Czyszczenie po pożarze woj. Pomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach Pomorskie 24/7

Szybkie i bezproblemowe czyszczenie po pożarach w woj. pomorskim z firmą Kastelnik. Myjemy ściany, sufity i podłogi wyjątkowo skuteczną techniką suchego lodu. Bez odpadów, bez szkód i bez wody usuwamy ślady po pożarze, likwidujemy skutki nadpaleń, zapalenia się sadzy w kominie i zwarć instalacji elektrycznych. Bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia i darmowy dojazd do 100 km.

Czyszczenia po pożarze Pomorskie bezpłatna wycena

Profesjonalne czyszczenie szkód po pożarze wraz z dekontaminacją. Całość usługi poprzedzamy przeprowadzeniem kompleksowej wyceny na miejscu zdarzenia. Przedstawiamy naszym klientom przejrzysty kosztorys i plan działania na kolejne dni.

Dezynfekcja po pożarach woj. pomorskie

Prawidłowe wykonanie usługi likwidacji śladów po pożarze powinno obejmować także wykonanie specjalistycznej dezynfekcji. Pożar mieszkania czy domu to dziesiątki niebezpiecznych substancji, które pozostają w lokalu przez długie miesiące i mogą szkodzić ludzkiemu zdrowiu. Skorzystaj ze skutecznej całodobowej dezynfekcji po pożarach w woj. Pomorskim.

Dokumentacja po pożarowa na miejscu zdarzenia

Pracujemy przez całą dobę podczas zleceń czyszczenia po pożarze domów i budynków na Pomorzu. Dokładnie i skutecznie przeprowadzone czyszczenie po pożarach zawsze wymaga wykonania szczegółowego protokołu pogorzeliska oraz dokumentacji fotograficznej, co nie tylko ułatwi wycenę konkretnego zlecenia, ale także będzie potrzebne podczas kontaktów z ubezpieczycielem.

Czyszczenie zadymionych ścian po pożarze pomorskie

Osuszanie domów po pożarach na Pomorzu

Nie warto zaniedbywać osuszania po akcji gaśniczej. Chociaż nie jest to pierwsza rzecz, o której myślą osoby, których dobytek został zniszczony w pożarze, warto mieć z tyłu głowy hektolitry wody, które zostały wykorzystanie przez służby do gaszenia pożaru. Firma Kastelnik przeprowadza kompleksowe osuszanie budynków po zalaniu w woj. Pomorskim, które może uchronić naszych klientów przed późniejszym rozwojem grzyba, pleśni i innych szkodliwych drobnoustrojów. Ostatnie czego potrzeba ofiarom pożaru to pojawiający się grzyb w nowo wyremontowanym mieszkaniu.

Prace naprawcze w budynkach po pożarze

Aby jak najbardziej pomóc naszym klientom, oferujemy nie tylko czyszczenie po pożarze w woj. pomorskim, ale również zajmujemy się wykonaniem prac remontowych po pożarze. Zakres usług jest każdorazowo ustalany z zainteresowanym klientem. Czynności naprawcze po pożarze przeprowadzamy nie tylko w mieszkaniach, domach czy niewielkich zakładach pracy, ale także w dużych obiektach gospodarczych, halach magazynowych, halach wystawienniczo-targowych i zakładach produkcyjnych na Pomorzu.

Eliminacja zapachu po pożarze woj. pomorskie

Likwidacja zapachu po pożarze bez pomocy specjalistów w zakresie dezodoracji jest właściwie niemożliwa. Mieszkańcom Trójmiasta i całego woj. Pomorskiego oferujemy usługę ozonowania pomieszczeń, która pozwala na uwolnienie domów i mieszkań po pożarze od uciążliwego zapachu spalenizny. Dodatkowo ozonowanie pomieszczeń to gwarancja zabicia niebezpiecznych wirusów, grzybów, bakterii i roztoczy.

