Czyszczenie po pożarze Sanok

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Sanoku – usuwanie trujących toksyn ze ścian przez firmę Kastelnik

Oferujemy fachowe i profesjonalne  czyszczenie po pożarze w Sanoku. Nasze działania to nie tylko pomoc osobom poszkodowanym w pożarach w Sanoku, ale również na terenie innych miast województwa podkarpackiego. Kastelnik zajmuje się specjalistycznym usuwaniem szkód po pożarze i czyszczeniem spalonych powierzchni mieszkalnych i przemysłowych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pomagamy zarówno osobom prowadzącym działalność gospodarczą jak osobom prywatnym. Czyszczenie ścian, usuwanie sadzy z sufitów, czyszczenie podłóg, to oczywiste czynności związane z widocznymi szkodami. Usuwanie przykrego zapachu po pożarze także wpisane jest w nasze czynności. Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem  w powiecie sanockim np. Zagórze i okolice.

Czyszczenie sadzy po pożarze Sanok

Zdjęcie: czyszczenie po pożarze parkingu podziemnego. Pożar zajął całą kondygnację obiektu.

Przygotowanie pomieszczeń do remontu – po zniszczeniach jakie dokonał ogień – musi uwzględniać usuwanie trujących toksyny. Choć ich nie widzisz gołym okiem, osadzają się na powierzchniach wskutek spalania się przedmiotów wykonanych z różnych tworzyw. Pominięcie dekontaminacji po pożarze – bo tak nazywa się zabieg profesjonalnego usuwania toksyn po pożarowych – w dalszej perspektywie, może okazać się tragiczne w skutkach.

Sprzątanie po pożarze w domu w Sanoku

Dekontaminacja – usunięcie toksyn z pomieszczeń po pożarach – zabieg wykonywany w trosce o Twoje zdrowie

Oczywiście dekontaminacja, to nie jedna z czynności zajmująca się problemem, o którym nasi klienci nie wiedzą. Usuwanie skutków po pożarach, zawsze należy do trudnych i złożonych czynności oczyszczających wnętrze po pożarze. Specjalistyczne przeprowadzenie likwidacji szkód w zdewastowanym przez ogień pomieszczeniach, determinuje szereg zadań, które powinny być starannie zaplanowane. Należy pamiętać, iż skuteczne przywrócenie w pomieszczeniach dotkniętych pożarem poprzednich funkcji, wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego i doświadczenia związanego z czyszczeniem po pożarze wykonywanym zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Resztki po pożarze

Zdjęcie: resztki zwęglonych mebli po pożarze mieszkania do utylizacji.

Oferta firmy sprzątanie po pożarach Sanok

W ofercie firmy Kastelnik znajduje się szereg czynności, jakie wykonać należy w zdewastowanych przez ogień miejscach. Od wielu lat towarzysząc poszkodowanym przez zdarzenia losowe, obserwujemy życiowe dramaty. Dzięki temu wiemy, jak istotny jest czas reakcji i dyspozycyjność naszej ekipy. Całodobowe dyżury dostępne przez 7 dni w tygodniu. Umożliwiamy wykonanie wstępnej wyceny na podstawie przesłanych zdjęć z miejsca zdarzenia po pożarze oraz bezpłatne oględziny na miejscu. Oferujemy oszacowanie zniszczeń po pożarze na miejscu w Sanoku oraz sporządzenie bezpłatnego kosztorysu zaplanowanych czynności.

Urządzenie do czyszczenia tłustej sadzy oferta podkarpackie

Zakres prac firmy czyszczącej po pożarze Kastelnik

 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Sanoku w Zagórzu;
 • Dekontaminacje pomieszczeń piwniczych, gospodarczych;
 • Dezodoryzacje – usuwająca nieprzyjemny zapach po pożarze;
 • Dezynfekcje powierzchni – nawet do 3000 m2/h;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w domu oraz w lokalu użytkowym;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów;
 • Sprzątanie mieszkania po pożarze;
 • Osuszanie pomieszczeń zalanych w trakcie akcji gaśniczej;
 • Sporządzenia za dodatkową opłatą kosztorysu KNR.

