Czyszczenie po pożarze Puławy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie mieszkań i czyszczenie po pożarze w Puławach- restytucja mienia zniszczonego przez ogień i usuwanie zapachów spalenizny

Firma Kastelnik to zespół techników, specjalistycznie zajmujących się sprzątaniem i czyszczeniem po pożarze w Puławach. Czynności usuwające zniszczenia powstałe wskutek wybuchu ognia, oferujemy mieszkańcom Puław oraz  innych miast w zachodniej części województwa lubelskiego. Wyróżnia nas jakościowe prowadzenie prac usuwających zniszczenia powstałe wskutek pożarów w domach i fabrykach. Dlatego przeprowadzamy m.in. dekontaminację po pożarze, ozonowanie pomieszczeń po pożarach, dezodoryzację oraz zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku. Nasze działania zmierzają do całkowitego usunięcia szkód po pożarowych, zakończonych sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej. W procesie likwidacji szkód zajmujemy się wszystkimi problemami, do których prowadzi pożar, bez względu na ich skalę.

Kompleksowa i specjalistyczna likwidacja szkód pożarowych w Puławach

Pożar to straszny żywioł. Z efektami zniszczeń po pożarowych, mamy do czynienia od 2013 roku. Wiemy, z jakimi problemami należy się zmierzyć, aby oferować kompleksowe podejście. Usuwanie sadzy ze ścian, mycie powierzchni pokrytych sadzą, likwidacja zabrudzeń z podłóg i sufitów czy usunięcie spalonych przedmiotów, to jedynie drobny obszar naszych usług. Do każdego miejsca zdewastowanego wskutek spalenia, podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że wstępnie przeprowadzamy oszacowanie skali zniszczeń. Na podstawie tego, przedstawiamy kosztorys naszych usług. Wspomniany zakres usług, realizujemy zarówno u osób prywatnych – poszkodowanych w pożarze, jak i na zlecenia firm i przedsiębiorców.

Usuwanie szkód po wybuchu ognia w halach magazynowych, produkcyjnych, pomieszczeniach gospodarczych – nie jest nam obce. Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia prac czyszczących na dużych terenach przemysłowych. Czyszczenie ze sprzątaniem po pożarze jak i specjalistyczne procesy – ozonowania, dekontaminacji, dezodoryzacji, osuszania po akcji gaśniczej – kierujemy do wszystkich poszkodowanych w pożarze. Naszą ogromną zaletą jest dostęp do innowacyjnych technologie tj. np. czyszczenie suchym lodem. Dzięki nim, z trudnymi do usunięcia problemami, radzimy sobie skutecznie, wydajnie i ekonomicznie.

Zakres specjalistycznych usług firmy sprzątającej po pożarach woj. lubelskie

Nasza oferta jest odpowiednio przygotowana pod kątem udzielenia pomocy osobom poszkodowanym w pożarach. Znamy się na tym co robimy najlepiej. Rosnąca ambicja i chęć zaoferowania poszkodowanym, wysokojakościowej usługi spowodowała, że sięgnęliśmy po nowe technologie. Dzięki temu – techniki stosowane w likwidacji szkód po pożarach, są w 100% skuteczne. W zakres naszych usług wchodzi:

 • Oszacowanie strat usuwania szkód po pożarze w Puławach;
 • Sporządzenie kosztorysu czyszczenia skutków po pożarowych;
 • Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku;
 • Czyszczenie ścian suchym lodem;
 • Czyszczenie sufitów i podłóg z substancji smolistych, jakie powstają w trakcie pożaru;
 • Dekontaminacja pomieszczeń usuwająca trujące toksyny ze spalonych powierzchni;
 • Osuszanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze i usuwanie zapachów spalenizny;

Na końcowym etapie przeprowadzanych czynności oferujemy:

 • Zakończenie prac poprzez wystawienie protokołu odbioru i dokumentacji KNR (opcja dodatkowo płatna);
 • Wystawienie certyfikatu ozonowania.

