Dębica

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%