Czyszczenie po pożarze
Pszczyna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Pszczyna – restytucja mienia, usuwanie szkód pożarowych w mieście księżnej Daisy

Kompleksowe usuwanie skutków pożaru na terenie Pszczyny oraz całej gminy miejsko-wiejskiej w trybie usług całodobowych. W domach oferujemy sprzątanie po pożarze, w tym czyszczenie ścian po pożarze w Pszczynie i usuwanie sadzy.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pożary niosą za sobą ogromne szkody, zarówno dla zdrowia, jak i mienia mieszkańców spalonego budynku. Czasem w kilka minut można stracić dobytek całego życia. Reakcje chemiczne, jakie powstają w wyniku pożaru, są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia i mogą powodować choroby nowotworowe. Trujące dioksyny są dla nas realnym zagrożeniem.

Sprzątanie po pożarze Pszczyna

Zdjęcie: wyczyszczony parking podziemny, którego zabrudził pożar.

Czyszczenie ścian po pożarze w Pszczynie- sprawdzone metody sprzątania

Istotne jest więc, aby firma sprzątająca po pożarze w Pszczynie, zaoferowała kompleksowe działania mające na celu szybką likwidację wszystkich szkód pożarowych w tym czyszczenie ścian po pożarze. Korzystając z usług firmy sprzątającej Kastelnik, na pewno uzyskasz pełną satysfakcję z tego, jak posprzątane zostało Twoje mieszkanie po pożarze. Zostanie ono szybko doprowadzone do stanu używalności sprzed pożaru. Ostatnim etapem usuwania skutków pożaru, będzie remont domu, aby móc się do niego ponownie wprowadzić w bezpieczny sposób.

Czyszczenie po pożarze Pszczyna

Sprzątanie po pożarze Pszczyna- mycie ścian z sadzy po pożarze

W trakcie sprzątania po pożarze w Przyczynie liczy się czas, dlatego nie należy pozostawiać osadów po pożarze przez zbyt długi czas. Jeżeli nie zareagujesz odpowiednio wcześnie, wszystkie powierzchnie po pożarze ulegną degradacji, a skażenie toksynami pogłębi się w sposób znaczny. Usuwanie szkód po pożarze Przyczyna, najlepiej jest zaplanować zaraz po otrzymaniu pozwolenia od ubezpieczyciela, który zakończył oględziny miejsca

Jak sprzątać po pożarze w spalonych garażach na terenie Pszczyny?

Poważnym problemem są trujące dioksyny fruwające w powietrzu oraz osad po pożarze na ścianach. Dlatego do sprzątania po pożarze, należy zabrać się kompleksowo. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą sprzątającą Kastelnik, o żaden zakres działań po pożarowych nie trzeba będzie się martwić. Wszystkim zajmą się profesjonaliści z ogólnopolskiej firmy sprzątającej po pożarach. Przeprowadzenie koniecznych prac należy zaplanować jak najszybciej po zaistnieniu szkody, ponieważ zgłoszeń, jakie przyjmuje Kastelnik, jest naprawdę dużo, warto je zgłaszać jak najwcześniej.

Co oferuje firma sprzątająca Kastelnik?

Przede wszystkim realizuje gruntowne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, a jej technicy pracują nie tylko w Pszczynie, ale również w innych miejscowościach aglomeracji Śląskiej. W skład usług likwidacji zniszczeń po pożarowych wchodzi: usuwanie sadz, usuwanie osadów po pożarowych, dekontaminacja i ozonowanie po pożarze oraz wszelkie prace mające na celu doprowadzenie mieszkania do stanu sprzed pożaru. Co istotne, Kastelnik może pochwalić się współpracą z najlepszymi kosztorysantami z kraju, przez co uzyskanie odszkodowania po pożarze będzie ułatwione.

Zapach spalenizny - sprzątanie odoru pożarowego

Sprzątanie po pożarze zapachu spalenizny w budynku, w którym doszło do zapalenia ognia.

Ozonowanie po pożarze Pszczyna- usuwanie  zapachów na Śląsku

Osady po pożarowe znajdziesz na wszystkich elementach mieszkania, na ścianach, podłogach, sufitach, ale także na urządzeniach elektronicznych. Jednym z elementów działań, jakie świadczy firma Kastelnik, jest usuwanie uciążliwego zapachu, jaki pojawia się zawsze po pożarze. Kastelnik oferuje ozonowanie po pożarze Pszczyna, posiada do tego odpowiednie zaplecze sprzętowe tj. kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu. Dzięki naszej pracy, usunięcie zapachu po pożarze jest nie tylko możliwe, ale również bardzo skuteczne. Przykry zapach znika w mgnieniu oka.

Jaka chemia do dezynfekcji po pożarze? Zaufaj ekspertom od sprzątania

Trzeba mieć świadomość, że usuwanie po pożarowego zapachu jest bardzo skomplikowane i nie są to działania proste do zrealizowania. Potrzeba odpowiednich preparatów chemicznych i narzędzi, aby przeprowadzić ozonowanie po pożarze w sposób skuteczny i przynoszący odpowiednie rezultaty. Niestety, czasami nie obejdzie się bez zastosowania specjalistycznych środków chemicznych, które najlepiej radzą sobie z neutralizacją uporczywego zapachu spalenizny. Warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom. Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze jest kluczowa, jeżeli chcesz pozbyć się sadzy i innych osadów powstałych po pożarze. To one najczęściej generują nieprzyjemne zapachy.

