Czyszczenie po pożarze Puławy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie mieszkań i czyszczenie po pożarze w Puławach – restytucja mienia zniszczonego przez ogień i usuwanie zapachów spalenizny

Firma Kastelnik to zespół techników, specjalistycznie zajmujących się sprzątaniem i czyszczeniem po pożarze w Puławach. Czynności usuwające zniszczenia powstałe wskutek wybuchu ognia, oferujemy mieszkańcom Puław oraz  innych miast w zachodniej części województwa lubelskiego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wyróżnia nas jakościowe prowadzenie prac usuwających zniszczenia powstałe wskutek pożarów w domach i fabrykach.

Dlatego przeprowadzamy m.in. dekontaminację po pożarze, ozonowanie pomieszczeń po pożarach, dezodoryzację oraz zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku. Nasze działania zmierzają do całkowitego usunięcia szkód po pożarowych, zakończonych sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej. W procesie likwidacji szkód zajmujemy się wszystkimi problemami, do których prowadzi pożar, bez względu na ich skalę.

sprzątanie mieszkań po pożarach w Puławach

Pożar domu. Osmolona ściana w piwnicy.

Kompleksowa i specjalistyczna likwidacja szkód pożarowych w Puławach

Pożar to straszny żywioł. Z efektami zniszczeń po pożarowych, mamy do czynienia od 2013 roku. Wiemy, z jakimi problemami należy się zmierzyć, aby oferować kompleksowe podejście. Usuwanie sadzy ze ścian, mycie powierzchni pokrytych sadzą, likwidacja zabrudzeń z podłóg i sufitów czy usunięcie spalonych przedmiotów, to jedynie drobny obszar naszych usług.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Do każdego miejsca zdewastowanego wskutek spalenia, podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że wstępnie przeprowadzamy oszacowanie skali zniszczeń. Na podstawie tego, przedstawiamy kosztorys naszych usług. Wspomniany zakres usług, realizujemy zarówno u osób prywatnych – poszkodowanych w pożarze, jak i na zlecenia firm i przedsiębiorców.

usuwanie szkód po pożarze Puławy

Usuwanie szkód po wybuchu ognia w halach magazynowych, produkcyjnych, pomieszczeniach gospodarczych – nie jest nam obce. Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia prac czyszczących na dużych terenach przemysłowych.

Czyszczenie ze sprzątaniem po pożarze jak i specjalistyczne procesy – ozonowania, dekontaminacji, dezodoryzacji, osuszania po akcji gaśniczej – kierujemy do wszystkich poszkodowanych w pożarze. Naszą ogromną zaletą jest dostęp do innowacyjnych technologie tj. np. czyszczenie suchym lodem. Dzięki nim, z trudnymi do usunięcia problemami, radzimy sobie skutecznie, wydajnie i ekonomicznie.

Zakres specjalistycznych usług firmy sprzątającej po pożarach woj. lubelskie

Nasza oferta jest odpowiednio przygotowana pod kątem udzielenia pomocy osobom poszkodowanym w pożarach. Znamy się na tym co robimy najlepiej. Rosnąca ambicja i chęć zaoferowania poszkodowanym, wysokojakościowej usługi spowodowała, że sięgnęliśmy po nowe technologie. Dzięki temu – techniki stosowane w likwidacji szkód po pożarach, są w 100% skuteczne. W zakres naszych usług wchodzi:

 • Oszacowanie strat usuwania szkód po pożarze w Puławach;
 • Sporządzenie kosztorysu czyszczenia skutków po pożarowych;
 • Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku;
 • Czyszczenie ścian suchym lodem;
 • Czyszczenie sufitów i podłóg z substancji smolistych, jakie powstają w trakcie pożaru;
 • Dekontaminacja pomieszczeń usuwająca trujące toksyny ze spalonych powierzchni;
 • Osuszanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze i usuwanie zapachów spalenizny;
dezynfekcja po pożarze Puławy

Zamgławianie pomieszczeń to doskonały sposób na pozbycie się toksyn po pożarze. Dyfuzor suchej mgły.

Na końcowym etapie przeprowadzanych czynności oferujemy:

 • Zakończenie prac poprzez wystawienie protokołu odbioru i dokumentacji KNR (opcja dodatkowo płatna);
 • Wystawienie certyfikatu ozonowania.

Jeśli jesteś osobą, którą nieszczęśliwie dotknął wypadek losowy, pożar – skontaktuj się z nami. Stawiamy na szybką wycenę, gdyż wiemy, jak ważne jest szybkie usunięcie szkody i doprowadzenie pomieszczeń do poprzedniego stanu używalności.

