Czyszczenie po pożarze Polkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne czyszczenie po pożarze w Polkowicach. Jak skutecznie usunąć zapach spalenizny?

Firma Kastelnik, jedna z najlepszych firm sprzątających w Polsce od prawie 10 lat pomaga mieszkańcom polskich miast usuwać skutki pożarów suchą mgłą i zestalonym dwutlenkiem węgla. Oferujemy przeróżne usługi sprzątania specjalistycznego, między innymi jakościowe czyszczenie ścian z sadzy po pożarze.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód pożaru to tak naprawdę kilka kroków, które pomagają doprowadzić spalony budynek do stanu sprzed wybuchu ognia. Zaliczyć do nich można:

 • Kompleksowe sprzątanie pogorzeliska,
 • Czyszczenie sadzy i tłustych osadów pożarowych,
 • Ozonowanie po pożarze,
 • Dekontaminację w spalonej nieruchomości.

Usługi sprzątania w Polkowicach – zaufaj specjalistom

Usuwanie skutków pożarowych w powiecie polkowickim to nie tylko wynoszenie spalonych mebli, ale również usuwanie trujących dioksyn i furanów.

Takie kompleksowe sprzątanie to specjalność firmy Kastelnik, a czyszczenie po pożarze Polkowice to jedna z najczęściej wybieranych usług przez klientów poszkodowanych po wybuchu ognia w domu.

czyszczenie ścian po pożarze Polkowice

Mycie ściany po pożarze w Polkowicach.

W naszym katalogu znajdziesz takie czynności jak mycie ścian z sadzy za pomocą suchego lodu, czyszczenie posadzek z nieczystości i osadów oraz usuwanie przykrych woni za pomocą ozonu.  Czas potrzebny do usunięcia skutków pożaru wynosi zazwyczaj od 4 do 6 dni roboczych.

Kastelnik to lider na rynku usług specjalistycznego sprzątania, który cieszy się wyjątkową renomą wśród licznych klientów w woj. dolnośląskim, o czym świadczą liczne pozytywne opinie zostawiane naszym fachowcom.

Usuwanie sadzy ze ścian warto wykonać suchym lodem

W przypadku sprzątania miejsca wybuchu ognia liczy się czas i odpowiedni sprzęt. Warto zadbać o to wybierając ekipę pomocną przy sprzątaniu szkód ogniowych, To, co wyróżnia firmę Kastelnik to niska cena za profesjonalne sprzątanie i szczera chęć pomocy klientom w potrzebie w możliwie krótkim czasie. Dla naszej ekipy nie ma zadań niemożliwych!

Usuwanie sadzy czy innych śladów działania ognia może być trudnym zadaniem, ale jeśli firma sprzątająca posiada jakościowy sprzęt do czyszczenia suchym lodem i środki chemiczne z najwyższej półki, to praca staje się dużo prostsza.

sprzątanie mieszkania po pożarze Polkowice

Sprzątanie po pożarze Polkowice – 11 dzielnic miasta

Kompleksowe sprzątanie po pożarach w Polkowicach można zamawiać we wszystkich 11 dzielnicach miasta, zlokalizowanego w samym centrum Zagłębia Miedziowego. Obsługujemy nie tylko mieszkańców Osiedla Staszica, Osiedla Hubala, czy też Osiedla Gwarków, ale również osoby poszkodowane po wybuchu ogania w nieruchomości na terenie gminy Polkowice.

Nasz zespół specjalistów skutecznie likwiduje efekty działania ognia i szybko pomoże Ci przywrócić spaloną nieruchomość do pierwotnego stanu. Działamy na rynku usług profesjonalnego sprzątania po pożarach od 2013 roku. Co pomaga usunąć szkody ze spalonych ścian?

 • Profesjonalny sprzęt do mycia sadzy na ścianach,
 • Urządzenia do zamgławiania powietrza suchą mgłą,
 • Przemysłowe generatory ozonu.
mycie tłustej sadzy suchym lodem

Zmywanie sadzy ze ściany suchym lodem to popularna metoda w firmie Kastelnik.

Czyszczenie ścian po pożarze domu w Polkowicach

Działając na rynku wiele lat, doskonale wiemy, z jakimi emocjami mierzą się nasi klienci, którzy doświadczyli straty, jaką jest spalony dom, garaż, zakład, czy siedziba firmy. Dlatego z wielką dozą empatii podchodzimy do klientów, zawsze indywidualnie opracowując plan realizacji zleceń i eliminacji wszelkich zagrożeń.

Wszystkie etapy sprzątania dokładnie omawiamy ze zleceniodawcą i słuchamy jego wytycznych. Dzięki temu satysfakcja klientów po wykonaniu przez z nas prac jest jeszcze większa. Profesjonalny sprzęt marki Cold Jet to jest atut, za który klienci cenią współpracę z naszą firmą najbardziej.

urządzenie do mycia sadzy Cold Jet

Maszyna do mycia sadzy na ścianach i sufiatch – Cold Jet. Park maszynowy firmy Kastelnik.

Profesjonalne czyszczenie sadzy ze ścian i sufitów w technologii Cold Jet

Wśród naszych usług klienci zamawiają najczęściej profesjonalne czyszczenie sadzy ze ścian i dezynfekcję powietrza oraz usuwanie tłustych osadów ze ścian, sufitów i podłóg. Chętnie korzystają także z ozonowania pomieszczeń, nawet tych, które nie zostały bezpośrednio uszkodzone przez żywioł.

Wszystko po to, aby dokładnie  wysprzątać Twój lokal, tak aby wszystkie potencjalnie groźne toksyny zostały usunięte. W efekcie będziesz szybko mógł powrócić do używania lokalu, bez ryzyka nadwyrężenia zdrowia.

