Czyszczenie po pożarze Podkarpackie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach Podkarpacie 24/7

Wybierz specjalistów do czyszczenia po pożarze w woj. Podkarpackim . Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu wykonujemy zlecenia usuwania skutków pożarów w domach, obiektach gospodarczych, przedsiębiorstwach i mieszkaniach. Mamy niebywałe doświadczenie w likwidacji zapachu spalenizny związanego z pożarem oraz w przeprowadzeniu dekontaminacji w miejscu pogorzeliska. Z naszą pomocą ściany i sufity odzyskają swój dawny wygląd, a powietrze w mieszkaniu będzie świeże jak przed pożarem. Wykonujemy czyszczenie po pożarach m.in. w Rzeszowie, Dębicy, Krośnie, Leżajsk, Sanoku, Łasku, Łańcut, Mielec, Przemyślu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu.

Eliminacja odoru spalenizny po pożarze podkarpackie

Domowe sposoby nie dadzą rady zapachowi spalenizny po pożarze. Zapach pogorzeliska to nie tylko spalone drewno, ale także plastik, oleje, farby i inne elementy domu. Skorzystaj z ozonowania pomieszczeń na Podkarpaciu, które wykonujemy od wielu lat z powodzeniem w celu usuwania zapachu spalenizny z domów i mieszkań, gdzie doszło do pożarów.

Bezpłatne oględziny po pożarze na miejscu zdarzenia

Decyzja o współpracy z firmą, która zajmuje się czyszczeniem domów po pożarze, powinna być zawsze poprzedzona kosztorysem. Za każdym razem przed rozpoczęciem pracy przy kolejnym zleceniu, informujemy naszych klientów w woj. Podkarpackim o planowanych etapach usługi oraz jej całkowitym koszcie. Wystawiamy fakturę VAT.

Oczyszczanie ścian i sufitów po pożarze Podkarpacie

Jeśli chcesz usunąć zabrudzenia z sadzy i dymu po pożarze ze ścian w mieszkaniu, zachęcamy do skorzystania z szybkiej i ekonomicznej metody. Dysponujemy urządzeniami, które umożliwiają mycie ścian po pożarach suchym lodem bez zastosowania wody. Ekspresowe i bezinwazyjne oczyszczanie zakopconych i zadymionych ścian jest już dostępne dla mieszkańców woj. Podkarpackiego.

mycie-scian-suchym-lodem-podkarpackie

Likwidacja wilgoci po akcji gaśniczej

Zniszczone po pożarze mienie i zakopcone ściany to nie jedyny problem, z którym mogą spotkać się nasi klienci w woj. Podkarpackim. Podczas akcji gaśniczej służby wykorzystują wielkie ilości wody, które mogą wpłynąć na strukturę ścian, sufitów i podłóg w budynku, jeśli nie zadba się o dokładne osuszenie nieruchomości. Firma Kastelnik w ramach usługi czyszczenia po pożarach na Podkarpaciu przeprowadza gruntowne osuszanie budynków, dzięki czemu unika się zagrożenia w postaci rozwijających się w ukryciu grzybów i pleśni, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Osobom, których dom, mieszkanie czy firma uległy zniszczeniu w pożarze pomagamy od A do Z uporać się z tym strasznym przeżyciem. Nie tylko likwidujemy zapach spalenizny czy utylizujemy zniszczone meble i sprzęty RTV AGD, ale także pomagamy w kontakcie z ubezpieczycielem i przygotowujemy dokumentację z miejsca tragedii, potrzebną do uzyskania odszkodowania.

Czyszczenie zabytkowych mebli i cennego wyposażenia

Dzięki technologii czyszczenia suchym lodem umożliwiamy klientom w woj. Podkarpackim odzyskanie cennych pamiątek, które mogłoby się wydawać, zostały bezpowrotnie stracone w pożarze. Technologia mycia powierzchni suchym lodem umożliwia skuteczne i bezinwazyjne oczyszczenie mebli, pomników, starych wolumenów czy obrazów z sadzy i zadymienia. Metoda ta sprawdzi się także w przypadku oczyszczania zabytkowych balustrad, okiennic czy zdobionych elewacji.