Jeśli jesteś osobą, którą nieszczęśliwie dotknął wypadek losowy, pożar – skontaktuj się z nami. Stawiamy na szybką wycenę, gdyż wiemy, jak ważne jest szybkie usunięcie szkody i doprowadzenie pomieszczeń do poprzedniego stanu używalności. Dojazd do klienta – celem oszacowania strat i sporządzenia wyceny – jest bezpłatny. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Z myślą o poszkodowanych, uruchomiliśmy 24-godzinny dyżur telefoniczny. Dzięki niemu szybko przyjmujemy zgłoszenia pożarowe i przechodzimy do udzielanej pomocy

Osuszanie budynku po pożarze – czynności niezbędne po akcji gaśniczej

Wielu poszkodowanych w pożarach nie wie, jakimi problemami należy się zająć. Czujemy się odpowiedzialni za jakość świadczonych usług, dlatego gwarantujemy zajęcie się każdym problemem po pożarowym. Przykry zapach spalenizny, spalone przedmioty, sadza na powierzchniach – to typowe problemy. Często jednak – poszkodowani – nie mają świadomości potrzeby osuszenia wnętrza. Wyjaśniamy, że to absolutnie konieczne. W trakcie akcji gaśniczej – strażacy, w walce z ogniem – zużywają ogromne ilości wody. Ich prądy zalewają pomieszczenia, ściany w ogromnym stopniu. W rezultacie tego woda może przeniknąć nawet do warstw izolacyjnych.

Bez całkowitego osuszenia pomieszczeń po pożarach i akcji gaśniczej, nie ma mowy o bezpiecznych czynnościach remontowych! W pomieszczeniu zalanym wodą nie powstanie  grzyb i pleśń. Zagrzybienie po przeprowadzonym remoncie, uczyni pomieszczenie szkodliwym  i niebezpiecznym dla zdrowia!. Dojdzie do niego w skutek nieosuszenia pomieszczenia i powierzchni. Pomimo że pleśń i grzyb nie będą przez długi czas widocznym problemem, w odpowiednim czasie dadzą o sobie znać, stawiając cię przed poważnym problemem do usunięcia.

Zagrożenia powstałe wskutek akcji gaśniczej

 • Uszkodzenia w obszarze warstw izolacyjnych posadzek;
 • Zawilgocenia prowadzące do powstawania i rozwijania się grzybów i pleśni;
 • Zagrożenia zdrowotne wynikające z funkcjonowania w pomieszczeniu zagrzybionym;
 • Ryzyko, iż prace remontowe w miejscu po pożarze i środki na nie poświęcone, okażą się zmarnowane.

Skuteczne osuszanie po pożarze, będzie jedną z niezbędnych czynności do wykonania przez naszą firmę. Zadzwoń do nas, opowiedz o zdarzeniu. Przeprowadzimy wycenę i nakreślimy, jak możemy pomóc.

Statystyka zniszczeń po pożarach

Ogień to straszny i trudny do opanowania żywioł. Na co dzień mamy do czynienia ze skutkami zniszczeń wskutek ognia. Zawsze są one trudne do usunięcia dla osób niedysponujących doświadczeniem, dlatego ich skuteczna likwidacja wymaga działania Kastenika – profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach w Puławach.

Jak donoszą lokalne media, nie tak dawno, na początku roku 2021, doszło, do tragicznego zdarzenia w jednym z mieszkań w Puławach. Do pożaru w bloku doszło w nocy, a w trakcie jego trwania panowało ogromne zadymienie, śmierć w wyniku pożaru poniosły niestety 2 osoby. To zdarzenie – to jedno z wielu zdarzeń losowych, do jakich dochodzi w naszym kraju każdego dnia.

Kontakt 7/24 h

Jeśli jesteś jedną z poszkodowanych osób w pożarze – zadzwoń do nas. Reagujemy szybko na zgłoszenia! Szkody likwidujemy profesjonalnie na terenie całego województwa lubelskiego.  Mamy w tym zakresie bogatą wiedzę i odpowiednie zaplecze technologiczne. Zadzwoń!

Czas na sprzątanie Kastelnik – profesjonane czyszczenie po pożarze Puławy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%