Sprzątanie po pożarach
Przeworsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze Przeworsk- fachowa pomoc przy usuwaniu szkód po pożarowych, mycie ścian, dekontaminacja

Gruntowne sprzątanie po pożarze Przeworsk jest niezbędne, aby móc ponownie wprowadzić się do spalonego mieszkania, zapominając przy tym o tragedii, jaka wydarzyła się niedawno w miejscu zamieszkania.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pożar na terenie województwa podkarpackiego wiąże się oczywiście z ogromnymi stratami materialnymi, a w miejscu pogorzeliska muszą zjawić się rzeczoznawcy ds. zniszczeń pożarowych, jeżeli chcemy liczyć na uzyskanie odszkodowania po pożarze. Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie przeworskim, w miastach: Kańczuga, Przeworski, Sieniawa.

Czyszczenie ścian po pożarze Przeworsk

Mycie sadzy ze ścian po pożarze w Przeworsku.

Jeżeli uda się szybko posprzątać mieszkanie, straty można ograniczyć do minimum, ponieważ wiele sprzętów po wykonaniu restytucji mienia uda się po prostu uratować. Szybkie i dokładne czyszczenie po pożarze w Przeworsku jest więc niezbędne i nie możemy ominąć tych czynności przed remontem. Usuwanie szkód po pożarze, jak i samo ozonowanie warto powierzyć profesjonalistom, da to nam gwarancję, iż toksyczne substancje po pożarze nikomu nie zaszkodzą ani nie skażą środowiska.

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Przeworsku

Czyszczenie ścian po pożarze Przeworsk- całodobowa pomoc

Ugaszenie pożaru jest kluczowe, aby można było przystąpić do sprzątania i czyszczenia ścian po pożarze w Przeworsku. Konieczne jest także zabezpieczenie terenu oraz upewnienie się, czy konstrukcja nośna budynku nie została w żaden sposób uszkodzona. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek niestabilności, firma sprzątająca po pożarach Kastelnik nie będzie mogła rozpocząć działań, ponieważ budynek może grozić zawaleniem. Jeżeli jednak wszystko zostanie sprawdzone przez strażaków i uznane za bezpieczne, można rozpocząć mycie ścian po pożarze w mieszkaniu w Przeworsku. Przybycie na miejsce firmy sprzątającej na pewno przyspieszy cały proces, ponieważ wie ona dokładnie, co należy robić, jakich technik użyć, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w zaistniałej sytuacji. Zajęcie się w prawidłowy sposób szkodami może ograniczyć straty do minimum, a prace porządkowe można wtedy uznać za efektywne.

Ozonowanie po pożarach w Przeworsku

Urządzenie do ozonowania po pożarze – Thermo Fog 3.

Jak działa profesjonalna firma sprzątająca po pożarach

Specjalizująca się w sprzątaniu po pożarach firma Kastelnik dokładnie wie, co ma robić na miejscu pogorzeliska. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem na pewno będą umieć zlikwidować wszystkie szkody pożarowe, jakie pojawiły się na ścianach, meblach i przedmiotach. Oczyszczenie takiego miejsca z sadz i toksyn jest kluczowe. Jest pierwszym działaniem, jakie należy podjąć, aby uzyskać zgodę inspektora budowlanego na rozpoczęcie remontu. Wiedza, doświadczenie i dostęp do sprawdzonych metod sprzątających są tutaj kluczowe. Oczywiście pracownicy firmy muszą przebywać na miejscu pogorzeliska w specjalnej odzieży ochronnej, aby nie narazić swojego organizmu na działanie szkodliwych toksyn. Bez ochronnego stroju nie można przebywać w skażonym terenie, jaki powstał w miejscu pożaru.

Usuwanie zapachu po pożarze

Ozonowanie po pożarze to dobry sposób na usunięcie brzydkich zapachów spalenizny.

Neutralizacja toksyn po pożarze i oczyszczanie ścian z sadzy

Strategia działania, jaką przyjmuje firma sprzątająca po pożarach, jest prosta i  kompleksowa. Dzięki temu uda się przywrócić spalone ściany domu do odpowiedniego stanu w bardzo szybki sposób. Podstawą wszystkich działań jest neutralizacja toksyn i oczyszczenie ścian i przedmiotów z zalegającej sadzy.

