Czyszczenie po pożarze Pruszcz Gdański

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Pruszcz Gdański. Kto może pomóc wymyć ściany z tłustej sadzy po pożarze?

Twój dom uległ zniszczeniu na skutek pożaru? A może nie możesz wrócić do swojego biura, ponieważ nadal borykasz się z przykrymi pozostałościami po wybuchu ognia?

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowe czyszczenie po pożarze Pruszcz Gdański woj. pomorskie to usługa polegająca na wysprzątaniu pogorzeliska, wymyciu ścian z sadzy oraz usunięciu zapachu spalenizny. Prace te należy zlecić tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Czyszczenie ścian po pożarze Pruszcz Gdański

Mycie sadzy na ścianie za pomocą suchego lodu w Pruszczu Gdańskim.

Co robić po pożarze domu?

Wiele osób zdaje sobie sprawę, że pożar nie jest miłym doświadczeniem, ale mimo smutku i lęku trzeba działać szybko. Ważne jest, by szkody zostały naprawione od razu po wybuchu ognia. Każda godzina może pogłębiać trudności z przywróceniem mienia do użytku. Czyszczenie ścian po pożarze w Pruszczu Gdańskim to zadanie dla profesjonalnej firmy, która zadba o usunięcie sadzy, wyeliminowanie przykrego zapachu czy pozbycie się wszelkich toksyn z powietrza, abyś mógł oddychać pełnymi płucami. Jak wygląda sprzątanie po wybuchu ognia?

Sprzątanie Pruszcz Gdański, woj. pomorskie

Na czym polega sprzątanie po pożarze?

Praca profesjonalistów zaczyna się zaraz po określeniu przez odpowiednie służby przyczyny pożaru. Następnie rzeczoznawca musi wydawać decyzję i poinformować właściciela budynku o tym, że nie grozi on zawaleniem. Reszta należy już do nas. Ty możesz załatwiać wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem, a my wkroczymy do pracy.

Pozostałe usługi sprzątanie po zgonach Pruszcz Gdański

Zestaw do mycia suchym lodem

Profesjonalny zestaw Kastelnik, do czyszczenia ścian suchym lodem.

Wiele osób pyta, na czym polega sprzątanie po pożarze w Gdańsku. Było kilka realizacji już w tym roku na Pomorzu. Na początku wynoszone są meble, które w przyszłości zostaną zutylizowane w bezpieczny sposób. Inne akcesoria czy części elewacji również muszą zostać wyniesione i usunięte, aby sprzątanie przebiegało sprawnie. Po oczyszczeniu powierzchni z przeszkadzających przedmiotów zaczyna się wielkie sprzątanie: fachowcy czyszczą ściany z sadzy, używając do tej czynności suchego lodu, ozonują pomieszczenia i neutralizują toksyny na danym obszarze.  Oferta firmy Kastelnik zawiera:

 • sprzątanie pomieszczeń po pożarze;
 • usuwanie dioksyn i furanów;
 • ozonowanie powietrza;
 • wynoszenie spalonych przedmiotów;
 • dekontaminację budynku po pożarze;
 • remont po pożarze;
 • malowanie ścian;
 • prace porządkowe na miejscu zdarzenia.

Usługi sprzątania Kastelnik

Usuwanie zapachów spalenizny — Pomorskie

Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się coś przypalić. W całym domu unosił się wtedy nieprzyjemny, duszący zapach spalenizny. Pamiętasz pewnie, jak ciężko było się go pozbyć, a to tylko spalony kurczak z piekarnika czy inna potrawa. Usuwanie zapachów po pożarze to zadanie dla ekipy Kastelnik. Kiedy płonie dom oraz jego elementy to woń, która zostaje po ugaszeniu, jest wręcz nieznośna – sprawia, że przebywanie w budynku jest niemożliwe. Właśnie, dlatego jednym z etapów sprzątania po pożarze jest usuwanie zapachów spalenizny na Śląsku. W jaki sposób neutralizuje się powietrze? Cały proces odbywa się przy użyciu ozonu, który uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych sposobów usuwania zapachów spalenizny.

Firma sprzątająca w całej Polsce

Kastelnik, firma sprzątająca budynki po pożarach od 2013 roku.

Sprzątanie po pożarach w Pruszczu Gdańskim – usuwanie sadzy ze ścian

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Pruszczu Gdańskim to zadanie wieloetapowe. Brzydka, tłusta sadza nie zejdzie przy pomocy środków do mycia kuchni, a nawet tych najbardziej żrących przeznaczonych do zadań specjalnych. Domowe sposoby będą czasochłonne i mało efektywne, a przecież zależy Ci na czasie, bo chcesz wrócić do swojego domu lub miejsca pracy. Skutecznym i szybkim sposobem na usunięcie zabrudzeń tego typu jest suchy lód. Jest to zamrożony dwutlenek węgla, który wchodzi w reakcję z brudem i rozbija go na małe cząstki. Czyszczenie po pożarach i usuwanie sadzy ze ścian zostaw profesjonalistom.

Kastelnik – czas na sprzątanie po pożarze w Pruszczu Gdańskim oraz

FAQ-najczęściej zadawane pytania 

Niezależnie od tego, czy szukasz taniego czyszczenia sufitu po pożarze, naprawy uszkodzeń spowodowanych przez ogień, czy po prostu pomocy przy dezynfekcji pomieszczeń, Kastelnik jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy. Usuwanie skutków po pożarze budynku to ogromna tragedia dla każdego z nas. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby udzielić szczegółowych odpowiedzi na Twoje pytania.

Pytania FAQ dotyczące sprzątania w Pruszczu Gdańskim

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące dioksyny i furany można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć skutki pożaru, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu oraz ozonowanie mieszkania to świetny sposób na usuwanie toksyn po pożarze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%