Czyszczenie po pożarze Rumia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Rumia. Jak umyć ściany po spaleniu domu?

Pożar może wydarzyć się dosłownie wszędzie. Gruntowane czyszczenie po pożarze Rumia to niezwykle popularna usługa w woj. pomorskim. Nawet w miejscach, które zostały odpowiednio zabezpieczone. Zazwyczaj z ogniem traci się większość majątku, a straty są nie do opisania. Dzięki profesjonalnym usługom sprzątania po skutkach pożaru możesz ocalić swoją nieruchomość przed całkowitym zniszczeniem.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna firma sprzątająca wie, w jaki sposób usunąć sadź, zutylizować meble oraz oczyścić powietrze z toksycznych zanieczyszczeń.

Usuwanie zapachu dymu. Sprzątanie po pożarze Rumia

Zapach sadzy i dymu do usunięcia. Ozonowanie skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach w powietrzu.

Sprzątanie po pożarze Rumia i okolice

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po pożarze w Rumi to nie tylko mycie ścian, ale również ich dezynfekcja. Z usuwaniem skutków pożaru nie należy czekać. Toksyny rozprzestrzeniają się z niewyobrażalną prędkością. Wydobywają się one z różnych miejsc, takich jak nadpalone ściany, meble, a nawet ze sprzętów elektronicznych. Wejście do budynku, który zniszczony został przez ogień, jest bardzo niebezpieczne i nierozważne. Pamiętaj, że profesjonalna firma posiada specjalistyczny sprzęt oraz jest odpowiednio wyszkolona.

Czyszczenie ścian po pożarze Rumia

Kiedy najlepiej zacząć sprzątanie po pożarze?

Rumia i okolice to obszar wyjątkowo narażony na pożary – szczególnie w sezonie letnim, kiedy odbywają się różne wydarzenia tematyczne. Wystarczy chwila nieuwagi, aby powstał ogień, którego skutki będą nieodwracalne. Powinieneś widzieć, jak wygląda etap postępowania po wygaszeniu ognia, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz bliskich Ci osób. Istotny jest fakt, że ekipa sprzątająca wchodzi do spalonego obiektu po odpowiednim ugaszeniu ognia przez strażaków. Następnie konieczne jest wyłączenie instalacji elektrycznych (jeśli w budynku znajduje się gaz to również gazowych). Potem zostaje już tylko zabezpieczenie terenu i określenie stanu nieruchomości – jeśli nie grozi ona zawaleniem, ekipa sprzątająca może zacząć swoją pracę.

Jakie są etapy usuwania szkód po wybuchu ognia?

Pracownicy, których zadaniem jest doprowadzenie nieruchomości do stanu używalności, zaczynają swoją pracę od wyniesienia spalonych mebli. Na późniejszym etapie będą one utylizowane w odpowiednim miejscu. Nie można oczyścić ich i ponownie używać, ponieważ znajdują się w nich toksyczne substancje. Również inne elementy domowego wystroju wymagają utylizacji, takie jak elektronika, dekoracje, a nawet książki. Kiedy przestrzeń staje się pusta, można przejść do sprzątania. Zostaje ono dopasowane do potrzeb i stanu nieruchomości.

Czyszczenie ścian i dachów po pożarze Rumia

Usuwanie spalonego styropianu z elewacji.

Usuwanie zapachów po pożarach nieruchomości

Zapach, który pojawia się po pożarze, jest bardzo specyficzny. Łatwo go wyczuć. Jeśli dostanie się do Twoich płuc, wywoła niepohamowany kaszel. Wdychanie spalenizny jest niebezpieczne dla zdrowia, dlatego tak ważne jest, aby właściwie usunąć i zapach, i toksyny znajdujące się w powietrzu. Żeby móc szybko wrócić do normalności, która zaburzona została przez ogień, powstała innowacyjna metoda dezynfekcji – mowa tutaj o ozonowaniu. Co warto o niej wiedzieć?

Zwarcie instalacji - przyczyna pożarów

Czy ozonowanie pomaga w usunięciu toksyn?

Jest to bez dwóch zdań, najpopularniejsza, a przy tym najbezpieczniejsza metoda usuwania zapachu i toksyn znajdujących się w powietrzu. Niezależnie od wielkości powierzchni, czy skutków ognia, ozonowanie sprawdzi się najlepiej. Ozonowanie po pożarze zabija wszelkie drobnoustroje; nie tylko bakterie i wirusy, ale również grzyby oraz pleśń. Co najważniejsze, ozonowanie radzi sobie z przykrym zapachem, jak żaden inny proces. Pracownicy firmy sprzątającej posiadają odpowiedni sprzęt oraz wiedzę, aby oczyścić Twoją nieruchomość i sprawić, że Twoje płuca będą bezpieczne. Nie próbuj ozonowania na własną rękę, lepiej skontaktuj się z profesjonalistami.

Sprzątanie po pożarze w Rumii

Zmywanie sady po pożarze w łazience w kotłowni.

Oferta firmy Kastelnik

Działamy w branży sprzątania specjalistycznego od 2013 roku i nigdy nie zawiedliśmy zaufania klienta. Wszyscy nasi technicy to certyfikowani profesjonaliści od dekontaminacji z rozległą wiedzą na temat usuwania szkód suchym lodem. Jeśli chodzi o Twoją nieruchomość, zapewniamy coś więcej niż tylko czyszczenie spalonych powierzchni – specjalizujemy się w następujących usługach:

 • prace sprzątające na pogorzelisku;
 • usuwanie skutków pożaru w domu;
 • sprzątanie po pożarze w województwie pomorskim;
 • gruntowne mycie ścian suchym lodem;
 • usuwanie  sadzy za pomocą specjalistycznych metod;
 • mycie powierzchni i usuwanie tłustych osadów;
 • dekontaminacja powietrza w spalonym mieszkaniu;
 • ozonowanie;
 • utylizacja zniszczonych przez ogień przedmiotów.
Dekontaminacja w całej Polsce.

Certyfikat dekontaminacji po pożarze.

Usuwanie skutków pożaru w nieruchomości

Skuteczne usuwanie skutków po pożarze to nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowanie, specjalistyczne środki czyszczące i nowoczesne maszyny. Wysłanie zapytania do profesjonalistów o pomoc sprawi, że w ciągu krótkiego czasu będziesz mógł dalej cieszyć się swoją przestrzenią. Jeśli zniszczeniu uległa Twoja hala produkcyjna, czy dom, to prawdopodobnie każdy dzień czekania jest dla Ciebie stratą. Nie podejmuj się działań na własną rękę. Zaufaj firmie sprzątającej, która doskonale wie, co robi. W tym czasie możesz oddać się czynnościom, które zdejmą z Ciebie cały stres.
Znajdziesz nas także w:

Mieszkańcy Rumii pytają - F&Q

FAQ woj. pomorskie miejscowość Rumia - czas na sprzątanie

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja skalnych przedmiotów po pożarze powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy po pożarze to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

 Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%