Stosuje się wiele technik usuwania szkód pożarowych, ale najskuteczniejsze jest czyszczenie suchym lodem oraz ozonowanie pomieszczeń za pomocą ozonatorów o mocy 80 g/h. Przede wszystkim należy jednak dobrać odpowiednie metody czyszczenia do tego, jakie szkody występują w danym pomieszczeniu. Najważniejszy jest profesjonalizm w podejmowanych działaniach. Uda się dzięki temu wysprzątać cały dom, który ucierpiał w pożarze.

Utylizacja rzeczy po pożarze

Etapy sprzątania po pożarze w firmie Kastelnik

Czyszczenie po pożarze w Przeworsku podzielone jest przynajmniej na kilka etapów sprzątania. Profesjonalna firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, na wstępie usuwa wszystkie spalone przedmioty oraz segreguje sprzęty, które jeszcze uda się uratować i przywrócić do prawidłowego działania. Następnie wywozi się zniszczone przedmioty do utylizacji. Oczyszczenie pogorzeliska to pierwsza i kluczowa faza sprzątania piwnicy po pożarze na terenie miast: Kańczuga, Przeworski, Sieniawa.

Czyszczenie mieszkań po pożarach w Przeworsku

Usuwanie zadymienia po pożarze- dekontaminacja po pożarach

Bardzo ważna jest również neutralizacja wszystkich zanieczyszczeń, jakie pojawiły się w pomieszczeniu w trakcie pożaru. Usuwane jest więc zadymienie po pożarze, a także wykonywane są czynności dotyczące usuwania zapachu spalenizny takie jak ozonowanie oraz mycie ścian. Czynności te wykonywane po kolei przynoszą najlepsze efekty. Gruntowna dezynfekcja po pożarze jest tutaj gwarancją dla uzyskania czystego pomieszczenia, wolnego od bakterii wirusów oraz toksyn. Niezbędne jest również oczyszczenie przewodów wentylacyjnych za sadzy oraz pyłu.

Ozonowanie po pożarze- likwidacja smrodu spalenizny

Skuteczne usuwanie zapachu spalenizny poprzez ozonowanie jest niezbędne, jeżeli chcesz bezpiecznie zamieszkać. Dzięki dobraniu odpowiedniego stężenia ozonu, na poziomie 40 ppm zlikwidujemy zapach spalenizny raz na zawsze. Stawiając na najlepsze urządzenia do ozonowania po pożarze, gwarantujemy, iż efekty będą bardziej niż zadowalające. Ekologiczne metody sprzątania po pożarze suchym lodem, które stosowane są przez firmę Kastelnik, od lat przynoszą zadowalające rezultaty. Sposób, w jaki usuwamy szkody po pożarach, jest zawsze przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla przyszłych mieszkańców.

Jeżeli szukasz pomocy profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie sprzątanie po pożarze Przeworsk– zadzwoń do firmy Kastelnik. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 365 dni w roku, przez 24 godziny na dobę. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon. Obsługujemy całe województwo podkarpackie.

Ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik z certyfikatem dekontaminacji.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Dioksyny i furany mogą powodować zatrucie i problemy z układem oddechowym. Co więcej, gazy pod postacią dymu w agresywny sposób niszczą elementy metalowe, elektronikę oraz konstrukcje budowlane. Problemem może być również nieprzyjemny zapach spalenizny, który wnika we wszystkie tkaniny i nie sposób go wywietrzyć.

Sprzątanie Przeworsk - FAQ z pytaniami

Dlatego tak ważne jest, by czyszczenie mieszkania po pożarze wykonać precyzyjnie, oczyszczając nie tylko ściany, ale i kratki wentylacyjne czy kominki. Technicy sprzątania po pożarach wynoszą wszystkie meble i sprzęty, wykonują usuwanie sadzy ze ścian oraz dekontaminację po pożarze przy pomocy ozonowania. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze w Przeworsku.

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena za czyszczenie ścian ustalana jest indywidualnie i wpływ na jej wysokość może mieć np. ilość zabrudzeń, ich skala oraz miejsce wystąpienia. Mycie ścian po pożarze to wydatek rzędu od 15 do 100 zł.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Mycie ścian po pożarze można wykonać przy pomocy specjalnych preparatów do usuwania sadzy. Doskonale w likwidowaniu sadzy sprawdza się mycie suchym lodem, które jest o wiele szybsze od tradycyjnych technik czyszczenia i wyróżnia się wysoką precyzją. Warto sięgnąć po obie metody, które są obowiązkowym etapem przed malowaniem ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%