Czy dezynfekcja budynku po pożarze jest konieczna?

Dezynfekcja budynku po pożarze w Polkowicach to czynność, która wieńczy wcześniej wykonane prace w ramach sprzątania domu po pożarze. Dekontaminacja powietrza jest zabiegiem koniecznym i nie ma tu miejsca na oszczędności.

Warto zawsze zamówić dezynfekcję budynku ozonem, gdyż w efekcie spalania w pomieszczeniach dochodzi do uwolnienia przeróżnych toksyn, które długo utrzymują się w powietrzu i na powierzchniach płaskich. Dioksyny i furany są szczególnie niebezpieczne i to o te substancje mamy pytania najczęściej. Mogą mieć szkodliwy wpływ na drogi oddechowe i powodować choroby układu oddechowego oraz zatrucia.

Aby temu zapobiec, nasi technicy rekomendują usługę ozonowania pomieszczenia po pożarze lub dezynfekcji nadtlenkiem wodoru. Jest to gwarancja likwidacji wszystkich powstałych po pożarze szkodliwych związków.

Ozonowanie mieszkania po pożarze — na czym polega?

Ozonowanie mieszkania po pożarze doskonale uzupełnia mycie sadzy z powierzchni płaskich i fachową dekontaminację w mieszkaniu. Ozonowanie mieszkań to jeden z najskuteczniejszych sposobów, by w pełni zlikwidować trujące związki chemiczne z powietrza, które powstały podczas spalania.

Kolejnym walorem tego zabiegu jest jego wpływ na odświeżenie powietrza w całym pomieszczeniu. Ozon bowiem likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym jakże przykry i trudny do neutralizacji swąd spalenizny.

Dezynfekcja ozonem może być z powodzeniem wykorzystywane do dekontaminacji pomieszczeń i rzeczy spalonych przez ogień. Jest to proces w pełni bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt i nie pozostawia żadnych efektów ubocznych.

ozonowanie po pożarze

Przemysłowy generator ozonu bardzo szybko usuwa wszystkie zapachy spalenizny.

Usługi czyszczenia ścian po pożarach na Dolnym Śląsku

Jeśli padłeś ofiarą pożaru w Polkowicach i szukasz ekspertów, którzy pomogą Ci wysprzątać lokal, trafiłeś we właściwe miejsce. Firma Kastelnik oferuje szeroką gamę usług specjalistycznego czyszczenia lokalu po działaniu ognia.

Zadzwoń do nas na bezpłatną infolinię i dowiedz się jakie promocje dla ciebie przygotowaliśmy. Wśród naszych usług możesz zamówić:

 • czyszczenie ściany po pożarze w budynku na Dolnym Śląsku;
 • oczyszczanie sufitów z sadzy;
 • usuwanie trujących związków chemicznych;
 • mycie sufitów po pożarze domów na terenie powiatu polkowickiego;
 • profesjonalna dekontaminacja;
 • sprzątanie suchym lodem;
 • mycie posadzek po działaniu ognia;
 • ozonowanie pomieszczeń po pożarowych;
 • dezynfekcja i dezodoryzacja biura po przejściu ognia;
 • sprzątanie specjalistyczne po pożarach;
 • przygotowanie lokalu do remontu;
 • dekontaminacja w nieruchomości.

Sprzątanie po pożarach dostępne jest także w miastach:

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, usługi w Polkowicach

Kiedy Twój dom został uszkodzony przez pożar, konieczna jest szybka i rzetelna interwencja. Nie trać czasu na samodzielne sprzątanie po pożarze. Działanie na własną rękę bez odpowiedniego przeszkolenia może być zgubne. Nie tylko stracisz ogrom czasu, ale także możesz doprowadzić do zwiększenia strat, poprzez nieumiejętne wykonywanie czynności naprawczych.

Aby mieć  tę pewność i cieszyć się szybko idealnie czystym mieszkaniem, po prostu zamów usługi techników z firmy Kastelnik.

Pamiętaj, że jako jedni z nielicznych działamy 365 dni w roku. Obsługujemy cały teren woj. dolnośląskiego oraz cały powiat polkowicki. Nasza infolinia działa całą dobę siedem dni w tygodniu i czyszczenie sadzy można zamówić przez telefon. Nie czekaj, zadzwoń już dziś i poznaj naszą ofertę. Czekamy na Ciebie.

firma sprzątająca z Polkowic

Kastelnik oferuje mieszkańcom Polkowic certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze.

Najczęściej zadawane pytanie o sprzątnie po pożarze

Firma Kastelnik to dobry wybór, jeśli chcesz szybko i skutecznie posprzątać zniszczenia po wybuchu ognia i odświeżyć Twój lokal, aby wyglądał jak nowy. Działamy na rynku od dekady i mamy ogromne doświadczenie w usuwaniu szkód po pożarach w domach, hotelach oraz zakładach przemysłowych. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i z branżą przemysłu, która jest zlokalizowana w woj. dolnośląskim.

Usługi sprzątające Polkowice

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń w budynku i ich wielkości. Widełki cenowe są szerokie, a koszt mycia ścian po pożarze waha się od 16 zł do 99 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Smolisty brud ze ściany najlepiej usuwać przy pomocy jakościowych środków chemicznych lub za pomocą suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń, ale czyszczenie suchym lodem jest dość często wybieraną metodą. Wielu ekspertów poleca zwłaszcza mycie ścian po pożarze zimnym lodem. Jest to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i różnych toksyn, dzięki któremu szybko wygrasz z każdym rodzajem zabrudzeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%