Czyszczenie po pożarze w woj. pomorskim, usuwanie zapachu po pożarach

w 2019 roku na terenie Gdańska Miejska Straż Pożarna interweniowała 1391. Część z tych interwencji dotyczyła zapalenia się sadzy w kominie, a część zwarć w instalacji elektrycznej, która często naprawiana była metodą chałupniczą, bez kontaktu ze specjalistami. Większość tych przypadków jednak łączy fakt, że można byłoby ich uniknąć, gdyby dbano o regularne kontrole przewodów kominowych i instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach. Niestety pożary w naszym kraju są wyjątkowo częstym zjawiskiem. Gdzie szukać pomocy, jeśli dotknęła nas taka tragedia?

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po pożarze w woj. pomorskim

Firma Kastelnik wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców woj. pomorskiego, których dobytek został stawiony przez ogień. Wykonujemy usługę czyszczenia po pożarach na Pomorzu 24/7. Pracujemy nie tylko w tygodniu, ale także w nocy, niedziele i święta. Wiemy, że zjawisko, jakim jest pożar, nie zna kalendarza, dlatego też zgłoszenia przyjmujemy całodobowo. Na naszą kompleksową usługę składa się m.in. czyszczenie zadymionych ścian i mycie sufitów z sadzy korzystając z zamrożonego dwutlenku węgla znanego pod nazwą suchego lodu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Czyszczenie po pożarze w woj. pomorskim to również utylizacja zniszczonych mebli, spalonych sprzętów RTV AGD oraz dezynfekcja na miejscu zdarzenia i dekontaminacja pomieszczeń. Pomagamy także poszkodowanym w kontakcie z ubezpieczycielami na terenie całego kraju oraz ubieganie się o odszkodowanie.

Czysczenie ścian po pożarze Pomorskie

Czyszczenie sadzy ze ścian po pożarze suchym lodem woj. pomorskie.

Dlaczego technologia mycia suchym lodem sprawdza się w czyszczeniu po pożarach?

Suchy lód wykorzystywany przez naszych techników do mycia ścian i sufitów po pożarach w woj. pomorskim to po prostu dwutlenek węgla o bardzo niskiej temperaturze w formie granulatu. Sprawdza się świetnie w usuwaniu skutków pożaru m.in. dlatego, że nie jest jedynym ścierniwem wykorzystywanym w procesie czyszczenia. To znaczy, że technologia mycia suchym lodem opiera się tylko i wyłącznie na zastosowaniu samego suchego lodu, a nie wymaga użycia środków chemicznych czy chociażby wody.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem po pożarze usuwa nawet grube warstwy sadzy, które zdążyły wniknąć głęboko w ścianę? Ta precyzyjna technika czyszczenia zyskała miano dokładnej, a zarazem taniej w użyciu technologii – twierdzi Mieszko Kastelnik.

 Suchy lód – sprawdzony środek czyszczący sadzę

Co więcej, jej uniwersalność pozwala nam na oczyszczanie tą samą metodą zarówno powierzchni delikatnych np. szklanych czy drewnianych, jak i powierzchni odpornych np. betonowych. Suchy lód w myciu po pożarze sprawdzi się w każdej sytuacji, ponieważ nie uszkadza czyszczonych powierzchni i nie wytwarza dodatkowych odpadów.

W jakich sytuacjach suchy lód będzie dobrym i skutecznym rozwiązaniem?

 • czyszczenie zadymionych ścian i mebli po pożarze;
 • czyszczenie sufitów po pożarach w woj. pomorskim;
 • likwidacja sadzy z zabrudzonych podłóg;
 • mycie posadzek z sadzy w Trójmieście;
 • czyszczenie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze;
 • czyszczenie urządzeń RTV AGD i elektroniki po pożarze;
 • oczyszczanie zakopconych podłóg po pożarze;
 • oczyszczanie na sucho cennych książek i czasopism,
 • mycie zabytkowych elewacji ,
 • mycie na sucho antyków, zabytkowych pomników i dokumentów, które zostały zabrudzone w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • usuwanie śladów zadymienia i sadzy z elementów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych;
 • mycie klimatyzacji;
 • mycie linii produkcyjnych po pożarze w pomorskich budynkach i zakładach produkcyjnych.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca po pożarach woj. pomorskie.

Firma sprzątająca po pożarach woj. pomorskie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%