Czyszczenie po pożarze Radomsko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Radomsko. Jak zrobić to skutecznie?

W budynku należącym do Ciebie wybuchł pożar? Musisz poprosić o pomoc w profesjonalnym usunięciu jego skutków. Oferujemy profesjonalne czyszczenie po pożarze Radomsko i usuwanie szkód pożarowych z powierzchni suchym lodem oraz za pomocą ozonu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wybór odpowiedniej techniki zależy od ilości sadzy ma ścianie oraz stopnia zniszczeń. Nie jest ważne, jak dużo szkód pożarowych masz w budynku, jedno jest pewne, możesz nam zaufać w każdej sprawie jeśli chodzi o porządne sprzątanie domu.

Dlaczego warto zaufać ekipie Kastelnik?

Warto nam zaufać, ponieważ ozon likwiduje zapach spalenizny i oczyszcza powietrze z trujących substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Poprzez stosowane suchego lodu sprzątanie po pożarze w powiecie radomszczańskim jest bardzo skuteczne i umożliwia szybkie przywrócenie mieszkania do stanu sprzed pożaru.

usuwanie skutków pożaru

Usuwanie szkód pożarowych to zadanie, które można wykonać suchym lodem.

Czyszczenie po pożarze Radomsko — skuteczne metody na sadzę!

Kompleksowe usługi w spalonym domu to np. czyszczenie ścian po pożarze w Radomsku, które wykonujemy przy użyciu zarówno suchego lodu, jak i innych ekologicznych technik wykazujących się bardzo dużą skutecznością. Nowoczesny zestaw sprzątający Cold Jet Aero 40 FP, którego jesteśmy właścicielami, pozwala na, sprawne usuniecie sadze ze ścian. Wszystkie działania wykonujemy z bardzo dużą starannością, a przedmioty, których nie udała się uratować, utylizujemy w bezpiecznych warunkach.

Restytucja maszyn i urządzeń na terenie całego Radomska

Restytucja spalonego w pożarze mienia to rzecz ważna dla każdego naszego klienta. Sprzątanie po pożarach wykonujemy na terenie całego województwa łódzkiego, co obejmuje również miasto Radomsko i wszystkie jego dzielnice np. Bartodzieje Bankowe, Elżbietów, Osiedle Tysiąclecia, czy też Zakrzówek.

Wśród podstawowych usług, jakie wykonujemy, można znaleźć:

 • profesjonalne sprzątanie po pożarze,
 • czyszczenie ścian i innych powierzchni z sadz oraz innych zanieczyszczeń,
 • oddymianie i pozbywanie się zapachu spalenizny,
 • czyszczenie sprzętu uszkodzonego w trakcie pożaru.

Inne usługi dostępne w województwie łódzkimsprzątanie po zmarłych w Łodzi

jakość sprzątania w dobrej cenie

Na czym polega usuwanie skutków pożaru w domu?

Usługi związane ze sprzątaniem po pożarach realizuje się za pomocą nowych technologii lub tradycyjnych metod sprzątających.  Wiele firm oferuje usługi oczyszczania tynków z sadzy przez całą dobę.  Na konsultację po pomoc do Kastelnka możesz zgłosić się w każdym momencie.

Pamiętaj, im szybciej zaczniemy prace, tym więcej sprzętów i powierzchni uda się uratować przed doszczętnym zniszczeniem. Usuwanie szkód pożarowych wykonujemy za pomocą urządzeń do czyszczenia ścian po pożarze za pomocą suchego lodu lub tradycyjnej chemii do pożarów. Wybór odpowiedniej metody odbywa się podczas bezpłatnej wizyty na miejscu powstania szkody i nie trwa dłużej niż 2 godziny.

Warto dodać, że przed przystąpieniem do pracy należy podpisać odpowiednią umowę, która będzie określać zakres działań oraz cenę.

metody na sadze

Mycie sadzy zaczynamy od sufitu, a potem przechodzimy do ścian. Na zdjęciu technik firmy Kastelnik.

Profesjonalne sprzątanie po pożarach w Radomsku

Usuwanie skutków pożaru wymaga wiedzy, doświadczenia i dostępu do profesjonalnych sprzętów. Kompleksowe sprzątanie garażu  po pożarze w Radomsku to usługa, którą wiele osób zamawia, tuż po zwarciu w instalacji elektrycznej. Jest to najczęstsza przyczyna wielu pożarów w całym województwie łódzkim. Obejmuje takie usługi jak:

 • kompleksowe usuwanie sadzy ze ścian;
 • sprzątanie gruntowane pogorzeliska;
 • dekontaminacja po pożarze w budynku;
 • czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem;
 • ozonowanie lub zamgławianie toksyn w tym dioksyn i furanów;
 • usuwanie trujących zapachów z powietrza;
 • czyszczenie kanałów wentylacyjnych;
 • utylizację spalonych rzeczy i mycie tłustej sadzy z tego, co da się uratować.