Serwis sprzątający Kastelnik

Innowacyjna metoda czyszczenie suchym lodem, dostępna dla mieszkańców Sanoka

Usuwając szkody po pożarowe na rozległych terenach przemysłowych, stosujemy czyszczenie powierzchni granulatem suchego lodu. Technologię czyszczenie suchym lodem oferujemy jednakowo osobom prywatnym, których mienie uległo zniszczeniu wskutek ognia, jaki zarządcom w zakładach produkcyjnych.

Mamy przekonanie, że stosowanie tej metody jest bezkonkurencyjne. Jest to metoda bezinwazyjna, proekologiczna i  sprawdza się idealnie np. w czyszczeniu instalacji elektrycznej pod napięciem.

Zalety stosowania tej metody w firmie sprzątającej po pożarach Podkarpackie

 • Koszt stosowania technologii czyszczenia za pomocą suchego lodu jest dużo niższy;
 • Oszczędność czasu przy ponownym uruchomieniu produkcji;
 • Technologia mycia zmrożonym lodem (CO2) jest proekologiczna – brak odpadów wtórnych;
 • Osmolone powierzchnie po pożarowe, wskutek suchego lodu, są bezpiecznie oczyszczone, ziarna suchego lodu, są bowiem bardzo precyzyjne w swoim działaniu;

Statystyka Państwowej Straży Pożarnej

Pożar to niebezpieczny żywioł, nad którym trudno zapanować. Najlepiej wiedzą o tym strażacy na co dzień reagujący na zgłoszenia o pożarach. Nasi specjaliści natomiast mają do czynienia z miejscami zdewastowanymi wskutek ognia. Ich widok, to obraz zniszczeń wewnątrz mieszkań dotkniętych pożarem.

W grudniu 2020 r. w jednej z sanockich stolarni doszło do groźnego pożaru.  Konstrukcja budynku stolarni była drewniana i w pełni pokryta blachą. Celem strażaków było zapobiegnięcie rozprzestrzenienia się ognia na sąsiednie zabudowania mieszkalne. Takich zdarzeń w naszym kraju, każdego roku są tysiące.  Jak podają oficjalne statystyki w minionym 2020 roku, doszło do około 12 tys. pożarów.  Przyczyną połowy z nich okazało się zwarcie instalacji elektrycznej.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która przeprowadzi skuteczne usuwanie szkód pożarowych i czyszczenie po pożarze w Sanoku – zadzwoń na infolinię Kastelnik. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę również z lokalizacji Zagórze!

Jesteśmy także w:

Usługi sprzątania Sanok. Ogólnopolska firma do sprzątania po pożarach

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Sanoku

Co zrobić po pożarze domu? Należy usunąć toksyny i sadzę ze ścian w ramach usługi tj. czyszczenie po pożarze w Sanoku. To wieloetapowy proces, którego celem jest usuwanie szkód po pożarze. Specjalistyczne metody i techniki pozwalają się pozbyć się zanieczyszczeń, pyłów i toksyn unoszących się w powietrzu po wybuchu ognia.

Usługi sprzątania Sanok. Pytania od klientów w formie FAQ

Nie każdy wie, że w procesach spalania uwolnione zostają toksyczne związki, takie jak dioksyny i furany. Zatrucie tymi toksynami może grozić poważnym zatruciem organizmu, dlatego najlepiej wybrać wsparcie profesjonalnej załogi sprzątaczy. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po pożarze w Sanoku.

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Kwota, jaką należy przeznaczyć na sprzątanie po pożarze to indywidualna kwestia ustalana z klientem. Na wysokość ceny usługi wpływ ma m.in. wielkość mieszkania czy ilość przedmiotów do utylizacji. Najczęściej kwota ta oscyluje w granicach od 5000 zł do 50.000 zł

W jaki sposób można zmyć sadzę ze ściany po pożarze?

Usuwanie sadzy ze ścian można wykonać przy pomocy specjalistycznych środków albo mycia suchym lodem. Połączenie tych dwóch technik gwarantuje precyzyjne przygotowanie ścian do dalszych etapów remontu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%