Dojazd do klienta – celem oszacowania strat i sporządzenia wyceny – jest bezpłatny. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Z myślą o poszkodowanych, uruchomiliśmy 24-godzinny dyżur telefoniczny. Dzięki niemu szybko przyjmujemy zgłoszenia pożarowe i przechodzimy do udzielanej pomocy

Osuszanie budynku po pożarze – czynności niezbędne po akcji gaśniczej

Wielu poszkodowanych w pożarach nie wie, jakimi problemami należy się zająć. Czujemy się odpowiedzialni za jakość świadczonych usług, dlatego gwarantujemy zajęcie się każdym problemem po pożarowym. Przykry zapach spalenizny, spalone przedmioty, sadza na powierzchniach – to typowe problemy.

Często jednak – poszkodowani – nie mają świadomości potrzeby osuszenia wnętrza. Wyjaśniamy, że to absolutnie konieczne. W trakcie akcji gaśniczej – strażacy, w walce z ogniem – zużywają ogromne ilości wody. Ich prądy zalewają pomieszczenia, ściany w ogromnym stopniu. W rezultacie tego woda może przeniknąć nawet do warstw izolacyjnych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Bez całkowitego osuszenia pomieszczeń po pożarach i akcji gaśniczej, nie ma mowy o bezpiecznych czynnościach remontowych! W pomieszczeniu zalanym wodą nie powstanie  grzyb i pleśń. Zagrzybienie po przeprowadzonym remoncie, uczyni pomieszczenie szkodliwym  i niebezpiecznym dla zdrowia!

Dojdzie do niego w skutek nieosuszenia pomieszczenia i powierzchni. Pomimo że pleśń i grzyb nie będą przez długi czas widocznym problemem, w odpowiednim czasie dadzą o sobie znać, stawiając cię przed poważnym problemem do usunięcia.

Zagrożenia powstałe wskutek akcji gaśniczej

 • Uszkodzenia w obszarze warstw izolacyjnych posadzek;
 • Zawilgocenia prowadzące do powstawania i rozwijania się grzybów i pleśni;
 • Zagrożenia zdrowotne wynikające z funkcjonowania w pomieszczeniu zagrzybionym;
 • Ryzyko, iż prace remontowe w miejscu po pożarze i środki na nie poświęcone, okażą się zmarnowane.

Skuteczne osuszanie po pożarze, będzie jedną z niezbędnych czynności do wykonania przez naszą firmę. Zadzwoń do nas, opowiedz o zdarzeniu. Przeprowadzimy wycenę i nakreślimy, jak możemy pomóc.

dezynfekcja po pożarze w Puławach

Statystyka zniszczeń po pożarach

Ogień to straszny i trudny do opanowania żywioł. Na co dzień mamy do czynienia ze skutkami zniszczeń wskutek ognia. Zawsze są one trudne do usunięcia dla osób niedysponujących doświadczeniem, dlatego ich skuteczna likwidacja wymaga działania firmy Kastelnik – profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach w Puławach.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Jak donoszą lokalne media, nie tak dawno, na początku roku 2021, doszło, do tragicznego zdarzenia w jednym z mieszkań w Puławach. Do pożaru w bloku doszło w nocy, a w trakcie jego trwania panowało ogromne zadymienie, śmierć w wyniku pożaru poniosły niestety 2 osoby. To zdarzenie – to jedno z wielu zdarzeń losowych, do jakich dochodzi w naszym kraju każdego dnia.

czyszczenie ścian po pożarze Puławy

Kontakt 7/24 h

Jeśli jesteś jedną z poszkodowanych osób w pożarze – zadzwoń do nas. Reagujemy szybko na zgłoszenia! Szkody likwidujemy profesjonalnie na terenie całego województwa lubelskiego.  Mamy w tym zakresie bogatą wiedzę i odpowiednie zaplecze technologiczne. Zadzwoń!

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

puławy firma specjalistów od pożaru w domu

Czas na sprzątanie Kastelnik – profesjonalne czyszczenie po pożarze Puławy.

Baza wiedzy dla mieszkańców Puław

Szukasz wsparcia w zakresie usuwania szkód po pożarze? Zleć nam czyszczenie po pożarze z dezynfekcją realizowane przy pomocy suchego lodu i środków biobójczych z atestem. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej wyceny naszych usług.

sprzątanie Puławy

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%