Kastelnik, firma sprzątająca po pożarach od 2013

Kastelnik  posiada wszystkie niezbędne urządzenia do usuwania nieczystości pożarowych, dlatego oferuje profesjonalne przedsięwzięcie w zakresie sprzątania pomieszczeń, w których doszło do wybuchu ognia. Stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki umożliwiające usuwanie sadz i innych zanieczyszczeń z powierzchni. Dbamy o bezpieczeństwo instalacji elektrycznych i całego budynku. Przed przystąpieniem do prac nawiązujemy współpracę ze strażakami i nadzorcami budynku, aby wkroczyć na miejsce zdarzenia losowego, gdy będzie to już bezpieczne.

Jak wygląda dekontaminacja budynku, w którym wybuchł pożar?

Dekontaminacja budynku musi zostać wykonana przez zespół specjalistów z odpowiednim doświadczeniem. Wykorzystywany jest ozon o wysokim stężeniu przekraczającym 40 ppm. Udaje się dzięki niemu przywrócić powietrze do stanu obiektu sprzed pożaru i pozbyć się z budynku toksycznych substancji mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie.

czyszczenie ścian po pożarze Radomsko

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z firmą Kastelnik?

Jesteśmy w stanie uratować Twoje mieszkanie, jak i sprzęty w nim znajdujące się przed doszczętnym zniszczeniem. Po naszych działaniach Twoje mieszkanie będzie wyglądało jak przed pożarem.

Zadbamy, aby w mieszkaniu nie był wyczuwany zapach spalenizny oraz aby nie znajdowały się w nim żadne toksyczne substancje szkodliwe dla zdrowia. Dysponujemy technikami, które radzą sobie z tym perfekcyjnie. Przede wszystkim stosujemy ozon oraz suchą mgłę.

zamgławianie toksyn

Usuwanie trujących toksyn z powietrza suchą mgłą, to sprawdzony sposób na zapachy.

Ozonowanie po pożarze w budynku mieszkalnym — od 40 ppm

Najczęściej naszym klientom zalecamy wykonanie usługi tj. ozonowanie po pożarze całego budynku, aby pozbyć się zanieczyszczeń i toksycznych substancji ze wszystkich zakamarków. Ważne, by wytworzyć stężenie na poziomie 40 ppm. Uzyskać można dzięki temu nie tylko czyste powietrze, bez toksyn, ale i pewność, że nie będzie żadnego zagrożenia w momencie powrotu do mieszkania.

W naszej ofercie znajdziesz również utylizację sprzętu zniszczonego w wyniku pożaru. Pomagamy klientom zweryfikować, jakie wyposażenie można jeszcze uratować, a jakie nadaje się wyłącznie do wyrzucenia. Oczywiście sprzęty są składowane w przeznaczonym do tego miejscu, gdzie nie wywołują dodatkowego skażenia środowiska. Jeżeli któryś ze sprzętów nadaje się do naprawy, podejmujemy działania oczyszczające, których celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania. W ten sposób ograniczamy straty poniesione przez właściciela mieszkania, dbając jednocześnie o jego bezpieczeństwo.

Usługa czyszczenia sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

FAQ — jakie pytania najczęściej zadają nasi klienci?

o co pytają w różnych dzielnicach Radomska

Czy trzeba przeprowadzić ozonowanie budynku po pożarze?

Ozonowanie budynku po pożarze jest skuteczną metodą na usuwanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny oraz pozostałych skutków pożaru. W mieszkaniu po naszych działaniach znów zagości ładny zapach i jest to usługa rekomendowana przez większość fachowców.

Jak uratować sprzęt pokryty sadzą?

Istnieją liczne metody, dzięki którym zwiększają się szanse na uratowanie sprzętu znajdującego się w mieszkaniu w trakcie pożaru. My polecamy do tych działań suchy lód. Wykazuje się bardzo dużą skutecznością w ratowaniu maszyn i urządzeń. Można przywrócić ich pełne funkcjonowanie i dać im drugie życie.

Usuwanie skutków pożaru w nieruchomościach w woj. łódzkim

Usługi firmy Kastelnik to nie tylko jakość, ale i dobra cena sprzątania. Proponujemy naszym klientom sprzątanie po pożarach od 2013 roku, dlatego mamy wiedzę i doświadczenie umożliwiające realizacje trudnych zadań w profesjonalny i bezpieczny sposób. Mamy skuteczny dział techniczny, dzięki którym Twoje mieszkanie może wyglądać znów pięknie. Skorzystaj z naszych usług w chwilach kryzysu, a nie pożałujesz.

radomsko firma sprzątająca, usuwanie szkód

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarach w Radomsku!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%