Czyszczenie po pożarze Płock

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe usuwanie szkód pożarowych. Czyszczenie po pożarach suchym lodem w Płocku

Kastelnik zajmuje się przeprowadzeniem czyszczenia po pożarowego na terenie Płocka i okolicznych miast. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która obsługuje klientów z całej Polski już od 2013 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim usługi sprzątania po pożarach, ale nie tylko. Proponujemy kompleksowe prace, które umożliwią przywrócenie lokalu do jego ponownego użytkowania. Stosujemy najnowocześniejszą i najmniej inwazyjną w pełni bezpieczną dla środowiska technologię czyszczenia po pożarze.

Czyszczenie po pożarze Płock – etapy sprzątania

Sprzątanie po pożarze odbywa się etapami. Jeżeli nie ma możliwości wizji lokalnej pomieszczenia po pożarze, wystarczy, że podeślą nam Państwo jego zdjęcia. Na ich podstawie pomożemy wycenić prace sprzątające oraz oszacować czas realizacji usług usuwania szkód po pożarze w Płocku. Następnie możemy przystąpić do dalszych faz czyszczenia i dekontaminacji spalonych powierzchni.

Pożary wybuchają w najmniej oczekiwanym momencie. Rozprzestrzeniają się szybko i powodują na swojej drodze duże zniszczenia. Ustalenie przyczyny pożaru to jeden z najważniejszych etapów pomyślnej realizacji zlecenia. O wiele łatwiej będzie nam doprowadzić lokal, czy biuro do stanu sprzed pożaru, jeżeli będziemy w posiadaniu kompletu informacji. Trzeba ustalić, czy pożar miał czynnik ludzki, czy jednak doszło do niefortunnego i samoistnego zapalenia. Najpierw więc przeprowadzimy z Państwem wywiad i dopytamy o szczegółowe informacje. Kiedy już je poznamy, możemy przejść do rozplanowania prac porządkowych. Na początku oszacujemy także straty i wykonamy finalny kosztorys prac. Po wejściu na teren lokalu sprawdzamy elementy nośne budynku oraz spisujemy protokół przydatny np. podczas załatwiania spraw z firmą ubezpieczeniową.

Następnie możemy przejść do etapu usuwania nadpalonego wyposażenia lokalu. Czasami część sprzętu można uratować, czyszcząc go suchym lodem. Zależy to jednak od konkretnego przypadku i przedmiotu, który wymaga takiej usługi. Przy czym staramy się, żeby każdy nasz klient był w pełni zadowolony z wykonanych przez nas usług. Suchym lodem czyścimy również ściany oraz sufity. Kolejne sprzątamy obiekt z resztek niebezpiecznych substancji smolistych. Oczyszczamy nadpalone przez ogień powierzchnie poprzez dekontaminacje. Kończymy prace po pożarowe na osuszaniu i ozonowaniu. Przedstawimy Państwu protokół odbioru i dokumenty potwierdzające przeprowadzone oczyszczanie. Za dodatkową opłatą wykonujemy kosztorysy KNR do ubezpieczalni.

Prace naprawcze po pożarze – co robić przed remontem?

Kastelnik traktuje każdego klienta indywidualnie i do każdego zadania podchodzimy z równym zaangażowaniem. Postaramy się Państwa w pełni usatysfakcjonować, nawet jeżeli dana usługa może wykraczać poza definicję samego sprzątania. Na życzenie, oprócz czyszczenia, jesteśmy w stanie wykonać również prace odtworzeniowe i naprawcze ścian, czy sufitów, które ucierpiały w wyniku pożaru. Realizowaliśmy tego typu usługi zarówno w wielopowierzchniowych obiektach przemysłowych, jak i mniejszych budynkach prywatnych. Wystarczy, że otrzymamy zarys zapotrzebowania na pracę oraz zdjęcia lokalu, który wymaga naprawy po pożarze. Wierzymy, że będziemy w stanie Państwu pomóc usunąć skutki pożaru. Prosimy o kontakt!

Pożar to często zdarzenie losowe, które może szybko rozwinąć się w pożar na ogromną skalę. Są one dzielone na te, które powstały dzięki udziałowi człowieka, jak np. podpalenie, czy ustalono, że może doszło do samozapłonu lub spięcia. Jednak często pożary są wywoływane przez człowieka, nawet umyślnie. Należy o tym pamiętać i być czujnym na tego typu zdarzenia.

Kastelnik firma sprzątająca po pożarach

Nasz firma działa od wielu lat, na rynku specjalistycznych usług czyszczących. Szukasz firmy, która oczyści mieszkanie lub zakład produkcyjny po pożarze? Nasi technicy są dostępni dla Państwa przez siedem dni w tygodniu, przez 365 dni. Zastanawiasz się, ile kosztuje czyszczenie po pożarze w powiecie płockim i jak długo trwa proces sprzątania domu w województwie mazowieckim? Chętnie odpowiemy na te pytania.  Sprzątanie po pożarze Płock oraz bezpłatna wycena, już po przesłaniu kilku zdjęć.

Kastelnik rodzinna firma sprzątająca po pożarach – zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 19)
Doskonale47%
Bardzo dobrze16%
Średnio11%
Słabo26%
Okropnie0%