Czyszczenie po pożarach woj. podkarpackie, usuwanie zapachu po pożarze

Koniec roku to okres podsumowań. Nie jest inaczej także, jeśli chodzi o statystyki pożarowe w woj. Podkarpackim. Tylko w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim w 2020 roku straż pożarna interweniowała w przypadku 644 pożarów. Pożary stanowiły tam aż 41 procent wszystkich interwencji. To przerażające dane.

Co zrobić, jeśli nasze mieszkanie zostało zniszczone w pożarze? Od czego zacząć porządki i w co włożyć ręce? Najlepiej skontaktować się z osobami, które czyszczeniem po pożarach w woj. Podkarpackim zajmują się zawodowo. Nic nie zastąpi specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Firma Kastelnik zajmuje się profesjonalnym usuwaniem szkód po pożarowych w okolicy Rzeszowa, Dębicy, Tarnobrzegu czy Sanoka. Mamy za sobą wiele lat spędzonych na czyszczeniu domów, przedsiębiorstw i mieszkań po pożarach nie tylko na Podkarpaciu, ale również na terenie całego kraju. Wyróżniamy się nowoczesnymi technologiami, które wykorzystujemy w procesie mycia zadymionych i okopconych ścian, sufitów, podłóg i mebli. Jako jedni z nielicznych wykorzystujemy w codziennej pracy technologię czyszczenia zamrożonym dwutlenkiem węgla, która nie tylko nie pozostawia sobie żadnych odpadów, ale dodatkowo jest całkowicie sucha i nie wymaga użycia wody. Co więcej, metoda ta jest bezpieczna dla najbardziej delikatnych powierzchni i skuteczna przy najtrudniejszych zabrudzeniach, co czyni ją wyjątkowo uniwersalną.

Likwidacja zapachu spalenizny po pożarach na Podkarpaciu

Chociaż to trudne zadanie, mamy również sprawdzony sposób na likwidację nieprzyjemnego zapachu, który towarzyszy miejscom po pożarze. Zapach spalenizny zmieszany z toksycznymi oparami po spaleniu się klejów, olejów, czy lakierów jest nie tylko wyjątkowo przykry, ale także niebezpieczny dla zdrowia. Nasi technicy przez całą dobę wykonują ozonowanie pomieszczeń, które pozwala na finalne rozprawienie się z zapachem spalenizny, a przy okazji oczyszcza otoczenie z wirusów, bakterii, grzybów i toksyn.

Gdzie skorzystać z ogromnych możliwości mycia suchym lodem

Mycie suchym lodem to dość uniwersalna metoda czyszczenia zabrudzonych po pożarze powierzchni. Świetnie sprawdzi się zarówno w czyszczeniu solidnych ścian, sufitów i podłóg, jak i delikatnych elementów jak drewniane meble, szklane fasady czy sprzęt RTV AGD. Gdzie jeszcze możemy wykorzystać technologię suchego lodu?

 • mycie zakopconych podłóg po pożarze;
 • czyszczenie sufitów po pożarach w województwie podkarpackim;
 • eliminacja sadzy z zabrudzonych sufitów;
 • mycie wyposażenia pokrytego tłustym nalotem w pożarze;
 • czyszczenie sprzętów RTV AGD po pożarze z sadzy;
 • konserwacja posadzek po pożarze;
 • mycie na sucho cennych książek,
 • czyszczenie zabytków i dokumentów, które ucierpiały w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • usuwanie śladów dymu z elementów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych oraz klimatyzacji;
 • czyszczenie linii produkcyjnych po pożarze w podkarpackich zakładach produkcyjnych i halach

Realizujemy zlecenia także w mniejszych miejscowościach woj. podkarpackiego: Robczyce, Przeworsk, Nisko, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%