Czyszczenie po pożarze Rawicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Rawiczu.  Usuwanie skutków pożaru warto zacząć na pogorzelisku

Zastanawiasz się, jak usunąć skutki pożaru w domu lub miejscu pracy? Martwisz się, że Twoje mieszkanie nie będzie nadawało się do użytku? Ogień to żywioł umiejący zniszczyć lasy, domy, a nawet wielkie magazyny. Wybuch ognia w nieruchomości nie oznacza jednak, że jedyne rozwiązanie to jej wyburzenie lub opuszczenie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Na rynku działają firmy sprzątające po pożarach, które znają się na swojej pracy, jak żadne inne. Ich eksperci mają wiedzę, w jaki sposób usunąć zapach spalenizny czy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie po pożarze Rawicz woj. wielkopolskie. Zamów bezpłatną wycenę i dowiedz się, jak wyglądają poszczególne czynności dekontaminacji budynku wykonywane przez specjalistów z firmy Kastelnik. Pracę najlepiej zacząć od segregacji spalonych rzeczy na pogorzelisku!

Usuwanie szkód po pożarach w Rawiczu

Usuwanie skutków pożarów w Rawiczu często wymaga urządzeń do szorowania podłogi z sadzy.

Sprzątanie po pożarze w Rawiczu – zaufaj ekipie Kastelnik

Sprzątanie pomieszczeń po pożarach w Rawiczu to zbiór profesjonalnych usług. Skutki pożaru możesz spróbować usunąć na własną rękę, ale czy będzie to efektywne? Trudno powiedzieć. Wybranie fachowców z latami doświadczenia pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale również postawić na ekonomiczną i wydajną pracę. Firmy sprzątające po pożarze znają wiele skutecznych, proekologicznych rozwiązań oraz metody z wysoką skutecznością. Jako ofiara wybuchu ognia powinieneś skupić się na odpoczynku i opanowaniu emocji, a specjalistyczne prace likwidujące skutki pożaru zostawić komuś, kto wie, co robić.

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Rawiczu w Wielkopolsce

W województwie wielkopolskim firmy sprzątające zaczynają rozmowę od darmowych oględzin, rozpisania działań i oszacowania poziomu strat, dzięki czemu zobaczysz, czy współpraca jest  dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Czyszczenie suchym lodem to jedna z najbardziej popularnych metod, związana z usuwaniem szkód w spalonych nieruchomościach. Nieprzyjemnych zapachów nie można pozostawić na klatce schodowej czy też w mieszkaniu, gdzie doszło do skażenia. Toksyny i inne związki chemiczne to reale zagrożenie, które powinno być usunięte.

Czyszczenie suchym lodem Kastelnik - woj. wielkopolskie

Czyszczenie suchym lodem w ofercie firmy Kastelnik jest realizowane w spalonych nieruchomościach.

Czyszczenie suchym lodem w spalonych nieruchomościach

Nie wszystkie przedmioty muszą trafić od razu do kosza na śmieci. Niektóre z nich można uratować! Jeśli zostały tylko lekko zniszczone lub zabrudzone sadzą, to wystarczy sięgnąć po suchy lód. Mycie ścian suchym lodem to nie jedyna czynność, do której zestalony dwutlenek węgla nadaje się idealnie. Wiele rzeczy da się uratować za pomocą myjki, która będzie operować pod dużym ciśnieniem. Co można czyścić tą metodą?

 • meble,
 • sofy i kanapy,
 • sadzę ze ścian.

Utylizacja mebli po pożarze w mieszkaniu w Rawiczu

Restytucja mienia zniszczonego przez ogień

Restytucja mienia to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, którym spaliły się hale produkcyjne – znajdujące się tam maszyny można przywrócić do użytku – choć oczywiście zależy od ich stanu po pożarze. Oczywiście nie tylko maszyny poddać można procesowi restytucji, który odbywa się przy użyciu suchego lodu – warto wspomnieć, że metoda ta nie wymaga wody, a więc czyścić można nawet przedmioty podatne na wilgoć. Co przydaje w trakcie sprzątania po pożarze?

Profesjonalne ozonowanie garażu po pożarze w budynkach

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w garażu po pożarze wymaga przemysłowego ozonatora.

Dlaczego wiele firm przeprowadza ozonowanie po pożarze?

Ozonowanie po pożarze jest niezwykle ważną czynnością w spalonym budynku – mówią o tym w telewizji, piszą w internecie, ale Ty nadal nie wiesz dlaczego? Ozon generowany przez przemysłowe ozonatory o  mocy od 80 gramów na godzinę, co  skutecznie usuwa zapach spalenizny, a przy tym likwiduje niebezpieczne toksyny i furany.

Ozonowanie mieszkania  jest procesem całkowicie bezpiecznym dla Twojego organizmu i nie wpływa negatywnie na środowisko, ponieważ w kontakcie z przedmiotami lub powierzchniami rozkłada się do tlenu cząsteczkowego. Bez ozonowania po pożarze Twoje zdrowie mogłoby być narażone na furany i dioksyny, które wydobyły się ze spalonych farb, lakierów i innych materiałów. Do dezynfekcji pomieszczeń firma Kastelnik stosuje ozon najwyższej jakości od 2013 roku.

Utylizacja mebli po pożarze – czy można zrobić to na własną rękę?

Do tej pory pozbywanie się wszelkich śmieci było dość proste; wystarczyło przygotować niepotrzebne lub zniszczone przedmioty i wynieść je do odpowiedniego kosza. Odpady powstające na skutek pożaru, na przykład meble czy spalone dekoracje nie mogą trafić tam, gdzie trafiają worki pełne śmieci. Takie przedmioty należy odpowiednio zutylizować i to w wyznaczonym do tego celu miejscu – a to dlatego, że spalone zabawki, ozdoby lub nawet akcesoria używane na co dzień mogą wydzielać niebezpieczne toksyny. Nie ryzykuj swojego zdrowia. Zadzwoń po firmę sprzątającą, która wie, w jaki sposób zutylizować spalone przedmioty.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca Rawicz. Certyfikat wykonania usługi

Firma Kastelnik w Rawiczu oferuje klientom certyfikat sprzątania.

Baza wiedzy Kastelnik

Czy wiesz, że pożar to traumatyczne przeżycie, które często prowadzi do utraty dorobku całego życia? Bezpośrednio po pożarze należy załatwić wiele formalności, takich jak czyszczenie sadzy ze ścian po pożarze, usuwanie zapachu, a wszystko to wiąże się z podejmowaniem trudnych decyzji. Oto kilka odpowiedzi i wskazówek dotyczących usuwania szkód pożarowych w Rawiczu.

Usługi sprzątania Rawicz

Od czego zacząć sprzątanie pożarze?

Pierwszym krokiem po ugaszeniu płomieni jest zadbanie o własne bezpieczeństwo. Po odjechaniu wozów strażackich można rozpocząć sprzątanie popiołu i gruzu na pogorzelisku. Pamiętaj o założeniu rękawic i maski, aby chronić się przed trującymi toksynami. Po wyniesieniu spalonych przedmiotów można zabrać się za mycie sadzy ze ścian i usuwanie nieprzyjemnego zapachu.

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze jest każdorazowo ustalana indywidualnie i zależy od rodzaju zabrudzenia i lokalizacji. Rozpiętość cen jest bardzo duża, koszt mycia ścian po pożarze wynosi nawet 100 zł za mkw. Na cenę wpłynie wielkość pomieszczenia i wysokość sufitów. Jeżeli jest dużo sadzy i toksycznych osadów spowodowanych dymem, to również podniesie cenę

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%