Czyszczenie po pożarze
Pruszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik – czyszczenie po pożarze w Pruszkowie w województwie mazowieckim. Skuteczne mycie ścian po pożarach suchym lodem

Gruntowne mycie ścian oraz profesjonalne czyszczenie po pożarze Pruszków woj. mazowieckie – oferta firmy Kastelnik 7/24. W wielu miejscach jest możliwość wyeliminowania wymiany całego spalonego sprzętu nawet do 90%, jeżeli uskutecznione zostanie profesjonalne usuwanie szkód po pożarach.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Uda się odratować wiele urządzeń, dzięki temu koszty remontu i ponownego urządzania budynku zostaną zminimalizowane. Oszczędności, jakie gwarantuje technologia profesjonalne mycie ścian po pożarze suchym lodem, pozwalają na usunięcie skutków pożaru w dużo tańszy sposób w porównaniu z tradycyjnymi metodami sprzątania po pożarach.

Sprzątanie po pożarach Pruszków

Mieszkanie w Pruszkowie. Sprzątanie po pożarze obejmowało wszystkie pomieszczenia. Spalona łazienka, zadymione sufity.

Czas usunięcia skutków pożaru jest bardzo krótki. Podzespoły można przywrócić do pełnego funkcjonowania tylko wtedy, gdy firma sprzątająca po pożarach w Pruszkowie zareaguje odpowiednio wcześnie, dlatego natychmiast po pożarze, gdy tylko zostanie przeprowadzone spotkanie z ubezpieczycielem i rzeczoznawcą, należy zgłosić się do firmy sprzątającej, aby rozpoczęła proces czyszczenia i sprzątania. Dzięki temu nie trzeba będzie wymieniać okablowania wszystkich urządzeń, a ponadto będą one ponownie działały bez zarzutu. Użyta metoda suchej mieszanki gazów pozwala na 100% usuwania sadzy z podzespołów.

Czyszczenie po pożarze Pruszków

Okazuje się, że w niektórych przypadkach sprzątanie po pożarze nie powinno odbywać się przy użyciu zwykłych metod chemicznych i wody, ponieważ powodują one korozję. Może ona doprowadzić do całkowitego zniszczenia podzespołów w urządzenia elektrycznych już po 3 miesiącach od przeprowadzenia takiego nieudanego czyszczenia. Należy więc tych tradycyjnych metod czyszczenia po pożarach wystrzegać się i zastosować innowacyjne metody, dużo lepiej sprawdzające się w trudnych przypadkach.

Czyszczenie po pożarze w Pruszkowie

Usuwanie szkód pożarowych bez użycia wody

Kastelnik podczas mycia spalonych ścian po pożarze nie stosuje wody, która często może prowadzić do korozji na elementach metalowych maszyn przemysłowych oraz maszynach produkcyjnych zawierających miedź lub aluminium. Nie warto więc przyspieszać korozji na podzespołach w urządzeniach, stąd pomysł na oczyszczanie powierzchni za pomocą suchego lodu.

Czyszczenie sadzy suchym lodem i ścian po pożarze jest mało inwazyjną metodą usuwania szkód po pożarze, której czynnikiem roboczym jest granulat suchego lodu. Dzięki bardzo wysokiej wydajności, skuteczności działania i braku zanieczyszczeń, mycie ścian suchym lodem należy do najlepszych metod stosowanych przez najlepsze firmy sprzątające z branży.

Sprzątanie po pożarze w Pruszkowie

Urządzenie do czyszczenia suchym lodem wykorzystuje silnie skompresowane powietrze, które dzięki specjalnej dyszy rozpędza granulki suchego lodu do prędkości powyżej 500 km/h. Powłoka zanieczyszczenia pod tak dużym naciskiem pęka, a rozpędzone cząstki suchego lodu wdzierają się w powstałe szczeliny i tam przechodzą ze stanu stałego w gazowy. Osmolone w pożarze zabrudzenia samoistnie odpadają bez uszkadzania głównej powierzchni. Metoda likwidowania zniszczeń pożarowych suchym lodem umożliwia  czyszczenie materiałów wrażliwych na korozję oraz kontakt z niszczycielską wodą.

Usuwanie zanieczyszczeń z domu po pożarze w Pruszkowie

Dom w Pruszkowie. Pożar zanieczyścił całe górne piętro i dach. Firma Kastelnik przyjęła zlecenie czyszczenia góry domu.

Czyszczenie suchym lodem to nowatorska metoda sprzątania po pożarach, w pomieszczeniach, w których doszło do pożaru. Toksyczne pozostałości np. sadza, rakotwórcze osady, a także związane z nimi zapachy można w bardzo skuteczny sposób bezpiecznie usunąć. Warto dodać, że czyszczenie po pożarze suchym lodem w Pruszkowie pozwala na skrócenie ogólnego czasu sprzątania. Dzięki temu właściciel spalonego mieszkania może się ponownie szybko wprowadzić i przystąpić do niezbędnych prac remontowych.

Realizujemy także odgrzybianie ścian Pruszków

Po pożarze – co robić?

Kompleksowe usługi sprzątające po pożarze, jakie świadczy firma Kastelnik, są związane z kompleksowym czyszczeniem pomieszczeń dotkniętych pożarem. Prace porządkowe polegają na wysprzątaniu pogorzeliska po pożarze,  czyszczeniu powierzchni ścian zabrudzonych przez sadze oraz usuwaniu trujących dioksyn. Wszystkie działania zmierzają do doprowadzenia mieszkania do stanu używalności sprzed pożaru. Na pewno czyszczenie po pożarach na terenie miasta Pruszków nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki dostępowi do specjalistycznych środków oraz specjalistycznych maszyn do czyszczenia suchym lodem można wykonać je w sposób kompleksowy, szybki i bezpieczny. Z nami skutecznie usuniesz zapach spalenizny i zapomnisz szybko o pożarze.

Profesjonalna firma sprzątająca po pożarach jest w stanie błyskawicznie uporać się ze wszystkimi zanieczyszczeniami, jakie powstały w wyniku pożaru. Świadczone są kompleksowe usługi, dzięki którym możliwe jest przywrócenie do pełnej sprawności mieszkań prywatnych, obiektów komercyjnych, jak i zakładów przemysłowych. Dzięki temu, że skorzystasz z usług firmy odznaczającej się dużym doświadczeniem, będziesz mieć pewność, że jej działania będą bezpieczne na każdym etapie likwidacji skutków pożaru.

Usuwanie sadzy suchym lodem po pożarach - woj. mazowieckie

Kastelnik Pruszków, woj. mazowieckie 7/24

Sprzątanie po pożarze w Pruszkowie oraz całym powiecie pruszkowskim realizowane przez firmę Kastelnik pozwala na szybkie przywrócenie pierwotnych funkcji spalonego budynku do stanu sprzed pożaru. Zanieczyszczone przedmioty wyposażenia zostaną przywrócone do swojego poprzedniego wyglądu, a usuwanie szkód po pożarze zostanie wykonane w bezpieczny sposób. W trakcie prac związanych z dekontaminacją po pożarach zajmujemy się usuwaniem niebezpiecznych dla życia toksyn i ozonowaniem po pożarze, chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zadzwoń do nas!

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po pożarach Pruszków, woj. mazowieckie.
Znajdziesz nas także w:

 

Firma sprzątająca w całej Polsce, w tym w Pruszkowie

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%