Czyszczenie po pożarze
Police

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Policach – mycie ścian, ozonowanie po pożarach, sprzątanie i usuwanie szkód po pożarach

Szukasz fachowej pomocy, przy czyszczeniu po pożarze w Policach? Ogień w mieszkaniu w Policach jest nieprzewidywalnym żywiołem, który niszczy wszystko, co spotka na swojej drodze. Stanowi również bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usuwanie skutków pożaru nie  tylko w Policach, w powiecie polickim, w mieście Nowe Warpno.

Sprzątanie szkód po pożarze Police

Sprzątanie szkód pożarowych. Czyszczenie podłogi hali magazynowej.

Nawet niewielki pożar mieszkania może zniszczyć dobytek całego życia i generować poważne problemy ze zdrowiem, przede wszystkim z oddychaniem i samopoczuciem. Nigdy nie należy ignorować skutków pożaru w miejscach, w których przebywa się na co dzień. Trzeba pamiętać o kilku ważnych aspektach, a w szczególności o tym, aby sprzątaniem zajęła się profesjonalna firma sprzątająca po pożarach w Policach.

Czyszczenie ścian po pożarze Police

Przebieg sprzątania po pożarach w Policach

Sprzątanie mieszkań po pożarze Police woj. zachodniopomorskie jest jedną z najważniejszych czynności, jakie należy przeprowadzić po pożarze. Zanim jednak można będzie usunąć wszystkie skutki pożaru, trzeba upewnić się, że ogień nie uszkodził konstrukcji budynku. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wszystko trzeba dokładnie posprawdzać, zanim ekipa sprzątająca wejdzie na teren budynku, w którym doszło do pożaru. Trzeba również upewnić się, że wszystkie instalacje wewnętrzne zostały we właściwy sposób zabezpieczone. Ich stan muszą sprawdzić upoważnione do tego osoby, które poprzez wypełnienie odpowiednich formularzy sprawdzą, czy w budynku mogą przebywać osoby cywilne. Dopiero po dopełnieniu wszystkich formalności można będzie przystąpić do profesjonalnego sprzątania.

Sprzątanie domu po pożarze Police

Czyszczenie spalonego dachu w wyniku pożaru instalacji elektrycznej.

Czyszczenie ścian po pożarze w Policach – suchy lód do remontu

Czyszczenie domów i ścian po pożarach suchym lodem, to zadanie dla specjalistów firmy Kastelnik. Powierzając sprzątanie domu po pożarze w Policach – profesjonalnej firmie sprzątającej po pożarach, zyskujesz pewność, że we właściwy sposób wykona swoje zadanie. Oczyści powietrze z dymu i utrudniających oddychanie substancji chemicznych, a z lokalu zostaną usunięte wszystkie zanieczyszczenia generujące nieprzyjemny i szkodliwy zapach. Zostaną wyniesione meble, akcesoria sprzęty RTV i AGD oraz pozostałe elementy wyposażenia, które mogłyby utrudniać dostęp do wszystkich zakamarków znajdujących się w mieszkaniu, a w których mogły zgromadzić się sadze i inne zanieczyszczenia. Kolejnym etapem prac jest usuwanie sadzy z wszystkich powierzchni znajdujących się w mieszkaniu, jak i z elementów jego wyposażenia.

Sprzątanie po pożarze w Policach w powiecie polickim obejmuje również oczyszczanie kratek i przewodów wentylacyjnych w mieście Nowe Warpno. Otwory wentylacyjne, w których mogły zgromadzić się szkodliwe pyły i rozsiewane w czasie pożaru zanieczyszczenia. Na koniec przeprowadzane jest gruntowne odświeżenie otoczenia poprzez ozonowanie pomieszczenia, które pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu dymu i detergentów użytych do sprzątania. Tylko w taki sposób można będzie upewnić się, że likwidacja skutków pożaru w mieście Police, została przeprowadzona we właściwy sposób.

Jak wygląda dekontaminacja po pożarze?

Profesjonalna firma sprzątającą po pożarach Kastelnik

Wiedząc, jak poważne skutki może mieć niewłaściwe posprzątanie mieszkania po pożarze, warto zatrudnić do tego profesjonalną firmę sprzątającą. W porę zajmie się wszystkimi działaniami, których celem będzie zminimalizowanie strat wynikających z działania ognia. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego właściciele nie powinni podejmować się żadnych działań w mieszkaniu bez konsultacji ze specjalistami. Znajduje się w nim wiele szkodliwych substancji, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia, dlatego ważne jest, aby wszystkim zajęli się specjaliści, a czyszczenie po pożarze w mieście Police zostanie przeprowadzone we właściwy sposób.

Sprzątanie po pożarze domu

Uprzątnięcie miejsca po pożarze wymaga zaangażowania dużej grupy ludzi z dużym doświadczeniem. Zwykłe osoby, które trudnią się sprzątaniem, tej wiedzy nie posiadają, dlatego ważne jest, aby skorzystać z usług specjalistycznej firmy sprzątającej, która zajmuje się usuwaniem szkód po pożarze i ma na ten temat wiedzę. Trzeba mieć świadomość, że usuwające szkody po pożarach nie jest łatwym zadaniem. Trzeba do tego użyć odpowiednich narzędzi oraz sprzętu, aby osiągnąć bardzo dobre rezultaty.

Sprzątanie po pożarze Police – ile kosztuje?

Czym dokładnie zajmuje się firma Kastelnik? Sprzątanie po pożarze w Policach jest naszym głównym obowiązkiem wobec poszkodowanych. Wykonujemy usuwanie sadzy ze ścian i innych zanieczyszczeń np. sufitów, podłóg, mebli. Czyścimy wiele przedmiotów osobistych oraz usuwamy zapachy z takich rzeczy jak: książki, zabawki, obrazy, wyposażenie drobne, a także czyszczenie oraz dezynfekcję przewodów wentylacyjnych.

Cena sprzątania po pożarze zaczyna się już od kilku tysięcy złotych. Wykonywana przy tym jest neutralizacja zapachów i dezynfekcja pomieszczeń, a także utylizacja pogorzeliska, demontaż nadpalonych konstrukcji, instalacji. Naturalną czynnością jest również wywóz oraz utylizacja odpadów, a także czyszczenie z sadzy mebli, przedmiotów osobistych. Firma sprzątająca podejmuje się również czyszczenia i sprawdzania sprzętów elektronicznych i urządzeń elektroenergetycznych oraz usuwania zadymienia z pomieszczeń. Ważną czynnością jest również zabezpieczenie mienia przed dalszymi potencjalnymi szkodami.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Czytaj także: sprzątanie po zgonach Szczecin

Police, firma sprzątająca po pożarach

Certyfikat z dekontaminacji domu po pożarze © 2023 Kastelnik

Dzięki temu, że te wszystkie działania zostaną przeprowadzone, można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych rezultatów w związku ze sprzątaniem. Po pożarze nie będzie żadnego śladu i ponownie można będzie wprowadzić się do mieszkania. Tak profesjonalne działania podjęte przez firmę sprzątającą na pewno w tym pomogą.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%