Czyszczenie po pożarze Prudnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Prudniku w województwie opolskim, usuwanie szkód pożarowych – Kastelnik

Czyszczenie po pożarze w Prudniku – Kastelnik wykonuje od wielu lat, specjalistyczne sprzątanie po pożarach, a najważniejsze etapy sprzątania należy wykonać skrupulatnie bez pominięcia żadnego z nich. Pożar, zawsze wiąże się z ogromnymi stratami materialnymi i pogorzeliskiem. Trzeba ten cały bałagan jak najszybciej posprzątać. Utrata części majątku bardzo często wiąże się również z utratą dachu nad głową oraz utratą poczucia bezpieczeństwa. Szybkie i dokładne czyszczenie po pożarze na terenie w powiecie prudnickim umożliwia przywrócenie ładu w mieszkaniu i szybki ponowny powrót po wykonaniu remontu.

Pamiętaj, nie należy lekceważyć czynności związanych ze sprzątaniem po pożarze i wykonywać dezynfekcję ścian samodzielnie. W pogorzelisku znajduje się wiele toksycznych substancji, które są szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska. Warto powierzyć sprzątanie specjalistycznej firmie, posiadającej wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzątania po pożarach. Dzięki temu, że wszystkim zajmą się doświadczeni pracownicy posiadający zaplecze techniczne, miejsce pożaru zostanie we właściwy sposób uprzątnięte.

Czyszczenie po pożarze Prudnik

Zlikwidowanie źródła pożaru to dopiero początek działań, jakie należy podjąć. Na miejscu pogorzeliska musi zjawić się policja, która ustali przyczyny pożaru. Konieczna jest również wizyta rzeczoznawcy, który przygotuje sprawozdanie dla ubezpieczyciela, abyśmy mogli ubiegać się o odszkodowanie. Istotne jest, aby przed wizytą rzeczoznawcy na miejscu pożaru nie zaczęła działać firma sprzątająca. Rzeczoznawca musi ocenić faktyczny stan zniszczeń, a dzięki temu będzie w stanie oszacować, jakie odszkodowanie należy się właścicielowi. Dopiero po zakończeniu pracy rzeczoznawcy, na miejsce pożaru może wkroczyć profesjonalna ekipa sprzątająca, która doprowadzi budynek do stanu używalności i usunie z niego wszystkie toksyczne substancje, w tym spalone przedmioty.

Profesjonalne sprzątanie po pożarze Kastelnik

Profesjonalna placówka sprzątająca po pożarach w Prudniku posiada sprawdzone metody, dzięki którym jest w stanie w skuteczny sposób uporać się ze skutkami pożaru. Oczyszczanie miejsca pożaru wymaga wiedzy oraz doświadczenia, a także odpowiedniego zaplecza technicznego. Wszystkie działania na miejscu pożaru należy wykonywać w maseczkach chroniących płuca, jak i pozostałe organy wewnętrzne. Pracownicy muszą mieć również na sobie ubrania ochronne. Bez zachowania koniecznych środków ostrożności nie jest możliwe wykonanie działań na miejscu pożaru. Związki chemiczne tam obecne mogą być szkodliwe dla zdrowia człowieka i środowiska, dlatego tak ważne jest ich usuwanie ich przy użyciu specjalistycznego sprzętu np. maszyn Cold Jet – do czyszczenia suchym lodem.

Co robimy na miejscu pożaru?

W trakcie pożaru wytwarzanych jest wiele niebezpiecznych dla zdrowia substancji oraz trujących związków chemicznych, które jeszcze przez długi czas pozostają w pomieszczeniu. Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, aby dokładnie oczyścić miejsce pożaru. Dzięki temu, że skorzystasz z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, zneutralizujesz toksyny i doczyścisz ściany z sadz. Firmy stosują najskuteczniejsze techniki, a dzięki innowacyjnym metodom pracy są w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty z podejmowanych działań. Czyszczenie po pożarze w powiecie prudnickim odbywa się w sposób sprawny i niezwykle szybki. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem dokładnie wiedzą, co należy robić na miejscu pożaru. Wykazują się najwyższym profesjonalizmem i solidnością w działaniach.

Jakie są etapy sprzątania po pożarach?

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze podzielone jest na następujące etapy:

  • utylizacja wyposażania, które uległo zniszczeniu w trakcie pożaru,
  • czyszczenie po pożarze suchym lodem,
  • likwidacja sadzy z powierzchni,
  • neutralizowanie zadymionych pomieszczeń,
  • likwidacja zapachu spalenizny po pożarze,
  • całkowita dekontaminacja pomieszczeń,
  • kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń techniką ozonowania i suchym lodem,
  • czyszczenie przewodów wentylacyjnych i kominowych,
  • przygotowanie dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej.

Czyszczenie pomieszczeń po pożarze w województwie opolskim

Gruntowne czyszczenie ścian i usuwanie szkód po pożarze są zadaniami, które mają do wykonania firmy sprzątające. Niwelują skutki zalania po gaszeniu pożaru, osuszają budynek, a następnie doprowadzają go do stanu używalności. Jedną z najskuteczniejszych metod jest czyszczenie ścian suchym lodem.

Kolejnym wyzwaniem jest dezynfekcja i niwelowanie nieprzyjemnego zapachu. Fachowa pomoc jest tutaj niezbędna. Dokładne wyczyszczenie ścian z sadz jest niezbędne do ich odnowienia. Dzięki temu, że firmy sprzątające korzystają z unikalnych metod czyszczenia sufitów, ścian i innych powierzchni przy użyciu suchego lodu, efekty są zachwycające. Metoda ta jest niskotoksyczna i przyjazna dla środowiska.

Dzięki temu, że firmy sprzątające takie jak Kastelnik, oferują czyszczenie po pożarze suchym lodem, można spodziewać się osiągnięcia bardzo dobrych efektów. Przede wszystkim uda się bardzo szybko wyczyścić nawet bardzo duże powierzchnie bez powodowania dodatkowych ukoszeń. Dokładne czyszczenie zadymionych i osmolonych pomieszczeń dzięki suchemu lodowi jest jak najbardziej możliwe, bez najmniejszych problemów. Spalone pomieszczenie zostanie przywrócone do poprzedniego ładu.

Infolinia firmy sprzątającej Kastelnik – 7/24 h

Jesteś ofiarą pożar? Szukasz profesjonalnej firmy od usuwania skutków pożarów w powiecie prudnickim? Skontaktuj się z nami. Pomożemy zlikwidować szkody pożarowe oraz przeprowadzić czyszczenie po pożarze w Prudniku. Bezpłatna wycena całe woj. opolskie oraz Głubczyce, Namysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Olesno, Zdzieszowice.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%