Czyszczenie po pożarze Rawa Mazowiecka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Rawie Mazowieckiej – usuwanie skutków po pożarach, profesjonalne sprzątanie, czyszczenie mieszkań oraz domów

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik oferuje czyszczenie ścian po pożarach, usuwanie wszelkich szkód, a także sprzątanie skutków, które uniemożliwiają korzystanie z pomieszczeń.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Mieszkanie, jak i całe budynki są ozonowane w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu po pożarze. Ponadto niwelowane są również wybuchy sadz z komina. Dezynfekcja murów budynku odbywa się przy użyciu suchego lodu, dzięki któremu czyszczenie po pożarach na terenie miasta Rawa Mazowiecka jest tak skuteczne, szybkie i sprawne. Proces czyszczenia suchym lodem nie generuje żadnych dodatkowych odpadów wtórnych, dzięki czemu likwidacja szkód po pożarze w województwie łódzkim odbywa się w szybszy i bezproblemowy sposób.

czyszczenie ścian po pożarze Rawa Mazowiecka

Sprzątanie po pożarze Rawa Mazowiecka

Kompleksowe mycie ścian po pożarze suchym lodem przynosi najlepsze rezultaty. Pozwala na usunięcie do 80% nieprzyjemnego zapachu spalenizny już na pierwszym etapie czyszczenia. Żadna inna metoda nie pozwala na osiągnięcie tak spektakularnych efektów. Ponadto, firma sprzątająca usunie z pomieszczeń spalone przedmioty. Zapewni dla nich transport oraz utylizację. O żaden aspekt nie trzeba będzie się martwić.

sprzątanie pożar rawa mazowiecka

Usuwanie szkód po pożarze

Pierwszym, co należy zrobić po pożarze, jest bardzo dokładne oczyszczenie ścian z sadz oraz innych toksyn, które powstały w wyniku pożaru. Dopiero wtedy w mieszkaniu można będzie przeprowadzić generalny remont. Dzięki temu, że firmy sprzątające po pożarze używają do tego innowacyjnych środków z suchego lodu, możliwe jest osiągnięcie najlepszych efektów z możliwych, bez najmniejszych problemów.

Jest to bardzo delikatny, a jednocześnie skuteczny sposób na usunięcie skutków pożaru, które są najbardziej widoczne na ścianach. Suchy lód działa cuda. Bez nadmiernego, dodatkowego uszkodzenia można pozbyć się mazi po pożarowej, jak i usunąć wszystkie inne skutki pożaru.

pożar rawa mazowiecka

Kastelnik – zaufana firma sprzątająca po pożarach

Firma sprzątająca po pożarach w Rawie Mazowieckiej dba o usuwanie szkód po pożarze w sposób kompleksowy i bardzo profesjonalny. Udziela pomocy w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Jeżeli dojdzie do spalenia części lub całego domu, można skorzystać bez najmniejszych problemów z jej usług.

Inne usługi dostępne w województwie łódzkimsprzątanie po zmarłych w Łodzi

Wiadomo, że pożar niszczy majątek ruchomy i nieruchomy i jest bardzo dużą tragedią dla każdego, dlatego nie należy powiększać strat poprzez niewłaściwe oczyszczanie powierzchni. Firma sprzątająca posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki którym jest w stanie dopasować techniki działania do sytuacji, jaką zastanie w mieszkaniu dotkniętym pożarem. Dysponuje technologią czyszczenia suchym lodem, która idealnie sprawdza się przy myciu okopconych ścian. Używana jest również profesjonalna chemia, jak i odkurzacze przemysłowe.

Wszystkie działania są w 100% skuteczne, udaje się dzięki nim usunąć aż 80% nieprzyjemnego zapachu spalenizny. Firmy sprzątające działające w profesjonalny sposób są w stanie usunąć wszystkie skutki pożaru i zalania. Wykorzystują do tego profesjonalny sprzęt, taki jak odkurzacze przemysłowe, piorące, przemysłowe generatory ozonu czy maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu.

usuwanie szkód, ozonowanie

Metody czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem

Suchy lód jest najlepszym sposobem na czyszczenie osmolonych i zadymionych ścian. Usuwanie śladów po pożarze w postaci ścian zadymionych i pokrytych sadzą może wydawać się przerażające, ale firmy sprzątające wykonujące profesjonalne czyszczenie po pożarach poradzą sobie z tym znakomicie, dzięki technologiom i produktom, z jakich mogą skorzystać. Jednym z nich jest suchy lód, który nie uszkadza struktury mytych ścian i wyklucza konieczność użycia środków chemicznych i substancji ścierających.

Co więcej, stosując suchy lód, w pomieszczeniu nie trzeba wykorzystywać wody, co jest zjawiskiem niezwykle pożądanym, ponieważ po pożarze mieszkanie jest już i tak zalane. Występuje konieczność jego suszenia. Firmy sprzątające korzystające z suchego lodu działają ekologicznie, ponieważ suchy lód to odzyskany w ekologiczny sposób dwutlenek węgla.

Usługa czyszczenia sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

firma sprzątaąca rawa mazowiecka

Bezpłatna wycena 7/24

Usuwanie skutków pożaru jest proste, gdy możesz korzystać z usług profesjonalnie działających firm sprzątających. Daje to szansę na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów i możliwość wykonania remontu w mieszkaniu, które zostało strawione przez pożar. Czyszczenie i dezynfekcja suchym lodem to rozwiązanie, na które warto się zdecydować.  Twoje mieszkanie powróci do danej świetności, bez najmniejszych problemów. Jeżeli masz pytania – zadzwoń!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy wiesz, że dzięki możliwości korzystania z profesjonalnego sprzętu, aplikacja suchego lodu odbywa się w sposób łatwy, szybki i bezproblemowy? Środek ten skutecznie czyści osmolone ściany i powoduje pęknięcia w strukturze zanieczyszczeń. Granulki suchego lodu wnikają w warstwy brudu, powodując ich odpadania od ścian i sufitów. Ta metoda czyszczenia jest niezwykle skuteczna i pozwala przywrócić porządek w spalonym mieszkaniu oraz domu.

faq rawa mazowiecka

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzony sposób na usuwanie zapachów po pożarze. Likwidacja zapachu spalenizny za pomocą ozonu powinna być wykonana przy stężeniu na poziomie 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%