Czyszczenie po pożarze Podlaskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach woj. podlaskie

W ofercie posiadamy czyszczenie po pożarach w woj. podlaskim przez całą dobę wraz z kompleksową dezynfekcją pomieszczeń po pożarze. Mamy największe doświadczenie w usuwaniu śladów po pożarze i likwidacji zapachu spalenizny. Działamy także w święta i weekendy. Myjemy ściany po pożarach oraz usuwamy skutki zapalenia sadzy w kominie, nadpaleń czy zwarć instalacji elektrycznej. Oferujemy darmowy dojazd na miejsce zdarzenia w obrębie do 100 km. Czyszczenie po pożarze z wykorzystaniem suchego lodu przeprowadzamy w miastach takich jak: Biała Podlaska, Białystok, Augustów, Łomża, Suwałki, Mońki, Grajewo, Bielsk Podlaski, Hajnówka.

Bezpłatna wycena czyszczenia po pożarze podlaskie

Za każdym razem przed wykonaniem usługi czyszczenie po pożarze w woj. Podlaskim oferujemy naszym klientom darmową wycenę na miejscu zdarzenia. Dzięki temu poszkodowani po pożarze od razu wiedzą, jaki będzie koszt utylizacji mienia czy umycia zadymionych ścian w domu, mieszkaniu czy hali magazynowej. Informujemy również o tym, jakie będą poszczególne etapy wykonywanej usługi.

Likwidacja zapachu po pożarze poprzez ozonowanie

Firma Kastelnik oferuje mieszkańcom Ziemi Podlaskiej usługę ozonowania pomieszczeń, po pożarze, która pozwala na skuteczną i bezpieczną eliminację zapachu spalenizny, zgnilizny, czy spalonych elementów plastikowych. Wytworzony specjalnymi generatorami ozon rozkłada i usuwa cząsteczki nieprzyjemnych zapachów, wirusów, bakterii, grzybów i pleśni.

Protokół szkód po pożarowych woj. Podlaskie

Fachowo przeprowadzone czyszczenie po pożarze obiektów i budynków wiąże się nie tylko z usuwaniem śladów po pożarze, ale także z wykonaniem dokumentacji z miejsca zdarzenia. Nasi technicy wykonują dokładny opis pogorzeliska, uzupełniając go dokumentacją fotograficzną, co usprawnia ubieganie się o odszkodowanie u ubezpieczyciela.

mycie-scian-suchym-lodem-podlaskie

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem

Dysponujemy nowoczesnymi i innowacyjnymi technologiami usuwania sadzy ze ścian po pożarze. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy od wielu lat skutecznie i bezinwazyjnie myją zakopcone ściany, pokryte sadzą sufity i zabrudzone po pożarze podłogi. Do mycia okopconych i pokrytych sadzą ścian wykorzystujemy metodę czyszczenia suchym lodem, która pozwala pozbyć się wyjątkowo uporczywych zabrudzeń bez użycia wody czy silnych środków chemicznych. Oferujemy Państwu nowoczesne czyszczenie zakopconych ścian w woj. Podlaskim.

Czyszczenie sprzętu RTV AGD po pożarze woj. Podlaskie

Na skutek pożaru w domu czy firmie ucierpieć mogą nie tylko meble, ściany czy sufity, ale także drogie i specjalistyczne sprzęty i urządzenia RTV AGD. Firma Kastelnik w ramach czyszczenia po pożarach w woj. Podlaskim oferuje czyszczenie mebli, antyków oraz sprzętów elektronicznych bez użycia wody. Metoda ta nie powoduje uszkodzeń i jako jedyna na rynku, może być stosowana nawet podczas oczyszczania urządzeń pod napięciem.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pożar to przytłaczające i trudne przeżycie. Naszym klientom z Białegostoku i woj. Podlaskiego oferujemy pomoc w kontakcie z ubezpieczycielem. Ułatwiamy dopełnienie wszelkich formalności w zakresie ubiegania się o odszkodowanie po pożarze oraz wykonujemy dokumentację z miejsca, w którym doszło do pożaru.

Czyszczenie po pożarze na terenie woj. Podlaskiego, usuwanie sadzy ze ścian

Ogień to bezwzględny żywioł, który nie oszczędza nikogo. Ofiarą pożaru może zostać każdy z nas, bez względu na porę roku czy miejsce zamieszkania. Według raportu opublikowanego przez Wojewódzką Straż Pożarną w Białymstoku, w roku 2020 średnio co 2 godziny i 44 w woj. Podlaskim dochodziło do wybuchu pożaru. Świadczy to o tym, że chociaż o pożarach nie mówi się tyle, co o wypadkach samochodowych, są one w Polsce równie powszechne.

Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, oferujemy mieszkańcom Ziemi Podlaskiej możliwość skorzystania z usługi czyszczenia po pożarze. Jest to usługa kompleksowa, która składa się m.in. z całkowitej utylizacji zniszczonego po pożarze mienia. Po wyniesieniu wszystkich ruchomości z pogorzeliska nasi pracownicy w sytuacji, kiedy to konieczne, przystępują do gruntownego osuszania mieszkania czy domu po akcji gaśniczej. Ten element usługi bywa często pomijany przez inne firmy, jest to jednak absolutna podstawa, która może uchronić nieruchomość przed rozwinięciem się grzyba czy pleśni. Kolejnym elementem usługi czyszczenia po pożarach w woj. Podlaskim jest dokładne usuwanie śladów po pożarze ze ścian, sufitów i podłóg. Czynność tę przeprowadzamy przy użyciu technologii mycia suchym lodem, która pozwala na ekologiczne usunięcie wszelkich zabrudzeń, włącznie z sadzą. Co więcej, technika ta nie generuje żadnych odpadów i nie wymaga użycia wody.

Nasi specjaliści w usuwaniu skutków pożaru zajmują się również tym, co najtrudniejsze – czyli usuwaniem zapachu spalenizny, który potrafi przypominać o pożarze przez długie miesiące po odnowieniu budynku firmy czy mieszkania. Nieprzyjemne zapachy eliminujemy, stosując ozonowanie pomieszczeń. Ogromną zaletą tego procesu jest to, że podczas jednego zabiegu usuwamy uporczywe zapachy oraz dezynfekujemy pomieszczenia, zabijając wirusy, bakterie czy grzyby.
To jednak nie wszystko, jeśli nasi klienci w woj. Podlaskim wyrażą takie życzenie, uzupełniamy usługę czyszczenia mieszkań po pożarze wykonaniem prac naprawczych. Mogą one obejmować, zarówno położenie gładzi, jak i malowanie dużych powierzchni np. w halach produkcyjnych i magazynowych.

Technologia usuwania śladów po pożarze suchym lodem to rozwiązanie dla:

 • mycia zakopconych sufitów po pożarze;
 • czyszczenia ścian z sadzy po pożarach;
 • usuwania brudu z zabrudzonych podłóg w woj. podlaskim;
 • mycia mebli pokrytych sadzą w pożarze;
 • doczyszczania urządzeń RTV AGD po pożarze;
 • likwidacji brudu z posadzek po pożarze;
 • mycia na sucho wartościowych książek i czasopism,
 • usuwania śladów po pożarze z antyków i ważnych dokumentów (łączymy kilka technologii);
 • likwidacji śladów zadymienia i sadzy z mebli drewnianych;
 • oczyszczania przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji;
 • konserwacji linii produkcyjnych po pożarze w podlaskich zakładach produkcyjnych.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%