Po wyeliminowaniu trujących toksyn możemy zabrać się za restytucję mienie po pożarze. Działania te pozwolą ograniczyć koszty powstałe po pożarze, poprzez odzyskanie wyposażenia mieszkania, w takim stopniu, o ile jest to możliwe.

Likwidacja źródła zapachu po pożarze – gwarantowana satysfakcja

Wszystkie powierzchnie znajdujące się w mieszkaniu, jeżeli tylko zostaną właściwie oczyszczone, nie będą źródłem nieprzyjemnego zapachu. Konieczne jest zadbanie o czyszczenie wszystkich miejsc, nawet tych najbardziej ukrytych. Nawet jedno nieoczyszczone miejsce może spowodować, że w mieszkaniu nadal będzie czuć zapach spalenizny, a na pewno nie jest to pożądany efekt.

Malowanie ścian po pożarze mieszkania w Pszczynie

Usuwanie szkód pożarowych w Pszczynie za pomocą suchego lodu

Jak już dobrze wiesz, pożar może spowodować ogromne zniszczenia. Dym roznosi się w całym pomieszczeniu, uszkodzenia są naprawdę bardzo brzydkie, charakteryzują się nieprzyjemnym zapachem. Aby im skutecznie przeciwdziałać, trzeba zastosować bardzo skuteczne metody, a firma Kastelnik korzysta m.in. z technologi mycia ścian po pożarze suchym lodem. Pozwala on na usunięcie szkód po pożarowych, w tym sadzy ze ścian i oczyszczenie wszystkich powierzchni, które zostały dotknięte pożarem. Suchym lodem jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca, które zostało zanieczyszczone w wyniku tej wielkiej tragedii.

Mówi się,  że stosując tradycyjne metody sprzątania po pożarach, nie udaje się osiągnąć aż tak dobrych efektów, jakie daje suchy lód. W województwie śląskim ta technika przywracania mieszkań do stanu używalności po pożarze jest bardzo popularna, a od wielu lat propaguje ją firma Kastelnik.

Sprzątanie po pożarze suchym lodem- przyjazne dla środowiska

Co daje zastosowanie suchego lodu w pomieszczeniach dotkniętych przez pożar? Przede wszystkim można szybciej wykonać cały proces czyszczenia spalonych ścian. Działania wykonuje się w prostszy sposób, nie trzeba wkładać aż tak dużo siły fizycznej w mycie spalonych powierzchni. Nie powstają żadne odpady wtórne, a dezynfekowane powierzchnie nie ulegają zniszczeniu po całym procesie czyszczenia. Co ważne, metoda czyszczenia po pożarze suchym lodem odbywa się bez użycia środków chemicznych. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ walcząc ze skutkami pożaru, nie zatruwamy otoczenia. Jest to więc technika sprzątania po pożarze przyjazna dla środowiska naturalnego.

Znajdziesz nas także w:

Pszczyna - ogólnopolska firma sprzątająca po pożarze

Całodobowy kontakt do firmy Kastelnik 7/24

Ekologiczne działania, jakie ma w swojej ofercie firma Kastelnik gwarantują, że mieszkanie zostanie doprowadzone do stanu sprzed pożaru w bardzo efektywny sposób, bez zbędnych kosztów. Masz dodatkowe pytania na temat czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem w Pszczynie? Skontaktuj się z naszą całodobową infolinią telefoniczną. Zadzwoń teraz!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zastanawiasz się, co zrobić po pożarze domu? Czyszczenie po pożarze w Pszczynie to kompleksowe usuwanie sadzy i szkód po wybuchach ognia. Zespół wykwalifikowanych techników przestrzega zasad bezpieczeństwa, wykonując usuwanie skutków pożaru. Specjaliści, mając do czynienia z toksynami po pożarze, zakładają odzież ochronną i stosują atestowane preparaty chemiczne w trakcie usuwania sadzy ze ścian.

FAQ usługi sprzątania Pszczyna

Na miejscu zdarzenia technicy Kastelnik stawiają ostrzegawczą tabliczkę o zakazie wstępu dla osób nieupoważnionych i przechodzą do usuwania szkód po pożarze. Sprzątanie pogorzeliska to nie tylko wywóz starych mebli i mycie ścian z sadzy, ale i dokładne eliminowanie toksyn po pożarze przy pomocy ozonowania i zamgławiania suchą mgłą. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o czyszczenie pomieszczeń po pożarze w Pszczynie.

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Koszt mycia ścian po pożarze określany jest za każdym razem indywidualnie i zależy od skali zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Zakres cen może być bardzo duży, a średnio cena mycia ścian po pożarze może wynieść od 15 zł do 100 zł za każdy metr kwadratowy.

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po wybuchu ognia?

Dekontaminacja po pożarze to zbiór specjalistycznych technik i metod dezynfekcji. Oczyszczenie sadzy ze ścian i eliminacja trujących toksyn to sposób na przywrócenie bezpieczeństwa w mieszkaniu po pożarze. W tym celu często wykorzystuje się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%